Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

τι εννοεις?γιατι τον εχω καποιες μερες και εκει στα ξαφνικα σταματαει να ανοιγει σελιδες (δεν κολλαει σαν εφαρμογη) εντελως!πρεπει να τον κλεισω για να φτιαξει!

 

Αυτό ακριβώς ότι τώρα τελευταία τρώει σκαλώματα.. Κρίμα και ήταν κορυφή... Εγώ πλέον χρησιμοποιώ next...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εξακολουθω και δουλευω τον boat σε λιγο ποιο παλια εκδοση και μου δουλευει αψογα και παει σφαιρα!!!Πολυ καλος!!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εδω και χρονο ισως και λιγο παραπανω δουλευω με τον mini boat και δεν ειχα ποτε κολληματα αν θελετε τσεκαρετε το
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιος ειναι ο καλυτερος κατα την γνωμη σας browser για live streaming με flash player? Ο dolphin με απογοητευσε σε τραγικο σημείο με τον ολυμπιακο και δεν θελω ουτε το ονομα του να λεω
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα για να ρωτήσω αν έχετε προβλήματα με τον boat αλλά δε χρειάζεται.... Εμένα με πετάει συνέχεια έξω...
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα για να ρωτήσω αν έχετε προβλήματα με τον boat αλλά δε χρειάζεται.... Εμένα με πετάει συνέχεια έξω...

 

Εγώ μιλαω για τον boat mini αυτον φοράω και παει απροβληματιστος με τον κανονικο σκετο Boat και εμενα με εκανε καποια νερα στην αρχη και τον σουταρα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλαω για τον boat mini αυτον φοράω και παει απροβληματιστος με τον κανονικο σκετο Boat και εμενα με εκανε καποια νερα στην αρχη και τον σουταρα

 

Έχεις απόλυτο δίκιο ο μίνι παίζει μια χαρά και τον έχω πλέον για κύριο browser...

Link to comment
Share on other sites

Τι αναβαθμιση ειναι αυτη που εγινε στον Dolphin!!

Πλεον φορτωνει σφαιρα τα παντα!

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Είμαι εδώ και πολύ καιρό με τον boat αλλά μου έσπασε τα νεύρα τελευταία. Δοκίμασα άλλη μία φορά τον dolphin και ενθουσιαστηκα. Τι ρυθμιζω για να μένω συνδεδεμένη στα φόρουμ και να μη χρειάζεται να βάζω κάθε φορά κωδικούς;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Τι αναβαθμιση ειναι αυτη που εγινε στον Dolphin!!

Πλεον φορτωνει σφαιρα τα παντα!

 

Με Jetpack ή σκέτο;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με την τελευταία έκδοση του UC δεν μου εμφανίζει την σελίδα που ανοίγω αλλά το background του θέματος που έχω επιλέξει...
Link to comment
Share on other sites

Με Jetpack ή σκέτο;

 

Μια φορά έβαλα το jetpack και σερνόταν ο Dolphin στο nexus 4.

Έφαγε σουτ με την μία.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχει γίνει πολύ γρήγορος ο dolphin για ένα περίεργο λόγο μουλαρωνει συχνά και δεν ανοίγει καμιά σελίδα! Θέλει επανεκκίνηση για να ανοίξει πλέον σελίδες. Χωρίς Jet pack τον έχω.
Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχει γίνει πολύ γρήγορος ο dolphin για ένα περίεργο λόγο μουλαρωνει συχνά και δεν ανοίγει καμιά σελίδα! Θέλει επανεκκίνηση για να ανοίξει πλέον σελίδες. Χωρίς Jet pack τον έχω.

 

εχει γινει οντως σφαιρα αλλα τον νιωθω βαρυ browser :mad:

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα τον naked browser ο οποιος δειχνει φανταστικος.

Light και γρηγορος αλλα εχω ενα θεμα.

Εχω ανοιξει πχ 7-8 tabs, και δεν μπορώ με κανεναν τροπο να βρω πως τα κλεινεις !

Αληθεια νιωθω πολύ χαζός , εχω δοκιμάσει τα πάντα (εκτος φυσικά απο την λύση που θα μου πείτε :p )

Εχω την free εκδοση ...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα τον naked browser ο οποιος δειχνει φανταστικος.

