Jump to content

[Επίσημο] HTC HD mini


zalaros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To εγκαθιστώ και τέρμα ή κάνω και κάποιες ρυθμίσεις??Σόρρυ που ρωτάω συνέχεια :O

 

χρειαζετε καποιες ρυθμισεις, οταν με το καλο το παρεις εδω ειμαστε για να τα πουμε...

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2 συντομες ερωτησουλες.1ον πως το βαζω στο nodata δεν εχω καταλαβει.Εαν μπει στο no data τοτε δεν χρησιμοποιει ποτε νετ μεσω κινητης? διοτι εχω πακετο 3giga και 2ον που βρισκω ενα registry editor για να ενεργοποιησω το clear type

 

να ειστε καλα παιδες

Edited by jimaras1
Link to comment
Share on other sites

2 συντομες ερωτησουλες.1ον πως το βαζω στο nodata δεν εχω καταλαβει.Εαν μπει στο no data τοτε δεν χρησιμοποιει ποτε νετ μεσω κινητης? διοτι εχω πακετο 3giga και 2ον που βρισκω ενα registry editor για να ενεργοποιησω το clear type

 

να ειστε καλα παιδες

 

Εχεις κανει εγκατασταση το nodata στο mini??δεν εχω καταλαβει

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

το cookies home tab 1.85

μπορεί να περαστεί στο hd mini?

το πέρασα σε ένα φίλο και μου

χάλασε την αρχική οθόνη

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

τιποτα δεν εχω κανει ακομα.

 

Aν δεν το εχεις κατεβασε το απο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=266958 Αποθηκευση στην sd και εγκατασταση οταν ζητηθει στην συσκευη του mini .Θα σου βγαλει τον παροχο σου με 3 επιλογες ασε τα mms οπως ειναι τις υπολειπες καντες disabled.Εισαι οκ τωρα δεν κανει συνδεση μεσω gprs Στο τελος της εγκαταστασης επανεκκινιση του mini

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν το εχεις κατεβασε το απο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=266958 Αποθηκευση στην sd και εγκατασταση οταν ζητηθει στην συσκευη του mini .Θα σου βγαλει τον παροχο σου με 3 επιλογες ασε τα mms οπως ειναι τις υπολειπες καντες disabled.Εισαι οκ τωρα δεν κανει συνδεση μεσω gprs Στο τελος της εγκαταστασης επανεκκινιση του mini

 

απολυτα κατανοητο σε ευχαριστω πολυ.Εαν θελω καποια στιγμη να χρησιμοποιησω internet μεσω κινητης ανοιγω το nodata και τα κανω enable?Εαν δεν περαστει το Nodata χωρις λογο κατεβαζει μεσω κινητης μονο του δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

απολυτα κατανοητο σε ευχαριστω πολυ.Εαν θελω καποια στιγμη να χρησιμοποιησω internet μεσω κινητης ανοιγω το nodata και τα κανω enable?Εαν δεν περαστει το Nodata χωρις λογο κατεβαζει μεσω κινητης μονο του δηλαδη?

 

Κανεις enable και κανεις συνδεση μεσω κινητης .Επιβαλετε να το βαλεις για καποιο λογο χωρις το nodata αργα η γρηγορα θα συνδεθει και ειναι κριμα να χρεωθεις αθελα σου , μπορει οι χρεωσεις να ειναι ελαχιστες δεν γνωριζω καλα .οπως και να εχει καλο θα ειναι να το βαλεις...

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

dokimasmeno?

 

το εχω στο κινητό μου.κανενα προβλημα

 

δες κι εδω

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=643594

Edited by dvamv
Link to comment
Share on other sites

dokimasmeno?

 

Και εγω το ειχα σε παλιοτερο htc για καποιο διαστημα, δεν λειτουργει χωρις το NETCFv35 σε συγκριση με το nodata. Kαποιο προβλημα δεν παρατηρησα καλα δουλευε και οντος ειναι πιο ομορφο,ακολουθει το face των 6,5....

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται η αλλαγή προσανατολισμού της οθόνης; Συνεργάζεται με το επιταχυνσιόμετρο του κινητού; Υπάρχει κάποιο κουμπί στο οποίο μπορείς να τον αντιστοιχίσεις;

 

(Ξαναρωτάω γιατί δεν είχα κάποια απάντηση)

Carpe Diem

http://www.custominsight.com/services/bmw.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται η αλλαγή προσανατολισμού της οθόνης; Συνεργάζεται με το επιταχυνσιόμετρο του κινητού; Υπάρχει κάποιο κουμπί στο οποίο μπορείς να τον αντιστοιχίσεις;

 

(Ξαναρωτάω γιατί δεν είχα κάποια απάντηση)

 

Καλησπερα η αλλαγη προσανατολισμου γινεται αυτοματα οταν θελεις να γραψεις sms η οταν σερφαρεις με το mini .Αν το ψαχνεις σε εφαρμογη Κανεις μια αναζητηση σε κατι αντιστιχο του Rotate screen, στο δικο μου mini δεν δουλευε καλα κολαγε και το εβγαλα, στο δικο σου μπορει να δουλευη καλα .Αν βαλεις καποια στο τελος της εγκαταστασης soft reset η επανεκκινιση του mini...

