Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC EVO 4G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαίρετε παιδία

δεν μπορώ να βγάλω άκρη πότε θα έρθει αυτό το κινητό όπου και να διαβάσω για το evο κάνεις δεν λέει πότε θα έρθει .....

το ερώτημα μου είναι αν θα έρθει στα σίγουρα .??? πούλησα το δικό μου και έχω και πολύ μεγάλη επιδότηση είναι κρίμα να το χάσω ... μπορώ να περιμένω ακόμα αρκετούς μήνες ...... όποιος ξέρει κάτι ας απαντήσει γιατί πουθενά άλλου δεν θα βγάλω αρκεί μονό στο myphone έχω μια ελπίδα

ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χαίρετε παιδία

δεν μπορώ να βγάλω άκρη πότε θα έρθει αυτό το κινητό όπου και να διαβάσω για το evο κάνεις δεν λέει πότε θα έρθει .....

το ερώτημα μου είναι αν θα έρθει στα σίγουρα .??? πούλησα το δικό μου και έχω και πολύ μεγάλη επιδότηση είναι κρίμα να το χάσω ... μπορώ να περιμένω ακόμα αρκετούς μήνες ...... όποιος ξέρει κάτι ας απαντήσει γιατί πουθενά άλλου δεν θα βγάλω αρκεί μονό στο myphone έχω μια ελπίδα

ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Φιλε μου δεν υπαρχει ακομη τιποτα επισημο. Αναμενουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Η συσκευή κυκλοφορεί κανονικά και εδώ και αρκετό καιρό στην Αμερική.

 

Απλά το γεγονός ότι δουλεύει μόνο στα CDMA δίκτυα της Αμερικής, το καθιστά ανούσιο να το αγοράσει κάποιος εκτός Αμερικής μιας και δεν θα λειτουργεί σαν τηλέφωνο στα δικά μας δίκτυα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

χαίρετε παιδία

δεν μπορώ να βγάλω άκρη πότε θα έρθει αυτό το κινητό όπου και να διαβάσω για το evο κάνεις δεν λέει πότε θα έρθει .....

το ερώτημα μου είναι αν θα έρθει στα σίγουρα .??? πούλησα το δικό μου και έχω και πολύ μεγάλη επιδότηση είναι κρίμα να το χάσω ... μπορώ να περιμένω ακόμα αρκετούς μήνες ...... όποιος ξέρει κάτι ας απαντήσει γιατί πουθενά άλλου δεν θα βγάλω αρκεί μονό στο myphone έχω μια ελπίδα

ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Επειδή τα πράγματα είναι όπως τα λέει ο athanaso77, δεν έχει ακουστεί τίποτα για Ευρώπη. Μπορείς όμως να δεις μία περίπου ίδια συσκευή που αναμένετε, το HTC Desire HD, το οποίο οι φήμες λένε ότι θα έχει ίδια χαρακτηριστικά με το Evo, εκτός του 4G και του WiMAX, που έτσι κι αλλιώς δεν υποστηρίζονται στην Ευρώπη. Υπάρχει και επίσημο θέμα με λίγες σχετικά σελίδες, άρα αν σε ενδιαφέρει απευθύνσου εκεί, γιατί εδώ θα είμαστε off-topic :). Πάντως το συγκεκριμένο τηλέφωνο, μπορεί να είναι το ευρωπαϊκό Evo...

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας έχω μπει σε πολλά καταστήματα και δεν ξέρουν τι τους γίνεται .... μου είπαν από ένα κατάστημα της vodafone ότι θα βγει το evo και μάλιστα μέσα στον Οκτώβριο και θα λειτούργει με 3g ... δεν ξέρω τι να πιστέψω ... το desire είναι λίγο διαφορετικό από το evo .. και βγήκε και το iphone 4 !!! είμαι πιστός στην htc οπότε θα περιμένω .. να μην βγω και εκτός Τόπικ ελπίζω να γίνει το θαύμα και να μας έρθει το evo :O
Link to comment
Share on other sites

Λες να ξέρουν στην Vodafone καλύτερα από εμάς εδώ;

 

φίλε μου προς θεού δεν αμφισβητώ εσάς θα ήθελα να πιστέψω την vodafone γιατί πολύ απλά έχω φάει κώλυμα με την συσκευή και την θέλω οπωσδήποτε !!!!! άδω σκέφτηκα να το πάρω από Αμερική .... θέλω να πιστεύω ότι κάποιος τρόπος θα υπάρχει για να το αποκτήσω και να το λειτουργώ στην Ελλάδα ...2011 θα έχουμε σε λίγο καιρό και δεν θέλω να πιστεύω ότι η htc θα τα κάνει σαλάτα στην Ευρώπη και σκέφτηκε μόνο την Αμερική παντός ευχαριστώ για το ενδιαφέρων σου που διαβάζεις τα πόστς μου :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν είναι θέμα HTC ή τεχνολογίας φίλε μου. Απλά η συσκευή είναι φτιαγμένη αποκλειστικά για τα CDMA δίκτυα όπως και πολλές άλλες με προορισμό αποκλειστικά τα δίκτυα της Αμερικής.

