Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφου εχεις iphone γιατι δεν μενεις στο ιδιο λειτουργικο;

Σαν ποιοτητα κατασκευης ειναι το ιδιο με το 3GS αλλα κατωτερο απο το iphone4.

Σε hardware ειναι παρα πολυ καλο.

Με την τρεχουσα εκδοση android δεν τα παει και τοσο καλα αλλα με την ελευση του του 2.2 πιστευουμε θα λυθουν τα οποια προβληματα.

 

 

Που κολλάει το μηλόφωνο; για desire δε ρώτησε;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Που κολλάει το μηλόφωνο; για desire δε ρώτησε;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

Στο αβαταρ του, που σημαινει οτι αυτο εχει.

Τι να συγκρινουμε με το desire δεν εχει καμια σχεση.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στο αβαταρ του, που σημαινει οτι αυτο εχει.

Τι να συγκρινουμε με το desire δεν εχει καμια σχεση.

 

Α ναι δεν το πρόσεξα το άβαταρ.

Αλλά οκ, μη λέμε και ότι δεν έχει και σχέση, είναι πολύ καλό τηλέφωνο το Desire... μάλιστα είναι το android που παίρνουν όλοι αν δεν πάρουν το Galaxy S...

Και από ποιότητα κατασκευής είναι φοβερό.

 

Δεν χανεις τιποτα με το one click root/unroot. Εγω ετσι το rootαρα. Δεν ειναι τιποτα, 3 λεπτα υποθεση ειναι...

Ναι, το one click χρησιμοποιεί τον 2ο τρόπο που εννοούσα στο ποστ μου... απλά λίγο πιο αυτοματοποιημένο. Ο πρώτος τρόπος είναι μέσω odin.

 

Καμιά καλή εφαρμογή για remote wipe έχετε υπόψη; Το wave secure φαίνεται καλό από την άποψη ότι αποτελείται από δύο μέρη, το ίδιο το wave secure και ένα addon που το ονομάζουν upa. Επειδή δεν γίνεται να απεγκατασταθούν και τα δύο μαζί, μόλις πειραχτεί το ένα αντιδράει το άλλο αυτόματα.

Φαντάζομαι κανένα δεν επιβιώνει μετά από hard reset βέβαια, και να δω πότε θα μας κάνει τη χάρη η Samsung να λειτουργήσει παντού το mobile tracker

 

Ναι το tracker της Samsung λειτουργεί μια χαρά, έκανα ειδοποίηση για αλλαγή SIM, remote lock και track το κινητό από το PC... το wipe δεν το δοκίμασα για ευνόητους λόγους αλλά πιστεύω θα δουλεύει κι αυτό μια χαρά :) Θα έπρεπε να το λειτουργούν παντού, ποιός ξέρει γιατί δεν το κάνουν...

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

- Εγώ θα σας τα χωσω πάλι :D .. Τον Οκτώβριο ετοιμάζονται να δώσουν το android 3.0 gingerbread ... δηλαδή σε 2,5 περίπου μήνες και σεις ασχολείστε με το προϊστορικό 2.1 πάνω στην τελευταία λέξη της τεχνολογίας !!! :blink: ... να ήταν το magic, το g1, το hero ... εντάξει το δέχομαι ... αλλά στο galaxy??? ... χωρίς να ειμαι τεχνικός, απ΄τα λίγα που κατέχω, το galaxy είναι φτιαγμένο για πολλά "οκτανια" ... μην το ταλαιπωρειτε με το 2.1 ...

- Αποψη μου, δεν δουλεύει με λιγότερο από 2.2, έστω και beta :ninja: ... είναι σαν να πάρεις την μπεμπα την 3λιτρη biturbo και να της βάζεις νερομενη βενζίνη ... και να ρίχνεις βελτιωτικό για να ανεβασεις τα οκτανια ... και να καταριεσαι την bmw γιατί χτυπάει πιρακια και σέρνεται :X

 

http://www.prlog.org/10851812-android-30-run-samsung-galaxy-and-htc-desire-coming-october.html

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Εγώ θα σας τα χωσω πάλι :D .. Τον Οκτώβριο ετοιμάζονται να δώσουν το android 3.0 gingerbread ... δηλαδή σε 2,5 περίπου μήνες και σεις ασχολείστε με το προϊστορικό 2.1 πάνω στην τελευταία λέξη της τεχνολογίας !!! :blink: ... να ήταν το magic, το g1, το hero ... εντάξει το δέχομαι ... αλλά στο galaxy??? ... χωρίς να ειμαι τεχνικός, απ΄τα λίγα που κατέχω, το galaxy είναι φτιαγμένο για πολλά "οκτανια" ... μην το ταλαιπωρειτε με το 2.1 ...

