Jump to content

[Επίσημο] HTC HD mini


zalaros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Αν βάλουν & τα 7ρια (όταν αυτά κυκλοφορήσουν), απλά το έχω "σκουπίσει"!

:food:

 

Δεν υπάρχει τέτοιο ενδεχόμενο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με αυτά που διαβάζουμε τώρα τελευταία για τα 7άρια, δεν χάνουμε και τίποτα. Θα ξέρουμε όμως καλύτερα μετά την επίσημη κυκλοφορία τους.
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
κακώς, πολύ κακώς... :(

 

Υπάρχουν διαφορετικές απαιτήσεις σε hardware που η συγκεκριμένη συσκευή δεν καλύπτει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν διαφορετικές απαιτήσεις σε hardware που η συγκεκριμένη συσκευή δεν καλύπτει.

Ναι, έχει παραπάνω κουμπιά απ'ότι πρέπει! :lol:

 

Πλέον -και ενώ μου αρέσει ως συσκευή (έστω στα χαρτιά)- έχει πάψει να με ενδιαφέρει τόσο. Αυτό, έχοντας δει προς τα που κινούνται τα Windows Phone 7 καθώς και το ότι τα WM6 ήδη έχουν αρχίσει να μυρίζουν σαν πτώμα σε αποσύνθεση (πχ. το Skype εξαφανίστηκε από τη πλατφόρμα, το Mozilla Foundation ανακοίνωσε ότι διακόπτει την εξέλιξη του Fennec για WM, κλπ)...

 

Θα ήθελά όμως πολύ να δω ένα "HD Mini" με Android!

 

HTC ακούει; :shifty:

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι, έχει παραπάνω κουμπιά απ'ότι πρέπει! :lol:

 

Καμία σχέση. Η ασυμβατότητα έγκειται σε διαφορετικούς παράγοντες όπως η ανάλυση της οθόνης, ο χρονισμός του επεξεργαστή, η συνολική RAM/ROM κτλ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλημέρα παιδια!θα ήθελα να ρωτήσω αν το αγοράσω μέσω expansys που πουλάει την αγγλική έκδοση θα έχει το τηλ. ελληνικά μενού ή έστω πληκτρολόγιο όπως γίνεται με τα android;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ελληνικό μενού όχι αλλά υποστήριξη ελληνικών και ελληνικό πληκτρολόγιο ναι με το κατάλληλο πείραγμα για το τελευταίο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά Γιάννη...

Αύριο θα γράψω τις πρώτες εντυπώσεις,οι οποίες και εύχομαι να είναι θετικές.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και γω :D Μέχρι το τέλος της εβδομάδας μάλλον θα το έχω. Γιάννη; Μήπως να άλλαζες και τον τίτλο του thread; Όπως όλα δείχνουν κυκλοφόρησε... ;)
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιάννη; Μήπως να άλλαζες και τον τίτλο του thread; Όπως όλα δείχνουν κυκλοφόρησε... ;)

 

Όταν παραλάβετε... θα γίνει και αυτό. :rolleyes:

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όταν παραλάβετε... θα γίνει και αυτό. :rolleyes:

Γιάννη??? Παραλάβαμε :D Μόλις άνοιξα την συσκευασία οπότε αναλυτικό review λίγο αργότερα. Σίγουρα η πρώτη εντύπωση είναι θετική γιατί η συσκευή είναι πραγματικά μικρή ;) Πανέμορφο με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Η capasitive θέλει λίγη εξοικίωση αλλά πιστεύω πως πολλοί χρήστες μετά από resistive οθόνες χρειάστηκαν χρόνο για να συνηθίσουν capasitive οθόνες. Τα υπόλοιπα αργότερα ;)

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο λοιπον:D, περιμενουμε εντυπωσεις...

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το είχα για μια μέρα στα χέρια μου και έχω να πώ κάτι λίγα..

Έχουμε και λέμε:

Ποιότητα κατασκευής,απλά κορυφαία...

Οθόνη...απίστευτη ανάλυση και ζωντάνια χρωμάτων

Ταχύτατο όσο δεν πάει άλλο...

 

Αρνητικά

Δεν φοράει πάνω usb αλλά το mini usb

Αρκετές ασυμβατότητες η ανάλυση της οθόνης του με τα προγράμματα πλοήγησης,μικρό το κακό και είναι θέμα χρόνου να λυθεί.

Απουσία του Χ Button από τα windows,δεν κατάφερα να βρώ πως κλείνουν τα προγράμματα.

 

Αυτά τα λίγα

 

Πάντως για τα χρήματα που πωλείται προσφέρει όχι απλά πολλά αλλά την θεωρώ την πιο τίμια αγορά ever...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν φοράει πάνω usb αλλά το mini usb

 

Μήπως ήθελες να πεις "Δεν φοράει mini-usb αλλά micro-usb"; (Όλα πλέον με micro-USB θα βγαίνουν).

 

Αρκετές ασυμβατότητες η ανάλυση της οθόνης του με τα προγράμματα πλοήγησης,μικρό το κακό και είναι θέμα χρόνου να λυθεί.

 

Η ιδιαίτερη ανάλυση του (HVGA) είναι ένα θέμα.

 

Απουσία του Χ Button από τα windows,δεν κατάφερα να βρώ πως κλείνουν τα προγράμματα.

 

Αυτό επανέρχεται εύκολα κάτω αριστερά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν μπόρεσα να ασχοληθώ με το mini όσο θα ήθελα. Δοκίμασα όμως το gps του και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Κλείδωσε σήμα σε 10 δευτερόλεπτα κάτω από πολύ δύσκολες συνθήκες. Μένει να το δοκιμάσω και σε πλοήγηση με αυτοκίνητο. Επίσης οι εφαρμογές resco explorer και resco photo manager δουλεύουν άψογα. Διάβασα στους xda πως όλες οι εφαρμογές της resco δουλεύουν σωστά στο mini. Αυτά προς το παρόν.
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό μενού όχι αλλά υποστήριξη ελληνικών και ελληνικό πληκτρολόγιο ναι με το κατάλληλο πείραγμα για το τελευταίο.

 

Το πηρα σημερα , δεν εχω ελληνικο πληκτρολογιο και το resco που δοκιμασα δεν λειτουργησε σ'΄αυτην την αναλυση της οθονης , ποιο πληκτρολογιο να χρησιμοποιησω για να εχω ελληνικα και αγγλικα

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα σημερα , δεν εχω ελληνικο πληκτρολογιο και το resco που δοκιμασα δεν λειτουργησε σ'΄αυτην την αναλυση της οθονης , ποιο πληκτρολογιο να χρησιμοποιησω για να εχω ελληνικα και αγγλικα

 

Μόνο το δικό του μπορείς το οποίο έχει και ελληνικά:)

Απλώς γράφει μηνύματα 70 και όχι 160 χαρακτήρων αλλά αυτό εμένα προσωπικά δεν με πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...