Jump to content

[Επίσημο] HTC HD mini


zalaros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι το θες το bluetooth ακριβώς;

για να οδηγω με καποια ασφαλεια διοτι πριν ενα μηνα που αποκτησα το mini και εφυγα απο τα κλασσικα κινητα που τα χρησιμοποιουσα με πολυ ανεση τωρα με το touchscreen κλπ αποσπαται πολυ η προσοχη μου απο τον δρομο.Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Για να είμαι ειλικρινής, ένα bluetooth hands-free κάνει μια χαρά τη δουλειά του σε αυτές τις περιπτώσεις. Βέβαια από εκεί και πέρα, περί ορέξεως...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να είμαι ειλικρινής, ένα bluetooth hands-free κάνει μια χαρά τη δουλειά του σε αυτές τις περιπτώσεις. Βέβαια από εκεί και πέρα, περί ορέξεως...

αυτο που προτεινεις ειναι αυτο που ''κουμπωνει'' στο αυτι?

πραγματικα, αυτο δεν μου αρεσε ποτε.

εχεις εμπειρια η προταση για κατι αλλο? ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αυτο που προτεινεις ειναι αυτο που ''κουμπωνει'' στο αυτι?

πραγματικα, αυτο δεν μου αρεσε ποτε.

εχεις εμπειρια η προταση για κατι αλλο? ευχαριστω.

 

Ναι. Είτε με καλώδια, είτε με συσκευή που κάθεται στο αυτί. Αν δεν σου αρέσει όμως είναι θέμα γούστου και δεν μπορώ να κάνω κάτι σε αυτό παρόλο που πιστεύω ότι αποτελεί την καλύτερη και πιο οικονομική επιλογή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Είτε με καλώδια, είτε με συσκευή που κάθεται στο αυτί. Αν δεν σου αρέσει όμως είναι θέμα γούστου και δεν μπορώ να κάνω κάτι σε αυτό παρόλο που πιστεύω ότι αποτελεί την καλύτερη και πιο οικονομική επιλογή.

σιγουρα την πιο οικονομικη,ναι.

παρελαβα αυτο

αλλα τους ειδοποιησα οτι θα επιστραφει λογω οτι μιλαει στην αγγλικη παρ'ολο που ο κατασκευαστης προβλεπει και ελληνικη γλωσσα.

σκεφτομαι λοιπον κατι παρεμφερες...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Πανάκριβο αλλά τι να πω, γούστα είναι αυτά!

 

Ρίξε μια ματιά εδώ αλλά και εδώ.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πανάκριβο αλλά τι να πω, γούστα είναι αυτά!

 

Ρίξε μια ματιά εδώ αλλά και εδώ.

 

ευχαριστω για την ασχολια σου με το θεμα μου.

απο expansys δεν παραγγελνω τιποτε, διοτι, οπως μου ειπαν και τηλεφωνικα παρ'οτι

ειναι διανομεις σε ολη την Ευρωπη για την HTC, επειδη η εδρα τους ειναι στην Γαλλια ολα τα προιοντα τους ειναι international και οπου εμπλεκεται και σοφτγουερ ειναι ολα στα αγγλικα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Εχω κανα 2μηνο το hd mini και για να πω την αληθεια, δεν εχω ασχοληθει και ιδιαιτερα με το κινητο περαν καποιων συγκεκριμενω ασχολιων πχ pdf και word reader καθως και το synchronization που το εχω κανει με το outlook. Ωστοσο μιλωντας με ενα φιλο που εχει το hd2 μου ειπε πως ακομα κι αν δεν το εχω δουλεψει πολυ πρεπει να του βαλω καποιο προγραμματακι για καθαρισμο registry κλπ. Εχετε κατι καλο και δωρεαν υποψην. Και κατι τελευταιο μιας και απο πανω μιλαγατε για bluetooth. Δεν αναγνωριζει ενα bluetoothακι της samsung που ειχα στο παλιο μου τηλεφωνο. Πρεπει να κανω κατι ιδιαιτερο η απ΄την ευερση συσκευων bluetooth παω?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μου ειπε πως ακομα κι αν δεν το εχω δουλεψει πολυ πρεπει να του βαλω καποιο προγραμματακι για καθαρισμο registry κλπ.

 

Όχι δεν πρέπει και δεν σου το συνιστώ.

 

Δεν αναγνωριζει ενα bluetoothακι της samsung που ειχα στο παλιο μου τηλεφωνο.

 

Μήπως απλά το hands-free σου πρέπει να γίνει reset για να μπορέσει να το δει και άλλη συσκευή;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο Site της HTC γράφει οτι το γνωστό fix που έχει βγεί αφορά τελικά μόνο Version "less than" 1.36.XXX.X και οχι και "equal" οπως έγραφε παλιά !!!!

 

Τώρα τι κάνουμε εμείς που έχουμε πρόβλημα ; ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΠΛΑΙΝΟ ΚΟΥΜΠΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΛΗΣΗ!!! ΕΛΕΟΣ, ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

Διακρίνω μία διχόνοια όσον αφορά την γλώσσα.

Αφού διάβασα όλες τις σελίδες που είχα αφήσει αδιάβαστες.

Κάποιοι που το πήραν στα ελληνικά ψάχνουν τρόπο να το κάνουν αγγλικό.