- Αποψη μου, δεν δουλεύει με λιγότερο από 2.2, έστω και beta :ninja: ... είναι σαν να πάρεις την μπεμπα την 3λιτρη biturbo και να της βάζεις νερομενη βενζίνη ... και να ρίχνεις βελτιωτικό για να ανεβασεις τα οκτανια ... και να καταριεσαι την bmw γιατί χτυπάει πιρακια και σέρνεται :X

 

http://www.prlog.org/10851812-android-30-run-samsung-galaxy-and-htc-desire-coming-october.html

 

Καλά μην τα χώνεις σε όλους δε λέμε όλοι τα ίδια... απλά αντικειμενικά, θα έπρεπε και η Samsung να κοιτάει να έχει την υποστήριξη που έχει η HTC, αντί για να πετάει κάτι που δε δουλεύει σε full capacity out of the box. Δεν είναι μόνο το hardware η δουλειά...χάνουν πελάτες έτσι.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

Πριν λίγες μέρες απέκτησα και εγώ ένα samsung galaxy s και έχω το εξής πρόβλημα

από τη στιγμή που κατέβασα το asphalt 5 samsung apps, η συσκευή έπαψε να παίζει video που πριν τα έπαιζε κανονικά (ακόμα και ένα βίντεο που το τράβηξα με τη κάμερα του τηλεφώνου δε το παίζει πια)

Απεγκατέστησα το παιχνίδι ωστόσο το πρόβλημα παραμένει.

Μήπως το έχει αντιμετωπίσει κάποιος να δώσει κάποια συμβουλή?

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!

Ευχαριστώ για το χρόνο και το ενδιαφέρον σας!

Πληροφορίες τηλεφώνου:

VERSION

PDA: I9000XWJG1

PHONE:I9000XXJF5

CSC: I9000OXXJF9

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

Πριν λίγες μέρες απέκτησα και εγώ ένα samsung galaxy s και έχω το εξής πρόβλημα

από τη στιγμή που κατέβασα το asphalt 5 samsung apps, η συσκευή έπαψε να παίζει video που πριν τα έπαιζε κανονικά (ακόμα και ένα βίντεο που το τράβηξα με τη κάμερα του τηλεφώνου δε το παίζει πια)

Απεγκατέστησα το παιχνίδι ωστόσο το πρόβλημα παραμένει.

Μήπως το έχει αντιμετωπίσει κάποιος να δώσει κάποια συμβουλή?

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!

Ευχαριστώ για το χρόνο και το ενδιαφέρον σας!

Πληροφορίες τηλεφώνου:

VERSION

PDA: I9000XWJG1

PHONE:I9000XXJF5

CSC: I9000OXXJF9

 

Tί δοκίμασες δε μας είπες; Και τί έχεις βάλει στο τηλέφωνό σου;

- Alex
Link to comment
Share on other sites

- Εγώ θα σας τα χωσω πάλι :D .. Τον Οκτώβριο ετοιμάζονται να δώσουν το android 3.0 gingerbread ... δηλαδή σε 2,5 περίπου μήνες και σεις ασχολείστε με το προϊστορικό 2.1 πάνω στην τελευταία λέξη της τεχνολογίας !!! :blink: ... να ήταν το magic, το g1, το hero ... εντάξει το δέχομαι ... αλλά στο galaxy??? ... χωρίς να ειμαι τεχνικός, απ΄τα λίγα που κατέχω, το galaxy είναι φτιαγμένο για πολλά "οκτανια" ... μην το ταλαιπωρειτε με το 2.1 ...

- Αποψη μου, δεν δουλεύει με λιγότερο από 2.2, έστω και beta :ninja: ... είναι σαν να πάρεις την μπεμπα την 3λιτρη biturbo και να της βάζεις νερομενη βενζίνη ... και να ρίχνεις βελτιωτικό για να ανεβασεις τα οκτανια ... και να καταριεσαι την bmw γιατί χτυπάει πιρακια και σέρνεται :X

 

http://www.prlog.org/10851812-android-30-run-samsung-galaxy-and-htc-desire-coming-october.html

 

Θα γίνει πανικός φέτος...η τεχνολογία εξελίσσεσαι ραγδαία μπροστά στα μάτια μας!!

