Jump to content

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα


gkr41
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν κρατήθηκα... αυτή η κορυφαία σκηνή μου ήρθε στο νου.

 

http://www.newsbomb.gr/media/k2/items/cache/54980ec7840e8583aa5b94988e4b6f4b_XL.jpg

 

Εγώ πάντως δεν πιστεύω ότι υπάρχει η Μόρα. Η επιστήμη έχει δώσει εξήγηση γι'αυτό. Βέβαια ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστεύει ό,τι θέλει:)

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειχα παει στη σκιαθο πριν 3 χρονια καλοκαιρι και εμενα σε ενα ωραιο ξενοδοχειο με τη φιλη μου.

το βραδυ λοιπον ειδα στον υπνο μου πως τα παντα ηταν γυρω μου σκοταδι και μεσα σε αυτο εβλεπα το φαντασμα ενος κοριτσιου.τοτε θα πρεπει να ξυπνησα αλλα νομιζοντας πως ειναι ονειρο, και τα παντα ηταν σκοτεινα, αρχισα να φωναζω .:X..η φιλη μου μου ελεγε τι συμβαινει σταματα σταματα τι επαθες;και τοτε καταλαβα πως ειχα ηδη ξυπνησει και πως το ονειρο ειχε τελιωσει...

στο νησι περασα μαματα αλλα αυτη η στιγμη μου εμεινε δυστηχωσ

το έχω πάθει κι εγώ.βέβαια δεν ειδα κοριτσακι -φαντασμα, αλλά άνοιξα τα μάτια μου και είδα ένα πρόσωπο(ανδρα) να με κοιτάει απο πολύ κοντά.Εκείνη την ώρα νομισα πως ηταν ο άντρας μου και τον φωναξα με το ονομα του, ετοιμη να πω "τι με κοιτάς?"

Η "μορφη" χαθηκε στο σκοτάδι κι εγώ δεν θυμάμαι κάτι άλλο.

Ονειρο ήταν,μην σκας

 

. Να σημειώσω πως κοιμόμουν από την αριστερή πλευρά, δηλαδή πιεζόταν η καρδιά και έχω ακούσει πως για να δεις εφιάλτη πρέπει να κοιμάσαι στα αριστερά

αυτό είναι η μεγαλύτερη βλακεία που έχουν πει για τους εφιάλτες εβερ!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι σε καποια ονειρα αφου ξυπνησω νιωθω ολο το σωμα μου μουδιασμενο και να μην εχω δυναμεις να σηκωθω.Σαν να με κραταει κατι στο κρεβατι και να μην εχω τη δυναμη ουτε να μιλησω.Καπου ειχα διαβασει για παρομοια περιστατικα αλλα δεν καταλαβα....

 

Υπνική παράλυση

 

Τρομακτική κατάσταση!

 

το έχω πάθει κι εγώ.βέβαια δεν ειδα κοριτσακι -φαντασμα, αλλά άνοιξα τα μάτια μου και είδα ένα πρόσωπο(ανδρα) να με κοιτάει απο πολύ κοντά.Εκείνη την ώρα νομισα πως ηταν ο άντρας μου και τον φωναξα με το ονομα του, ετοιμη να πω "τι με κοιτάς?"

Η "μορφη" χαθηκε στο σκοτάδι κι εγώ δεν θυμάμαι κάτι άλλο.

 

Εγω σε μια φαση υποτειθεται οτι ειχα ξυπνησει, ημουν ανασκελα, και μπροστα μου υπηρχε ενα μαυρο πλασμα με μια μαυρη μακρυα κουκουλα και (χωρις να φαινεται το προσωπο του) απλα με κοιτουσε..

 

Οταν ξυπνησα ημουν γυρισμενη στο πλαι και καταλαβα οτι ηταν ονειρο.

 

Κολληματα του εγκεφαλου τι να πεις..

