Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8910 & 8910i


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 447
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το logomanager είχε ακουστεί ότι καίει μερικά από τα καινούρια κινητά της nokia οπότε εγώ δεν θα τολμούσα να το χρησιμοποιήσω. Άλλωστε κάνω καλύτερη δουλεια με το pc suite.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κανένα νόημα να ασχοληθείς με το logomanager. Αν θέλεις κάτι διαφορετικό από το PC Suite με περισσότερες λειτουργίες, δοκίμασε το Oxygen. Αν και όταν το χρησιμοποίησα παρατήρησα κάποια μικροπροβλήματα. Για παράδειγμα μετά από ένα sync, είχε κάνει όλα τα caller group logos μονόχρωμα χωρίς εγώ ποτέ να κάνω κάποια τέτοια ρύθμιση και χωρίς μετά να μπορώ να το αλλάξω αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα γνωρίζω ότι κυκλοφορεί demo συσκευή (σαν τα γνωστα πλαστικά που έχουν στα καταστήματα) αλλά μόνο σε εταιρείες τηλεφωνίας. Δυστυχώς δεν γνωρίζω ακόμα κάτι άλλο χρήσιμο.

 

Απλά ήθελα να εκδηλώσω τη χαρά μου που επιτέλους η Nokia φαίνεται να θυμήθηκε την κατηγορία 8xxx που την έκανε κάποτε να ξεχωρίζει σε design.

 

Αντε γιατι δεν αντέχω να βλέπω τα αστεία της τηλέφωνα που έχουν κατακλήσει το κόσμο :mad: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Πληροφορίες για τέτοια συσκευή δεν υπάρχουν. Επίσης η Nokia παρουσιάζει νέες συσκευές συνήθως δύο φορές τον χρόνο. Η λογική λέει ότι αφού το περασμένο φθινόπωρο ανανέωσε όλες τις σειρές των κινητών της, την επόμενη φορά θα ανανεώσει και την σειρά 8. Υποθέτω ότι θα είναι την ίδια περίοδο που πέρυσι ανακοίνωσε τα 6220, 6600. Πάντως, αυτή την φορά, ελπίζω να παρουσιάσει κάτι πραγματικά καλό όπως πρέπει να είναι αυτό που θα αντικαταστήσει το 8910i. Εκτός από διάφορα άλλα, θα ήθελα επιτέλους triband στη σειρα 8 γιατί έχει αρχίσει να μου σπάει τα νεύρα αυτή η ιστορία...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... υπάρχουν κάποιες πληροφορίες ότι η Nokia θα ανακοινώσει κάτι αυτή την βδομάδα. Είναι από αξιόπιστη πηγή, αλλά δεν ξέρω περισσότερα.

 

[Θα ήθελα να δω κινητό της σειράς 8 με cam, triband, series 60 και άλλα ψιλά... πολλά θέλω ε; :p ]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά ΔΕΝ θα ήθελα να δώ άλλο κινιτό στην σειρά αυτή, για κανένα χρόνο!

Για να συνεχίσουμε να είμαστε η ελίτ :)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ευχαριστημένος από το 8910i κυρίως για την ποιότητα κατασκευής που έχει και λόγω της χρήσης που κάνω. Αλλά οι δυνατότητες του είναι αρκετά περιορισμένες. Από αυτή την άποψη είμαι πολύ περίεργος να δω τι θα το αντικαταστήσει. Θέλω να δω αν η Nokia θα αποφύγει τα λάθη του παρελθόντος...
Link to comment
Share on other sites

Μα δέν είπαμε ότι είναι cutting edge!

Για αυτά που το θέλω, είναι τέλειο.

Αφού ούτε ringtones δεν του έχω περάσει!

Μια κάμερουλα onboard να είχε και μια καλύτερη οθόνη καλοδεχούμενη. Αλλά και χωρίς αυτές μπορώ να ζήσω!

Link to comment
Share on other sites

[Τελικά κάτι ανακοίνωσε η Nokia αλλά δεν αντικαθιστά το 8910i.]

 

Σήμερα κατάφερα κι εγώ να βάλω την 4.46 επιτέλους. Θυμήθηκα και πάλι πόσο χρήσιμο είναι το Τ9...

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωσε το 6620 που ουσιαστικά είναι ένα βελτιωμένο 6600 αλλά για τη Β.Αμερική. Υπάρχει σχετικό topic.
Link to comment
Share on other sites

Είχα γράψει ότι υπάρχουν πληροφορίες ότι θα ανακοινώσει κάτι καινούργιο και έλεγα ότι υπάρχουν πιθανότητες να είναι ένα κινητό της σειράς 8 αφού είναι η μόνη που δεν έχει ανανεωθεί. Τελικά δεν έγινε κάτι τέτοιο, απλά ανακοινώθηκε το 6620. Αυτό εννοούσα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...