 

γουστάρωωω!!...μάγκες έχουμε 1ghz κινητό..αυτό 3 χρόνια πριν ήταν μακρινό όνειρο.είναι ποιο δυνατό απ'το psp σε specs και τώρα το συνειδητοποιώ :happy:

Psychedelic Traveler
Link to comment
Share on other sites

- Εγώ θα σας τα χωσω πάλι :D .. Τον Οκτώβριο ετοιμάζονται να δώσουν το android 3.0 gingerbread ... δηλαδή σε 2,5 περίπου μήνες και σεις ασχολείστε με το προϊστορικό 2.1 πάνω στην τελευταία λέξη της τεχνολογίας !!! :blink: ... να ήταν το magic, το g1, το hero ... εντάξει το δέχομαι ... αλλά στο galaxy??? ... χωρίς να ειμαι τεχνικός, απ΄τα λίγα που κατέχω, το galaxy είναι φτιαγμένο για πολλά "οκτανια" ... μην το ταλαιπωρειτε με το 2.1 ...

- Αποψη μου, δεν δουλεύει με λιγότερο από 2.2, έστω και beta :ninja: ... είναι σαν να πάρεις την μπεμπα την 3λιτρη biturbo και να της βάζεις νερομενη βενζίνη ... και να ρίχνεις βελτιωτικό για να ανεβασεις τα οκτανια ... και να καταριεσαι την bmw γιατί χτυπάει πιρακια και σέρνεται :X

 

http://www.prlog.org/10851812-android-30-run-samsung-galaxy-and-htc-desire-coming-october.html

Στάθη έχεις εν μεροι δίκιο αλλά όταν αγοράζουμε ένα από τα κορυφαία τηλέφωνα θελουμε να έχει άρτια λειτουργία.

Ναι όντως η 2.1 δεν ανταποκρίνεται σ αυτά που μπορεί να δώσει αυτό το hardware.

Πέρασα σήμερα αργά το βράδυ την P3 και διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει θέμα lag πλέον.

Βέβαια δεν είναι όλα τέλεια, αλλά τουλάχιστον δεν θα αντιμετοπισουμε θέμα μνήμης.

Δεν ξέρω έχεις υπ όψη σου, το froyo στο Nexus πόση ραμ έχει?

 

Αυτά που προλαβα να δω στις λίγες ώρες που την έχω είναι τα εξής:

Δουλεύει με σταθερή ταχύτητα σε όλες τις λειτουργίες και επιρεαζεται ελάχιστα στο ανοιγμα εφαρμογών από την διαθέσιμη μνήμη.

Για παράδειγμα η κάμερα και η Συλλογη ανοίγει ελαφρά γρηγορότερα μετά από clean level2, αλλά ο χρόνος που απαιτηται σε νορμαλ συνθήκες και με 5 εφαρμογές ανοικτές συν αυτές που τρέχουν στο background είναι πολύ καλός.

 

Μιλάω πάντα για την παρούσα έκδοση αφού δεν είναι η τελική και πιθανώς θα έχουμε μεγαλύτερη βελτίωση.

Δεν είναι τρομερα γρηγορη, όπως για παράδειγμα η 2.1 με περασμένο το lag fix, αλλά όπως είπα είναι σταθερή και ανεπεριαστη υπό οποιεσδήποτε συνθηκες. Φαίνεται άλλωστε και από τα benchmark που δεν ξεπέρασε το 1000.

Δηλαδή για να γίνω κατανοητος, η ταχύτητα της JP3 δίνει την ίδια αίσθηση όταν ξεκινάς την 2.1 μετά από restart, με καθαρή μνήμη.

Η διάφορα είναι το στην P3, η ταχύτητα αυτή διατηρείται και δεν χρειάζεται σε καμία περίπτωση να σκοτώσεις εφαρμογές.

Αρκεί που και που να κλεινεις με το official task manager ότι έχεις αφήσει ανοικτό, περισσότερο για οικονομία στην μπαταρία, αφού αν μείνουν ανοικτές, απασχολούν την CPU σε τακτά χρονικά διαστήματα.

Όχι όλες αλλά κάποιες το κάνουν. Με την χρήση βλέπεις ποιες είναι αυτές και κλεινεις επιλεκτικά αν θέλεις το κάτι παραπάνω.

 

Κάτι άλλο που δεν μου άρεσε είναι το scrolling στις εφαρμογές οταν κινησαι από σελίδα σε σελίδα.

