Jump to content

[Επίσημο] HTC HD mini


zalaros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι κάνει αυτό ακριβώς;

 

καλησπερα καθε φορα που κανω η δεχομαι κληση πρεπει να ανεβαζω τον ηχο απο το πλαινο πληκτρο της εντασης δεν τον κραταει σταθερο, συνηθως ειναι κατω απο το 40% του ηχου .Εκανα αυτο που προτεινει ο φιλος με το registry και ειναι υπο παρακολουθηση ..

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η ενταση μου παρουσιαζει καποια θεματακια κι εμενα αλλα οχι σε ολες τις κλησεις που πραγματοποιω. Δεν φαινεται να θυμάται πως στις προηγουμενες κλησεις το ειχα δυναμωσει..

 

Επισης μια ερωτησουλα μηπως και καποιος εχει απαντηση :

 

Το Skyfire δε μου δουλευει πλεον ισως το μετατρεψουν απο free σε επι πληρωμη. Το μηνυμα που μου εμφανιζει ειναι πως δεν ειναι πλεον ενεργο στη χωρα μου και ψαχνοντας στο σιτε του, λεει πως προσπαθουνε να τον αναβαθμισουν κτλ κτλ...

 

Καποιος αλλος browser που να παιζει flash?? Με τη βοηθεια του google ανακαλυψα εναν Mach 5 Web Browser για Windows mobile. Ειναι συμβατος με το HTC MINI? στην αναλυση etc?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα, Τονια.

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει να δουλεύει;

 

Καλημερα δειχνει να δουλευη ιδωμεν...

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω πρόβλημα με το bluetooth....μου βγαζει το εξης μήνυμα : ΣΦΑΛΜΑ κατα τη φόρτωση της στοιβας bluetooth (0x1)

καμία ιδέα κανένας τι μπορεί να έπαθε?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχε υπόψιν ότι επαναφέρει τη συσκευή στην εργοστασιακή της κατάσταση. Επειδή φαντάζομαι δεν θα θέλεις να χάσεις επαφές/sms/calendar κτλ, πάρε ένα backup με το PIM Backup πριν κάνεις hard reset και το επαναφέρεις μετά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω πρόβλημα με το bluetooth....μου βγαζει το εξης μήνυμα : ΣΦΑΛΜΑ κατα τη φόρτωση της στοιβας bluetooth (0x1)

καμία ιδέα κανένας τι μπορεί να έπαθε?

 

ξαφνικα στο εκανε η εβαλες καποια εφαρμογη ? μην κανεις ακομα hard reset ,κανε απεγκατασταση στο bluetooth soft reset η reboot και ξαναπερασε το

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

έκανα ήδη....και λύθηκε το πρόβλημα...δεν ξερω πια εφαρμογη το προκάλεσε,μπορει κ το update....δεν το ειχα χρειαστει και δεν ξερω απο ποτε ειχα προβλημα.....
Link to comment
Share on other sites

έκανα ήδη....και λύθηκε το πρόβλημα...δεν ξερω πια εφαρμογη το προκάλεσε,μπορει κ το update....δεν το ειχα χρειαστει και δεν ξερω απο ποτε ειχα προβλημα.....

 

απο το update δεν ειναι σιγουρα μου το εκανε και εμενα απο μια εφαρμογη, νομιζω απο το clean ram κατι ειχα πειραξει στο advanced gui και κολουσε το συμπαν ..

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

δεν την εβαλα αυτη την εφαρμογη που αναφερεις και επειδη ειχα πολυ καιρο να το χρησιμοποιησω δεν ξερω καν απο ποτε ειχε προβλημα για να σκεφτω 2-3 εφαρμογες που μπορει να εφταιγαν...ετσι τα εσβησα ολα :)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σίγουρα πρόκειται για πρόβλημα ασυμβατότητας με κάποιο πείραγμα ή εφαρμογή που έβαλες. Για αυτό το λόγο υπάρχει το hard reset το οποίο είναι πολύ δημοφιλές στα windows mobile.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Μηπως γνωριζει κανεις πως μπορω να ενσωματωσω στο google maps το buzz?Το κινητο δεν την εχει μεσα και θελω να την προσθεσω εκτος κι αν δεν την υποστηριζει το κινητο μου!!:O:O:(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Θα είναι το πρώτο μου Win mobile κινητό το Mini απο εβδομάδα και έχω μια απορία.

