Jump to content

Cool X10


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποια στιγμή το είχα αυτό το κινητό και έπαιζε κανονικά το youtube από τον video player του κινητού.Κάτι δεν κάνεις σωστά μάλλον.Πάντως είναι από τα καλυτερα μοντέλα που έβγαλαν τελευταία οι κινέζοι κατά την γνώμη μου,αν και λίγο μεγάλο σε μέγεθος

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 101
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάποια στιγμή το είχα αυτό το κινητό και έπαιζε κανονικά το youtube από τον video player του κινητού.Κάτι δεν κάνεις σωστά μάλλον.Πάντως είναι από τα καλυτερα μοντέλα που έβγαλαν τελευταία οι κινέζοι κατά την γνώμη μου,αν και λίγο μεγάλο σε μέγεθος

 

καλα αν με προσανατολιζες λιγο θα με εσωζες,τωρα τετοια ωρα τετοια λογια,αμα το ειχες και πριν καιρο που να θυμηθεις... αλλα εστω προς τα που να κοιταξω πες μου και θα σου ειμαι ευγνωμων

στις ρυθμισεις του μανισιου browser εχει αυτα:

-select sim

-profiles

-επιλογες φυλλομετρητη

-ρυθμησεις μηνηματων υπηρεσιας

-καθαρισμος cache

-καθαρισμος cookies

-εμπιστα πιστοποιητικα

-connection information

 

εχω φαει πολλες ωρες να το κανω αλλα... τιποτα

ακομα μου βγαζει activate streaming? μολις παταω να δω το video.

και μολις παταω το Ναι μου βγαζει connection failed

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε απο που να παρω κανενα screen protector για την εκδοση 3.6'' με το gps?? αν παρω αυτην εδω που ειναι για καμερα θα κανει? ρωταω γιατι η καμερα δεν εχει touch screen...μηπως παιζει ρολο...

 

1) http://cgi.ebay.com/3-6-LCD-Screen-Protector-DC-DV-Camera-Cannon-Nikon-/120568913675?pt=Video_Games_Accessories

 

2) http://cgi.ebay.com/3-6-inch-LCD-Screen-Protector-Guard-DC-DV-Camera-/260648338029?pt=Digital_Camera_Accessories

 

3) http://cgi.ebay.com/3x-Camera-Video-MP3-MP4-LCD-Screen-Protector-3-6-/180534471778?pt=Digital_Camera_Accessories

 

και αυτην που λεει οτι ειναι για κινητα...

4) http://cgi.ebay.com/3-6-Screen-Protector-Protective-Film-Cellphone-DV-/160373066249?pt=PDA_Accessories

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε απο που να παρω κανενα screen protector για την εκδοση 3.6'' με το gps?? αν παρω αυτην εδω που ειναι για καμερα θα κανει? ρωταω γιατι η καμερα δεν εχει touch screen...μηπως παιζει ρολο...

 

1) http://cgi.ebay.com/3-6-LCD-Screen-Protector-DC-DV-Camera-Cannon-Nikon-/120568913675?pt=Video_Games_Accessories

 

2) http://cgi.ebay.com/3-6-inch-LCD-Screen-Protector-Guard-DC-DV-Camera-/260648338029?pt=Digital_Camera_Accessories

 

3) http://cgi.ebay.com/3x-Camera-Video-MP3-MP4-LCD-Screen-Protector-3-6-/180534471778?pt=Digital_Camera_Accessories

 

και αυτην που λεει οτι ειναι για κινητα...

4) http://cgi.ebay.com/3-6-Screen-Protector-Protective-Film-Cellphone-DV-/160373066249?pt=PDA_Accessories

 

 

 

kai γενικα καποιο site για κατεβασμα εφαρμογων και παιχνιδιων..(ειδικα με motion)

h αναλυση 320-480 δεν ειναι? ξερει καποιος σαν ποιο κινητο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

δεν θα εχεις προβλημα,εγω εβαλα απο iphone και την εκοψα με το ψαλιδι στις ακρες και ειναι μια χαρα

 

εφαρμογες απο το getjar φιλε μου,εγω κατεβαζω και οταν με ρωταει τι συσκευη ειναι δηλωνω w800

πολλες δουλευουν αλλα οχι ολες

τι θα κανουμε με το youtube δεν ξερω,θα μας βοηθησει κανεις παιδια?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μπορείτε να μου πείτε πως θα γίνετε η εγκατάσταση των ελληνικών χαρτών ?

