Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Pre-Release)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ εγω 1χρονο το ειχα το 5800 και δεν ξερω μετα ποσο κρατουσε. Παντως ελπιζω οταν το Ν8 φορεσει την symbian ^4 να μην επηρεαστει πολυ η αποδοση της μπαταριας, μακαρι να το εχουν σκεφτει αυτο.

Αυτό ευτυχώς είναι από τα πρώτα που σκέφτονται όταν ετοιμάζουν μια νέα έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τον browser kai to qwerty να μην ξεχασουν να μας δωσουν και οσο πιο συντομα γινεται...

 

επισης τι ρυθμισεις πρεπει να επιλεξουμε για να ειμαστε σιγουροι οτι δεν θα συνδεθει ποτε με το δικτυο?

εγω δεν θελω δικτυο αλλα μονο με wifi οποτε ειναι σωστες αυτες?

αλλα γη σε wlan :μονο γνωστα wlan

χρ. δεδ. σε οικειο δικτυο: μονο wlan

χρηση δεδ σε περιαγωγη :μονο wlan

 

υπαρχει περιπτωση με αυτες να μου συνδεθει ποτε στης vodafone to νετ?

Edited by Chef_George_
Link to comment
Share on other sites

Ενας μπαρμπουλης δεν ειχε κυκλοφορησει ενα προγραμματακι που βελτιωνε κατα πολυ τις φωτογραφιες ? αυτο υπαρχει ακομα ?

 

Κανεις βρε παιδια δεν ξερει ? :p

 

Btw εγω που ειχα δωσει ενα μικρο χρηματικο ποσο για να μου κρατησουν ενα Ν8 εδω στο καταστημα της νοκια θεωρειται κρατημενο σωστα ? Η πωλητρια δεν μπορει να το δωσει σε αλλον αν απο την στιγμη που με ειδοποιησει της πω πχ οτι θα περασω την Παρασκευη να το παρω ? σωστα ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Btw εγω που ειχα δωσει ενα μικρο χρηματικο ποσο για να μου κρατησουν ενα Ν8 εδω στο καταστημα της νοκια θεωρειται κρατημενο σωστα ? Η πωλητρια δεν μπορει να το δωσει σε αλλον αν απο την στιγμη που με ειδοποιησει της πω πχ οτι θα περασω την Παρασκευη να το παρω ? σωστα ?

 

Οχι φυσικα... Απ τη στιγμη που εχεις δωσει κατι σαν προκαταβολη προηγησε ολων των αλλων... Εκτος κ αν υπαρχουν αλλοι που εχουν δωσει μεγαλυτερη προκαταβολη!:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ωχ παει το τηλεφωνο 5 ευρω τους εδωσα μονο :P

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Οκ εγω 1χρονο το ειχα το 5800 και δεν ξερω μετα ποσο κρατουσε. Παντως ελπιζω οταν το Ν8 φορεσει την symbian ^4 να μην επηρεαστει πολυ η αποδοση της μπαταριας, μακαρι να το εχουν σκεφτει αυτο.

 

Γιατι, ποιος ειπε πως το Ν8 θα φορεσει και S^4?

 

Eχω χασει κανενα επεισοδιο? :blink:

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατι, ποιος ειπε πως το Ν8 θα φορεσει και S^4?

 

Eχω χασει κανενα επεισοδιο? :blink:

 

εσυ κανενα

καποοι αλλοι πολλα

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι, ποιος ειπε πως το Ν8 θα φορεσει και S^4?

 

Eχω χασει κανενα επεισοδιο? :blink:

Αρκετά...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=286260

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=287819

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτα παθαινω με τα ban που τρωω συνεχεια!!

 

Τέλεια λοιπον τα νεα!!!! Αλλος ενας λογος να παω μετα το Ν900 σε S^3 συσκευη (Ν8 ή Ε7).

 

ευχαριστω για την πληροφορηση

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος ομως να περασει καποιος το S^4? Αφου το 3 θα ειναι συμβατο με εφαρμογες κ των προηγουμενων symbian κ του 4.. Ενω το 4 οχι...
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος ομως να περασει καποιος το S^4? Αφου το 3 θα ειναι συμβατο με εφαρμογες κ των προηγουμενων symbian κ του 4.. Ενω το 4 οχι...

