Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μου εγω το ειχα βαλει στο desire moy και αν θυμαμαι καλα το ειχα βρει απο εξωτερικη πηγη

 

Αναφέρω επίσημα τι ισχύει από την Google.Αν υπάρχει άλλος τρόπος να περαστεί η εφαρμογή δεν το γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fix for Samsung Galaxy S GPS Problems

http://techtacy.blogspot.com/2010/07/fix-for-samsung-galaxy-vibrant.html

 

εχει και την πηγη στο xda developers για να δειτε περισσότερα

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Fix for Samsung Galaxy S GPS Problems

http://techtacy.blogspot.com/2010/07/fix-for-samsung-galaxy-vibrant.html

 

εχει και την πηγη στο xda developers για να δειτε περισσότερα

 

Άντε να δούμε...στο πρώτο λινκ λέει port : 7276 και στο δεύτερο λινκ λέει 7262!!:confused:

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Εφτασε και το δικο μου θα παω το μεσημερι να το παραλαβω απο γενικη μεταφορικη :D:rolleyes:

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!Σήμερα θα το παραλάβώ και εγώ από τη wind μέσω της σ.κ εισαγωγικής.

Ήθελα να ρωτήσω για το gps του χρησιμοποιητε ndrive ή cοpilot;

Και κατι ακομα,έχει μετρήσει κανείς πόσα kilobyte είναι κάθε ιστοσελίδα που φορτώνει του browser του τηλεφώνου,γιατί εχω περιορισμένα megabyte κάθε μήνα και μάλλον θα του περάσω τον opera mini

Link to comment
Share on other sites

Αντε κ εγω περιμενω τον Γερμανο απο μερα σε μερα! Οι συσκευες ειναι εδω μου ειπαν αλλα υπαρχει καποιος τεχνικος ελεγχος που καθυστερει λιγακι το πραγμα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα από το market το Earth..ένα live wallpaper..ναι το ξέρω τα live wallpapers τρώνε μνήμη κλπ...όμως δείτε το ρε παιδιά....και μετά άμα θέλετε το βγάζετε...η super amoled του κινητού...ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!!!:bow: Edited by tonysac
Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Earth from space ονομάζεται ή άλλιώς;

 

edit: νομίζω πως εννοείς το Earth Live Wallpapaper, σωστά; Επίσης, βρήκα και ένα ακόμη που απεικονίζει νύχτα τη γη

Link to comment
Share on other sites

Earth from space ονομάζεται ή άλλιώς;

 

edit: νομίζω πως εννοείς το Earth Live Wallpapaper, σωστά; Επίσης, βρήκα και ένα ακόμη που απεικονίζει νύχτα τη γη

 

Δοκίμασε Earthrot αυτό βλέπω σαν όνομα εφαρμογής στο κινητό μου δεν μπορώ να δω στις λήψεις του μάρκετ τι όνομα έχει γιατι δεν έχω internet αυτή την στιγμή...αλλιώς κάνε αναζήτηση με earth live wallpaper..

 

edit

Με πρόλαβες..αυτό που κατέβασα εγώ έχει πάρα πολλούς πλανήτες (μέχρι και τον naboo στο πόλεμος των άστρων !!!) και είναι πολυ παραμετροποιήσιμο...επίσης έχει live την γη άμα θέλεις δηλαδή που είναι νύχτα τώρα, σύννεφα κλπ...δοκίμασε το τρίτο backround που έχει για default και παίξε με τις παραμέτρους...

Edited by tonysac
Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι ισχυει τελικα με την πρωτη φορτιφη του κινητου?δεν το ανοιγουμε καθολου και το φορτιζουμε για κανα 8ωρο+ χωρις sim και μετα 2-3 φορες το φορτισουμε οταν μεινει εντελως απο μπαταρια??
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κι εγω κατι...Προσπαθω μεσω και ερωτησεων στο παρον νημα να μαθω αν το κινητο λειτουργει κανονικα με καρτα sim 2in1 (2 νουμερα σε μια σιμ). Προφανως κανεις δεν εχει κατι τετοιο, οποτε θα το παω αλλιως...σας εμφανιζει κανονικα το μενου των υπηρεσιων του παροχου σας?Εννοω αυτο το εξτρα μενου που προσθετει η καθε σιμ στο κινητο για το οποιο μπορει κανεις να ενημερωνεται για αθλητικα, ψυχαγωγια, καιρο, οικονομια κτλ στελνοντας μυνηματα...Ρωταω γιατι μεσω αυτου του μενου κανω κι εγω την εναλλαγη απο το ενα νουμερο στο αλλο...Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κι εγω κατι...Προσπαθω μεσω και ερωτησεων στο παρον νημα να μαθω αν το κινητο λειτουργει κανονικα με καρτα sim 2in1 (2 νουμερα σε μια σιμ). Προφανως κανεις δεν εχει κατι τετοιο, οποτε θα το παω αλλιως...σας εμφανιζει κανονικα το μενου των υπηρεσιων του παροχου σας?Εννοω αυτο το εξτρα μενου που προσθετει η καθε σιμ στο κινητο για το οποιο μπορει κανεις να ενημερωνεται για αθλητικα, ψυχαγωγια, καιρο, οικονομια κτλ στελνοντας μυνηματα...Ρωταω γιατι μεσω αυτου του μενου κανω κι εγω την εναλλαγη απο το ενα νουμερο στο αλλο...Ευχαριστω

 

Εμένα στο μενού, βγάζει ένα εικονίδιο με όνομα simtoolkit που εκεί μέσα έχει αυτά που αναφέρεις και δουλεύει όντως έτσι....στέλνοντας δηλαδή μυνήματα...η σύνδεση που έχω είναι cosmote...

