Jump to content

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα


gkr41
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ζείς ακομη σε αυτο το σπίτι;:blink:

 

Χαχα...όχι...αλλα εδώ και τρία χρόνια που φύγαμε έιναι ξενοίκιαστο.

Τους εχθρούς μου τους ξέρω..τους φίλους μου φοβάμαι!:pig:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ηχογράφησες είδες κάτι βιντεοσκόπησες;
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Ηχογράφησες είδες κάτι βιντεοσκόπησες;

 

Όχι..προτίμησα να μην ασχοληθώ για να μην ασχοληθούν και "αυτοί" μαζί μου.

Τους εχθρούς μου τους ξέρω..τους φίλους μου φοβάμαι!:pig:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ειχα δει ενα βιντεακι διδομενο ως πραγματικη ιστορια στην κεντρικη ευρωπη οπου εκαναν οτοστοπ σε μια κοπελα κ εγινε ατυχημα. Τρομακτικο βιντεο, σιγουρα θα εχει αναφερθει
Link to comment
Share on other sites

Στην Αθηνα δεν εχουμε κανα τετοιο κτηριο??Παντως λιγο σκαλωτικο ειναι στη παλτεια Ψυρρη παβω απο ενα σαντουιτσαδικο,νομιζω,που εχουν βαλει κατι ολοσωμες φωτοφραφιες στα παραθυρα..ασχετο..Που ειναι και καλα ενας δρομος που εχει παει πολλες φορες ο Χαρδαβελας που το αυτοκινητο "παει" μονο του?? Edited by andreas1022
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Που ειναι και καλα ενας δρομος που εχει παει πολλες φορες ο Χαρδαβελας που το αυτοκινητο "παει" μονο του??

Δεν θυμαμαι να σου πω ακριβως πιο μερος ηταν αυτο στην εκπομπη του χαρδαβελα αλλα μια τετοια ανηφορα που τα παντα κυλουν αναποδα υπαρχει στη μεσσηνια και συγκεκριμενα σε ενα βουνο που λεγεται λυκοδημο. θα το επισκεφτω το καλοκαιρι να το διαπιστωσω ο ιδιος μιας και δεν ειναι πολυ μακρια απο το πατρικο μου..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι και καλα ενας δρομος που εχει παει πολλες φορες ο Χαρδαβελας που το αυτοκινητο "παει" μονο του??.

Ο πιο γνωστός είναι στην Πεντέλη.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γιατί το μοναδικό πράγμα που θα μπορούσα να πιστέψω απο όλη την ιστορία (που είναι γραμμένη σε greeklish και μου βγήκαν τα μάτια μέχρι να τη διαβάσω) είναι ότι πήρες την αστυνομία και σου είπαν "τι θέλετε και μας ενοχλείτε κύριε, βραδιάτικα;"

:)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

σε οποιον αρεσουν τετοιες ιστοριες αξιζει να επισκεφτεί το σανατοριο στην παρνηθα...ειναι πολυ επιβλητικο κτηριο...μετα απο σανατοριο εγινε ξενοδοχιο και μετα εγκαταλείφθηκε απο το 1981... ακουγουντε πολλα γυατο το κτηριο
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι ο φιλος να ξαναγραψει την ιστορια του στα ελληνικα για να πω και γω τη δικια μου.βλεπω οτι το θεμα εχει στερεψει για τα καλα τους τελευταιους μηνες και καλο ειναι να ανανεωνεται με νεες ιστοριες μιας και εχει φαση να τα κανεις πανω σου 3 η ωρα το βραδυ...:lol:

Λοιπον ιστορια πρωτη..Αυτη βασικα ειναι καπως γνωστη.την εχουν αναφερει ξενα περιοδικα και καπιο ελληνικο και μαλον θα τη γνωριζουν μερικοι.τη λεω για αυτους που δεν την εχουνε ξαναακουσει...

Η ιστορια εχει να κανει με μια διασημη κλασσικη πλεον ταινια που ειχε γυριστει στα 80ς και ειχε κανει θραυση στα box office τοτε εποχηs ενω βγηκε και σικουελ και απο οτι διαβασα σε ενα περιοδικο το σκεφτονται τωρα να το επαναφερουν με τριτο μερος.Μιλαω για την ταινια που βαζει χιλιες φορες η τβ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ...

η ταινια αυτη περα απ την επυτηχια που γνωρισε. αφησε πισω της και μια ιστορια που οταν διαθοθηκε δημιουργησε καπιο φοβο.