Edited by Belle
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι σε καποια ονειρα αφου ξυπνησω νιωθω ολο το σωμα μου μουδιασμενο και να μην εχω δυναμεις να σηκωθω.Σαν να με κραταει κατι στο κρεβατι και να μην εχω τη δυναμη ουτε να μιλησω.Καπου ειχα διαβασει για παρομοια περιστατικα αλλα δεν καταλαβα....

 

 

Υπνική παράλυση

 

Τρομακτική κατάσταση!

 

Εγω το επαθα πριν 1 μηνα περιπου.Ενω ειχα ξυπνησει και ειχα ανοιξει τα ματια κανονικα, ειχα παραλυσει ολοκληρος και ξαφνικα βλεπω την γιαγια μου να στεκεται διπλα στο κρεβατι(αυτο ηταν παραισθηση,αφου η γιαγια μου μενει στο χωριο) και να μου λεει"αντε σηκω,περασε η ωρα",ενω δεν μπορουσα με τιποτα ουτε να κουνηθω,ουτε να μιλησω.Ηταν αρκετα creepy κατασταση.Μετα απο αρκετα δευτερολεπτα ενοιωσα ενα τρανταγμα σαν να ξυπναω απο ονειρο.Αμεσως μετα το τρανταγμα μπορουσα να κουνηθω πλεον κανονικα και η γιαγια μου εξαφανιστηκε απο μπροστα μου.

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια.ολοι τα ιδια ονειρα βλεπουμε;:lol::lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι η μεγαλύτερη βλακεία που έχουν πει για τους εφιάλτες εβερ!

 

Λες, ε; Κάπου το είχα ακούσει αλλά δεν είχα δώσει βάση. Αλλά ήθελα κάπως να το εξηγήσω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό δεν είναι εξήγηση αλλά περιγραφή συμπτωμάτων με επιστημονική, ας πούμε, ορολογία και κάποια πιθανά αίτια.

 

το έχω πάθει κι εγώ.βέβαια δεν ειδα κοριτσακι -φαντασμα, αλλά άνοιξα τα μάτια μου και είδα ένα πρόσωπο(ανδρα) να με κοιτάει απο πολύ κοντά.Εκείνη την ώρα νομισα πως ηταν ο άντρας μου και τον φωναξα με το ονομα του, ετοιμη να πω "τι με κοιτάς?"

Η "μορφη" χαθηκε στο σκοτάδι κι εγώ δεν θυμάμαι κάτι άλλο.

Ονειρο ήταν,μην σκας

 

αυτό είναι η μεγαλύτερη βλακεία που έχουν πει για τους εφιάλτες εβερ!

Εγώ εχω ακούσει πως άμα το πάπλωμα που σε σκεπάζει είναι βαρύ, βλέπεις εφιάλτες. :blink:

Edited by siciliano

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια.ολοι τα ιδια ονειρα βλεπουμε;:lol::lol:

 

Ετσι φαινεται χαχα

 

Εγώ εχω ακούσει πως άμα το πάπλωμα που σε σκεπάζει είναι βαρύ, βλέπεις εφιάλτες. :blink:

 

Μπα, για μενα το παπλωμα παντα ειναι βαρυ (τωρα ειναι κουβερλί :Ρ) αλλα συνηθως τα ονειρα μου δεν ειναι τρομακτικα.. Ανοητα θα τα χαρακτηριζα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό παντός για την υπνικη παράλυση το έχω πάθει παρα πολες φορές συνήθως όταν ξυπνάω (κυρίως στα χέρια μου ) χωρίς να έχω δει κάποιο όνειρο η εφιάλτη (που να θυμάμαι τουλάχιστον) εγώ βέβαια αυτό το αποδίδω στο ότι πολες φορες έτσι όπως κοιμάμαι πέφτει όλο το σώμα πάνω στα χέρια μου και έτσι μουδιάζουν σε φάση που κάθομαι στο κρεβάτι χωρίς να μπορώ να κουνηθώ για περίπου 2-3 λεπτά και μετά όλα οκ και συνεχίζω την μέρα μου !!!
Link to comment
Share on other sites

