Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έκανα σήμερα update από JL2 σε KF3 μέσω kies και δεν μου δουλεύει το internet μέσω 3G..

Ξέρει κανείς τι παίζει?

 

 

EDIT: Εντάξει έφτιαξε από μόνο του μετά από καμιά ώρα..

ποίες είναι είναι η διαφορες σε αυτήν τι έκδοση?<την έχω και εγώ αλλα ............> δυνατότητα update έχεις?

 

nice

http://badamobile.wordpress.com/2011/09/19/samsung-apps-celebrates-2-years-new-update-soon/

Edited by masaz
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποίες είναι είναι η διαφορες σε αυτήν τι έκδοση?<την έχω και εγώ αλλα ............> δυνατότητα update έχεις?

 

nice

http://badamobile.wordpress.com/2011/09/19/samsung-apps-celebrates-2-years-new-update-soon/

 

να σου πω ακριβώς δεν ξέρω, διάβασα ότι έχει καλύτερη διαχείριση μνήμης γι αυτό την έβαλα..

τι εννοείς δυνατότητα update?

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα σήμερα update από JL2 σε KF3 μέσω kies και δεν μου δουλεύει το internet μέσω 3G..

Ξέρει κανείς τι παίζει?

 

Το Kies εμένα δε μου δίνει update για την KF3. Μου βγάζει χαρακτηριστικά το μήνυμα "This is the latest version" (έχω την JL2).

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

να σου πω ακριβώς δεν ξέρω, διάβασα ότι έχει καλύτερη διαχείριση μνήμης γι αυτό την έβαλα..

τι εννοείς δυνατότητα update?

 

Αν το kies σου λέει ότι έχεις την τελευταία έκδοση ή

Αν λέει πως η έκδοση αυτή δεν αναβαθμίζεται ?

Link to comment
Share on other sites

Το Kies εμένα δε μου δίνει update για την KF3. Μου βγάζει χαρακτηριστικά το μήνυμα "This is the latest version" (έχω την JL2).

 

Μα η JL2 είναι η τελευταία έκδοση

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Και στην βγάζει το kies για αναβάθμιση?
nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

παιδια η JL2 ειναι η τελευταια επισημη....

μολις συνδεσα το κινητο στο kies και οριστε:

 

τι να σου πω φιλε μου εγώ είχα αυτήν που έχεις έβαλα το κινητό στο κίες και μου έβγαλε update <<s8500xxkf3/s85000xckd3>>και το έκανα! απλό! <το πρόβλημα μου είναι ότι ήταν φορ<<kor> και όχι ευρ! και τώρα που το γύρισα στο ευρ μου λέει ότι δεν μπορώ να κάνω update προφανώς με λίγο ψάξιμο είδα ότι είναι http://www.badaforums.net/forums/bada-firmware/s8500xxkf3-dbt-available-through-kies-germany-t4255-10.html

Edited by masaz
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ SAMSUNG WAVE S8500O DEKEMBRIO ΤΟΥ 10(31\12\10) ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΣΒΕΙΣΕ Η ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΙΓΕ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟΤΕ ΣΤΟ ΜΑΙΙ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΛΕΕΙ Η ΠΛΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ 180 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! (ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦ\ΤΑ ΜΟΥ ) ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ .380 ΤΟ ΤΗΛ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ, ΩΡΑΙΑ ΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟ ΣΟΒΑΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ,ΤΩΡΑ ΠΕΡΗΜΕΝΩ ΠΙΣΩ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΝΚΑ

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΟΣ Η SAMSUNG

Edited by KRHTIKOS21
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα μηπως μπορητε να με βοηθησετε σε κατι εχω την εκδοση S8500XXJF8/S8500XCLF3 Bada 1.0 και το kies δεν μου βγαζει καινουργια αναβαθμηση.εκανα και τον οδηγω ξεκλειδωματος αναβαθμησης με το κιες αλλα τιποτα.ειχα την παλια version kies 1.5.1.10071_32. μπορει να βοηθηση καποιος?ευχαριστω πολυ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ SAMSUNG WAVE S8500O DEKEMBRIO ΤΟΥ 10(31\12\10) ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΣΒΕΙΣΕ Η ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΙΓΕ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟΤΕ ΣΤΟ ΜΑΙΙ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΛΕΕΙ Η ΠΛΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ 180 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! (ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦ\ΤΑ ΜΟΥ ) ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ .380 ΤΟ ΤΗΛ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ, ΩΡΑΙΑ ΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟ ΣΟΒΑΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ,ΤΩΡΑ ΠΕΡΗΜΕΝΩ ΠΙΣΩ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΝΚΑ

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΟΣ Η SAMSUNG

 

Δεν ευθύνεται η Samsung, αλλά ο μεταπωλητής, δηλαδή η Cosmote. Η Cosmote στο πούλησε, η Cosmote έχει και την υποχρέωση να το επισκευάσει ή να το αντικαταστήσει αν δεν επισκευάζεται και εφόσον είναι εντός εγγύησης.