Η ταινια λοιπον γυριστηκε σε ενα διαμερισμα που και καλα συγκατοικουσαν οι 3 φιλοι. σε αυτο ζουσε αρχικα μια οικογενοια που το 8χρονο πεδι τους σκοτωθηκε σε καπιο ατυχημα.Σε μια σκηνη που οι 2 πρωταγωνιστες μιλανε η καμερα περιστρεφεται γυρω απ το διαμερισμα οταν <συλλαμβανει>> εξω απ το παραθυρο την μορφη ενος μικρου πεδιου να κοιταζει...

Αμεσως και μετα απο αυτο το σημειο ολοι λεγανε πως για πρωτη φορα χολυγουντιανη ταινια κατεγραψε φαντασμα κατα την δειαρκεια των γυρισματων.ενω καπιοι αλλοι λεγανε πως μπορει αυτο να ταν και κανα διαφημιστικο τρυκ για να πουλησει η ταινια.

Ο σκηνοθετης για να ηρεμισει τα πνευματα βγηκε σε γνωστο ταλκ σοου και αποκαλυψε πως το φαντασμα του εργου ηταν απλα μια κουκλα του ηθοπιου τεντ ντανσον ενω πολλα αλλα τετια ομοιοματα χρησιμοποησαν σε αυτη τη ταινια.Παντως επειδη το εργο το εχω σε ντι βι ντι οταν κανω pause σε εκεινη τη σκηνη το πεδακι εφανιζεται καθαροτατα,<λες και εβλεπα το ρινγκ>και οταν η καμερα ρολαρει και ξαναγυριζει σε εκεινο το σημειο δηλ στο παραθυρο το πεδι δεν ειπαρχει....:cry:τι να πω μπορει να κοψανε το φαντασμα στο μονταζ:lol:

Edited by manolissinger
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

@SOUPERHERO αν θες ξαναγραψε την ιστορια σου! δε προλαβα να τη διαβασω

 

@manolissinger το ολο τρομακτικο σε αυτην την ταινια ειναι το παιδακι που εμφανιζεται?

Link to comment
Share on other sites

@SOUPERHERO αν θες ξαναγραψε την ιστορια σου! δε προλαβα να τη διαβασω

 

@manolissinger το ολο τρομακτικο σε αυτην την ταινια ειναι το παιδακι που εμφανιζεται?

 

γιατι τι περιμενες να ειναι αλο τρομακτικο στη ταινια το ολο στορι; :lol:

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

α, οκ! απλα δεν εχω δει την ταινια, για αυτο ρωτησα :p

 

λεγανε και καλα επειδη το εργο γυστιστηκε σε διαμερισμα που σκοτωθηκε το πεδι της οικογενειαs οπως εγραψα παραπανω πως το σπιτι ηταν στοιχειωμενο και η καμερα κατεγραψε φαντασμα..:cry:

Οταν βλεπω αυτη τη σκηνη και τη σταματαω εκει το πεδι μου φενεται λιγο απιθανο να ναι κουκλα.Εκτος αν στα 80ς φτιαχνανε high teck κουκλες τι να πω.:lol:

δεν λεω οτι ειναι και φαντασμα αλλα καλο ειναι να χουμε και open mind σε αυτα

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή ήντα ότι αυτό το topic είναι "φταγμενο" από το 2003 8a ήθελα να σας διηγηθώ την δικη μου ιστορία που θα μου μείνει αξέχαστη για πάντα...είναι 100% αν το πιστέψετε η δεν το πιστέψετε το ίδιο μου κάνει εγώ απλά την διηγούμαι

 

