Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προς τους απανταχού fans του 24.

 

Πρέπει να δείτε όλοι το τελευταίο επεισόδιο του Southpark οπωσδήποτε. Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο.

 

Ένα μόνο λέω. Eric Cartman = Jack Bauer!

Link to comment
Share on other sites

Προς τους απανταχού fans του 24.

 

Πρέπει να δείτε όλοι το τελευταίο επεισόδιο του Southpark οπωσδήποτε. Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο.

 

Ένα μόνο λέω. Eric Cartman = Jack Bauer!

 

The sNuke!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Τυπικά κορυφαία South Park παρωδία.

 

Οι διάλογοι όμως της Nadia πρώτα με τον Buchanan και μετά με τον Milo ήταν σαν βγαλμένοι από σαπουνόπερα, πιο πολλή πλάκα ακόμα και απ' το South Park.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Α,μια και κάνετε γκάλοπ για τις σεζόν ας συμμετάσχω κι εγώ

 

2

5

1

4

3

 

Κατά την ταπεινή μου άποψη(δύο φορές watching έκαστη)

 

Και έτσι που τα βλέπω μάλλον η 6η βαδίζει ολοταχώς προς την 1η θέση

Σωστός για τη σειρά μεγάλε, συμφωνώ (η αμφιλεγόμενη S3 μου άρεσε παρά την τελευταία θέση)

Κλασσικά αργώ λίγο να μπω στην κουβέντα για τη νέα σαιζόν (έχω δει μέχρι το 7o επεισόδιο της 6ης) και για άλλη μια φορά θα πω τα ίδια. Το 24 συνεχίζει να με κρατάει καθυλωμένο παρά τις όποιες υπερβολές. Και γουστάρω που επιτέλους μία σαιζόν σχετίζεται άμεσα με την προηγούμενη...:respect:

Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

Προς τους απανταχού fans του 24.

 

Πρέπει να δείτε όλοι το τελευταίο επεισόδιο του Southpark οπωσδήποτε. Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο.

 

Ένα μόνο λέω. Eric Cartman = Jack Bauer!

 

Καταπληκτικό, ε;

Κρίμα που δεν μπορούμε να πούμε το ίδιο και το τελευταίο επεισόδιο του 6ου κύκλου του 24. :X

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό, ε;

Κρίμα που δεν μπορούμε να πούμε το ίδιο και το τελευταίο επεισόδιο του 6ου κύκλου του 24. :X

E;;; Ξέρεις τι θα γίνει στο τελ. επεισόδιο του 6ου κύκλου; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλό επεισόδιο!

Μου άρεσε το γεγονός ότι

μεγάλο κομμάτι του επεισοδίου επικεντρώθηκε στην κόντρα προέδρου-αντιπροέδρου (μορφή ο Ντάνιελς!:happy:), γιατί όπως και να το κάνουμε το κυνηγητό όπλων/πυρηνικών κεφαλών κλπ το έχουμε ξαναδεί.

 

H ατάκα

"He shot my friend" - "I'm sorry about your friend, we'll get him medical attention" μπαίνει στο τοπ της σεζόν, μαζί με τα "four cc's, four cc's" και τη φάση με το εισιτήριο στο μετρό.

:lol::lol:

 

Και

αν η πυρηνική επίθεση ολοκληρωθεί, πώς θα το μαζέψουν μετά;

 

Link to comment
Share on other sites

edaxi ton eixa gia xazo ton president alla oxi kai toso!ma na stilei thn pirinikh?re paidia mipws adi gia enesh ton mastourose?dn exigite alliws...

Link to comment
Share on other sites

edaxi ton eixa gia xazo ton president alla oxi kai toso!ma na stilei thn pirinikh?re paidia mipws adi gia enesh ton mastourose?dn exigite alliws...

 

Μπα... κλασικό 24! Πάντα κάποιος χαρακτήρας που θεωρούμε αδύναμο κλπ θα κάνει κάτι ακραίο...

Link to comment
Share on other sites

Από την Τρίτη 10 Απριλίου ξεκινάει στον ΣΚΑΪ η προβολή του 2ου κύκλου του 24. Η σειρά θα μεταδίδεται από Δευτέρα εώς Παρασκευή στις 23.00 το βράδυ με 1 επεισόδιο την ημέρα. :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Από την Τρίτη 10 Απριλίου ξεκινάει στον ΣΚΑΪ η προβολή του 2ου κύκλου του 24. Η σειρά θα μεταδίδεται από Δευτέρα εώς Παρασκευή στις 23.00 το βράδυ με 1 επεισόδιο την ημέρα. :ninja:

 

Πω πω... 2η σεζόν! Κοίταξα λίγο τα summaries και ξανασυνάντησα ονόματα όπως Sayed Ali κλπ...! Όσο μπορώ θα τα βλέπω! Και Nina και Sherry!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Προς τους απανταχού fans του 24.

 

Πρέπει να δείτε όλοι το τελευταίο επεισόδιο του Southpark οπωσδήποτε. Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο.

 

Ένα μόνο λέω. Eric Cartman = Jack Bauer!

 

Καταπληκτικό, ε;

Κρίμα που δεν μπορούμε να πούμε το ίδιο και το τελευταίο επεισόδιο του 6ου κύκλου του 24. :X

 

E;;; Ξέρεις τι θα γίνει στο τελ. επεισόδιο του 6ου κύκλου; :confused:

 

Τελευταίο, όπως στο πρώτο quote λίγο πιο πάνω: το πιο πρόσφατο, με άλλα λόγια. (αν και κάτι ψιλά για όλα τα υπόλοιπα επεισόδια είναι ήδη γνωστά)

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Μπα... κλασικό 24! Πάντα κάποιος χαρακτήρας που θεωρούμε αδύναμο κλπ θα κάνει κάτι ακραίο...