Δεν είναι τόσο smooth όσο στην 2.1 και φαίνεται καθαρά πως είναι ζήτημα του συγκεκριμένου build. Στην τελική έκδοση θα είναι σίγουρα αν όχι το ίδιο, καλύτερο από αυτό της 2.1

 

To gps κλείδωσε πολύ γρήγορα. Θα το δω σε διαδρομή και θα σας πω.

 

Νομίζω ότι είναι σε καλό δρόμο.

Χρειάζεται βελτίωση στην ταχύτητα ωστε να φτάσει στα επίπεδα του nexus τουλάχιστον και να διορθωθούν τα ψιλοπροβληματακια που υπάρχουν στην δοκιμαστική έκδοση.

Πιστεύω ότι τώρα που μιλάμε θα έχουν ήδη λυθεί όλα αυτά. Στο sam-Firmwares πριν μέρες λέγανε ότι η samsung είναι σφιγκα και δεν αφήνει να ξεφύγει καμία πληροφορία.

Γι αυτό δεν υπήρξαν αλλά beta.

 

Δεν ξέρω αν θα την δούμε την 3 στην συσκευή μας γιατί δύσκολα θα δωθούν δυο updates στο ίδιο μοντέλο. Εκτός και αν δεν υπάρχουν σημαντικές διάφορες και απλά είναι μια διορθωτική κίνηση από την Google.

Έπειτα χρειάζεται χρόνος να προσαρμοσθεί στο UI κάθε εταιρείας.

Θα δούμε κανείς δεν ξέρει.

Αν ανακοινωθεί τον Οκτωβρη θα μπει στις συσκευές που θα κυκλοφορισουν την άνοιξη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στάθη έχεις εν μεροι δίκιο αλλά όταν αγοράζουμε ένα από τα κορυφαία τηλέφωνα θελουμε να έχει άρτια λειτουργία.

Ναι όντως η 2.1 δεν ανταποκρίνεται σ αυτά που μπορεί να δώσει αυτό το hardware.

Πέρασα σήμερα αργά το βράδυ την P3 και διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει θέμα lag πλέον.

Βέβαια δεν είναι όλα τέλεια, αλλά τουλάχιστον δεν θα αντιμετοπισουμε θέμα μνήμης.

Δεν ξέρω έχεις υπ όψη σου, το froyo στο Nexus πόση ραμ έχει?

 

Αυτά που προλαβα να δω στις λίγες ώρες που την έχω είναι τα εξής:

Δουλεύει με σταθερή ταχύτητα σε όλες τις λειτουργίες και επιρεαζεται ελάχιστα στο ανοιγμα εφαρμογών από την διαθέσιμη μνήμη.

Για παράδειγμα η κάμερα και η Συλλογη ανοίγει ελαφρά γρηγορότερα μετά από clean level2, αλλά ο χρόνος που απαιτηται σε νορμαλ συνθήκες και με 5 εφαρμογές ανοικτές συν αυτές που τρέχουν στο background είναι πολύ καλός.

 

Μιλάω πάντα για την παρούσα έκδοση αφού δεν είναι η τελική και πιθανώς θα έχουμε μεγαλύτερη βελτίωση.

Δεν είναι τρομερα γρηγορη, όπως για παράδειγμα η 2.1 με περασμένο το lag fix, αλλά όπως είπα είναι σταθερή και ανεπεριαστη υπό οποιεσδήποτε συνθηκες. Φαίνεται άλλωστε και από τα benchmark που δεν ξεπέρασε το 1000.

Δηλαδή για να γίνω κατανοητος, η ταχύτητα της JP3 δίνει την ίδια αίσθηση όταν ξεκινάς την 2.1 μετά από restart, με καθαρή μνήμη.

Η διάφορα είναι το στην P3, η ταχύτητα αυτή διατηρείται και δεν χρειάζεται σε καμία περίπτωση να σκοτώσεις εφαρμογές.

Αρκεί που και που να κλεινεις με το official task manager ότι έχεις αφήσει ανοικτό, περισσότερο για οικονομία στην μπαταρία, αφού αν μείνουν ανοικτές, απασχολούν την CPU σε τακτά χρονικά διαστήματα.

Όχι όλες αλλά κάποιες το κάνουν. Με την χρήση βλέπεις ποιες είναι αυτές και κλεινεις επιλεκτικά αν θέλεις το κάτι παραπάνω.

 

Κάτι άλλο που δεν μου άρεσε είναι το scrolling στις εφαρμογές οταν κινησαι από σελίδα σε σελίδα.