Το 2000 το καλοκαίρι 21 ιουλίου ήταν να πάω για διακοπές στο εξοχικό μου που είναι στην μυτιλήνη...σκόπευα να μείνω 1-2 μήνες...το πρώτο βραδυ λοιπόν ήμουν στο pc και ασχολιόμουν με κάτι quiz..θα πήγαινα για ύπνο μόλις πήγαινε 12 η ώρα τότε την έπεφτα για ύπνο...εκεί που λέμε κόντευε να πάει 12 η ώρα...ακούω σε μια φάση κάτι τσιριχτά στην κρεβατοκάμαρα...πετάχτηκα επάνω απ την καρεκλα...εκεί που λέμε κόντευε να πάει 12 η ώρα...ακούω σε μια φάση κάτι τσιριχτά στην κρεβατοκάμαρα...πετάχτηκα επάνω απ την καρεκλα τα κάνα απάνω μου..:P..ξεροκατάπια και περπάταγα σιγά σιγά για την κρεβατοκάμαρα να δω τι συμβαίνει μόλις μπαίνω μέσα δεν βλέπω τίποτα απολύτως...ανησύχησα πήγα εξαγριωμένος στο pc μετά από μιση ώρα επιτέλους πήγε 12 η ώρα...πήγα για ύπνο εκεί που ξάπλωσα επειδή αργώ να κοιμηθώ ο ύπνος με παίρνει...σε κάνα 2 ώρες μόλις πήγε 3 κόντευε να με πάρει ο ύπνος...και ακούω τσιριχτά και κάποιος άνθρωπος να λέει...BOH8EIAAAA...έπεσα κάτω από το κρεβάτι...σηκώθηκα επάνω...και λέω WTF...τι διάολο συμβαίνει???..απόρησα...πάω προς την κουζίνα σιγά σιγά...και δεν βλέπω τίποτα και λέω...ρε μπας και είναι κάνα μαλακιστιρι....και μου κάνει πλακα βραδιάτικα???...και λέω έτσι και το πιάσω θα του σπάσω τα μούτρα...ξαναπάω στο κρεβάτι πέφτω εξαγριωμένος όπως ήμουν για ύπνο...πάλι τσιριχτά...και λέω ρε δεν πας στου διαολου την μάνα παλιο τρελοκομιο που δεν αφήνεις τον κόσμο να κοιμηθεί???...σταματάνε τα τσιριχτά...μετά μου παρουσιάζεται μια φιγούρα ανθρώπου πολλού φωτεινή...κατευθείαν λέω πίσω "παλιοκαθαρμα"...του πέταξα κάτι δεν θυμάμαι τι...το μονο που θυμάμαι είναι ότι εξαφανίστηκε με ένα παρα πολλού έντονο φως που με τύφλωνε...φώτιζε όλο το σπίτι...μόλις εξαφανίστηκε πετάχτηκα επάνω περνώ την αστυνομία τις μυτιλήνης...έρχονται μετά από κάνα 10λεπτό...κάτσαμε κάπου και τους λέω την ιστορία που μου σας είπα και πριν...και κοιτάχτηκαν μαζί οι 2 αστυνομικοί και έσκασαν στα γέλια γέλαγαν σαν βλάκες...και μου είπαν...καλά μας πήρες τηλέφωνο και μας έφερες μεστά αγρια χαράματα για να μας πεις αυτές τις βλακείες??? και λέω εγώ μα τι λέτε τώρα ρε παιδιά???..ξέρετε τι πέρασα??...και μου λένε όχι...εμείς όμως να δεις τι περάσαμε για να έρθουμε εδώ...σηκώθηκαν έφυγαν...και αφού τους διαολοστιλα...πήγα στο σαλόνι να δω τηλεόραση μέχρι το πρωί δεν έκλεισα μάτι μέχρι 3 μπίρες ήπια...το πρωί κάνα τις 9 η ώρα πήγα στην θάλασσα με τον κολλητό μου να απολαύσουμε λίγη δροσιά με τέτοια ζεστη...αφού κάναμε μπάνιο μετά του είπα τι μου είχε συμβαίνει εχτές...μου είπε ότι το 1910 ζούσε μια πλούσια οικογένεια πριν χτιστεί το εξοχικό μου δηλαδή...ήτανε ένα άλλο σπίτι χτισμένο στο ίδιο σημείο...και ότι το βραδυ δηλαδή την ίδια ώρα που ήντα και το φάντασμα...είπε πως...εισβάλανε κάτι κλεφτες...και σκότωσαν την οικογένεια πολύ βασανιστικά...και έπειτα έφυγαν με ότι πράγμα αξιας είχε το σπίτι...και από τότε στοιχειώνει...το σπίτι σε αυτό το σπίτι είχανε πάει πολλά άτομα και οι πιο πολλοί που νοίκιασαν αυτό το σπίτι έπαθαν καρδιακή προσβολή...έπειτα το γκρεμίσανε για να μην ξαναεμφανιστούν τα φαντάσματα και λέει ότι δεν πίστεψε ότι θα εμφανιζόντουσαν στο δικό μου...και είπε ότι απορούσε πως εγώ δεν έπαθα καρδιακή προσβολή...και είπα η τύχη ήταν η απλά είχα άγιο...έπειτα μετά από λίγες μέρες πούλησα το σπίτι γύρισα αθηνα και υποσχέθηκα πως... ΠΟΤΕ!!!μα ΠΟΤΕ!!! δεν ξαναπατάω το πόδι μου εκεί πέρα.