^ Ας κανω και μια επιστημονικη εξηγηση για το μουδιασμα στα χερια, εκει περναει η μασχαλιαια αρτηρια, την πιεζεις και σταματαει κυκλοφορια του αιματος και μουδιαζεις, αρα ναι δεν ειναι κατι ανησυχητικο :Ρ
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: οχι πες μου οτι το πιστευεις...καπιος να φωναξει τον σαμ και τον ντιν

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει κατά λάθος κατάργηση εγγραφής στο θέμα και διάβασα τις 3-4 τελευταίες σελίδες σήμερα. Καλά ρε παιδιά, είστε μεγάλοι άνθρωποι και βλέπετε ακόμα όνειρα με φαντάσματα, περίεργες μορφές και πιστεύετε στη Μόρα και σ' άλλα παρόμοια παραμυθάκια; Αυτά τα έβλεπα/πίστευα όταν ήμουν στο νηπιαγωγείο και δημοτικό που με τρομοκρατούσαν οι γονείς μου με τον μπαμπούλα και που άκουγα όλη μέρα τη γιαγιά μου να ασχολείται με αγίους, Χριστούς, Παναγίες και διαόλους. Τώρα, εδώ και πόσα χρόνια, δεν έχω δει ποτέ τίποτα τέτοιο περίεργο γιατί έχω καθαρίσει τελείως το μυαλό μου από καθετί υπερφυσικό. Αν δω κάποιο όνειρο μια φορά το μήνα πχ. θα είναι επειδή έχω υπερβολικό άγχος για κάτι αλλά θα πρωταγωνιστώ εγώ ή ο περίγυρός μου κι όχι πνεύματα.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει κατά λάθος κατάργηση εγγραφής στο θέμα και διάβασα τις 3-4 τελευταίες σελίδες σήμερα. Καλά ρε παιδιά, είστε μεγάλοι άνθρωποι και βλέπετε ακόμα όνειρα με φαντάσματα, περίεργες μορφές και πιστεύετε στη Μόρα και σ' άλλα παρόμοια παραμυθάκια; Αυτά τα έβλεπα/πίστευα όταν ήμουν στο νηπιαγωγείο και δημοτικό που με τρομοκρατούσαν οι γονείς μου με τον μπαμπούλα και που άκουγα όλη μέρα τη γιαγιά μου να ασχολείται με αγίους, Χριστούς, Παναγίες και διαόλους. Τώρα, εδώ και πόσα χρόνια, δεν έχω δει ποτέ τίποτα τέτοιο περίεργο γιατί έχω καθαρίσει τελείως το μυαλό μου από καθετί υπερφυσικό. Αν δω κάποιο όνειρο μια φορά το μήνα πχ. θα είναι επειδή έχω υπερβολικό άγχος για κάτι αλλά θα πρωταγωνιστώ εγώ ή ο περίγυρός μου κι όχι πνεύματα.

 

Εσύ τουλάχιστον βλέπεις όνειρα, εγώ δεν βλέπω και προσπαθώ να δω τι φταίει.

Πάντως ναι, αυτά είναι βλακείες.

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει κατά λάθος κατάργηση εγγραφής στο θέμα και διάβασα τις 3-4 τελευταίες σελίδες σήμερα. Καλά ρε παιδιά, είστε μεγάλοι άνθρωποι και βλέπετε ακόμα όνειρα με φαντάσματα, περίεργες μορφές και πιστεύετε στη Μόρα και σ' άλλα παρόμοια παραμυθάκια; Αυτά τα έβλεπα/πίστευα όταν ήμουν στο νηπιαγωγείο και δημοτικό που με τρομοκρατούσαν οι γονείς μου με τον μπαμπούλα και που άκουγα όλη μέρα τη γιαγιά μου να ασχολείται με αγίους, Χριστούς, Παναγίες και διαόλους. Τώρα, εδώ και πόσα χρόνια, δεν έχω δει ποτέ τίποτα τέτοιο περίεργο γιατί έχω καθαρίσει τελείως το μυαλό μου από καθετί υπερφυσικό. Αν δω κάποιο όνειρο μια φορά το μήνα πχ. θα είναι επειδή έχω υπερβολικό άγχος για κάτι αλλά θα πρωταγωνιστώ εγώ ή ο περίγυρός μου κι όχι πνεύματα.

