Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καποια παρομοια εφαρμογη με τη cyberon υπαρχει?

επειδη τρωει πολλες φορες κοληματα η συγκεκριμενη και ειναι και αγορασμενη

να πω γι αυτους που δε τη ξερουν πως ειναι εφαρμογη για φωνητικες εντολες

 

Καλημέρα

Η Cyberon δεν θα έπρεπε να δουλεύει με το κουμπί του bluetooth ακουστικού; σε εμένα δεν δουλεύει.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Προσπαθώ να βάλω το sygic στο s3,το κατέβασα από το play store αλλά αρνείται πεισματικά να κατεβάσει τα 250 μβ που απαιτεί για να ξεκινήσει. Το κινητό είναι stock. Καμία ιδέα?

 

Δεν ξέρω αν σχετίζεται, αλλά το web site της sygic (http://www.sygic.com) δεν λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,υπαρχει εφαρμογη για την μπαταρια που

να αναλυει ποσα λεπτα καταναλωσε καθε εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Για dont panic me 39ευρω παιρνετε απο εδω και εχετε δωρεαν αναβαθμισεις για ΠΑΝΤΑ (εναλλακτικα απο καποιο forthnet μαγαζι)

ΠΡΟΣΟΧΗ ειναι η εκδοση του marker αλλα η εγκατασταση γινεται απο apk που κατεβαζετε απο τον browser και οι ανανεωσεις γινονται ΜΕΣΑ απο το προγραμμα...δηλαδη το αγοραζετε και ΑΓΝΟΕΙΤΕ οποιεσδηποτε ενημερωσεις σας βγαλει το marker

Οποιο προγραμμα δεν αναφερει τιποτα περι αναβαθμισεων...τοτε δεν εχει αναβαθμισεις χαρτων δωρεαν...

 

Ok, το πακέτο των 39€ με τις αναβαθμίσεις είναι πραγματικά καλό, γιατί οι δρόμοι αλλάζουν κλπ.

Το πακέτο των 29€ που πωλείται στα καταστήματα Forthnet, τι διαφορά έχει με αυτό των 15€ που πωλείται στο Google play?

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.Υπαρχει εφαρμογη που δειχνει ποια ταξι ελευθερα ειναι κοντα μας.

 

taxibeat (το έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές,άπαιχτο! ),

taxiplon

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται πάλι με το music junk; Στην τελευταία έκδοση έκανα το πρωί μια αναζήτηση και από τότε ότι και να βάλω να ψάχνει, πάλι μου εμφανίζει τα αποτελέσματα της πρώτης αναζήτησης. Έκανα εκκαθάριση δεδομένων αλλά πάλι τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν σχετίζεται, αλλά το web site της sygic (http://www.sygic.com) δεν λειτουργεί.

Κατά πάσα πιθανότητα σχετίζεται και κάτι έχουν κάνει πολύ λάθος γιατί και στο market έχει πέσει πολύ κράξιμο για τον ίδιο λόγο. Νταξ αφού δεν είμαι μόνο εγώ απλά θα περιμένω να λυθεί.

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, στον Google maps έχω την τελευταία έκδοση. Κατέβασα όλοι την Πελοπόννησο για να την έχω εκτός σύνδεση για πλοήγηση με gps και όταν ήθελα να κατεβάσω και άλλο μου έγραφε ότι, έχει αποθηκευτή ο μέγιστος αριθμός χαρτών εκτός σύνδεσης.

Ξέρεται αν μπορούμε αυτό να το παρακάμψουμε για να έχουμε όλοι την Ελλάδα στην διάθεση μας? Και που ακριβώς τους αποθηκεύει τους χάρτες?

Link to comment
Share on other sites

Ok, το πακέτο των 39€ με τις αναβαθμίσεις είναι πραγματικά καλό, γιατί οι δρόμοι αλλάζουν κλπ.

Το πακέτο των 29€ που πωλείται στα καταστήματα Forthnet, τι διαφορά έχει με αυτό των 15€ που πωλείται στο Google play?

 

Δεν εχει, οσον αφορα τις αναβαθμίσεις. Δεν ξερω ομως αν οι χάρτες ειναι της Geointelligence στην περιπτωση αγοράς απο το google play. Οπως και να χει, δεν αξιζει η αγορα κανενος απο τα δυο πακετα, κατα τη γνωμη μου. Καλυτερα αυτο με τα 39 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ομως αν οι χάρτες ειναι της Geointelligence στην περιπτωση αγοράς απο το google play.

 

INDIVIDUAL MAPS (*Maps are by TomTom unless otherwise noted. TomTom and Mireo maps purchased through the in-app Store feature free, unlimited updates. Maps from other providers are one-time only):

GR* (GeoIntelligence including Speed Camera Alerts)

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Βαλε το usound καλυτερα και πετα το music junk.