Πέρασα το αρχείο στην κάρτα μνήμης αλλά δεν μπορέι να διαβάσει τους φακέλους.

Αν δεν σας είναι κόπος πείτε μου λίγο ποια βήματα ακολουθήσατε !!

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε πως θα γίνετε η εγκατάσταση των ελληνικών χαρτών ?

Πέρασα το αρχείο στην κάρτα μνήμης αλλά δεν μπορέι να διαβάσει τους φακέλους.

Αν δεν σας είναι κόπος πείτε μου λίγο ποια βήματα ακολουθήσατε !!

Ψάξε να βρεις σε ένα άλλο thread το post του droulis που δίνει ένα φάκελο με όλο το πρόγραμμα.Σβήνεις αυτόν που έχει μέσα και περνάς αυτόν που δίνει ο droulis

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε να βρεις σε ένα άλλο thread το post του droulis που δίνει ένα φάκελο με όλο το πρόγραμμα.Σβήνεις αυτόν που έχει μέσα και περνάς αυτόν που δίνει ο droulis

 

Το κινητό το πήρα με 4gb μνήμη και δεν λειτουργούσε καθόλου το GPS από την αρχή.Φαντάζομαι ότι οι χάρτες που υπήρχαν στην μανίσια κάρτα δεν ξανα περάστηκαν στην νέα κάρτα.

Τώρα που πέρασα τα αρχεία από ένα λινκ rapidshare πηγαίνει να ανοίξει αλλα σταματάει μετά.:O:O

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Συννενοήσου με τον πωλητή σου για να σε βοηθήσει.Κανένας δεν θα ξέρει καλύτερα από αυτόν τι έκανε

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Συννενοήσου με τον πωλητή σου για να σε βοηθήσει.Κανένας δεν θα ξέρει καλύτερα από αυτόν τι έκανε

 

Αύριο θα μιλήσω μπας και βγάλω καμία άκρη...Πέρασα το αρχείου του droulis στην κάρτα μνήμης το έκανα και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά κανένα αποτέλεσμα. Όλα λειτουργούν μια χαρά στο κινητό εκτός από το GPS. :(:(:(

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδια να σας κανω μια ερωτηση ειμαι κατοχος αυτου το κινητου ,8α ηθελα να μου πειτε αμμα γινεται να αλλαξω τν ηχο τον μυνηματων και ποιος ειναι ο κωδικος το κινητου διοτι θελω να κανω επαναφορα στις εργοστασιακες ρυ8μισεις και μου ζηταει password δν ειναι το pin my to dokimasa!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας κανω μια ερωτηση ειμαι κατοχος αυτου το κινητου ,8α ηθελα να μου πειτε αμμα γινεται να αλλαξω τν ηχο τον μυνηματων και ποιος ειναι ο κωδικος το κινητου διοτι θελω να κανω επαναφορα στις εργοστασιακες ρυ8μισεις και μου ζηταει password δν ειναι το pin my to dokimasa!!

 

 

1122 και ηχο απ οτι ξερω οχι δεν γινεται...

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι για πλοήγηση,για να βρεις που είσαι και τους γύρω δρόμους είναι οκ

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, να κανω και εγω μια ερωτηση? συνδεω τη συσκευη με το κομπιουτιερ αλλα δεν διαβαζει το τηλεφωνο (καρτα μνημης) ενω στη συσκευη εμφανιζεται το μενου μαζικη αποθηκευση, καμερα, θυρα com. δεν κανω κατι σωστα? το δοκιμασα σε 3 κομπιουτερ!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καποιος απο εσας που το εχει το κινητο να φωτογραφησει ενα μπουκαλι μπιρας ή αναψυκτικο ή καποια αντικειμενα οπως αυτα, που ειναι γνωστα σε ολους μας , και να ανεβασει 2-3 φωτογραφιες να δουμε τι ψαρια πιανει η καμερα του.

