Jump to content

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;


 Κοινοποίηση

se poio diktyo anikete?????  

1.068 members have voted

  1. 1. se poio diktyo anikete?????

    • Cosmote
      328
    • Wind
      233
    • Vodafone
      445
    • Q Telecom
      62


Recommended Posts

Vodafone edo kai 2.5 xronia!

Alla poio prin eixa Cosmote gia 1,5-2 xronia.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
ΤΙΜ 8 χρονια τωρα..

αν παρατητησετε η ΤΙΜ εχει τους λιγοτερους πελατες απο τα 3 μεγαλα δικτυα, αλλα τους πιο πιστους...λογω υπηρεσιων.

 

σωστα!

αυτο το βλεπω και απο τους φιλους μου, οπου οσοι εχουν tim εχουν παραμεινει πιστοι ενω οσοι ειχαν κατι αλλο ψαχνονται τακτικα!

κατι αντιστοιχο πιστευω ισχυει και με οσους εχουν καρτοκινητο Q!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω vodafon cu αλλά τώρα τελευταία έχω την εντύπωση πως κάμει νερά με το σήμα... Εκεί που έχει σήμα το χάνει για λίγο ή ξαφνικά δεν μπορώ να ακούσω το συνομιλητή μου ή εκέι που μιλάω μια χαρά κλείνει... Ξέρει κανένας τι συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ είχα για 7 χρόνια vodafone με συμβόλαιο στην Ελλάδα και τα τελευταία 4 χρόνια που είμαι στο εξωτερικό έχω πάλι vodafone με συμβόλαιο. Ομολογώ ότι είναι η μόνη κινητή υπηρεσία που είχα, αλλά είμαι τόσο ευχαριστημένη που όπου και να πάω πάλι vodafone θα επιλέξω :D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παντα ειχα vodafone απο την εποχη που ηταν panafon ακομα,παρολο τις προσπαθειες μου να μενω σε tim και cosmote δεν τα καταφερα.vodafone λοιπον.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ και 5 χρόνια έχω cosmote. Πρώτα cosmokarta, μετά what's-up και τώρα καρτοσυμβόλαιο.

Ποτέ μου δεν είχα πρόβλημα και είμαι πολύ ευχαριστημένος!!!

+1 δηλαδή στην cosmote :up:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 8 χρόνια χρησιμοποιώ συμβόλαιο Vodafone και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Στις περιοχές που κινούμαι έχει καλή κάλυψη, η εξυπηρέτηση της είναι απλά κορυφαία (για αυτό έχει πάρει και τα περισσότερα βραβεία) και οι υπηρεσίες της είναι άψογες.

 

Η μόνη εταιρεία που σε ενημερώνει για το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας του προγράμματος σου (με sms στο 1284) και των επιπρόσθετων προγραμμάτων π.χ σταθερά, sms κ.λ.π από την εξυπηρέτηση πελατών. Η μόνη που σε ενημερώνει για την ατιμολόγητη χρέωση(airtime) που έχεις κάνει από την τελευταία έκδοση λογαριασμού (δηλ. πόσο έχεις χρεωθεί αυτό το μήνα, πριν εκδοθεί ο καινούργιος λογαριασμός) από την εξυπηρέτηση πελατών. Η μόνη που έχει 3G για όλους τους συνδρομητές (καρτοκινητά/συμβόλαια) χωρίς αλλαγή κάρτας. Η μόνη με την οποία στους δημοφιλείς ευρωπαικούς (και όχι μόνο) προορισμούς μιλάς σαν άνθρωπος (χωρίς σταγονόμετρο) χωρίς να σκέφτεσαι τη χρέωση με το Vodafone Passport! Mε ειδικό πρόγραμμα και για τη Vodafone mobile connect card για χαμηλή χρέωση σε συγκεκριμένες χώρες στο εξωτερικό, με 3G κάλυψη σε πολλές χώρες και με δυνατότητα δωρεάν ανανέωσης χρόνου στα καρτοκινητά με ξένη κρτα ανανέωσης. Με δυνατότητα ταυτόχρονης ύπαρξης τηλεφωνητή και ειδοποιήσης κλήσεων (κάτι που γίνεται και στη Cosmote αλλά όχι στη ΤΙΜ)και με καλές επιδοτήσεις για συσκευή. Μπορεί τώρα τελευταία τα προγράμματα της να συμφέρουν μόνο αυτούς που μιλάνε πολύ στο κινητό (μιας και συμφέρουν μόνο τα μεγάλα προγράμματα συμβολαίου και τα πακέτα ομιλίας του Ala Carte, το CU και τα VF 100 και 200 είναι λίγο τσιμπημένα) παρ' όλα αυτά έχω εταιρικό και δεν έχω πρόβλημα!

