Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πιο παλιά είχα δει για μία εφαρμογή από την οποία μπορείς να μπαίνεις σε forum κατευθείαν χωρίς να χρειάζεται να μπαίνεις από τον Browser....νομίζω είναι και επί πληρωμή!

Αν κατάλαβε κάποιος ποια ζητάω ή αν ξέρει κάποια παρόμοια ας βοηθήσει.....:)

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά πιο παλιά είχα δει για μία εφαρμογή από την οποία μπορείς να μπαίνεις σε forum κατευθείαν χωρίς να χρειάζεται να μπαίνεις από τον Browser....νομίζω είναι και επί πληρωμή!

Αν κατάλαβε κάποιος ποια ζητάω ή αν ξέρει κάποια παρόμοια ας βοηθήσει.....:)

 

tapatalk... Με 3 ευρουλάκια όλη δική σου :)

 

2.99 στο official site... Δεν σε έκλεψα wr200 :P

Edited by DimitrisAndNiki
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τι γινεται μρ το Destinator, θα βγει για 2,2;

 

Η Garmin παιζει να βγαλει κατι;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

tapatalk... Με 3 ευρουλάκια όλη δική σου :)

 

https://market.android.com/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&feature=search_result

 

2.07 ειναι η τιμη της εφαρμογης.

Link to comment
Share on other sites

κριμα γιατι ειδα οτι ειναι και ελαφρυ στη μνημη,πιο ελαφρυ απο το fancy widget και μου αρεσε.

Σε ευχαριστω φιλε μου.

 

Τα skins νομιζω υπαρχουν και στο νετ χυμα, επισης αρκετα εχει και στο xda.

 

Sent from my HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τι γινεται μρ το Destinator, θα βγει για 2,2;

 

Eχω ήδη στο Galaxy Αce μου (2.2) το Destinator.

(Εχει βγει στα 49€)

 

Αλλά δε θυμίζει σε τίποτε το γνωστό Destinator (6,7 κλπ)

Είναι τελείως διαφορετκό...

Edited by Yoda
May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση....

οσοι φορανε gb (2.3.3) τι κανουν σε θεμα navi? πχ πριν, που φοραγα 2.2.1 ημουν ευχαριστημενος με το ναβιγκον τωρα δε παιζει....

υπαρχει περιπτωση να βρω κατι ??? (not paid? pm please....)

Link to comment
Share on other sites

Eχω ήδη στο Galaxy Αce μου (2.2) το Destinator.

(Εχει βγει στα 49€)

 

Αλλά δε θυμίζει σε τίποτε το γνωστό Destinator (6,7 κλπ)

Είναι τελείως διαφορετκό...

 

που το βρησκουμε; Στο market δεν βρηκα κατι.

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

που το βρησκουμε; Στο market δεν βρηκα κατι.

Εγώ το αγόρασα από το Γερμανό.

(Εκεί πήρα και το Ace μου)

 

Δες όμως πρώτα εδώ:

http://www.mlsdestinator.gr/software/Android.html

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια θελω να μου πειτε αν υπαρχει εφαρμογη που να μπορω να κανω streaming απο τη συσκευη τα αρχεια που εχω στο pc....οπως πχ το air video που υπαρχει για τα iphone....αυτο που μενδιαφερει περισσοτερο ειναι να δουλευει και με wifi και με 3g...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

καμια εφαρμογουλα με ανεκδοτα υπαρχει...; :D

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

στον dialer one εχετε παρατηρησει 2 bug ?

πρωτον,οταν εχουμε μια πχ αναπαντητη κληση και παμε να την δουμε μου πεταει για κλασμα δευτερολεπτου το μαμισιο ιστορικο κλησεων πριν ανοιξει αυτο του dialer one!κλεινοντας το εχει μεινει ανοιχτο το μαμισιο ιστορικο κλησεων και πρεπει χειροκινητα να το κλεισω!

 

δευτερον,παροτι εχω επιλεξει απο τις ρυθμισεις του να ΨΑΧΝΕΙ και για επαφες που ΔΕΝ εχουν τηλεφωνο,το προγραμμα δεν τις εμφανιζει!