Δεν είναι τόσο smooth όσο στην 2.1 και φαίνεται καθαρά πως είναι ζήτημα του συγκεκριμένου build. Στην τελική έκδοση θα είναι σίγουρα αν όχι το ίδιο, καλύτερο από αυτό της 2.1

 

To gps κλείδωσε πολύ γρήγορα. Θα το δω σε διαδρομή και θα σας πω.

 

Νομίζω ότι είναι σε καλό δρόμο.

Χρειάζεται βελτίωση στην ταχύτητα ωστε να φτάσει στα επίπεδα του nexus τουλάχιστον και να διορθωθούν τα ψιλοπροβληματακια που υπάρχουν στην δοκιμαστική έκδοση.

Πιστεύω ότι τώρα που μιλάμε θα έχουν ήδη λυθεί όλα αυτά. Στο sam-Firmwares πριν μέρες λέγανε ότι η samsung είναι σφιγκα και δεν αφήνει να ξεφύγει καμία πληροφορία.

Γι αυτό δεν υπήρξαν αλλά beta.

 

Δεν ξέρω αν θα την δούμε την 3 στην συσκευή μας γιατί δύσκολα θα δωθούν δυο updates στο ίδιο μοντέλο. Εκτός και αν δεν υπάρχουν σημαντικές διάφορες και απλά είναι μια διορθωτική κίνηση από την Google.

Έπειτα χρειάζεται χρόνος να προσαρμοσθεί στο UI κάθε εταιρείας.

Θα δούμε κανείς δεν ξέρει.

Αν ανακοινωθεί τον Οκτωβρη θα μπει στις συσκευές που θα κυκλοφορισουν την άνοιξη.

 

Λές να μήν πάρουμε 3.0 ρε συ; :kill:

Psychedelic Traveler
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παρότι έχω ακόμη 2.1 χωρίς fix και διάφορα , θεωρώ ότι είναι το καλύτερο τηλέφωνο που είχα ποτέ απλά επειδή το έχω φέρει ακριβώς στα μέτρα μου και βαριέμαι να το ξαναστήσω θα περιμένω να τα κάνω όλα μαζί μετά το froyo ...Τώρα για την έκδοση 3 τι να πω; Μακάρι!

 

Sent from my GT-I9000

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

To VNP store το έχει στα 420 ευρώ!!!! Έχει αγοράσει ποτέ κανείς απο αυτούς; Είναι αξιόπιστοι; Αν ξέρει κάποιος κάτι ας μας πει!

 

Μέχρι χτες το είχε 520 και σήμερα 420...το κατέβασε 100 Ευρώ?...

 

Και το έχει και μεταχειρισμένο στα 400...

 

Όταν είχα ζητήσει έκπτωση ήταν ανένδοτος αυτός που μίλησα και τώρα το κατεβάζουν 100 Ευρώ...θα κάνουν καλή δουλειά τα καταστήματα που το αγοράζουν και το ξαναπουλάνε αν ισχύει η τιμή αυτή...

Link to comment
Share on other sites

είναι ποιο δυνατό απ'το psp σε specs και τώρα το συνειδητοποιώ :happy:

 

Κι εγώ αυτό λέω...άντε επιτέλους, να δούμε κανένα PSP Emulator εμείς οι παιχνιδιάρηδες...:p

Link to comment
Share on other sites

To VNP store το έχει στα 420 ευρώ!!!! Έχει αγοράσει ποτέ κανείς απο αυτούς; Είναι αξιόπιστοι; Αν ξέρει κάποιος κάτι ας μας πει!

 

Εγώ το δικό μου το έχω πάρει από εκεί όταν το είχε 640 ευρώ (είχα επιδότηση και βιαζόμουν). Ήταν όταν είχε πρωτοβγει το τηλέφωνο. Τον ρώτησα από που τα είχε φέρει και μου είχε πει από Αγγλία κάτι που φαινόταν και από τον φορτιστή. Πρόβλημα δεν έχω αντιμετωπίσει μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχεις iphone γιατι δεν μενεις στο ιδιο λειτουργικο;

Σαν ποιοτητα κατασκευης ειναι το ιδιο με το 3GS αλλα κατωτερο απο το iphone4.

Σε hardware ειναι παρα πολυ καλο.

Με την τρεχουσα εκδοση android δεν τα παει και τοσο καλα αλλα με την ελευση του του 2.2 πιστευουμε θα λυθουν τα οποια προβληματα.

