Jump to content

[ROM] Omega ~ Leo ROM series [HD2+TMOBILE HD2][ELL+WWE+GER]


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω ένα μικρό πρόβλημα. Είχα την εντύπωση ότι στην 3.1 στον Opera πατώντας κάποιο link με video YouTube άνοιγε η εφαρμογή YouTube και έπαιζε το video. Στην 4 αυτό δεν γίνεται. Πρέπει να βάλω τον 10?

 

Αν ενδιαφέρεσαι ψάξε για το: "uzardwebbrowser.cab"....είναι ενας browser που τα παίζει όλα :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@takisbr

Γιατί το λες αυτό ;. Σε εμένα ανοίγει όλα τα youtube video από την Όπερα 9.7 που είναι προ-εγκαταστημένη . Την 4 φοράω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω ενα hd2 απο αμερικη τησ t mobile δεν εχω αλλαξει ποτε ρομ και σκεφτομαι να βαλω τωρα την νεα γιατι εχω ακουσει πολλα καλα λογια θελω να ξρω ομωσ αν μπορω να την βαλω λογω οτι ειναι απο αμερικη και αν μπορω να την βαλω σε τι θα με ωφελησει οσο αφορα την αποδοση του κινητου?
Link to comment
Share on other sites

Ενα λουκετάκι που υπάρχει στα tools οταν το παταω δεν κάνει τίποτα,το έχει δει κανένας άλλος?

 

Αναφέρομαι στην 4 ΧΤ WWE.

Link to comment
Share on other sites

@ mixalis222

Μείνε φίλε σε αυτό το φόρουμ και τα παιδιά θα σου εξηγήσουν πως να περάσεις rom σε αμερικάνικο κινητό. Δεν θέλω να σου πω εγώ γιατί φοβάμαι μην πω καμιά χαζομάρα. Πίστεψε με όμως, θα δεις μεγάλες διαφορές και σε απόδοση αλλά και σε εμφάνιση.

 

@KRERI

 

Σε ποιο αναφέρεσαι γιατί δοκιμάζω την ελληνική έκδοση της 4 επίσης. SOrry, τώρα κατάλαβα...

Ενεργοποίησε να κλειδώνει το κινητό μέσω του CHT editor. Πηγαίνεις στην δεύτερη επιλογή για την οθόνη κλειδώματος. Τσεκάρισε το 1ο μόνο και το animation on lock. Θα σου κάνει μετά reset. Δοκίμασε και πες μου

Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

Αν πρέπει να ενεργοποιήσω το κλείδωμα του Cookies για να δουλεύει το λουκετάκι, λέω να το αποφύγω καλύτερα.:)
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δε μπορούσα να αλλάξω wallpaper στην έκδοση 3.0 Great Alexander και 4.0 ΧΤ ELL....Ασπριζε η οθόνη....δεν ξέρω αν είναι σχετικό το θέμα και συνδέεται με την GTX που έχεις εσύ...

Στην έκδοση 4.0 XT ELL που έχω τώρα, έκανα πολλές δοκιμές στο chteditor-->γενικές ρυθμίσεις-->wallpaper mode-->επιλογή-->soft reset-->άσπρη οθόνη κ.ο.κ. (από HQ Wallpaper--> Regular-->HDWall)... αλλαγή φακέλου

από το "chteditor-->γενικές ρυθμίσεις-->διάφορες ρυθμίσεις-->default wallpaper folder"..

Τελικά δεν πήρα χαμπάρι πως ξαφνικά εμφανίστηκε μια εικόνα που είχα ορίσει σαν wallpaper....και φυσικά δεν το ψαξα και παραπέρα..και αν έχει σημασία η ρύθμιση αυτή τη στιγμή είναι ΗQ Wallpaper... άβυσσος η ψυχή της Omega...

 

χμ..... περιπου το ιδιο ειναι με την διαφορα οτι εμενα ειναι ασπρο λογο theme.... :P

Και εγω τα ιδια εχω κανει αλλα τιποτα , εκτος βεβαια απο το hdwalls το οποιο δεν το βρηκα να πω την αληθεια σε ενα fast search που εκανα λογο ελληψεις χρονου!