 

 

Μικρο το κακο... θα ζησω χωρις τις παλιες εφαρμγογες... Ενα νεο λειτουργικο ομως ειναι πολυ πιο σημαντικο.

Για πολλους λογους , δεν χρειαζεται να το αναλυσω.

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατι, ποιος ειπε πως το Ν8 θα φορεσει και S^4?

 

Eχω χασει κανενα επεισοδιο? :blink:

 

Welcome back! :p

 

Σε περίπτωση που δεν το πληροφορήθηκες, πλέον δεν θα υπάρξει διαχωρισμός σε Symbian^3 και ^4, αλλά μόνο μία μορφή Symbian OS, και μάλιστα open source. Όποιες αλλαγές προκύψουν αργότερα, δηλαδή αυτές που θα αποτελούσαν το Symbian^4, πλέον θα ενσωματωθούν σιγά-σιγά στο ήδη υπάρχον Symbian^3, το οποίο είναι ιδιαίτερα ευχάριστο σαν γεγονός, γιατί με αυτό θα επωφεληθούν και οι ήδη υπάρχουσες συσκευές (π.χ. N8, E7 κλπ), όχι μόνο αυτές που θα κυκλοφορήσουν στο προσεχές ή μακρινό μέλλον. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ποιος όμως ο λόγος να μένεις τόσες μέρες χωρίς πληροφόρηση, υπάρχουν άπειρα αγγλόφωνα sites που ασχολούνται είτε με το Symbian είτε με τα κινητά γενικά. Οι συντάκτες του myphone από που νομίζεις ότι ψωνίζουν; :p

 

Καλα ναι, ενημερωνομαι και απο αλλου απλα τον τελευταιο καιρο το ειχα αφησει λιγο γενικοτερα.

 

Welcome back! :p

 

Γεια σας γεια σας!!

Με γεια το νεο σας Ν8. Το πηρατε, δεν το πηρατε?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Με το flash line4 πως πανε τα πραγματα?

Βασικα σελιδες οπως το live24.gr τις ανοιγει και παιζουν κανονικα οι σταθμοι.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας!!

Με γεια το νεο σας Ν8. Το πηρατε, δεν το πηρατε?

 

Όχι ακόμα. Μέσα στη βδομάδα έρχεται, έρχεται! :dance: :lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Αντε αντε.. καλως να σας ερθει και με υγεια σε αυτους που το πηραν ηδη!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

αν αληθευει αυτο που μου ειπαν τα παιδια απο το νοκια κατεχακη δεν ξερουν ποσα κομματια θα παρει το καθε μαγαζι και ισως δεν καλυφθει η ζητηση απο τις προκρατησεις. παντως ψαξτε και αλλου σιγουρα θα βρειτε διαθεσιμα απλα θελει λιγο τυχη και επιμονη
Link to comment
Share on other sites

αν αληθευει αυτο που μου ειπαν τα παιδια απο το νοκια κατεχακη δεν ξερουν ποσα κομματια θα παρει το καθε μαγαζι και ισως δεν καλυφθει η ζητηση απο τις προκρατησεις. παντως ψαξτε και αλλου σιγουρα θα βρειτε διαθεσιμα απλα θελει λιγο τυχη και επιμονη

 

Αληθεύει αλλα μη νομίζεις οτι θα βασιστούμε στα Nokia Care, αν δε μας το φέρουν τις μέρες που θελουμε μπαίνουμε σε ένα μεγάλο κατάστημα και το παίρνουμε, αυτοί θα χάσουν.

 

ναι παιδια ψαξτε και αλλου...σιγουρα ειπαμε εχουν φερει καποις βονταφον και wind ..

 

Μονο σε μαύρο όμως το οποίο απο οτι βλέπω θα γίνει "σούπα".

Link to comment
Share on other sites

Αληθεύει αλλα μη νομίζεις οτι θα βασιστούμε στα Nokia Care, αν δε μας το φέρουν τις μέρες που θελουμε μπαίνουμε σε ένα μεγάλο κατάστημα και το παίρνουμε, αυτοί θα χάσουν.

 

ναι ρε σπυρο καλα τα λες. παντως αν δεν ακουγα τον tomtom & chef_george κι εγω ακομα θα περιμενα. παντως να ξερετε οτι αυριο θα γραψω εκτενες review. το μονο που θα πω ειναι μην το χασετε το τηλεφωνο, μετραει παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...