Μήπως τα έχεις μπερδέψει λιγάκι τα πράγματα; Τι σχέση έχουν οι πάσης είδους μεταφυσικές ιστορίες (είτε τις πιστεύει κάποιος είτε όχι) με μία επίσημη θρησκεία; :rtfm:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει κατά λάθος κατάργηση εγγραφής στο θέμα και διάβασα τις 3-4 τελευταίες σελίδες σήμερα. Καλά ρε παιδιά, είστε μεγάλοι άνθρωποι και βλέπετε ακόμα όνειρα με φαντάσματα, περίεργες μορφές και πιστεύετε στη Μόρα και σ' άλλα παρόμοια παραμυθάκια; Αυτά τα έβλεπα/πίστευα όταν ήμουν στο νηπιαγωγείο και δημοτικό που με τρομοκρατούσαν οι γονείς μου με τον μπαμπούλα και που άκουγα όλη μέρα τη γιαγιά μου να ασχολείται με αγίους, Χριστούς, Παναγίες και διαόλους. Τώρα, εδώ και πόσα χρόνια, δεν έχω δει ποτέ τίποτα τέτοιο περίεργο γιατί έχω καθαρίσει τελείως το μυαλό μου από καθετί υπερφυσικό. Αν δω κάποιο όνειρο μια φορά το μήνα πχ. θα είναι επειδή έχω υπερβολικό άγχος για κάτι αλλά θα πρωταγωνιστώ εγώ ή ο περίγυρός μου κι όχι πνεύματα.

 

Ερευνες που διαβασα ελεγαν οτι ΟΛΟΙ βλεπουν ονειρα, απλα το 20% δεν τα θυμαται.

 

Περα απ'αυτο, υπαρχει ενα σταδιο υπνου που λεγεται υπνος βραδεων κυματων, κατα τη διαρκεια του οποιου δεν βλεπουμε ονειρα.

 

Λογικα εσυ βρισκεσαι συνηθως σε αυτο το σταδιο.

 

Σχετικα τωρα με τα "παραμυθακια" που λες, συμφωνω οτι ειναι χαζομαρες, αλλα ειναι μεχρι να το παθεις.

 

*Alex_tz, λεει οτι δεν βλεπει ονειρα

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τα έχεις μπερδέψει λιγάκι τα πράγματα; Τι σχέση έχουν οι πάσης είδους μεταφυσικές ιστορίες (είτε τις πιστεύει κάποιος είτε όχι) με μία επίσημη θρησκεία; :rtfm:

Μήπως επειδή, κατά τη γνώμη μου και οι επίσημες θρησκείες είναι μεταφυσικές ιστορίες; Τέλος πάντων, αυτό είναι ένα άλλο θέμα. Πιθανώς αναφέρεσαι στο σημείο που αναφέρω τους αγίους κλπ. Εννοούσα ότι, ως μικρός, βλέποντας τη γιαγιά μου να ασχολείται όλη μέρα και να μου μιλάει για άτομα (Χριστός, Παναγία, Διάολος) μη υπαρκτά ή που έστω εγώ δεν τα έβλεπα (αν το προτιμάς έτσι) είχα αρχίσει να φοβάμαι ότι θα εμφανιστούν κάποια στιγμή ως πνέυματα/φαντάσματα το βράδυ την ώρα που θα έπεφτα για ύπνο. Και πέρασα πάρα πολλές νύχτες τότε (μιλάμε για αρκετά χρόνια) χωρίς να κοιμηθώ επειδή φοβόμουν μην εμφανιστεί κανένα πνεύμα είτε στην πραγματικότητα είτε στο όνειρό μου.