Πιστευω οτι θα ηταν πολυτιμη και η απαντηση του "μαγειρα" πανω σαυτο το θεμα! :cool:

Link to comment
Share on other sites

χμ..... περιπου το ιδιο ειναι με την διαφορα οτι εμενα ειναι ασπρο λογο theme.... :P

Και εγω τα ιδια εχω κανει αλλα τιποτα , εκτος βεβαια απο το hdwalls το οποιο δεν το βρηκα να πω την αληθεια σε ενα fast search που εκανα λογο ελληψεις χρονου!

Πιστευω οτι θα ηταν πολυτιμη και η απαντηση του "μαγειρα" πανω σαυτο το θεμα! :cool:

Kαλημερα δεν μπορω να καταλαβω τι προβλημα εχετε, σε μενα η αλλαγη wallpaper με το CHT δεν παρουσιαζει ποτε και κανενα προβλημα σε ολες τις rom του Γιαννη!

Καντε εναν φακελο στην storage με ονομα my wallpapers etc βαλτε μεσα οτι φωτογραφια θελετε και μεσα απο το μενου του CHT πατε επεξεργαστης για cookies-γενικες ρυθμισεις-κατω χαμηλα που λεει default wallpaper folder, καντε κλικ και μετα οριστε τον φακελο που κανατε με τις δικες σας φωτογραφιες-wallpaper!

Αν η φωτογραφια που επιλεγετε εχει περιεργες διαστασεις απενεργοποιειστε το hdwallpaper και βαλτε το regular!

Μετα ειναι πανευκολο απο το μενου καθορισμος ταπετσαριας διαλεγετε οποια θελετε. Βγαλτε στα quick στην επιφανεια της home μια συντομευση με το επομενο-προηγουμενο wallpaper και ΤΕΛΟΣ!:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να στειλω με μλουτουθ μια επαφη με την ομεγα? με την μαμα πηγενες επαφες > περισοτερα>κ εκει ειχε αποστολη με μλουτουθ με την ομεγα δεν βρισκω τετια επιλογη μηπως ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Να επισημάνουμε ότι οι φωτογραφίες πρέπει να είναι .jpg! :)

Γιωργο σε μενα παιζουν και PNG κανονικοτατα!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο σε μενα παιζουν και PNG κανονικοτατα!

Σε μένα όπου υπήρχε png έκλεινε μόνος του ο φάκελος και δεν προλάβαινα να επιλέξω! :lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σ όλους

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!!!καπου ειχα βρει ενα πακετακι με πολλα wallpapers ειδικα για την GTX που απλα τα σπανε!!! Βεβαια αν εχεις λιγο χρονο και photoshop ολες οι φωτο ταιριαζουν τελεια στο GTX....

 

Και κατι αλλο που μουρθε..... αν βαλω το CHT 1.8.5 απλα το theme γινεται μπαχαλο!μαυριζει, κολαει τα μισα γραμματα δεν υπαρχουν και αλλα πολλα περιεργα!! Υπαρχει καποιο trick για να φτιαξει η απλα στην v4 ειναι ολα οκ??

 

Στην GTX δεν μπορεις να βαλεις απο πανω το CHT 1.8.5, οπως ειπες γινεται μπαχαλο.

Υπομονη για την GTX v4.0 που τα εχει ολα.

 

Σε καποιο γειτονικο site (:X) το ειχα βρει αν θυμαμε καλα μαζι με αλλα πολυ ωραια!

 

Αν το βρω ξανα θα βαλω Link !

 

Backup με τι να κανω??spb? η κανενα αλλο? θελω και τα sms γινεται?

 

Backup με το SPB!

 

καλημερα και απο εμενα,στον μαγειρα (και οχι μονο)που εχει κανει εξαιρετικη δουλεια.