 

Έχω χρησιμοποιήσει κατα καιρούς σαν 2ο κινητό ΤΙΜ και Cosmote αλλά δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος (ειδικά από ΤΙΜ). Vodafone λοιπόν για μένα!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τα τελευταια 4 χρόνια χρησιμοποιώ vodafone και δεν έχω κανενα παράπονο.ειναι η πρωτη που δεν ξεχωρισε τους 3g χρήστες,δλδ οχι μονο σε σύνδεση αλλα και σε καρτοκινητο.οσο για την εξυπηρετηση πελατων απλα η καλυτερη όπως λεει και ο φιλος παραπανω.παντα ευγενικοι και προθυμοι να σε βοηθησουν.οχι όπως ειχα παρει μια φορα στην cosmote και τους λεω εχω προβλημα δεν μπορω να στείλω sms και εχω καρτα,και η απαντηση που πηρα: και εμεις τι θελετε να κανουμε?η συσκευη σας εχει πρόβλημα,μα λεω το εχω δοκιμασει και σε αλλη συσκευη,και απαντηση παλι:δεν ξερω,κλειστε και ανοιξε το κινητο σας μαλλον.απαραδεκτη.
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα με cosmote και συγκεκριμενα με whats up.Αλλαξα σε cu το οποιο εχω ακομα.Αλλα εχω διαπιστωσει οτι εκτος απο το οτι η cosmote ειναι πιο οικονομικη πια,πιανει σχεδον παντου.Οποτε συντομα θα βαλω frog η θα ξαναχρησιμοποιησω την παλια καλη μου whats up..:D
IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

TA TELEYTAIA 5 XRONIA EXO COSMOTE KAI THA EXO GIA POLY KAIRO AKOMH.

EINAI ELLHNIKH KAI PIANEI PANTOY!

MONO POY KATANALONEI THN MPATARIA AMESOS(DIAPISTOMENO SE 3 KINHTA KAI FULL SHMA) PAROLO POY TO GSM1800 EINAI XAMHLOTERHS KATANALOSHS.EPISHS AKOMA KAI ME FULL SHMA H SYNOMILIA GINETAI ME PARASITA KAI LIGES DIAKOPES.TO WHATSUP PANTOS EINAI TO KALYTERO PAKETO STHN KATHGORIA TOY!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω vodafon cu αλλά τώρα τελευταία έχω την εντύπωση πως κάμει νερά με το σήμα... Εκεί που έχει σήμα το χάνει για λίγο ή ξαφνικά δεν μπορώ να ακούσω το συνομιλητή μου ή εκέι που μιλάω μια χαρά κλείνει... Ξέρει κανένας τι συμβαίνει?

TA IDIA MOY KANEI KAI STO WHATSUP!MALLON FORTOMENO DIKTYO:(

Link to comment
Share on other sites

TA IDIA MOY KANEI KAI STO WHATSUP!MALLON FORTOMENO DIKTYO:(

και εγω με cosmote τα ιδια.Εχω αλλαξει sim και κινητα,το προβλημα παραμενει

Link to comment
Share on other sites

eixa telestet bfree mexri poy tin mplokara kai apo tote cosmote exw!
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα....Άρχικά ήμουνα cosmote wu κ όσο κ αν προσπάθησα να κερδίζω σε διαγωνισμούς κλπ δεν κατάφερα τίποτα.Είπα λοιπόν δεν σου δίνουν που δεν σου δίνουν τίποτα, δε πας στη TIM f2g να έχεις κ το non stop μπας κ κερδίσεις κ κανα smart; Smart δεν κέρδισα αλλά από οικονομία άλλο τίποτα 10 Ευρά το μήνα δίνω....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...