 

τα εχετε παρατηρησει αυτα?

desire s,2.3,μαμα ρομ

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση....

οσοι φορανε gb (2.3.3) τι κανουν σε θεμα navi? πχ πριν, που φοραγα 2.2.1 ημουν ευχαριστημενος με το ναβιγκον τωρα δε παιζει....

υπαρχει περιπτωση να βρω κατι ??? (not paid? pm please....)

 

Έχει αναφερθεί και άλλες φορές (προ ολίγου μάλιστα το γράψαμε πάλι). Το Navigon υποστηρίζεται στην Gingerbread από την έκδοσή του 3.5.4 και πάνω. Οπότε πρέπει να κάνεις update.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω και 1-2 μερες καμια εφαρμογη απο το μαρκετ δεν αναβαθμιζεται. Παταω αναβαθμιση και μολις τελειωσει η ληψη μου λεει οτι η αναβαθμιση δεν ηταν επιτυχης. Σας εχει τυχει; Ξερετε τι φταιει;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω και 1-2 μερες καμια εφαρμογη απο το μαρκετ δεν αναβαθμιζεται. Παταω αναβαθμιση και μολις τελειωσει η ληψη μου λεει οτι η αναβαθμιση δεν ηταν επιτυχης. Σας εχει τυχει; Ξερετε τι φταιει;

Κάνε ένα wipe cache και ένα restart το κινητό ή χειροκίνητα σβήσε όλα τα .apk από τον φάκελο /cache ή στις ρυθμίσεις - εφαρμογές - Market - Εκκαθάριση προσωρινής μνήμης και restart.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα wipe cache και ένα restart το κινητό ή χειροκίνητα σβήσε όλα τα .apk από τον φάκελο /cache ή στις ρυθμίσεις - εφαρμογές - Market - Εκκαθάριση προσωρινής μνήμης και restart.

 

Με αυτο τον τροπο θα διαγραφουν οι εγκατεστημενες εφαρμογες;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή anti mosquito που να κάνει δουλειά υπάρχει?? :p

 

Γενικά το θέμα anti-mosquito δεν υφίσταται. Μούφες είναι αυτά. Και σε ηλεκτρονικές συσκευές αλλά και τα προγράμματα στα κινητά.

 

Autan

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι καινουριος και εγω στο android...Να ρωτησω λοιπον,υπαρχει καποια εφαρμογη που σου δειχνει τι υπαρχει γυρω σου οπως εστιατορια,καφετεριες κτλ κτλ οπως πχ το exandas για το iPhone;
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι,

 

γεια σας! πείτε μου ξαφνηκάν χάθηκαν όλοι οι emulators.. πού μπορούμε να τους βρούμε? ξέρετε τι έγινε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι καινουριος και εγω στο android...Να ρωτησω λοιπον,υπαρχει καποια εφαρμογη που σου δειχνει τι υπαρχει γυρω σου οπως εστιατορια,καφετεριες κτλ κτλ οπως πχ το exandas για το iPhone;

 

Για δες το spot4u που είναι ελληνική εφαρμογή. Εναλλακτικά δες το locations.

Link to comment
Share on other sites

Το Locations πως μου εμφανιζει τι υπαρχει γυρω;Μου λεει δεν βρεθηκε τοποθεσια.Δεν υποτιθεται πως κατεβαζεις τους χαρτες των χωρων που θελεις και δεν χρειαζεσαι συνδεση internet;Οταν παω να κατεβασω τον χαρτη της Ελλαδας δεν προχωραει το download
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με ενδιαφέρει μία εφαρμογή όπου θα μπορώ μέσω Galaxy s II i9100 να βλέπω την κάμερα του Laptop στο σπίτι μου, εννοείτε όταν θα είναι ανοικτό το laptop. Υπάρχει κάτι τέτοιο;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβασα το sugic απο το μαρκετ και μου λεει κατι για συνδρομες...μου εδωσε δυορια μεχρι 6/6/2011.πως το ξεπερναμε???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...