δοκιμαζω την 4XT και το μονο προβλημα που εχω παρατηρησει μεχρι τωρα ειναι οτι οταν επιλεξω να μπει το pimbackup στα quick links και προσπαθησω να το τρεξω απο εκει μου βγαζει μηνυμα οτι το file cannot be opened.either is not signed with a trusted certificate ore one of his components cannot be found.

μηπως μου διαφευγει κατι η συμβαινει και σε αλλους?

και κατι ακομα.

ποιο απο τα ελληνικα πληκτρολογια της πρωτης σελιδας του λεο προτεινεται για τις ομεγα ρομ?

 

Για το pimbackup εχεις δικαιο θα το διορθώσω!

Aπο τα Ελληνικά πληκτρολόγια της πρωτης σελιδας του λεο δοκιμασε του DR Mobile

 

Αγαπητέ Γιάννη, σχετικά με τον task manager: όπως έχω πει έχω φορτώσει τον arkswitch και φυσικά "τρέχει". Αγγίζοντας το αριστερό μέρος της επάνω μπάρας, μου εμφανίζει την οθόνη του arkswitch, με την λίστα των προγραμμάτων που τρεχουν εκείνη την στιγμή και των processes. Εκεί δεν φαινεται να τρέχει tskmngr.exe ή παρόμοιο.

Αν πατήσω το δεξί μέρος της μπάρας βγαίνει η γνωστή οθόνη των notifications, οπου εμφανίζεται στην λίστα και ο task manager με ένα εικονιδιο δεξια από την λέξη. Πατώντας επάνω στο εικονίδιο, βγαίνει η γνωστή οθόνη του WM task manager. Επιλέγοντας close all είτε από τον arkswitch είτε από τον taskmanager, αυτός (ο taskmanager) παραμένει εκεί!

 

:):):):)

Ευτυχως εστειλες screenshot.

H Omega εχει ενσωματομενω το νεο notification απο την HTC απο τον οποιο μπορεις να ανοιξεις τον Task manager.

Το οτι το βλεπεις εκει δεν σημαινει οτι τρεχει αλλα οτι μπορεις να το ανοιξεις απο εκει αν θελεις.

Γιαυτο δεν το βλεπεις στον Arkswitsh.

Αν πατησεις το εικονιδιο τοτε ανοιγει και στον Arkswitsh θα το βλεπεις.

 

Καλημερα σε ολους. Αν με το ''παραμένει εκεί'' που λες εννοείς οτι κολάι το τηλ δηλ κρασαρι τοτε Γιάννη αυτο ακριβώς αυτο παθαίνω και εγω και ο φιλος το εδωσε αναλυτικότατα δηλ ενωω οτι με αυτοίν την διαδικασια και ακριβως με τον ιδιο τροπο εχω προβλημα. Σε ευχαριστω stsalkit

υγ σε καθε ρομ κανω επαναφορα των επαφων με τον ρεσκο μπακαπ ,μήπως λεω μήπως ειναι ο υπεύθυνος:)

 

Καποιο προγραμμα σου κανει το προβλημα, αν το βρεις ενημερωσε με.

 

Μετά από 3-4 μέρες με την Omega v.4 έχω να πω ότι την συστήνω ανεπιφύλακτα.

 

Γρήγορη, χωρίς κανένα κόλλημα ή πρόβλημα ως τώρα και με καλή απόδοση στην κατανάλωση μπαταρίας (με ράδιο 2.12), φαίνεται μια αξιόπιστη και καλοστημένη ρομ!

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και μπράβο σε όσους δούλεψαν για αυτήν!

 

Σ ευχαριστούμε :)

 

Εχω ένα μικρό πρόβλημα. Είχα την εντύπωση ότι στην 3.1 στον Opera πατώντας κάποιο link με video YouTube άνοιγε η εφαρμογή YouTube και έπαιζε το video. Στην 4 αυτό δεν γίνεται. Πρέπει να βάλω τον 10?

 

Απο τον Opera 9 που ειναι ενσωματωμένος στην ρομ δουλευει κανονικα, το δοκιμασα!

