Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

τι σου εμφανίζει; τα δεδομένα έχουν κατέβει;

 

ναι....κανονικα κατεβαινει κανονικα και μολις παω να το βαλω μου εμφανιζει το error

Link to comment
Share on other sites

Δεν επιτρέπεται η παροχή υποστήριξης για σπασμένες εφαρμογές. Αν αγόραζες από το market και είχες πρόβλημα, καλώς. Αλλά μιας και το σπασμένο λογισμικό είναι παράνομο, απαγορεύεται η οποιαδήποτε συζήτηση στο Myphone ;)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Το γνωστό κλασικό Snake τις Nokia τώρα στο Android

 

Snake '97

 

KgaMxbj5Z8BbbcRRsSqwrasKBtCeNKIbrDeGGpPulszIHYplR26dEjnjOau5WlqRCA

 

οχι ρε φιλε τι λες τωρα!!!!!το κατεβασα και συγκινηθηκα μπορω να πω.βεβαια δεν ειναι τοσο ευκολο να πατας την οθονη χωρις να κοιτας μιας και με τα νοκια το εκανες τελειως μηχανικα

Link to comment
Share on other sites

Το γνωστό κλασικό Snake τις Nokia τώρα στο Android

 

Snake '97

 

KgaMxbj5Z8BbbcRRsSqwrasKBtCeNKIbrDeGGpPulszIHYplR26dEjnjOau5WlqRCA

 

Κι όμως κάποια πράγματα είναι ιστορία!!! Αν και λείπουν τα "πλήκτρα" είναι πράγματι συγκινητικό. . . :)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Το Snake '97 στο Windows Marketplace το χρεώνει για 0.99$ ενώ στο Android Market είναι χωρίς χρεώσει. Edited by maarinos
Link to comment
Share on other sites

Το Asphalt 6 HD δωρεαν στο getjar

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

Το Asphalt 6 HD δωρεαν στο getjar

 

Πού το βλέπεις;

Με αναζήτηση μόνο το 5 μου βγάζει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πού το βλέπεις;

Με αναζήτηση μόνο το 5 μου βγάζει.

 

Πήγαινε στις εφαρμογές με το αστέρι. Θα την δεις πρώτη

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις εφαρμογές με το αστέρι. Θα την δεις πρώτη

ξέρεις που κατεβαίνει η κάθε εφαρμογή από εκεί;

Θέλω να πέρασω με αντιγραφή το asphalt στο tablet, όπου για κάποιο λόγο δεν εμφανίζεται το παιχνίδι στα αποτελέσματα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για οσους αρεσουν οι εφαρμογες με διαφορους γριφους και σπαζοκεφαλιες, οπως The Secret of Grisly Manor, εβγαλε η ιδια ομαδα το The Lost City.

 

Επισης για οσους δεν τη ξερουν, αλλη μια αρκετα καλοφτιαγμενη,που τη θεωρω απο τις καλυτερες σε αυτη τη κατηγορια, ειναι: Twisted Lands Shadow Town.

Με επιλογη να σου φανερωνει το επομενο βημα,οποτε αποκλειεται να κολλησει καποιος,γιατι εχει πολυ ψαξιμο και πολλα μερη που σιγουρα θα παρει πολλες ωρες για να το τελειωσει καποιος. Και πολυ ενδιαφερον τελος!

Link to comment
Share on other sites

Για οσους αρεσουν οι εφαρμογες με διαφορους γριφους και σπαζοκεφαλιες, οπως The Secret of Grisly Manor, εβγαλε η ιδια ομαδα το The Lost City.

 

Επισης για οσους δεν τη ξερουν, αλλη μια αρκετα καλοφτιαγμενη,που τη θεωρω απο τις καλυτερες σε αυτη τη κατηγορια, ειναι: Twisted Lands Shadow Town.

Με επιλογη να σου φανερωνει το επομενο βημα,οποτε αποκλειεται να κολλησει καποιος,γιατι εχει πολυ ψαξιμο και πολλα μερη που σιγουρα θα παρει πολλες ωρες για να το τελειωσει καποιος. Και πολυ ενδιαφερον τελος!