Light και γρηγορος αλλα εχω ενα θεμα.

Εχω ανοιξει πχ 7-8 tabs, και δεν μπορώ με κανεναν τροπο να βρω πως τα κλεινεις !

Αληθεια νιωθω πολύ χαζός , εχω δοκιμάσει τα πάντα (εκτος φυσικά απο την λύση που θα μου πείτε :p )

Εχω την free εκδοση ...

 

Ένα απλό κλικ πάνω στο tab της καρτέλας που θες να κλείσεις.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους ,

Αν έχει κάποιος τη καλή διάθεση να βοηθήσει και εμάς τους καινούργιους σε αυτό το θέμα.

Διαβάζω και προσπαθώ να ακολουθήσω αυτά που γράφετε αλλά χωρίς μεγάλη επιτυχία.

Ένα browser και το τρόπο να δουλέψω μαζί του το flash player ή το ACE player σε συνδυασμό με το Adblock Plus ψάχνω.

Προφανή πρόθεση μου να παρακολουθήσω live streaming αγώνες ποδοσφαίρου.

«Η Ρωμιοσύνη εν φυλή συνότζιαιρη του κόσμου, κανένας δεν εβρέθηκεν για να την-ι-ξηλείψη,κανένας, γιατί σιέπει την που τάψη ο Θεός μου.Η Ρωμιοσύνη εν να χαθή, όντας ο κόσμος λείψη!Βασίλης Μιχαηλίδης (1849-1917)
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους ,

Αν έχει κάποιος τη καλή διάθεση να βοηθήσει και εμάς τους καινούργιους σε αυτό το θέμα.

Διαβάζω και προσπαθώ να ακολουθήσω αυτά που γράφετε αλλά χωρίς μεγάλη επιτυχία.

Ένα browser και το τρόπο να δουλέψω μαζί του το flash player ή το ACE player σε συνδυασμό με το Adblock Plus ψάχνω.

Προφανή πρόθεση μου να παρακολουθήσω live streaming αγώνες ποδοσφαίρου.

 

Aν εισαι με εκδοση Αndroid 4.3 και πισω ο Boat κανει μια χαρα τη δουλεια που θες.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Aν εισαι με εκδοση Αndroid 4.3 και πισω ο Boat κανει μια χαρα τη δουλεια που θες.

 

Ευχαριστώ φιλε για τη άμεση απάντηση

Με το flash player Kai το Adblock plus τι κάνω πως τα συνδυάζω, τα εγκαθιστώ στο Boat?

«Η Ρωμιοσύνη εν φυλή συνότζιαιρη του κόσμου, κανένας δεν εβρέθηκεν για να την-ι-ξηλείψη,κανένας, γιατί σιέπει την που τάψη ο Θεός μου.Η Ρωμιοσύνη εν να χαθή, όντας ο κόσμος λείψη!Βασίλης Μιχαηλίδης (1849-1917)
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους ,

Αν έχει κάποιος τη καλή διάθεση να βοηθήσει και εμάς τους καινούργιους σε αυτό το θέμα.

Διαβάζω και προσπαθώ να ακολουθήσω αυτά που γράφετε αλλά χωρίς μεγάλη επιτυχία.

Ένα browser και το τρόπο να δουλέψω μαζί του το flash player ή το ACE player σε συνδυασμό με το Adblock Plus ψάχνω.

Προφανή πρόθεση μου να παρακολουθήσω live streaming αγώνες ποδοσφαίρου.

 

Eχω και εγω το ιδιο ακριβως θεμα....stock 4,4,2 ειμαι απο google chrome και μερικες φορες δεν μου ανοιγει live streaming αγωνες που θελω να παρακολουθησω...καμια καλη λυση σχετικα με το θεμα αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Eχω και εγω το ιδιο ακριβως θεμα....stock 4,4,2 ειμαι απο google chrome και μερικες φορες δεν μου ανοιγει live streaming αγωνες που θελω να παρακολουθησω...καμια καλη λυση σχετικα με το θεμα αυτο?

 

Αν παίζει ο puffin στην kit kat θα στα δειχνει μια χαρά.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...