Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

Μπορεις να δωσεις καμια βοηθεια παραπανω,τον dolphin εχω και εγω αλλα δεν μπορω να το βρω.Thnks.

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.DolphinTranslate

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είναι κενή η σελίδα.

 

Παντως, θυμάμαι παλιότερα ειχα δοκιμάσει κάποιο παρόμοιο add-on για το dolphin αλλα το αποτέλεσμα δεν ήταν ικανοποιητικο.

 

Ελπίζω αυτο που έδωσε ο φιλος πιο πάνω οταν βρούμε το σωστό λινκ να κανει καλη δουλειά :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαινει τιποτις:D

 

και εδώ σε πάει στον dolphin πλέον. Μήπως είναι ενσωματωμένο στην καινούρια έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το λινκ δεν είναι ενεργό για όσους δεν το έχουν.

Εγώ το βλέπω γιατί υπάρχει στις εφαρμογές μου στο play και το έχω είδη εγκατεστημένο στο τηλέφωνο μου.

Αυτές της μέρες άλλαξα τηλέφωνο και τον dolphin τον έβαλα με backup από το παλιό τηλέφωνο και restore στο νέο τηλέφωνο.

 

Συγνωμη που δεν κανω τροποποιηση για να μην χαθει το ποστ και να το δουν οι ενδιαφερομενοι :)

 

Dolphin Translate κατεβαστε το απο εδω http://www.sendspace.com/file/jrks0p

Edited by zxr

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε :)

Στην ουσία σε μεταφέρει αυτόματα στο translate.google.com και από εκεί γίνεται η μετάφραση στις σελίδες που επισκέπτεσαι . Αφού γίνεται η δουλειά μας, όλα μια χαρά.

 

Και πάλι ευχαριστώ φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω εαν υπαρχει browser που να μπορεις να ακους μουσικη απο το youtube ενω εισαι σε αλλη σελιδα
Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω εαν υπαρχει browser που να μπορεις να ακους μουσικη απο το youtube ενω εισαι σε αλλη σελιδα

 

νομίζω αυτό ψάχνεις...https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sudsoftware.floatingyoutubepopupplayer&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zdWRzb2Z0d2FyZS5mbG9hdGluZ3lvdXR1YmVwb3B1cHBsYXllciJd

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω εαν υπαρχει browser που να μπορεις να ακους μουσικη απο το youtube ενω εισαι σε αλλη σελιδα

Τι σχέση έχει ο browser, δεν καταλαβαίνω. Πάντως το PVSTAR παίζει βιντεο youtube στο background κ ταυτόχρονα κάνεις ότι άλλο θες στη συσκευή

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μαγκες,εχω το xperia x10 mini και κανενας browser στην συσκευη μου δεν τα δειχνει ζοομαρισμενα εξαρχης εκτος απο τον dolphin browser mini.Δοκιμασα πολλους browsers αλλα δυστυχως κανενας δεν εκανε ζοομ παρολο που τον ρυθμιζα.Λοιπον,γινετε με καποιο τροπο αν κανω φορματ να εχω τους σελιδοδεικτες που ειχα?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

ποιος browser, καταναλώνει τα λιγοτερα mb , ο opera mini ή ο UCbrowser;

εχω την εντυπωση ο UC, αλλα μου κολλάει πιο πολυ απο τον opera.Χρησιμοποιω και το onavo το οποίο συμπιέζει τα δεδομένα , αλλα δεν λειτουργεί με αυτούς τους δυο browsers γιατί μάλλον χρησιμοποιούν δική τους μηχανή συμπίεσης δεδομένων . Άραγε ο συνδυασμός πχ firefox+onavo , να χρησιμοποιεί λιγότερα δεδομένα ?το έχει δοκιμάσει κανένας ? για κάποιες βδομάδες δεν θα έχω ίντερνετ , και επειδή είδα ότι με καθημερινο σερφαρισμα με το κινητό,δεν θα με φτάνει το 1gb/μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος αν μπορώ να εισάγω τους σελιδοδείκτες απο το google chrome στο pc στο browser του android κινητού μου(opera ή default browser)
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update του όπερα δεν μπορώ να βρω πουθενά την επιλογή για ζουμ! Κάνω κάτι λάθος; Είσαι δυνατόν να την έβγαλαν;
Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update του όπερα δεν μπορώ να βρω πουθενά την επιλογή για ζουμ! Κάνω κάτι λάθος; Είσαι δυνατόν να την έβγαλαν;

 

Τραγικός ο νέος όπερα γενικότερα...

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά απότι κατάλαβα είναι ο ΟPERA BETA ΠΟΥ έγινε opera mobile.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά απότι κατάλαβα είναι ο ΟPERA BETA ΠΟΥ έγινε opera mobile.

 

Δυστυχώς έτσι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Ο maxthon browser πιστευω ειναι πολυ αδικημενος εδω μεσα.

Τον εχετε δοκιμασει? Δωστε του λιγο χρονο.

 

Εμενα πλεον εχει γινει ο default browser.

Μου αρεσουν πολυ τα εξης χαρακτηριστικα:

- flash player και σε android 4.2

- δυνατοτητα scrolling με τα κουμπια της εντασης

- αυτοματο full screen οταν γυρναει το κινητο σε οριζοντια θεση

- τα gestures κυριως στην εναλλαγη των tabs

 

Βεβαια εχει ενα προβλημα οταν κατεβαζει απο sites σαν το upload.net. Μου βγαζει καποιο error και δεν κατεβαζει. Και αρκετοι αλλοι που δοκιμασα το ιδιο.

Αντιθετα ο opera κατεβαζει κανονινα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος αν μπορώ να εισάγω τους σελιδοδείκτες απο το google chrome στο pc στο browser του android κινητού μου(opera ή default browser)

 

Βάλε browser το chrome στο κινητού, και από της ρυθμίσεις βάλε το e-mail και των κωδικό.....και είσαι ο.κ.;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε note 2 ποιος καταναλώνει λιγότερο και ποιος ειναι καλύτερος κατα τη γνώμη σας;

Ο στοκ ή ο chrome;

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε note 2 ποιος καταναλώνει λιγότερο και ποιος ειναι καλύτερος κατα τη γνώμη σας;

Ο στοκ ή ο chrome;

 

Ο στοκ φυσικά. Οποιοσδήποτε είναι καλύτερος από τον Chrome.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ο στοκ φυσικά. Οποιοσδήποτε είναι καλύτερος από τον Chrome.

 

Ευχαριστω. Ειχα την εντυπωση οτι αξιζε και ο chrome αλλα δεν το εχω ψαξει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έτσι είναι...
Πάντως, πέρα απ την έλλειψη επιλογών (και των bookmarks), που ελπίζω να προστεθούν σύντομα, μου φαίνεται πιο γρήγορος και smooth
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χθες βγήκε ο next browser από την ομάδα που φτιάχνει τον go launcher κλπ. Και είναι καταπληκτικός μέχρι τώρα για πρώτη έκδοση, πολύ smooth και με πολλά χαρακτηριστικά. Δοκιμάστε το αν θέλετε: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jiubang.browser
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...