Jump to content

[Symbian^3] Θέματα


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα nectaria,τα εικονιδια των εφαρμογων πως τα εβαλες σε ενα κεντρικο;Φαινονται τα τεσσερα σε ενα μεγαλο.Προσπαθησα με το folder icon αλλα δεν γινετε..:http://imageshack.us/photo/my-images/853/57741687.jpg/ Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 205
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα nectaria,τα εικονιδια των εφαρμογων πως τα εβαλες σε ενα κεντρικο;Φαινονται τα τεσσερα σε ενα μεγαλο.Προσπαθησα με το folder icon αλλα δεν γινετε..:http://imageshack.us/photo/my-images/853/57741687.jpg/

 

Είναι το thumbnailfolders

Link to comment
Share on other sites

Είναι το thumbnailfolders

Μετα απο ψαξιμο καταφερα και εβαλα τα extra εικονιδια μεσα στην εφαρμογη.Για οποιο παιδι θελει ετσι τα εβαλα:Πάρτε το αρχείο zip(εικονιδια) στον κατάλογο όπου έχετε εγκαταστήσει τη μνήμη.Η διαδρομη ειναι: ;-private-2005fff0-αντικατασταση ως εχουν!:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα σε όλους. Βρήκα ένα θεματάκι πολύ ωραίο που έχει αλλαγμένα χρωματιστά δηλαδή εικονίδια στην κάτω μπάρα στις homescreen και γενικά μου αρέσουν τα χρώματα και εικονίδια που έχει, αλλά έχει μερικά ελαττώματα και ήθελα να ρωτήσω αν φτιάχνονται καθότι δε βλέπω διάθεση από τον δημιουργό. Εδώ είναι το θέμα που λέω, συγκεκριμένα αυτό της πρότελευταίας εικόνας. Και εδώ του δείχνω τα "ελαττώματα" του.. Βρήκα ένα πρόγραμμα που λέει ότι αλλάζει τα εικονίδια και ότι άλλο επιλέξεις από γραφικά με κάποιο άλλο θέμα που επιλέγεις, αλλά δε μου δούλεψε όσες φορές και να το προσπάθησα. Έχει καμιά ιδέα κανείς?

 

Νεκταρία.....?:O

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σε όλους. Βρήκα ένα θεματάκι πολύ ωραίο που έχει αλλαγμένα χρωματιστά δηλαδή εικονίδια στην κάτω μπάρα στις homescreen και γενικά μου αρέσουν τα χρώματα και εικονίδια που έχει, αλλά έχει μερικά ελαττώματα και ήθελα να ρωτήσω αν φτιάχνονται καθότι δε βλέπω διάθεση από τον δημιουργό. Εδώ είναι το θέμα που λέω, συγκεκριμένα αυτό της πρότελευταίας εικόνας. Και εδώ του δείχνω τα "ελαττώματα" του.. Βρήκα ένα πρόγραμμα που λέει ότι αλλάζει τα εικονίδια και ότι άλλο επιλέξεις από γραφικά με κάποιο άλλο θέμα που επιλέγεις, αλλά δε μου δούλεψε όσες φορές και να το προσπάθησα. Έχει καμιά ιδέα κανείς?

 

Νεκταρία.....?:O

 

ποιό από τα 3 θέματα θέλεις? alientech,meego ή sunset? πες μου και θα δοκιμάσω να αλλάξω αυτά που ζητάς.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...