 

Πάρα πολύ καλά παιχνίδια, όλα όσα αναφέρεις. Ίσως το αγαπημένο μου είδος.

Είχα μείνει στο mystery of the crystal portal.

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλά παιχνίδια, όλα όσα αναφέρεις. Ίσως το αγαπημένο μου είδος.

Είχα μείνει στο mystery of the crystal portal.

 

Και αλλα δυο που ισως δεν τα ξερεις, εχουν free εκδοση αλλα πρεπει να τα αγορασεις για να τα εχεις full:

Special Enquiry Detail

Nightmare Adventures Witch's Prison

Link to comment
Share on other sites

εγω λιωνω στο quake2droid.απλα τα σπαει.ξερει κανεις πως μπορω να βαλω mods?πχ eraser bot..βασικα θελω να βαλω bots για deathmatch..

ξερω πως θα μπορουσα να παιζω quake3 αφου θελω και bots ομωs ειναι πολυ γρηγορο και δυσκολο για να παιξεις με την οθονη αφης.

 

 

α παιζω και kirby με gameboid

 

Το Asphalt 6 HD δωρεαν στο getjar

 

τα σπαει το asphalt 6.μου θυμιζει burnout

ευχαριστω που ανεφερες το getjar,δεν το ηξερα

Edited by falloutdemo
Link to comment
Share on other sites

Και αλλα δυο που ισως δεν τα ξερεις, εχουν free εκδοση αλλα πρεπει να τα αγορασεις για να τα εχεις full:

Special Enquiry Detail

Nightmare Adventures Witch's Prison

 

To The Secret of Grisly Manor τελειώνει μόλις βρεις τον παππού στην πόρτα κάτω απο τις σκάλες; :blink:

 

Και τα υπόλοιπα είναι τόσο μικρά;

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

To The Secret of Grisly Manor τελειώνει μόλις βρεις τον παππού στην πόρτα κάτω απο τις σκάλες; :blink:

 

Και τα υπόλοιπα είναι τόσο μικρά;

 

Αυτο ειναι μικρο ναι, αλλα εμενα δεν με ενοχλει. Παιχνιδια πολλα, χρονος λιγος :p

Tο Special Enquiry Detail ειναι σαν το Mystery of the crystal portal. Και το τελευταιο δεν το εχω ξεκινησει ακομα, αλλα το εχω στα επομενα..

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι μικρο ναι, αλλα εμενα δεν με ενοχλει. Παιχνιδια πολλα, χρονος λιγος :p

Tο Special Enquiry Detail ειναι σαν το Mystery of the crystal portal. Και το τελευταιο δεν το εχω ξεκινησει ακομα, αλλα το εχω στα επομενα..

 

Εγώ ξεκίνασα για αρχή με το ''Τhe Secret of Grisly Manor'' και με το που το τερματίσω θα πάω και στα υπόλοιπα που προτείνεις....πως το τερματίσατε τόσο εύκολα ρε παιδιά?Εγώ βρίσκομαι εκεί που πρέπει να βάλω τα χρώματα στην υδρόγειο...ξέρει κανείς τι κάνουμε??:wacko::wacko:

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξεκίνασα για αρχή με το ''Τhe Secret of Grisly Manor'' και με το που το τερματίσω θα πάω και στα υπόλοιπα που προτείνεις....πως το τερματίσατε τόσο εύκολα ρε παιδιά?Εγώ βρίσκομαι εκεί που πρέπει να βάλω τα χρώματα στην υδρόγειο...ξέρει κανείς τι κάνουμε??:wacko::wacko:

 

Εκεί που έβαλες την ασφάλεια και άνοιξε η πόρτα. Πρέπει να την κλείσεις πάλι και να πας από πίσω. Στην άλλη όψη θα δεις μια λέξη και ο χρωματισμός είναι πάνω στο ψυγείο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω καεί με το basketball shot απλό φαίνεται αλλά δεν είναι πολύ εθιστικό γιατί δυσκολεύει όπως πάει το καλύτερο μου σκορ είναι 290 στην όγδοοή πίστα έφτασα... Το συνιστώ

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...