 

Κλασικό 24 σημαίνει: Κάτι ακραίο μπορεί να το κάνει μόνο ο Jack Bauer. Όλοι οι υπόλοιποι προβαίνουν σε εντελώς συμβατές πράξεις ή παραλείψεις.

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Τελευταίο, όπως στο πρώτο quote λίγο πιο πάνω: το πιο πρόσφατο, με άλλα λόγια. (αν και κάτι ψιλά για όλα τα υπόλοιπα επεισόδια είναι ήδη γνωστά)

 

Μια που το λες, και ίσως ξέρεις κάτι παραπάνω, είχα ακούσει ότι

η Audrey θα επιστρέψει μετά το 6x17

.

 

EDIT:

Κλασικό 24 σημαίνει: Κάτι ακραίο μπορεί να το κάνει μόνο ο Jack Bauer. Όλοι οι υπόλοιποι προβαίνουν σε εντελώς συμβατές πράξεις ή παραλείψεις.

Τίποτα δεν είναι ακραίο για τον Τζακ Μπάουερ!:lol:

 

Και για τον Πάλμερ, στον οπόιο αναφερόμουν, μην ξεχνάμε ότι του έκαναν ένεση αδρεναλίνης!

Link to comment
Share on other sites

Μια που το λες, και ίσως ξέρεις κάτι παραπάνω, είχα ακούσει ότι

η Audrey θα επιστρέψει μετά το 6x17

.

 

EDIT:

 

Τίποτα δεν είναι ακραίο για τον Τζακ Μπάουερ!:lol:

 

Και για τον Πάλμερ, στον οπόιο αναφερόμουν, μην ξεχνάμε ότι του έκαναν ένεση αδρεναλίνης!

 

Θέλεις πραγματικά να μάθεις; Σε λιγότερο από 24 ώρες θα μπορείς να το διαπιστώσεις και μόνος σου. :lol:

Διαφορετικά,

ένα PM θα σου λύσει τις απορίες.

 

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να άρχισε να κουράζει εμένα μόνο αλλά έχω την εντύπωση πως οι σεναριογράφοι δεν προσπαθούν καν πλέον. Αυτά που γίνονται έχουνε χάσει κατά τη γνώμη μου κάθε ίχνος ρεαλισμού, που έτσι κι' αλλιώς δεν περίσσευε στο 24.

Η σειρά είναι γνωστή για τις αναπάντεχες εξελίξεις και τις απίστευτες αλλαγές στον τρόπο σκέψης και πράξης των διαφόρων χαρακτήρων από τη μια στιγμή στην άλλη αλλά λογικό είναι μετά από τόσα επεισόδια οι ιδέες να αρχίσουν να στερεύουν.

Κατά την προσωπική μου γνώμη, αυτά που γίνονται πλέον είναι εξωφρενικά και πολλές φορές αστεία. Έχω την εντύπωση ότι οι ίδιοι οι συγγραφείς έχουν αρχίσει να αυτοσαρκάζονται, να λένε "για να δούμε πόσο μπορούμε να τραβήξουμε το σκοινί".

Χαρακτηριστικά παραδείγματα αποτελούν

 

ο αντιπρόεδρος που ντε και καλά θέλει να ξεκινήσει τον 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο χωρίς ΚΑΝΕΝΑ λόγο εντελώς και ενώ ΞΕΡΕΙ ότι επιτίθεται σε αθώα χώρα.

Δηλαδή, τι να πω, ούτε σε συζητήσεις καφενείου δεν πέφτουν τέτοιες ιδέες.

Φυσικά το άλλο παράδειγμα είναι η τρελή απόφαση του ίδιου του προέδρου που καμιά σχέση δεν έχει με τον χαρακτήρα που είχε δείξει μέχρι τώρα και απλά είναι για να σοκάρει τους τηλεθεατές.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Χωρίς κανένα λόγο;;;

Αθώα χώρα;;;

Τρελή απόφαση;;;

 

 

 

Έλα τώρα... για τις ΗΠΑ μιλάμε. :)

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς κανένα λόγο;;;

Αθώα χώρα;;;

Τρελή απόφαση;;;

 

 

 

Έλα τώρα... για τις ΗΠΑ μιλάμε. :)

Σιγά τα σπόιλερς κι εσύ. :p Είπα κι εγώ θα δω κάτι συγκλονιστικό. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σιγά τα σπόιλερς κι εσύ. :p Είπα κι εγώ θα δω κάτι συγκλονιστικό. :lol:

:lol: :lol: :lol:

 

 

 

Human kind cannot bear too much reality.

T. S. Eliot (Four Quartets)
Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Για όσους φίλους ενδιαφέρονται, και βαριούνται να κατεβάσουν τα επεισόδια, όπως και γω, η σειρά θα ξεκινήσει να προβάλλεται από την αρχή από αύριο, 10/4, και καθημερινά, στον ΣΚΑΪ, στις 23.00. Καλή θέαση! :)
Link to comment
Share on other sites

Για όσους φίλους ενδιαφέρονται, και βαριούνται να κατεβάσουν τα επεισόδια, όπως και γω, η σειρά θα ξεκινήσει να προβάλλεται από την αρχή από αύριο, 10/4, και καθημερινά, στον ΣΚΑΪ, στις 23.00. Καλή θέαση! :)

Από την αρχή της 2ης σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ???????????

 

Δηλαδη ο Ρωσος τι πιστευε τι θα του σηνεβενε οταν

του κοψανε το χερι με το τσεκουρι??????

 

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...