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Το πηρααα προχωραμε σε unboxing :D :)

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν και τα πρώτα accessories http://store.optussolutions.com.au/catalogsearch/result/?q=i9000&x=62&y=21 και άλλοι περιμένουν με αγωνία Cosmote, Vodafone, Γερμανό , Wind να φέρουν το κινητό ωστέ να έχουν την δυνατότητα να το πληρώσουν ακριβότερα με χαμηλότερο service και support!!!! (no offence)
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε Earthrot αυτό βλέπω σαν όνομα εφαρμογής στο κινητό μου δεν μπορώ να δω στις λήψεις του μάρκετ τι όνομα έχει γιατι δεν έχω internet αυτή την στιγμή...αλλιώς κάνε αναζήτηση με earth live wallpaper..

 

edit

Με πρόλαβες..αυτό που κατέβασα εγώ έχει πάρα πολλούς πλανήτες (μέχρι και τον naboo στο πόλεμος των άστρων !!!) και είναι πολυ παραμετροποιήσιμο...επίσης έχει live την γη άμα θέλεις δηλαδή που είναι νύχτα τώρα, σύννεφα κλπ...δοκίμασε το τρίτο backround που έχει για default και παίξε με τις παραμέτρους...

 

Το εγκατέστησα και όντως είναι καταπληκτικό wallpaper. Όντως έχει τρομερές ρυθμίσεις, απλά θέλει ωρίτσα για να πειραματιστείς και να δεις όλους τους πλανήτες που προσφέρει :)

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο ειναι απιστευτα ελαφρυ , btw αγοραστηκε απο clever store και ολα ενταξει γνησιο με ελληνικα κοπλε

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα και όντως είναι καταπληκτικό wallpaper. Όντως έχει τρομερές ρυθμίσεις, απλά θέλει ωρίτσα για να πειραματιστείς και να δεις όλους τους πλανήτες που προσφέρει :)

 

Τελικά σε ποιο πλανήτη κατέληξες; Εγώ έβαλα το earth real time το θέμα είναι όμως ότι ειδικά το συγκεκριμένο wallpaper τρώει πολύ μνήμη ρε γ....ο:(

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν και τα πρώτα accessories http://store.optussolutions.com.au/catalogsearch/result/?q=i9000&x=62&y=21 και άλλοι περιμένουν με αγωνία Cosmote, Vodafone, Γερμανό , Wind να φέρουν το κινητό ωστέ να έχουν την δυνατότητα να το πληρώσουν ακριβότερα με χαμηλότερο service και support!!!! (no offence)

 

Η ατιμη η επιδοτηση βλεπεις!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το τηλεφωνο καταπληκτικο η οθονη ολα τα λεφτα και το καλυτερο ολες μου οι επαφες απο to desire ημερολογια ολα κατευθιαν περασμενα

Ξερετε καποιο πιο γρηγορο τροπο για αλλαγη της γλωσσας στο πληκτρολογιο?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σε ποιο πλανήτη κατέληξες; Εγώ έβαλα το earth real time το θέμα είναι όμως ότι ειδικά το συγκεκριμένο wallpaper τρώει πολύ μνήμη ρε γ....ο:(

 

Το Earth at night, ρύθμισα και όλα τα εφέ με τα αστέρια και τα συναφή στο μάξιμουμ και είναι καταπληκτικό :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το τηλεφωνο καταπληκτικο η οθονη ολα τα λεφτα και το καλυτερο ολες μου οι επαφες απο to desire ημερολογια ολα κατευθιαν περασμενα

Ξερετε καποιο πιο γρηγορο τροπο για αλλαγη της γλωσσας στο πληκτρολογιο?

 

Αν μιλάς για το Swype ναι: Επέλεξε αρχικά ελληνικά και σύρε το δάκτυλό σου από το SYM στο ";/EL". Κάνει toggle από ελληνικά σε αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για το Swype ναι: Επέλεξε αρχικά ελληνικά και σύρε το δάκτυλό σου από το SYM στο ";/EL". Κάνει toggle από ελληνικά σε αγγλικά.

 

 

Καλοοοοοο, γιατι μας το κρατουσατε κρυφο; :lol: :p :happy:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για το Swype ναι: Επέλεξε αρχικά ελληνικά και σύρε το δάκτυλό σου από το SYM στο ";/EL". Κάνει toggle από ελληνικά σε αγγλικά.

 

Ναι γιατί ήταν κρυφό τόσο καιρό?

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για το Swype ναι: Επέλεξε αρχικά ελληνικά και σύρε το δάκτυλό σου από το SYM στο ";/EL". Κάνει toggle από ελληνικά σε αγγλικά.

 

Τι είπες τώρα...:blink:

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...