Υπάρχει file manager ήδη εγκατεστημένος ή πρέπει να βάλει κάποιον? Μιλάω για βασικές δυνατότητες, πχ απόκρυψης φακελων.

Επίσης αν έχετε να προτείνεται καποιον image viewer... Ειδικά αν τον έχετε δοκιμάσει και είναι σσυμβατός με την αναλυση του Mini....

Eυχαριστώ!

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Θα είναι το πρώτο μου Win mobile κινητό το Mini απο εβδομάδα και έχω μια απορία.

Υπάρχει file manager ήδη εγκατεστημένος ή πρέπει να βάλει κάποιον? Μιλάω για βασικές δυνατότητες, πχ απόκρυψης φακελων.

Επίσης αν έχετε να προτείνεται καποιον image viewer... Ειδικά αν τον έχετε δοκιμάσει και είναι σσυμβατός με την αναλυση του Mini....

Eυχαριστώ!

 

Φυσικά κ έχει file explorer αλλά αν θες με περισσότερες δυνατότητες θα πας στο resco file explorer που έχει κ δυνατότητες encrypt που θες..

Όσο για viewer αν δε σε καλύπτει ο default τότε πας για resco photo viewer κ είσαι ok!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό το κινητό μου κολλάει και κυρίως όταν πάω στην αρχική οθόνη....συμβαίνει σε κάποιον άλλον αυτό?Να σημειώσω οτι δεν έχω φορτώσει το κινητό με προγράμματα και τέτοια ώστε να κόλλάει γι αυτό τον λόγο :(
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά κ έχει file explorer αλλά αν θες με περισσότερες δυνατότητες θα πας στο resco file explorer που έχει κ δυνατότητες encrypt που θες..

Όσο για viewer αν δε σε καλύπτει ο default τότε πας για resco photo viewer κ είσαι ok!

 

Ευχαριστώ φίλε μου... Που μπορώ να τα βρω αυτα?

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ φίλε μου... Που μπορώ να τα βρω αυτα?

 

Δεν είναι free φίλε μου και δεν μας δίνεται η δυνατότητα στο forum να διακινούμε εμπορικό λογισμικό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, χρειάζομαι βοήθεια....

 

ένας φίλος μου το αγόρασε απο έναν φίλο του Νορβηγό, και έτσι το menu είναι στα Νορβηγικά... ο φίλος μου τώρα δεν είναι και τόσο εξοικειωμένος με τα Αγγλικά, και προσπαθώ να βρώ Ελληνική ROM(έστω και επίσημη)... πάω λοιπόν στην HTC και μου δίνει μόνο Νορβηγική... μπορεί να κάνει κάποιος την μαγκιά και να μου δώσει link για Ελληνική ROM?

 

σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό το κινητό μου κολλάει και κυρίως όταν πάω στην αρχική οθόνη....συμβαίνει σε κάποιον άλλον αυτό?Να σημειώσω οτι δεν έχω φορτώσει το κινητό με προγράμματα και τέτοια ώστε να κόλλάει γι αυτό τον λόγο :(

 

Kανε hard reset και ξανα στηστο απο την αρχη

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά, χρειάζομαι βοήθεια....

 

ένας φίλος μου το αγόρασε απο έναν φίλο του Νορβηγό, και έτσι το menu είναι στα Νορβηγικά... ο φίλος μου τώρα δεν είναι και τόσο εξοικειωμένος με τα Αγγλικά, και προσπαθώ να βρώ Ελληνική ROM(έστω και επίσημη)... πάω λοιπόν στην HTC και μου δίνει μόνο Νορβηγική... μπορεί να κάνει κάποιος την μαγκιά και να μου δώσει link για Ελληνική ROM?

 

σας ευχαριστώ!

 

Κάποιος κάτοχος ελληνικής συσκευής θα μπορούσα να σε βοηθήσει. Όπως η φίλη εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3238107#post3238107

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Έχω ένα μικρό πρόβλημα στην οθόνη του hd mini μου. Κάτι έχω κάνει και πάνω δεξιά που έγραφε την ώρα μαζί με το σήμα, έχει βγει ένα άλλο εικονίδιο στρογγυλλό που δεν ξέρω πως βγαίνει. Θέλω πάλι να μου εμφανίζει την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...