 

@Belle, καλά, ναι, λεν ότι σύμφωνα με έρευνες όλοι βλέπουμε όνειρα και απλά δεν τα θυμόμαστε. Τι να σου πω, μπορεί και να ισχύει ή μπορεί να είναι και μύθος. Εγώ πάντως, όνειρο βλέπω (ή μάλλον θυμάμαι ότι είδα :p ) μια φορά το μήνα και αν.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Παιζει τελος ρολο και η κουραση. Μπορει να πεφτεις για υπνο πτωμα.

 

Μπορεις να κανεις ενα εγκεφαλογραφημα κατα τον υπνο σου και να μας στειλεις τα αποτελεσματα; :p

 

Θα ηταν ωραιο να ειχαμε αποδειξη οτι ο υπνος σου ειναι ενα μαυρο σκοταδι επειδη απλα δεν πιστευεις σε... "υπερφυσικα" πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Παιζει τελος ρολο και η κουραση. Μπορει να πεφτεις για υπνο πτωμα.

 

Μπορεις να κανεις ενα εγκεφαλογραφημα κατα τον υπνο σου και να μας στειλεις τα αποτελεσματα; :p

 

Θα ηταν ωραιο να ειχαμε αποδειξη οτι ο υπνος σου ειναι ενα μαυρο σκοταδι επειδη απλα δεν πιστευεις σε... "υπερφυσικα" πραγματα

Μπα, δε νομίζω να φταίει η κούραση. Τις τελευταίες 2-3 βδομάδες που δεν κάνω απολύτως τίποτα για να κουραστώ και κοιμάμαι με το ζόρι 4-5 ώρες τη μέρα μόνο και μόνο επειδή πρέπει να κοιμηθώ κι όχι επειδή πρέπει να ξεκουραστώ, δε βλέπω κανένα όνειρο. Όπως είπα και προηγουμένως, μόνο όταν έχω πολύ άγχος για κάτι που έχω να κάνω στο άμεσο μέλλον βλέπω όνειρα που σχετίζονται με αυτό. Κανένα ίχνος υπερφυσικής δραστηριότητας όμως όπως φαντάσματα και άλλες μορφές :p

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τα έχεις μπερδέψει λιγάκι τα πράγματα; Τι σχέση έχουν οι πάσης είδους μεταφυσικές ιστορίες (είτε τις πιστεύει κάποιος είτε όχι) με μία επίσημη θρησκεία; :rtfm:

 

Το ίδιο πράγμα είναι ... Θρησκείες, επίσημες ή μη, μεταφυσικές ιστορίες είναι που σκοπό έχουν να παρουσιάσουν μία άτυπη ηθική νομοθεσία ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που ρε παλικάρια τα θέματα που άπτονται θρησκειών δεν επιτρέπονται στο myphone, ακριβώς για να μην πηγαίνει η κουβέντα εκεί που την έχετε πάει... Αυτό σχολιάζω, σε περίπτωση που δεν το έχετε αντιληφθεί... :rolleyes:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Και σωστα ειναι οι κανονες, εχεις δικαιο .. Εγω απλα απαντησα στην ερωτηση που εθεσες στον φιλο ...

 

Απο την αλλη να προσθεσω οτι βρισκω πολυ οξυθυμη την συμπεριφορα σου, δεν προσπαθησε κανεις να προσυλητισει κανεναν, απλα αναφερθηκε η θρησκεια ως ιδεα σαν συνδετικος κρικος ... Θα θελες να χαλαρωσεις σε παρακαλω ??

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Και σωστα ειναι οι κανονες, εχεις δικαιο .. Εγω απλα απαντησα στην ερωτηση που εθεσες στον φιλο ...

 

Απο την αλλη να προσθεσω οτι βρισκω πολυ οξυθυμη την συμπεριφορα σου, δεν προσπαθησε κανεις να προσυλητισει κανεναν, απλα αναφερθηκε η θρησκεια ως ιδεα σαν συνδετικος κρικος ... Θα θελες να χαλαρωσεις σε παρακαλω ??