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία

 

Oταν ανοίγω το Destinator άλλαζει η ώρα του κινήτου μου (HTC mini) κατά 1 ώρα. Έχω ρυθμίσει και σώστα την ζώνη ώρας στο Destinator αλλά τίποτα..

 

Καμία βοήθεια κανένας ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κατέβασα το Nodata και χωρίς να έχω βάλει μέσα τη sim στο τηλέφωνο το πέρασα στο κινητό από τον υπολογιστή με bluetooth....όταν πάω να το ανοίξω μου λέει οτι έγινε λάθος και δεν το εγκαθιστά!!!Το αρχείο το έβαλα έτσι όπως το κατέβασα!!Επειδή δεν τα γνωρίζω και πολύ καλά μπορεί κάποιος να μου πει τι θα κάνω???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κατέβασα το Nodata και χωρίς να έχω βάλει μέσα τη sim στο τηλέφωνο το πέρασα στο κινητό από τον υπολογιστή με bluetooth....όταν πάω να το ανοίξω μου λέει οτι έγινε λάθος και δεν το εγκαθιστά!!!Το αρχείο το έβαλα έτσι όπως το κατέβασα!!Επειδή δεν τα γνωρίζω και πολύ καλά μπορεί κάποιος να μου πει τι θα κάνω???

 

ισως δεν ειναι καλό το αρχείο που έχεις κατεβάσει....βρες το ξανά,πρόσεξε να τελειώνει σε .cab,περασε το στο κινητό σου και μετά καντο install .

για το cleartype ψάξε σε προηγούμενες σελίδες,γράφει αναλυτικά τον τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα η αλλαγη προσανατολισμου γινεται αυτοματα οταν θελεις να γραψεις sms η οταν σερφαρεις με το mini .Αν το ψαχνεις σε εφαρμογη Κανεις μια αναζητηση σε κατι αντιστιχο του Rotate screen, στο δικο μου mini δεν δουλευε καλα κολαγε και το εβγαλα, στο δικο σου μπορει να δουλευη καλα .Αν βαλεις καποια στο τελος της εγκαταστασης soft reset η επανεκκινιση του mini...

Μεγάλη βλακεία αυτό. Θέλω να έχω κουμπί να το κάνω rotate όταν το χρησιμοποιώ στο αυτοκίνητο...

Τελικά ίσως να αποτελεί και λόγο να μην το αγοράσω (δεν το έχω κάνει ακόμα)...

Carpe Diem

http://www.custominsight.com/services/bmw.gif

Link to comment
Share on other sites

ισως δεν ειναι καλό το αρχείο που έχεις κατεβάσει....βρες το ξανά,πρόσεξε να τελειώνει σε .cab,περασε το στο κινητό σου και μετά καντο install .

για το cleartype ψάξε σε προηγούμενες σελίδες,γράφει αναλυτικά τον τρόπο.

 

Το κατέβασα 2 φορές...αλλά το αρχείο που κατεβάζω από το Pc ειναι σε zip μορφή...όπως είναι το μεταφέρω στο κινητό???Γιατί αυτό έκανα αλλά μου παρουσιάζει σφάλμα...:( μήπως μπορείς να μου στείλεις ένα Link να κατεβάσω σωστά το πρόγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα 2 φορές...αλλά το αρχείο που κατεβάζω από το Pc ειναι σε zip μορφή...όπως είναι το μεταφέρω στο κινητό???Γιατί αυτό έκανα αλλά μου παρουσιάζει σφάλμα...:( μήπως μπορείς να μου στείλεις ένα Link να κατεβάσω σωστά το πρόγραμμα?

 

Xωρις την sim δεν θα δουλεψει οσες προσπαθειες και να κανεις να το εγκαταστησεις...

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω ενα προβλημα ενω εχω περασει το active sync σε xp συνδεω το μινι και δεν μου συνδεεται με τιποτα μεσω usb.Επισης με το που το συνδεω μου ανοιγει μια συνδεση δικτυου με ονομα τοπικη συνδεση 6 και λεει οτι ειναι με περιορισμενη συνδεση.Τι κανω λαθος?Μηπως θελει usb drivers ?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω ενα προβλημα ενω εχω περασει το active sync σε xp συνδεω το μινι και δεν μου συνδεεται με τιποτα μεσω usb.Επισης με το που το συνδεω μου ανοιγει μια συνδεση δικτυου με ονομα τοπικη συνδεση 6 και λεει οτι ειναι με περιορισμενη συνδεση.Τι κανω λαθος?Μηπως θελει usb drivers ?

 

ποια εκδοση του active sync εχεις κατεβαση?

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...