 

Έχω και τα δύο, αλλά είπα να δώσω μια ευκαιρία στο music junk γιατί έχει κάποιες επιπλέον λειτουργίες, που όταν δουλεύει, είναι πολύ χρήσιμες. Από ότι βλέπω όμως το usound δουλεύει χωρίς πρόβλημα αρκετό καιρό τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει, οσον αφορα τις αναβαθμίσεις. Δεν ξερω ομως αν οι χάρτες ειναι της Geointelligence στην περιπτωση αγοράς απο το google play. Οπως και να χει, δεν αξιζει η αγορα κανενος απο τα δυο πακετα, κατα τη γνωμη μου. Καλυτερα αυτο με τα 39 ευρώ.

 

Η έκδοση με τα 15 ευρώ από το μάρκετ.δεν έχει ούτε τα premium pois

Πρέπει να τα κατεβάσεις μέσα από την εφαρμογή με κόστος νομίζω 10 ευρώ

Η έκδοση με τα 29 ευρώ τα περιλαμβάνει

:)
Link to comment
Share on other sites

Η cyberon greek που λέγεται?α και έλεγα να την αγοράσω!

 

BTW νέο play store ;)

καλη ειναι με εχει βολεψει αρκετα ειδικα με το BT

απλα κολλαει μερικες φορες αμα τη ζορισεις

Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι, αυτο ελειπε.

 

το ειπα επειδη το δικο μου χαλασε και δεν ξερω πως να το επαναφερω..εκανα την βλακεια να διαγραψω τον φακελο πλαισιο απο την καρτα μνημης και με την απεγκατασταση δεν δουλεψε

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

επειδή στην notification bar πάνω όταν λόγω κάποιων εφαρμογών δεν μένει πολύς χώρος,πολλές φορές κρύβονται κάποια εικονίδια πάνω αριστερά και πρέπει να κατεβάσω την μπάρα για να τα δω,υπάρχει κάποια εφαρμογή που να " κάνει πιο πολύ χώρο " στην πάνω μπάρα?

 

Anyone? 10 χαρακτήρες

Link to comment
Share on other sites

call filter

 

Αν έχετε και wind με ένα κωδικό που δεν θυμάμαι απορρίπτει όλες τις κλήσεις με απόκρυψή και λέει στον καλούντα ότι τον γράφεις επειδή σε πήρε με απόκρυψή! Τέρμα τα ανώνυμα τηλεφωνήματά από εταιρείες!

Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε και wind με ένα κωδικό που δεν θυμάμαι απορρίπτει όλες τις κλήσεις με απόκρυψή και λέει στον καλούντα ότι τον γράφεις επειδή σε πήρε με απόκρυψή! Τέρμα τα ανώνυμα τηλεφωνήματά από εταιρείες!

 

Για Vodafone end cosmote έχουμε τίποτα???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα ο καλών να ακούει πως το κινητό είναι κλειστό η κατειλημένο ενώ να μην είναι?

Και για τα sms αντιστοιχα.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Anyone? 10 χαρακτήρες

θα πρεπει να μειωσεις το dpi του κινητου, αλλα θελει ρουτ και θα μικρυνουν τα παντα στο κινητο.(δεν εχω υποψη μου καποια εφαρμογη, αλλα μου φαινεται δυσκολο να υπαρχει και ειδικα χωρις ρουτ)

Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε και wind με ένα κωδικό που δεν θυμάμαι απορρίπτει όλες τις κλήσεις με απόκρυψή και λέει στον καλούντα ότι τον γράφεις επειδή σε πήρε με απόκρυψή! Τέρμα τα ανώνυμα τηλεφωνήματά από εταιρείες!

 

Εχω wind πως γινεται για πες...;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εχω wind πως γινεται για πες...;;;;;;;;;;

 

Από άλλο thread του myphone!

 

" Για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας ο

συνδρομητής πληκτρολογεί απο το κινητό του:

*254# και πλήκτρο κλήσης.

Για απενεργοποίηση την υπηρεσίας ο

συνδρομητής πληκτρολογεί απο το κινητό του:

#254# και πλήκτρο κλήσης."

 

Υπάρχει και για σταθερά wind?ξέρει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά έχω κατέβασει δεν ξέρω και εγώ ποσά screen unlocker αλλά κανένα δέ βρήκα να ξεκλειδώνει με σύρσιμο προς τα κάτω και να κρύβει την πάνω μπάρα.

Τόσο δυσευρετο είναι;

Έχει κανείς υπόψιν κάτι με αυτά τα χαρακτηριστικά;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...