 

Αν την θέλεις τόσο, περίμενε το Desire HD. Θα είναι ένα Evo 4G για τον υπόλοιπο κόσμο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα πάντως που δε θα έρθει. Εκπληκτική συσκευή!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οσονούπω έρχεται το Desire HD και θα καλύψει το κενό.

Εμφανισιακά θα είναι σαν το Desire ?

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
εχω παθει πλακα απο τα βιντεο/φοτο

τελειο....και οθοναρα.

και πανω απ'ολα androind.:)

 

καλησπερα!πηρα το htc evo 4g sprint απο το ebay και ειναι τελειο!ετη φωτος μπροστα!!!!ποτε θα εχουμε και στην ελλαδα 4g?τελειο κινητο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!πηρα το htc evo 4g sprint απο το ebay και ειναι τελειο!ετη φωτος μπροστα!!!!ποτε θα εχουμε και στην ελλαδα 4g?τελειο κινητο!!!!!!!

 

Και τι ακριβώς το κάνεις ένα κινητό φτιαγμένο για δίκτυα των ΗΠΑ στην Ελλάδα (που να σου κάνει και τόση εντύπωση δηλαδή); Ένα Desire HD ή ένα HD7 είναι, με extra δυνατότητες που δεν μπορείς να εκμεταλευτείς στην Ευρώπη.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα!πηρα το htc evo 4g sprint απο το ebay και ειναι τελειο!ετη φωτος μπροστα!!!!ποτε θα εχουμε και στην ελλαδα 4g?τελειο κινητο!!!!!!!

 

Ότι και να έχουμε στην Ελλάδα φίλε μου δεν πρόκειται να σου δουλέψει ποτέ σαν τηλέφωνο. Η συγκεκριμένη συσκευή είναι φτιαγμένη αποκλειστικά για τα CDMA δίκτυα (της Αμερικής).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους, επειδή βλέπω ότι αναφέρετε πολύ το wimax θα ήθελα να σας πω οτι υπάρχουν 3 κεραίες εκπομπής στη ελλάδα, μια στο αγιο όρος (είναι για δοκιμαστικούς λόγους,μεσα στην πόλη) και δύο στην αθήνα.Η λειτουργία τους είναι επίσης δοκιμαστική.

Η εμβέλια τους δεν είναι 100χλμ όπως αναφέρθηκε πιο πάνω αλλά 35χλμ.

Αυτά τα γνωρίζω επιδή ο πατέρας μου δουλευει σε μια δημόσια υπηρεσία η οποία ηταν η πρώτη που χρησιμοποίησε το δίκτυο αυτό πριν 2 χρόνια.Μπορώ να σας πω και άλλα για αυτό το θέμα αλλα ειναι offtopic.

 

όσον αφορά το κινητό είναι τρομερό κομμάτι και είμαι σιγουρος ότι θα κυκλοφωρήσει κινητό με τα ίδια χαρακτηριστικα για τα δίκτυα μας,αν οχι το ίδιο.Ηδη το HTC desire του μοιάζει εκπληκτικά.Η HTC δεν είναι χαζή εταιρία,βλέπουν τι γίνετε και πόσο ζητηση εχει το κινητό αυτο στην ευρώπη οπότε αποκλείεται να κάτσουν με σταυρομένα χέρια.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
όσον αφορά το κινητό είναι τρομερό κομμάτι και είμαι σιγουρος ότι θα κυκλοφωρήσει κινητό με τα ίδια χαρακτηριστικα για τα δίκτυα μας,αν οχι το ίδιο.Ηδη το HTC desire του μοιάζει εκπληκτικά.Η HTC δεν είναι χαζή εταιρία,βλέπουν τι γίνετε και πόσο ζητηση εχει το κινητό αυτο στην ευρώπη οπότε αποκλείεται να κάτσουν με σταυρομένα χέρια.

 

Όχι, δεν είναι στα σχέδια της HTC κυκλοφορίας στην ευρώπη συσκευή με αντίστοιχα χαρακτηριστικά. Εναλλακτικά, εδώ έχουμε την επιλογή του Desire HD και μόνο αυτού.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...