Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέχασες το καλύτερο

 

Flick Kick Football

 

Και που να δείτε το Fifa 12... μέρα με τη νύχτα σε σχέση με το pro... :cool:

 

Ελπίζω σε λίγο καιρό να βγεί και για συσκευές πέρα του xperia.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Έχω καεί με το basketball shot απλό φαίνεται αλλά δεν είναι πολύ εθιστικό γιατί δυσκολεύει όπως πάει το καλύτερο μου σκορ είναι 290 στην όγδοοή πίστα έφτασα... Το συνιστώ

 

5η πιστα, 139 την πρωτη φορα!! Ετοιμασου Γιωργο!!:p:p

Link to comment
Share on other sites

η πρώτη 3αδα μου (local) στο basketball shot είναι:

978

916

858

και στην 15η θέση: 477

 

δεν έχω "καεί" αρκετά όμως :lol:

Link to comment
Share on other sites

η πρώτη 3αδα μου (local) στο basketball shot είναι:

978

916

858

και στην 15η θέση: 477

 

δεν έχω "καεί" αρκετά όμως :lol:

 

Οχι βεβαια. Μην το λες αυτο!!:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το πω κάπου: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τερμάτισα το year of the dragon στα Angry Birds... o δράκος στο 1-5 είναι σχεδόν αδύνατο να κάνει total destruction... μια βδομάδα το προσπαθούσα.

Anyway, back on topic, ένας γνωστός φίλου (που τον βλέπω για εκατομμυριούχο) έφτιαξε αυτό το παιχνιδάκι, που είναι αρκετά εθιστικό, αν δεν το έχετε δοκιμάσει: https://market.android.com/details?id=com.hemispheregames.osmos

- Alex
Link to comment
Share on other sites

φοβερο το osmos δηλαδη ειναι Ελληνικο?

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το πω κάπου: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τερμάτισα το year of the dragon στα Angry Birds... o δράκος στο 1-5 είναι σχεδόν αδύνατο να κάνει total destruction... μια βδομάδα το προσπαθούσα.

Anyway, back on topic, ένας γνωστός φίλου (που τον βλέπω για εκατομμυριούχο) έφτιαξε αυτό το παιχνιδάκι, που είναι αρκετά εθιστικό, αν δεν το έχετε δοκιμάσει: https://market.android.com/details?id=com.hemispheregames.osmos

 

πως παιζεται?

η πρώτη 3αδα μου (local) στο basketball shot είναι:

978

916

858

και στην 15η θέση: 477

 

δεν έχω "καεί" αρκετά όμως :lol:

 

εγω παιζω σχεδον καθημερινα:lol:

με πρωτη θεση 1248

δευτερη 915

και 3η 810

τελευταια 472

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα το the lost city. Απλά φανταστικό παιχνίδι, με διάρκεια και ωραίους γρίφους.

Πάμε γι'αλλά. :p

 

Επανέρχομαι λίγο στο συγκεκριμένο παιχνίδι γιατί το άρχισα και εγω και είναι τέλειο...Μια βοήθεια,ειμαι στην εποχή του καλοκαιριού και ψάχνω το τρгτο κλειδί για το λιοντάρι....εχω κολλήσει λίγο...:p

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

πως παιζεται?

E... έχει αναλυτικές οδηγίες όταν αρχίσεις να παίζεις. Δε νομίζω ότι μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα

 

φοβερο το osmos δηλαδη ειναι Ελληνικο?

Όχι δεν είναι Ελληνικό, δε μένω Ελλάδα και έχω και ξένους φίλους.. :) Καναδέζικη είναι η εταιρεία.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι λίγο στο συγκεκριμένο παιχνίδι γιατί το άρχισα και εγω και είναι τέλειο...Μια βοήθεια,ειμαι στην εποχή του καλοκαιριού και ψάχνω το τρгτο κλειδί για το λιοντάρι....εχω κολλήσει λίγο...:p

 

Πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος, o αλλαγές στις εποχές είναι αρκετά συχνές. Όλα τα κλειδιά και αντίστοιχα τα λιοντάρια έχουν ονομασίες ανάλογα με το υλικό, όπως σίδερο, χρυσός κλπ. Αν ακολουθήσεις την ροή του παιχνιδιού και την βοήθεια από το μενού δεν θα έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος, o αλλαγές στις εποχές είναι αρκετά συχνές. Όλα τα κλειδιά και αντίστοιχα τα λιοντάρια έχουν ονομασίες ανάλογα με το υλικό, όπως σίδερο, χρυσός κλπ. Αν ακολουθήσεις την ροή του παιχνιδιού και την βοήθεια από το μενού δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

Το iron και το gold μου λείπουν,επισης αυτό το κομμένο κομμάτι που είναι εκει που είναι το iron λιοντάρι,μου λέει ότι δεν μπορεω να το φτάσω....πως το παίρνω,θυμάσαι;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Το iron και το gold μου λείπουν,επισης αυτό το κομμένο κομμάτι που είναι εκει που είναι το iron λιοντάρι,μου λέει ότι δεν μπορεω να το φτάσω....πως το παίρνω,θυμάσαι;

 

Δεν θυμάμαι ακριβώς, αλλά νομίζω πως με το iron λιοντάρι γίνεται κάτι και παίρνεις το κομμάτι που είναι ψηλά. Το gold το παίρνεις τελευταίο. Η ροή του παιχνιδιού σε οδηγεί ούτως ή άλλως. Αν έχεις πρόβλημα μπορείς να χρησιμοποιήσεις την βοήθεια μέσα από το βιβλιαράκι που έχει τα hints.

Link to comment
Share on other sites

το οsmos φαση εχει και μοιαζει με το flOw λιγακι..δεν ξερω τι παιζει παρακατω γιατι εχω παιξει μονο το demo

 

μπορει καποιος φιλος να προτεινει rpg για psx emu εκτος squaresoft?

η γενικα rpg για android.δυσκολευομαι να βρω κατι αξιολογο

Link to comment
Share on other sites

Ενα πάρα πολύ καλό action RPG ειδικά σχεδιασμένο για touch screen είναι το battle heart. Για κάτι με μεγαλύτερο βάθος δες το destinia.

Μολις επαιξα το Battle Heart, απλα τα σπαει το παιχνιδι! Αν το εκαναν online πιστευω θα ειχε τρελη ζητηση στο market.

Link to comment
Share on other sites

Ενα πάρα πολύ καλό action RPG ειδικά σχεδιασμένο για touch screen είναι το battle heart. Για κάτι με μεγαλύτερο βάθος δες το destinia.

 

θα τα κοιταξω ευχαριστω:)

 

 

 

παιδια το anomaly warzone earth το εχει προχωρησει κανεις?νομιζα πως ειναι strategy αλλα ειναι μια φαση πηγαινε απο το σημειο Α στο σημειο Β.τι βαρετο..αλλαζει καθολου το gameplay η ειναι συνεχεια το ιδιο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειμαι τοσο καλος ή αν εχει καποια easy επιλογη το παιχνιδι αλλα το δικο μου σκορ στο Basketball Shot ειναι:

1η θεση:1912

2η Θεση:1907

3η Θεση:1474

Τελευταια θεση(15η):633

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε το real football 2012 hd. Αλλα νομιζω το fifa ειναι ανωτερο.

 

Καλα το gameplay ειναι τραγικο.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Το EnigmOn το παιζει κανεις?

Εχω κολησει στην δευτερη πιστα!!!!:O

Ξερει κανεις την λυση?

 

αν και νομιζω οτι ειναι στους κανονες να μην αποκαλυπτει καποιος την απαντηση. θα σου πω οτι η λυση ειναι πολυ πιο απλη απ'οσο νομιζεις...( διαβασε προσεκτικα το hint και σκεψου ποιος μπορει να ειναι ο μπομπιρας...;):) )

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Δωρεαν στο Samsung apps το modern combat 3 για τους κατοχους samsung galaxy s2!!!!

Μην το χασετε !!!!

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00003692721&listYN=Y

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...