 

καλησπερα παιδια εχω ενα hd2 απο αμερικη τησ t mobile δεν εχω αλλαξει ποτε ρομ και σκεφτομαι να βαλω τωρα την νεα γιατι εχω ακουσει πολλα καλα λογια θελω να ξρω ομωσ αν μπορω να την βαλω λογω οτι ειναι απο αμερικη και αν μπορω να την βαλω σε τι θα με ωφελησει οσο αφορα την αποδοση του κινητου?

 

Ολες οι Omega ειναι συμβατές με TMOUS HD2.

Πρεπει ομως να κανεις προσεκτικα HSPL.

Αν κατι κανεις λαθος ή συσκευη χαλαει και δεν επισκευαζετε, προσοχη λοιπον,

η διαδικασια ειναι απλη.

Διαβασε εδω:

http://forum.xda-developers.com/show...71&postcount=1

 

Αν την βαλεις θα δεις μια αλλη συσκευη, διαβασε πιο πισω και θα καταλαβεις.

 

Ενα λουκετάκι που υπάρχει στα tools οταν το παταω δεν κάνει τίποτα,το έχει δει κανένας άλλος?

 

Αναφέρομαι στην 4 ΧΤ WWE.

 

Στην WWE που εχω δουλεύει κανονικά. Το πατας και κλειδωνει η συσκευη!

 

Edit

Η Omega κάνει ενημέρωση τα εξώφυλλα των άλμπουμ στο tab της μουσικής κανονικά.

(Κάποιος με είχε ρωτήσει αλλά δεν θυμάμαι!)

 

Υπάρχουν 2 προϋποθέσεις (αυτονόητες!)

1η. Να υπάρχει το εξώφυλλο.

2η. Να μην έχει γίνει ήδη ενημέρωση.

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ παιδια με την ομεγα 4 δεν μπορω να καταχωρησω το email μου παω προσθηκη windowslive kai μου πεταει σφαλμα WLMLauncher.exe οτι δεν ειναι υπογγεγραμενο αυτο το αρχειο η οτι δεν υπαρχει.KAI το t9 δεν παιζει και το εχω επιλεξει απο τις ρυθμισεις Edited by tsamouris
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ολες οι Omega ειναι συμβατές με TMOUS HD2.

Πρεπει ομως να κανεις προσεκτικα HSPL.

Αν κατι κανεις λαθος ή συσκευη χαλαει και δεν επισκευαζετε, προσοχη λοιπον,

η διαδικασια ειναι απλη.

Διαβασε εδω:

http://forum.xda-developers.com/show...71&postcount=1

 

Γιάννη επειδή το link που έδωσες δεν είναι valid και δεν ξέρω που παραπέμπεις το φίλο, δράττομαι της ευκαιρίας να τονίσω ότι για τις αμερικάνικες συσκευές της t-mous η διαδικασία του hard-spl είναι ελαφρώς διαφορετική, το ίδιο και τα εργαλεία που θα χρησιμοποιηθούν.

 

Αποκλειστικά λοιπόν για τους κατόχους t-mous συσκευής με 1024 rom ο οδηγός flashαρίσματος είναι αυτός... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=653614

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τις δυο τελευταίες μέρες μου έχει παρουσιαστεί κάτι περίεργο.

 

Έχω το τηλέφωνο ακουμπισμενο στο γραφείο μου όπως πάντα.

Σήμα GSM μόνο αλλά καμπάνα φουλ.

Τρεις φορές σε δυο μέρες έλαβα μήνυμα για κλήση που είχα και το τηλέφωνο ήταν εκτός δυκτιου.

Όσο το κρατώ με την οθόνη ανοικτή το σήμα είναι πάντα φουλ.

Κάποια στιγμή το έπιασα στα πρασα όμως.

Με το που πάτησαν το πληκτρολόγιο να ανοίξει η οθόνη, αμέσως το εικονίδιο άρχισε να "γυρίζει" σαν να ψάχνει σήμα και σε κλασματα δευτερολεπτου πάλι φουλ.

 

Υποθέτω πως τις στιγμή που χάνει το σήμα, μάλλον πιάνει στιγμιαία 3G η EDGE Και στην αλλαγή πάνω μεσολαβεί ένα διάστημα νεκρό.

