Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλα ειναι δυνατον αυτο τωρα???? και ξανα λεφτα θα δωσουμε?

 

Εγώ προς το παρόν το έχω αφήσει (δεν ανανέωσα) και μάλλον θα περάσω κάποιο άλλο που να είναι για περισσότερο από ένα χρόνο. Απλά είναι δύσκολο να βρεις αφού στα site τους δεν γράφουν διάρκεια...

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ψάχνω εφαρμογή να μπορώ να χείριστο android σύσκεψη μέσο υπολογιστή η άλλης android συσκευής.Όπως το teamviewer που χειριζόμαστε το laptop αλλα ανάποδα.Υπάρχει κάτι τέτοιο?
Link to comment
Share on other sites

Βάλε σε παρακαλώ έναν σύνδεσμο, είμαι με tapatalk και μου είναι δύσκολο να βρω το θέμα, ευχαριστώ.

κι εγω με tapatalk ημουν :p

απαντησε ηδη ο mol :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κανένας την εφαρμογή meteo.gr? Ενώ μπαίνω στην εφαρμογή και πατάω Αττική και μετά επιλέγω κάποια συγκεκριμένη περιοχή π.χ. Κέντρο ή Νότια Προάστια, η εφαρμογή κλείνει. Έκανα επανεγκατάσταση, αλλά τα ίδια.

 

Sent from my Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω εφαρμογή να μπορώ να χείριστο android σύσκεψη μέσο υπολογιστή η άλλης android συσκευής.Όπως το teamviewer που χειριζόμαστε το laptop αλλα ανάποδα.Υπάρχει κάτι τέτοιο?

 

Μήπως σου κανει αυτο; https://market.android.com/details?id=com.sand.airdroid

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κανένας την εφαρμογή meteo.gr? Ενώ μπαίνω στην εφαρμογή και πατάω Αττική και μετά επιλέγω κάποια συγκεκριμένη περιοχή π.χ. Κέντρο ή Νότια Προάστια, η εφαρμογή κλείνει. Έκανα επανεγκατάσταση, αλλά τα ίδια.

Νομίζω και εγώ είχα κάποια θεματάκια με την συγκεκριμένη εφαρμογή. Αν δεν σε πειράζει να αλλάξεις βάλε το"the weather channel" είναι πολύ καλό και με αρκετές επιλογές.

Samsung GT-I9000 Galaxy S

Jellybean 4.1.2 with Semaphore JB 2.6.5s

Slimbean version 3.1.0

~~ΓΙΩΡΓΟΣ~~

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω και εγώ είχα κάποια θεματάκια με την συγκεκριμένη εφαρμογή. Αν δεν σε πειράζει να αλλάξεις βάλε το"the weather channel" είναι πολύ καλό και με αρκετές επιλογές.

 

Αν την έχεις ακόμα, μπορείς να δοκιμάσεις αν σου δουλεύει; Καλό το weather channel, αλλά πιστεύω ότι το meteo είναι πιο αξιόπιστο για Ελλάδα. Και έχει και περισσότερες περιοχές.

 

Sent from my Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι δυνατον αυτο τωρα???? και ξανα λεφτα θα δωσουμε?

 

Ποσό το είχες αγοράσει;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποσό το είχες αγοράσει;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

29 η 39 αν δεν κανω λαθος για τους ευρωπαικους χαρτες..

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Για canon θα ηθελα.

 

Δες εδώ -> http://tinyurl.com/75dytbm

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στο navigon αυτα τα γραφικα που δειχνει με ταμπελες στους δρομους κλπ ισχυουν ή ειναι για αλλες χωρες?
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το GRMED και νομίζω ότι είναι πλήρες. Για δες το και πες μας.

 

Το εγκατέστησα. Πολύ καλό! Ευχαριστώ πολύ! Τέλειο είναι! Καμία σχέση με το pharmacies που είχα πριν.

Εβαλα & το vrisko αλλά όταν ψάχνω κάτι μου βγάζει συνέχεια ''ενημέρωση,παρακαλώ βεβαιωθήτε ότι έχετε επιτρέψει τη χρήση gps από την εφαρμογή vrisko.Αποδοχή. ''

Πατάω αποδοχή,τίποτα,ενεργοποιώ το gps,πάλι τίποτα. Τι κάνω λάθος?

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις πατήσω αποδοχή μου βγάζει αμέσως τη λίστα με τα φαρμακεία.

 

Sent from my Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ,καλή χρονιά.

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει πρόγραμμα που αντί να πληκτρολογώ το sms να μιλώ και αυτό να γράφει!!!!!!!!!!!!