 

ελπίζω να απολαύσατε την ιστορία μου...:) τα σχόλια δικά σας.

Edited by SOUPERHERO
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον 8α σας πω μια αληθινη ιστορια που την εζησα εγω και ο κολητος μου. Ενα βραδυ εγω και ο κολητος μου πηγαμε σε μια γειτονια για να κατσουμε να σηζητησουμε ενα θεμα που μας απασχολουσε. Η ωρα ηταν 11:25,και ειχαμε καθισει μπροστα σε 2 κολονες της Δ.Ε.Η. Ετσι οπως μιλουσαμε ξαφνικα βλεπουμε και εγω και ο κολητος μου ταυτοχρονα δυο σκιες λιγα μετρα πιο μπροστα απο τις κολονες. Αμεσως σκευτικαμε πως ηταν φαντασματα γιατι εκεινη την περιοδο ψαχναμε για στιχιωμενα σπιτια. Ο κολητος μου ο λαζος με ειπε πως μερικα φαντασματα μπορουν να σε κανουν κακο και μερικα οχι. Σκεφτικα πως αυτα θα μπορουσαν να μας εισβαλουν μεσα στο σωμα μας. ΕΓΩ ΚΟΚΑΛΩΣΑ και ο λαζος προσπαθουσε να βρει τροπο να τα διωξει. Πρεπει να καθοντουσταν πανω απο τρια λεπτα κανωντας προς-πισω απο τις κολονες. Ξαφνικα δεν ξερω που βρηκα το θαρος, πηρα τον λαζο απο τα χερια και πηγαμε κοντα στα φαντασματα, καθως περπατουσαμε φοβομουνα ολο και ποιο πολυ, οσπου φτασαμε στα 2 μετρα πισω απο τα φαντασματα, και λεω στον λαζο δυο φορες (ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ). Στην δευτερη φορα που το ειπα ( ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ) ακουσαμε και οι δυο <<ΚΙ ΟΜΩΣ ΦΟΒΑΣΤΕ>>. Με το που το ακουσαμε αφτο τρεξαμε αμεσως και πηγαμε στο σπιτι μου να ηρεμισουμε. Απο εκεινη την στιγμη και μετα για 4 μηνες δεν περασαμε ουτε εγω ουτε και ο λαζος απο εκεινο το σημειο. ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ.

 

 

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ...

Edited by BLAZ3
Link to comment
Share on other sites

Του superhero ηταν καλυτερη :p

 

ναι ομως του blaz3 ειχε ''ΤΗΝ'' ατακα....:O respect παιδια.

 

οσοι εχετε βαζετε, ειναι πορωση!!!

Link to comment
Share on other sites

SOUPERHERO αν θες ξαναγράψε μας το ποστ σου, αυτή τη φορά χωρίς τα κοσμιτικά επίθετα.!
Link to comment
Share on other sites

SOUPERHERO αν θες ξαναγράψε μας το ποστ σου, αυτή τη φορά χωρίς τα κοσμιτικά επίθετα.!

Η ιστορια του BLAZ3 μου κινησε το ενδιαφερον...φιλε BLAZ3 ρε μηπως ηταν τιποτα σκυλια η τιποτα γατες???...λεω γιατι μια φορα ενας φιλος μου γυρναγε απο την καφετερια με την κοπελα του....

εκει που πηγενε...ηταν ενα στενακι πολλυ σκοτεινο...και αντικρισε να ξεπροβαλουν 4 φοτεινα ματια...εντομεταξυ του ηχε παει το σκατο στην καλτσα...πηγενε αργα αργα προς το στενακι αυτο ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΕΙ???!!!!!!!>.

ειδε 2 κολογατες που το κανανε σε εκεινο το στενακι...και ειπε οτι ηθελε να τις χτυπησει που του κανανε τετοια ******α...αλλα τις αφησε να το κανουν εντομεταξυ και που τον ειδαν δεν το κουνησαν ρουπι απο κει...

τελος γυρισε σπιτι και ακομα το θυμαται και σκαει στα γελια...γιαυτο φιλε BLAZ3 η κανα κοπροσκυλο θα τανε η καμια γατα...φαντασματα σε σκιες λιγο δυσκολο να δει...η μπορει αυτο που ειδατε να ταν κανα δεμονιο...