Το έχω παρατηρήσει όταν αλλάζω manual από 3G σε GSM Η EDGE όταν κλεινω το 3G από τον communication manager.

 

Το ίδιο πρόβλημα έχει διαπιστώσει ο EchiDNA.

Έχει τύχει σε κανένα άλλο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

γεια σασ παιδια με την ομεγα 4 δεν μπορω να καταχωρησω το email μου παω προσθηκη windowslive kai μου πεταει σφαλμα WLMLauncher.exe οτι δεν ειναι υπογγεγραμενο αυτο το αρχειο η οτι δεν υπαρχει

 

 

σε μενα με v4 wwe με cookie κανει login κανονικοτατα στο windowslive.

μου κανει ομως ενα αλλο κουλο.

δεν κλεινει με τιποτα η εφαρμογη msn.ουτε απο το χ της εφαρμογης ουτ απο τον arkswitch.

 

@ioathe

αν ανεβασεις την εκδοση με το θεμα του pimbackup λυμενο ενημερωσε μας pls

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τις δυο τελευταίες μέρες μου έχει παρουσιαστεί κάτι περίεργο.

 

Έχω το τηλέφωνο ακουμπισμενο στο γραφείο μου όπως πάντα.

Σήμα GSM μόνο αλλά καμπάνα φουλ.

Τρεις φορές σε δυο μέρες έλαβα μήνυμα για κλήση που είχα και το τηλέφωνο ήταν εκτός δυκτιου.

Όσο το κρατώ με την οθόνη ανοικτή το σήμα είναι πάντα φουλ.

Κάποια στιγμή το έπιασα στα πρασα όμως.

Με το που πάτησαν το πληκτρολόγιο να ανοίξει η οθόνη, αμέσως το εικονίδιο άρχισε να "γυρίζει" σαν να ψάχνει σήμα και σε κλασματα δευτερολεπτου πάλι φουλ.

 

Υποθέτω πως τις στιγμή που χάνει το σήμα, μάλλον πιάνει στιγμιαία 3G η EDGE Και στην αλλαγή πάνω μεσολαβεί ένα διάστημα νεκρό.

Το έχω παρατηρήσει όταν αλλάζω manual από 3G σε GSM Η EDGE όταν κλεινω το 3G από τον communication manager.

 

Το ίδιο πρόβλημα έχει διαπιστώσει ο EchiDNA.

Έχει τύχει σε κανένα άλλο.

Κώστα το κάνει και σε μένα που το έχω μόνιμα σε gsm!

 

Στην αρχή πίστεψα ότι είναι τυχαίο, δεν είχα καθόλου σήμα (no service) μόλις δοκίμασα να καλέσω δοκιμαστικά το δεύτερο κινητό μου μου έδειξε 5 στις 5 γραμμές :wacko:

Χτες σε σημείο που δεν υπάρχει πρόβλημα μου ήρθε κι εμένα μήνυμα ότι είχα κλήση!!! Κάτι πρέπει να συμβαίνει... αν δεν το ανέφερες θα το θεωρούσα παραξενιά της vodafone!!! :p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Κανε πρωτα log out και μετα θα βγει κανονικα με το X.

 

οπς....αυτο δεν το σκεφτηκα.

εχεις δικιο.

ευτυχως!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα δεν μπορω να καταλαβω τι προβλημα εχετε, σε μενα η αλλαγη wallpaper με το CHT δεν παρουσιαζει ποτε και κανενα προβλημα σε ολες τις rom του Γιαννη!

Καντε εναν φακελο στην storage με ονομα my wallpapers etc βαλτε μεσα οτι φωτογραφια θελετε και μεσα απο το μενου του CHT πατε επεξεργαστης για cookies-γενικες ρυθμισεις-κατω χαμηλα που λεει default wallpaper folder, καντε κλικ και μετα οριστε τον φακελο που κανατε με τις δικες σας φωτογραφιες-wallpaper!