Η ερώτηση είναι:

Τελικά στο αγγλικό είναι όντως καλύτερο; Και τι συμβαίνει με τα μηνύματα (και τις περιπτώσεις των 160, 70 χαρακτήρων στην έκδοση του κινητού που φοράει τα αγγλικά WM) ???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Carpe Diem

http://www.custominsight.com/services/bmw.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σε αγγλική rom, θα χρειαστεί να βάλεις third-party πληκτρολόγιο, για να μπορείς να γράφεις με 160 ελληνικούς χαρακτήρες/sms.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε αγγλική rom, θα χρειαστεί να βάλεις third-party πληκτρολόγιο, για να μπορείς να γράφεις με 160 ελληνικούς χαρακτήρες/sms.

 

Ωχ μεγάλη βλακεία αυτό...

Τουλάχιστον στα μενού είναι καλύτερο το αγγλικό κινητό;

Είμαι προβληματισμένος... :wacko:

Carpe Diem

http://www.custominsight.com/services/bmw.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωχ μεγάλη βλακεία αυτό...

Τουλάχιστον στα μενού είναι καλύτερο το αγγλικό κινητό;

Είμαι προβληματισμένος... :wacko:

 

Ουσιαστική διαφορά δεν υπάρχει.Νομίζω ότι είναι θέμα συνήθειας του καθενός.Εγώ είχα το diamond και είχα Αγγλική rom το είχα συνηθίσει και τώρα με το Mini ψαχνόμουν να την αλλάξω.Τωρα που το συνήθισα λίγο δεν με ενοχλεί.

 

Φίλοι κοιτάξτε λίγο εδώ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=778132

Είναι παιχνίδια από ΕΑ για το Mini μας.Είναι πάρα πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τουλάχιστον στα μενού είναι καλύτερο το αγγλικό κινητό;

 

Δεν έχει να κάνει με καλύτερο ή χειρότερο. Εάν δεν έχεις πρόβλημα με το ελληνικό μένεις όπως είσαι για να έχεις και τη συσκευή εντός εγγύησης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστική διαφορά δεν υπάρχει.Νομίζω ότι είναι θέμα συνήθειας του καθενός.Εγώ είχα το diamond και είχα Αγγλική rom το είχα συνηθίσει και τώρα με το Mini ψαχνόμουν να την αλλάξω.Τωρα που το συνήθισα λίγο δεν με ενοχλεί.

 

Φίλοι κοιτάξτε λίγο εδώ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=778132

Είναι παιχνίδια από ΕΑ για το Mini μας.Είναι πάρα πολύ καλά.

 

Καλησπέρα,

 

Στο συγκεκριμένο thread υπήρχε όντος ένα link με 4 πολύ ωραία παιχνίδια ΔΩΡΕΑΝ.. Ωστόσο μου έκανε εντύπωση που για να καταβάσεις το παιχνίδι ζητούσαν το EMEI του κινητού σου.

 

Για τον λόγο αυτό έγραψα και εγώ ένα quick reply στο thread αυτό κατά πόσο είναι ασφαλές να δώσουμε έτσι χωρίς σκέψη το ΕΜΕΙ μας.

 

Ως δια μαγείας μετά από μερικά λεπτά το thead αυτό διαγράφηκε ή τουλάχιστον δεν το βλέπω εγώ !!!

 

Τα σχόλια σας

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το πρόσεξα και εγώ.

Εγώ το κατέβασα από το Link που ειχε χωρίς την χρήση imei.

Πάντως όποιος τα θέλει μπορώ να τα ανεβάσω σε απ'ευθείας link.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Στο συγκεκριμένο thread υπήρχε όντος ένα link με 4 πολύ ωραία παιχνίδια ΔΩΡΕΑΝ.. Ωστόσο μου έκανε εντύπωση που για να καταβάσεις το παιχνίδι ζητούσαν το EMEI του κινητού σου.

 

Για τον λόγο αυτό έγραψα και εγώ ένα quick reply στο thread αυτό κατά πόσο είναι ασφαλές να δώσουμε έτσι χωρίς σκέψη το ΕΜΕΙ μας.

 

Ως δια μαγείας μετά από μερικά λεπτά το thead αυτό διαγράφηκε ή τουλάχιστον δεν το βλέπω εγώ !!!

 

Τα σχόλια σας

 

Τώρα το πρόσεξα και εγώ.

Εγώ το κατέβασα από το Link που ειχε χωρίς την χρήση imei.

Πάντως όποιος τα θέλει μπορώ να τα ανεβάσω σε απ'ευθείας link.

 

όταν εγκαταστήσεις το παιχνίδι ζητά IMEI ???

 

Διαγράφηκε και απο το Rapidshare.. Εαν μπορείς loulou δώσε μας ένα link

Link to comment
Share on other sites

όταν εγκαταστήσεις το παιχνίδι ζητά IMEI ???

 

Διαγράφηκε και απο το Rapidshare.. Εαν μπορείς loulou δώσε μας ένα link

 

οχι δεν ζητά imei.

Κάντε λίγο υπομονή γιατί είμαι στην δουλειά και δεν έχω την δυνατότητα.

Μέχρι το βράδυ θα είναι σε link

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...