ποτε δεν ξερεις...παντα φιλικα SUPERHERO :)

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορια του BLAZ3 μου κινησε το ενδιαφερον...φιλε BLAZ3 ρε μηπως ηταν τιποτα σκυλια η τιποτα γατες???...λεω γιατι μια φορα ενας φιλος μου γυρναγε απο την καφετερια με την κοπελα του....

εκει που πηγενε...ηταν ενα στενακι πολλυ σκοτεινο...και αντικρισε να ξεπροβαλουν 4 φοτεινα ματια...εντομεταξυ του ηχε παει το σκατο στην καλτσα...πηγενε αργα αργα προς το στενακι αυτο ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΕΙ???!!!!!!!>.

ειδε 2 κολογατες που το κανανε σε εκεινο το στενακι...και ειπε οτι ηθελε να τις χτυπησει που του κανανε τετοια ******α...αλλα τις αφησε να το κανουν εντομεταξυ και που τον ειδαν δεν το κουνησαν ρουπι απο κει...

τελος γυρισε σπιτι και ακομα το θυμαται και σκαει στα γελια...γιαυτο φιλε BLAZ3 η κανα κοπροσκυλο θα τανε η καμια γατα...φαντασματα σε σκιες λιγο δυσκολο να δει...η μπορει αυτο που ειδατε να ταν κανα δεμονιο...

ποτε δεν ξερεις...παντα φιλικα SUPERHERO :)

 

ναι αλλα ο φιλος παραπανω αναφερει πως ακουστηκε και μια φραση< και ομως φοβαστε κατι τετιο>.Aρα τι θες να μου πεις πως αν ηταν γατες μιλουσαν και απο πανω; πιος ηταν δηλ ο dr dulittle??:lol::lol::lol::lol::lol:

Edited by manolissinger
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ο φιλος παραπανω αναφερει πως ακουστηκε και μια φραση< και ομως φοβαστε κατι τετιο>.Aρα τι θες να μου πεις πως αν ηταν γατες μιλουσαν και απο πανω; πιος ηταν δηλ ο dr dulittle??:lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι ομως ρε φιλαρακι που ξερω εγω τι ηταν???....μπορει να ηταν κανας δαιμονας η να ηταν ο σατανας δεν ειναι λιγοι που εχουν παθει μερικα τετοια αλλοκοτα πραγματα....ποτε δεν ξερεις τι σου επιφιλασει η τυχη...εγω απλα την γνωμη μου ειπα...και δεν χρειαζετε να ανηξουμε και ολοκληρο διαλογο γιαυτο..

εγω ποτε δεν εχω δει σκιες να μιλανε κι'ουτε θελω να δω ποτε μου..!!!!...γιατι τοτε ειναι που θα παω αδιαβαστος.

 

Καλησπερα...θα σας διηγηθω μια ιστορια που εζησα πριν κανα 2 χρονια...ειναι 100% αληθινη και θα μου μινει αξεχαστη

 

Πριν 2 χρονια το 2008...ημουν στο pc...διπλα ακριβως ειναι εχω ενα παραθυρο...ηχα ανιχτα για να φεβγει η τσιγαριλα...η ωρα ηταν 12 ακριβως τοτε ακουω αποξω απο το παραθυρο ακριβως να λεει μια αποκοσμη φωνη το ονομα μου..

γυρισα και ημουν φατσα-φατσα με το παραθυρο λεω δεν βλεπω τιποτα...τρομοκρατηθικα...νομιζα οτι ηταν κανενας διαριχτης αλλα μετα απο 2 λεπτα ηπα...-Μπα η φαντασια μου θα τα...ξανακαθησα στο pc σε καπια φαση...

ακουω ξανα την αποκοσμη φωνη να μιλαει λατινικα...μη υποφεροντας αυτην την κατασταση πηρα ενα μπουκαλι με νερο που βρικα πανω στο γραφειο...και το πεταξα εξω απ'το παραθυρο...σταματισε να μιλαει λατινικα...και σταματισε να μιλαει...

ελεγα τι στο διαολο συμβενει εδω περα???...μετα απο μισι ωρα ανησιχιας ξανακαθησα στο pc για να δω τα e-mail μου μετα νιωθω ενα αστραπιεο αγγιγμα στιν πλατη μου...πεταχτηκα επανω και λεω πως αυτο δεν ηταν η φαντασια μου καθολου...

σηκωθηκα επανω και πηγα να κοιμηθω...τα συμπερασματα δικα σας...σας παρακαλω να μου εξιγισει καποιος το τι ηταν αυτο που επαθα...γιατι εχω αρχισει να ανισηχω...ευχαριστω πολυ.

Edited by VeCo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...