Αν η φωτογραφια που επιλεγετε εχει περιεργες διαστασεις απενεργοποιειστε το hdwallpaper και βαλτε το regular!

Μετα ειναι πανευκολο απο το μενου καθορισμος ταπετσαριας διαλεγετε οποια θελετε. Βγαλτε στα quick στην επιφανεια της home μια συντομευση με το επομενο-προηγουμενο wallpaper και ΤΕΛΟΣ!:)

 

Βασίλη με όλα αυτά που λες συμφωνώ και επαυξάνω..(και έδωσες και έναν πολύ καλό και γρήγορο οδηγό :p).

Μετά απο καμμιά 30 ριά ρομς που έχω αλλάξει (αν και νέος....τις δοκιμάζω όλες!!) μόνο στην 3.1 GA αν δεν κάνω λάθος και στην 4.0 ΧΤ μου εμφανίστηκε η λευκή οθόνη όταν όριζα wallpaper.

Ποτέ παλιότερα δεν είχα πρόβλημα να βάλω οποιαδήποτε φωτογραφία για wallpaper...τελωσπάντων το πρόβλημα δεν υπάρχει πια οπότε ολα καλά :).. λίγο παίδεμα, λίγο soft reset, λίγο δοκιμή στς ρυθμίσεις και όλα φτιάχνονται :happy:.

 

Άσχετο/Σχετικό: Μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να αλλάζει αυτόματα τα wallpaper ανά χρονικό διάστημα που του ορίζεις εσύ??

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη με όλα αυτά που λες συμφωνώ και επαυξάνω..(και έδωσες και έναν πολύ καλό και γρήγορο οδηγό :p).

Μετά απο καμμιά 30 ριά ρομς που έχω αλλάξει (αν και νέος....τις δοκιμάζω όλες!!) μόνο στην 3.1 GA αν δεν κάνω λάθος και στην 4.0 ΧΤ μου εμφανίστηκε η λευκή οθόνη όταν όριζα wallpaper.

Ποτέ παλιότερα δεν είχα πρόβλημα να βάλω οποιαδήποτε φωτογραφία για wallpaper...τελωσπάντων το πρόβλημα δεν υπάρχει πια οπότε ολα καλά :).. λίγο παίδεμα, λίγο soft reset, λίγο δοκιμή στς ρυθμίσεις και όλα φτιάχνονται :happy:.

 

Άσχετο/Σχετικό: Μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να αλλάζει αυτόματα τα wallpaper ανά χρονικό διάστημα που του ορίζεις εσύ??

 

Αν δεν κανω λαθος μια και δεν το χρησιμοποιησα ποτε!

 

κανε κλικ σε ενα αδειο κουτακι-quick link και μετα εκει που βρισκεις το προηγουμενο-επομενο wallpaper εχει και το random wallpaper (τυχαιο) που αλλαζει αυτοματα απο τον φακελο που εχεις ορισει πριν ενα ενα με την σειρα!

 

Γραψε λαθος! Δεν το κανει!

Edited by vasilis_hd2
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

τι ραδιο έχετε?

Το καλυτερο all around ειναι το 2.12.50.02.

εγω παντως επειδη δεν εχω πολυ καλο σημα στην περιοχη μου (ειδικα στο γραφειο) χρησιμοποιω το 2.10.50.28 η το 2.10.50.08 που θεωρω οτι ειναι ελαφρως χειροτερα σε μπαταρια αλλα πολυ καλυτερα σε σημα τουλαχιστον στην Πολη μου!

εδω θα τα βρεις ολα

http://www.4shared.com/dir/27416578/c33fc106/Radios.html

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο all around ειναι το 2.12.50.02.

εγω παντως επειδη δεν εχω πολυ καλο σημα στην περιοχη μου (ειδικα στο γραφειο) χρησιμοποιω το 2.10.50.28 η το 2.10.50.08 που θεωρω οτι ειναι ελαφρως χειροτερα σε μπαταρια αλλα πολυ καλυτερα σε σημα τουλαχιστον στην Πολη μου!

 

Tο 2.12.50.02 πού βρίσκεται;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...