κατι δηλαδή σαν το Type and Speak αλλά στο ανάποδο.

 

ΥΓ--τον καφέ τον κάνω μόνος μου :D

Edited by skstelios

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ,καλή χρονιά.

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει πρόγραμμα που αντί να πληκτρολογώ το sms να μιλώ και αυτό να γράφει!!!!!!!!!!!!

κατι δηλαδή σαν το Type and Speak αλλά στο ανάποδο.

 

ΥΓ--τον καφέ τον κάνω μόνος μου :D

 

Για ελληνικά όχι. Για αγγλικά, απλά πάτα το εικονίδιο με το μικρόφωνο στο εικονικό πληκτρολόγιο.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

για οσους τρεχουν ICS, εξαιρετικος αντικαταστατης του στοκ browser με καποιες επιπλεον επιλογες, στα quick controls.

https://market.android.com/details?id=com.beansoft.browserplus

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια παιδια!

Ψαχνω για μια εφαρμογη τυπου Σημειωσεων για να την βαλω στο κινητο και στο ταμπλετ μου.

Αυτο που ζηταω ειναι οταν γραφω μια σημειωση στο ταμπλετ πχ, να συγχρονιζεται αυτοματα και στο κινητο. Και το αντιστροφο φυσικα.

Αν εχει και pc client ακομα καλυτερα, αλλα δεν ειναι απαραιτητο.

Υπαρχει κατι τετοιο?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια παιδια!

Ψαχνω για μια εφαρμογη τυπου Σημειωσεων για να την βαλω στο κινητο και στο ταμπλετ μου.

Αυτο που ζηταω ειναι οταν γραφω μια σημειωση στο ταμπλετ πχ, να συγχρονιζεται αυτοματα και στο κινητο. Και το αντιστροφο φυσικα.

Αν εχει και pc client ακομα καλυτερα, αλλα δεν ειναι απαραιτητο.

Υπαρχει κατι τετοιο?

 

evernote κάνει αυτό που ζητάς.

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

evernote κάνει αυτό που ζητάς.

 

Ευχαριστω το τσεκαρω :)

 

Κι αλλη μια ερωτηση.

Αγορασα ενα mini bluetooth keyboard για το ταμπλετ. Ολα καλα, αλλα δεν γραφει ελληνικους χαρακτηρες.

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να βοηθα σε αυτο?

Edited by Prattein_Aloga

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κανένας την εφαρμογή meteo.gr? Ενώ μπαίνω στην εφαρμογή και πατάω Αττική και μετά επιλέγω κάποια συγκεκριμένη περιοχή π.χ. Κέντρο ή Νότια Προάστια, η εφαρμογή κλείνει. Έκανα επανεγκατάσταση, αλλά τα ίδια.

 

Sent from my Galaxy S2

Νομίζω και εγώ είχα κάποια θεματάκια με την συγκεκριμένη εφαρμογή. Αν δεν σε πειράζει να αλλάξεις βάλε το"the weather channel" είναι πολύ καλό και με αρκετές επιλογές.

 

Αντιμετώπισα και γώ προβλήματα από χτές με την εφαρμογή του meteo, ελπίζω να λυθούν σύντομα γιατί είναι η μόνη αξιόπιστη και πλήρης για Ελλάδα.

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

οχι και αξιοπιστο το meteo.gr!εδεσσα τις γιορτες χιονι εδειχνε τιποτα δεν εριξε χτες χιονι στην παρνηθα ελεγε πηγαμε ελαμπε ο ηλιος!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο NDrive πως κατεβάζουμε τους χάρτες για trial δοκιμη? Βάζω την εφαρμογή από το μάρκετ, κ εκει που πάς να κατεβάσεις τον χάρτη λέει κατεβάστε τον χάρτη δοκιμαστικά για 7 μέρες η αγοράστε τον. Εγώ δεν βρίσκω την επιλογή για δοκιμαστική περίοδο... Edited by dimitris_86
Link to comment
Share on other sites

παιδια στη εφαρμογη facebook κανω check in εμενα και τα φιλαρακια μου και μετα θελω να προσθεσω και αλλουσ αλλα δεν ξερω απο που να το κανω..το ξερετε?
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετώπισα και γώ προβλήματα από χτές με την εφαρμογή του meteo, ελπίζω να λυθούν σύντομα γιατί είναι η μόνη αξιόπιστη και πλήρης για Ελλάδα.

 

Τελικά δεν έφταιγε η εφαρμογή. Με μια επανεκκίνηση του κινητού δούλεψε.

 

Sent from my Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...