 

επισης στην εκδοση χωρις gps ειναι υποδεεστερη η συσκευη ? γιατι απο οτι καταλαβα απο αυτα που λενε το gps ειναι διακοσμητικο ...

Edited by jakjak
Link to comment
Share on other sites

φιλε μια τυπικη καμερα 2μπ ειναι με αναλυση 1600χ1200 τιποτα σπουδαιο, για μενα δεν αξιζει το gps,προτιμοτερο να παρεις αυτο με την 3.8(3.6) οθονη χωρις gps ειναι ιδιο ακριβως
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Παρέλαβα σημερα το κινητο!Πολυ ομορφο.Πρωτη φορα που παιρνω κινεζικο.Οσον αφορα τη φορτιση.Ποση ωρα χρειαζεται φορτιση την πρωτη φορα;Εχω βαλει το φορτιστη σε ενα μετρητη watt.Οταν ειναι ανοιχτή η οθόνη του τηλεφώνου ο μετρητης γράφει από 1 εως 1,9 watt.Με το που σβηνει η οθόνη ο μετρητης μου δείχνει κατανάλωση 0 watt.Ξέρει κανείς τι συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχω πρόβλημα με το κινητο.Πολλες φορές εκει που μιλάω μου λεει network fail.Επισης έχω πρόβλημα και με τη μπαταρια.Τις δοκιμασα και τις δύο,τις φορτισα κανονικα και δεν καρατανε ούτε 5 ωρες.Με ελάχιστη χρηση χωρις tv wifi κ.λ.π.Μιλησα με τον πωλητη και μου είπε να στείλω πισω το κινητό για να το διορθωσει η να το αλλαξει.Θέλει μονο τη συσκευή χωρις μπαταρια.

Απο τη στιγμη που το αλλαξει ή το διορθωσει πως γίνεται να βελτιωθει και η αυτονομια του;Αντιμετωπίζει καποιος άλλος τετοια προβλήματα?Οι μπαταρίες που ηρθαν με το κινητο είναι μαυρες 1500 mah ενω στα βιντεο στο youtube φαινονται ασπρες.

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που το αλλαξει ή το διορθωσει πως γίνεται να βελτιωθει και η αυτονομια του;Αντιμετωπίζει καποιος άλλος τετοια προβλήματα?Οι μπαταρίες που ηρθαν με το κινητο είναι μαυρες 1500 mah ενω στα βιντεο στο youtube φαινονται ασπρες.

Κώστα αναβάθμιση θα του κάνουν και λύνεται το πρόβλημα.Μου έχει τύχει και εμένα αυτό με άλλο κινητό

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Κώστα αναβάθμιση θα του κάνουν και λύνεται το πρόβλημα.Μου έχει τύχει και εμένα αυτό με άλλο κινητό

 

Aληθεια;Μακαρι.Παντως η γκαντεμια μου δεν εχει ορια.Αυριο θα το εστελνα και σημερα μου επεσε απο τα χερια και εχει εμφανισει μια λευκη αχνη γραμμη στο πανω μερος (εκει που εχει τις ενδειξεις για το σημα).Σπασιμο ή ραγισμα δεν υπαρχει.Τωρα να του το στειλω οπως είναι και να μην πω τιποτα;Μπλεξιμο..

Link to comment
Share on other sites

Γράψε του ότι πρόβλημα έχει το κινητό σου,και την οθόνη να χρειαστεί να σου αλλάξει θα σου πάρει καμιά 10ρια ευρώ.Αφού το στέλνεις ας σου επιστρέψει άψογο τουλάχιστον σε κάνα μήνα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...