 

γιατι περα απο το iphone εχω και desire.σκεφτομουν την αλλαγη σε galaxy.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λές να μήν πάρουμε 3.0 ρε συ; :kill:

 

- Αν δεις κάποια χαρακτηριστικά της 3.0 ... είναι σαν να φωνάζει ... galaxy s ... ο Κώστας λέει πως αφού περιμένουμε σε ένα μήνα το froyo, είναι λίγο δύσκολο έως απίθανο να το δούμε και με gingerbread σε ένα μήνα μετά ... όχι ότι δεν θα το πάρει.

 

.....

- Κώστα δεν είπα πως δεν έχει κάποια προβληματακια η jp3, αλλά κατ΄εμε είναι δευτερεύουσας σημασίας και πιστεύω και για αρκετούς προς πολλούς χρήστες. Τις βασικές λειτουργειες τις κάνει πολύ καλα Δεν νομίζω ότι στον μέσο χρήστη θα ληψει κάτι

- Όντως στο ξεφυλισμα της πρώτης σελίδας των εφαρμογών, την πρώτη φορά που θα μπεις στον launcher δεν γλυστραει ομαλα, όμως στη συνέχεια στρωνει, μέχρι να βγεις και να ξαναμπεις. Το ιδιο συμβαινει και σε καποιες σελιδες του browser π.χ xda's, οπου δεν σκρολαρει ομαλα. Αυτό για μένα δεν είναι σημαντικό. Απλά μου υπενθυμίζει ότι βρίσκομαι σε περιβάλλον beta, ... όχι όμως και άλφα.

- Καλό θα ήταν να είχαν οι devs επικεντρωθεί στην βελτίωση αυτής της beta, παρά να ταλαιπωρουνται στην ανεύρεση λύσεων για την παρωχημένη πια 2.1.

- Πάντως όπως βλέπεις με πρώτη μάτια η λειτουργία του σε βεβαρημενο περιβάλλον είναι πιο άρτια. Δες το browsing ποσό πιο γρήγορο είναι. Βρίσκομαι σε επαρχία με edge και gprs (VODAFONE) και είναι απίστευτο ποσό γρήγορα φορτώνει την σελίδα. Περισυ στο ίδιο σημείο με το magic, έτρωγα μισή τυρόπιτα μέχρι να φορτώσει η σελίδα, το ίδιο και χειρότερα προπερσι με το iphone :X

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο explorer δεν εχει flash απο μαμα? Πρεπει αναγκαστικα να περιμενουμε το froyo?

Αυτό ισχύει για όλα τα Android κινητά και όχι μόνο για το Galaxy. Με την έκδοση 2.2 θα παίζουν μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας,προσπαθω απο χθες να ρυθμισω το apn για κοσμοτε μετα την αλλαγη στην jp3 αλλα ενω βλεπω τα βελακια με το g δεν κανει συνδεση και μαλλον δεν κανω κατι εγω σωστα,εαν εχει καποιος φιλος τις ρυθμισεις ας τις γραψει εδω,ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας,προσπαθω απο χθες να ρυθμισω το apn για κοσμοτε μετα την αλλαγη στην jp3 αλλα ενω βλεπω τα βελακια με το g δεν κανει συνδεση και μαλλον δεν κανω κατι εγω σωστα,εαν εχει καποιος φιλος τις ρυθμισεις ας τις γραψει εδω,ευχαριστω.

Δες αν σου κάνει αυτό! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

εκανα αυτα που γραφει εδω

 

Πληκτρολογήστε : *#272*....# , οπου στις τελίτσες βαζετε την τρεχουσα ώρα που δειχνει τη στιγμη αυτή η οθόνη σας.

π.χ. Αν ειναι 19.14 , βάζετε: *#272*1914#

αν εχετε την ωρα 7.14 ΡΜ , βαζετε : *#272*0714#.

Στο μενου που θα εμφανιστει επιλεγετε EUR και πατατε INSTALL.

αλλα EUR δεν μου γραφει, :(

Link to comment
Share on other sites

ΚΛΑΗΜΕΡΑ

εγω το αγορασα εχθες απο το Γερμανο...(εχω κι αλλες συσκευες android...milestone+s8500)και οι εντυπωσεις Αριστες..!!! πιο πολυ με βολευει η δυνατοτητα να κλεινεις οποιες εφαρμογες θελεις με ενα widget που εχει στην επιφανεια εργασιας..!!! δεν χρειαζεσαι task manager..!!! τα υπολοιπα εχουν ηδη αναφερθει..!!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

περιμενω και εγω να βγει η επιδοτηση 9 σεπτεμβριου για να το παρω και να παιξω και εγω μαζι του
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...