 

Η ιδέα σου είναι, μια χαρά χαλαρός είμαι. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει κατά λάθος κατάργηση εγγραφής στο θέμα και διάβασα τις 3-4 τελευταίες σελίδες σήμερα. Καλά ρε παιδιά, είστε μεγάλοι άνθρωποι και βλέπετε ακόμα όνειρα με φαντάσματα, περίεργες μορφές και πιστεύετε στη Μόρα και σ' άλλα παρόμοια παραμυθάκια; Αυτά τα έβλεπα/πίστευα όταν ήμουν στο νηπιαγωγείο και δημοτικό που με τρομοκρατούσαν οι γονείς μου με τον μπαμπούλα και που άκουγα όλη μέρα τη γιαγιά μου να ασχολείται με αγίους, Χριστούς, Παναγίες και διαόλους. Τώρα, εδώ και πόσα χρόνια, δεν έχω δει ποτέ τίποτα τέτοιο περίεργο γιατί έχω καθαρίσει τελείως το μυαλό μου από καθετί υπερφυσικό. Αν δω κάποιο όνειρο μια φορά το μήνα πχ. θα είναι επειδή έχω υπερβολικό άγχος για κάτι αλλά θα πρωταγωνιστώ εγώ ή ο περίγυρός μου κι όχι πνεύματα.
δεν χρειαζεσαι να σαι 10 χρονο παιδακι για να δεις ενα τετιο ονειρο ασχετα αν πιστευεις στο Ghosts:p .Ειπαρχουν πολλοι παραγοντες να δεις τετιο ονειρο, και φυσικα μιλαμε για ονειρα και οχι ιστορια τυπου περπατουσα στο δρομο και ειδα ενα φαντασμα :lol:. Δηλαδη να εχεις δει μια ταινια τρομου,να σε εχει ταραξει κατι και να μη μπορεις να το ξεχασεις,να εχεις να αντιμετωπισεις ενα σημαντικο προβλημα στη δουλεια σου η καπου αλλου και να σου δημιουργει ενα αγχος και αυτο να μετατρεπεται σε εφιαλτη.

Τωρα να μου πεις ο εφιαλτης θα τυχανει να ειναι οτι βλεπεις ενα φαντασμα καπιου καπιας;Ναι ομως μπορει να ναι και αυτο,γιατι βρισκεσαι σε κατασταση υπνου,και το υποσυνηδητο λειτουργει εκεινη την ωρα. και ολα αυτα τα παραπανω που αναφερα μεταφραζονται σε εικονες και δημιουργουν τετια ονειρα Aν πχ δεις ενα φαντασμα σημαινει πως οπωσ βλεπεις ενα πνευμα και τρομαζεις τοτε εισαι λιγο φοβισμενος και σε κατι που σου συμβαινει στη ζωη σου .Ειναι περιεργο πως λειτουργει το υπ του καθε ανθρωπου αλλα δυστηχως ετσι μπορει να ειναι καπιες φορες.

Και στη τελικη λενε πως αν φας βαρια μετα μπορει να δεις εφιαλτη αν πας για υπνο κατευθειαν.:p

Τελος εδω σε αυτο το θρεντ συζηταμε τρομακτικες ιστοριες και οχι αν ειπαρχει θεος η οτιδηποτε αλλο.

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

For your interest, το βράδυ είδα όνειρο μετά από πάρα πολύ καιρό (γύρω στους 2-3 μήνες το τελευταίο που θυμάμαι). Ήταν πάρα πολύ ευχάριστο και δεν ήθελα να τελειώσει. Ξυπνούσα και ξανακοιμόμουν στο καπάκι με το ζόρι για να δω πώς θα εξελιχθεί αλλά σ' ένα σημείο ξύπνησα μια και καλή και δεν μπόρεσα να το δω ολόκληρο. Πιθανώς μέχρι και το υποσυνείδητό μου είναι πολύ χαλαρό και ήρεμο. Edited by MaXAiRO

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...