Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Εγώ πάντως έχω φάει τρελό σκάλωμα με το hill climb racing! Κορυφαίο παιχνίδι!

 

Συμφωνω απολυτα και εγω τρελο κολλημα πολλες ωρες ακομα και μεσα στο λεωφορειο :up:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο αντιστοιχο παιχνιδι με το rayman jungle?

Μου αρσουν πολυ τετοια παιχνιδια με πιστες...

 

Ωραιο παιχνιδι ειναι και το Granny Smith!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Χθες άρχισα να παίζω arcane legends, αλλά αποτι κατάλαβα θα πρέπει είτε να πληρώσω είτε να οαιρνω μέρος σε ότι προσφορά υπάρχει και δεν υπάρχει. Υπάρχει κάποιο παρόμοιο παχνιδι (έστω και όχι δωρεάν) που να μην χρειάζεται να πληρώσεις για να μπορείς να παίξεις? Να δώσω ας πούμε 5 ευρώ για αγορά και μετά να έχω το κεφάλι μου ήσυχο... :)
Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις κανενα καλο γιΑ ΣΚΑΚΙ αλλα για να παιζω κυριως ονλινε με φιλους?

 

Το χρησιμοποιώ περίπου 2 χρόνια.

Υπάρχει στο android, στο ios και στο pc μέσω του browser.

Αφού ασχολείσαι, πρέπει να το δοκιμάσεις. Chess.com :)

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο παιχνιδι που εχω παιξει ως τωρα ειναι το "Shakytower". Ελεγχεις κατι κουτακια κουνωντας το κινητο η πατας στην οθονη για να προσθεσεις καινουρια και προσπαθεις να λυσεις τις 100++ πιστες που απαιτουν ικανοτητα, υπομονη και "out of the box" σκεψη!!! https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobillness.shakytower.full&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb2JpbGxuZXNzLnNoYWt5dG93ZXIuZnVsbCJd

 

Επισης προτεινω "Slugs" για arcade , "Ποδόσφαιρο Fluid" και "Dr. Parking 2" (φανταζομαι καταλαβαινετε με τι εχουν να κανουν τα 2 τελευταια... :p

Link to comment
Share on other sites

αυτο το παιχνιδι Need for Speed: Most Wanted ειναι μονο online?

 

Όχι, αλλά εμένα μου κρασάρει αν πάω να το ανοίξω με κλειστό WiFi, μάλλον γιατί κάθε φορά που το ανοίγεις ψάχνει για updates (αν ρωτάς γι'αυτό)

Edited by johnnytifosi
Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

Όχι, αλλά εμένα μου κρασάρει αν πάω να το ανοίξω με κλειστό WiFi, μάλλον γιατί κάθε φορά που το ανοίγεις ψάχνει για updates (αν ρωτάς γι'αυτό)

 

Εμενα μου δουλευει κανονικα και χωρις wifi. Απλα προφανως καποιες λειτουργιες δεν μπορουν να γινουν μεσα στο παιχνιδι χωρις ιντερνετ, οπως πχ οταν μετραει αντιστροφα καθε βδομαδα να αγορασεις καποιο αμαξι. Μαλλον κραταει καπως online τις πληροφοριες,δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

αυτο το παιχνιδι Need for Speed: Most Wanted ειναι μονο online?

 

Κάθε φορά που ανοίγεις το game ,ψάχνει online για να δει αν το έχεις αυθεντικό και όχι πειρατικό(license check). Αυτό το κάνει μια φορά στην αρχή. Μετά παίζεις και offline.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου δουλευει κανονικα και χωρις wifi. Απλα προφανως καποιες λειτουργιες δεν μπορουν να γινουν μεσα στο παιχνιδι χωρις ιντερνετ, οπως πχ οταν μετραει αντιστροφα καθε βδομαδα να αγορασεις καποιο αμαξι. Μαλλον κραταει καπως online τις πληροφοριες,δεν ξερω.

 

Τι μετράει ???? Σου βγάζει push notifications και σου δίνει bonus αν παίζεις online ?

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Τι μετράει ???? Σου βγάζει push notifications και σου δίνει bonus αν παίζεις online ?

 

Οχι, αυτο που λεω ειναι οπως βλεπεις στην φωτο, που λεει για τις επομενες 6 μερες μπορεις να αγορασεις το αμαξι που σου εχει επιλεγμενο. Χωρις ιντερνετ δεν την εχει την επιλογη αυτη.

http://img221.imageshack.us/img221/871/screenshot2012120416392.png

 

Online δεν εχω παιξει καθολου, οποτε δεν το γνωριζω, μονο με τις πιστες που σου δινει το παιχνιδι εχω παιξει.

Link to comment
Share on other sites

Οχι, αυτο που λεω ειναι οπως βλεπεις στην φωτο, που λεει για τις επομενες 6 μερες μπορεις να αγορασεις το αμαξι που σου εχει επιλεγμενο. Χωρις ιντερνετ δεν την εχει την επιλογη αυτη.

http://img221.imageshack.us/img221/871/screenshot2012120416392.png

 

Online δεν εχω παιξει καθολου, οποτε δεν το γνωριζω, μονο με τις πιστες που σου δινει το παιχνιδι εχω παιξει.

 

Δεν καταλαβα .. Χωρις online θα ξεκλειδωθει μονο του το αμαξι η δεν θα σου βγαλει την ενημερωση οτι θα ειναι διαθεσιμο μετα απο 6 μερες παιχνιδιου ????

 

Ευχαριστω :)

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα .. Χωρις online θα ξεκλειδωθει μονο του το αμαξι η δεν θα σου βγαλει την ενημερωση οτι θα ειναι διαθεσιμο μετα απο 6 μερες παιχνιδιου ????

 

Ευχαριστω :)

 

Το δευτερο! Για την ακριβεια σου δινει την επιλογη να το αγορασεις μεσα σε 6 μερες, μετα θα εχει αλλο, κ.ο.κ. Αυτα μαλλον δεν στα βγαζει να τα αγορασεις σε αλλη φαση του παιχνιδιου. Αλλα γενικα, παιζεις κανονικα offline.

Edited by Billys_RR
Link to comment
Share on other sites

εχω φάει σκάλωμα με την monopoly! αξίζει να δοκιμάσετε :D

 

δωρεαν?μεγεθος?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Έχει μεγάλη διάφορα το cut the rope με το HD; Αξίζει δηλαδή την διπλάσια τιμή;

 

NBA jam ή το άλλο το 2Κ...; Ποιο από τα δύο προτιμάτε;

Link to comment
Share on other sites

Έχει μεγάλη διάφορα το cut the rope με το HD; Αξίζει δηλαδή την διπλάσια τιμή;

 

NBA jam ή το άλλο το 2Κ...; Ποιο από τα δύο προτιμάτε;

 

Το 2κ νομιζω είναι πιο ρεαλιστικό...και πιο ωραίο για μένα..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...