Όσον αφορά την υγρασία, δεν ευθύνεται ούτε η Samsung, ούτε ο μεταπωλητής, αλλά ο χρήστης του κινητού. Στην περίπτωση αυτή, ακυρώνεται η εγγύηση και η Cosmote δε φέρει υποχρέωση δωρεάν επισκευής.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ SAMSUNG WAVE S8500O DEKEMBRIO ΤΟΥ 10(31\12\10) ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΣΒΕΙΣΕ Η ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΙΓΕ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟΤΕ ΣΤΟ ΜΑΙΙ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΛΕΕΙ Η ΠΛΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ 180 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! (ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦ\ΤΑ ΜΟΥ ) ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ .380 ΤΟ ΤΗΛ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ, ΩΡΑΙΑ ΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟ ΣΟΒΑΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ,ΤΩΡΑ ΠΕΡΗΜΕΝΩ ΠΙΣΩ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΝΚΑ

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΟΣ Η SAMSUNG

 

Βλέπω πως το έβγαλες και στο tromaktiko :shifty:

Θα έπρεπε όμως να διαβάσεις το εγχειρίδιο (σελ54)....

 

http://img838.imageshack.us/img838/7675/83658385.jpg

 

... πριν το χρησιμοποιήσεις.

Αυτός ήταν και ο λόγος που αντικατέστησα την οθόνη μου που έσπασε, το ταχύτερο δυνατόν.

Παρόλο που λειτουργούσε κανονικά, φοβήθηκα μην περάσει υγρασία μέσα από την ρωγμή και προκαλέσει και άλλες ζημιές.

 

http://img840.imageshack.us/img840/6830/othoni.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

KRHTIKOS21 βλέπω ότι έχεις 2 μηνύματα όλα και όλα στο myphone, τα οποία γράφουν ακριβώς το ίδιο...

 

Εγώ πάντως βρήκα λύση για την περίπτωση σου:

 

http://1.bp.blogspot.com/_DYRPfYjOmHM/THdV3k4xOkI/AAAAAAAAABM/kGzQe-_x50A/s1600/ats57347_258Troll_spray.jpg

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟΤΕ ΣΤΟ ΜΑΙΙ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΛΕΕΙ Η ΠΛΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ 180 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! [/b]
Οι γνωστές μ@λ@κίες των εταιρειών. Βάζω στοίχημα ότι η πλακέτα είναι μια χαρά και ότι είναι αλλού το πρόβλημα, αν το πας σε κανένα μαγαζι που επισκευάζει κινητά(Και όχι Γερμανούς,Cosmote κτλ) θα μάθεις την αλήθεια μόνο.
Link to comment
Share on other sites

Η μορφή της ονομασίας αρχείου με την οποία αποθηκεύονται οι φωτογραφίες και τα βίντεο είναι Φωτογραφία001, Φωτογραφία002, κλπ. και αντίστοιχα.

Ξέρει κανείς αν υπάρχει δυνατότητα να αποθηκεύονται με μοερφή ημερομηνίας; πχ 20110923001

Link to comment
Share on other sites

Η μορφή της ονομασίας αρχείου με την οποία αποθηκεύονται οι φωτογραφίες και τα βίντεο είναι Φωτογραφία001, Φωτογραφία002, κλπ. και αντίστοιχα.

Ξέρει κανείς αν υπάρχει δυνατότητα να αποθηκεύονται με μοερφή ημερομηνίας; πχ 20110923001

 

Θα ηταν οντως χρησιμο κατι τετοιο, οπως γινεται στα κινητα της LG. Δε νομιζω ομως να εχει τετοια ρυθμιση.

Παιδια, μια ερωτηση και απο εμενα.

Σημερα το κινητο μου επαληθευσε τον τιτλο wave.

Σημερα, ειπα να κανω ενα απο τα τελευταια μπανια. Αραξα λοιπον κοντα στην ακροθαλασσια, εκανα την βουτια μου, αλλα βγαινοντας, ειδα την πετσετα στο κατω σημειο, (οπου ειχα σκεπασει το κινητο για να μη χτυπιεται απο τον ηλιο απευθειας) εντελως μουσκεμα λογω καποιου ξαφνικου κυματος προφανως (φαινοταν απο το σημαδι στις βρεγμενες πετρες της παραλιας γυρω γυρω).

Προφανως λοιπον και το κινητο εντελως μουσκεμα.

 

Ως εκ θαυματος, ουτε καν ειχε κλεισει/απενεργοποιηθει. του εχω μια θηκη σιλικονης που δυστυχως δε καλυπτει καμια υποδοχη του τηλεφωνου. Το σηκωσα, και ειδα το επανω στην υποδοχη 3.5 handsfree γεματο νερο ως επάνω. "το αδειασα" αλλα εχουν μεινει ορατα σημαδια απο αμμο. !!

 

κανεις να προτεινει κολπακι για να το καθαρισω καπως ?

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν οντως χρησιμο κατι τετοιο, οπως γινεται στα κινητα της LG. Δε νομιζω ομως να εχει τετοια ρυθμιση.

Παιδια, μια ερωτηση και απο εμενα.

Σημερα το κινητο μου επαληθευσε τον τιτλο wave.

Σημερα, ειπα να κανω ενα απο τα τελευταια μπανια. Αραξα λοιπον κοντα στην ακροθαλασσια, εκανα την βουτια μου, αλλα βγαινοντας, ειδα την πετσετα στο κατω σημειο, (οπου ειχα σκεπασει το κινητο για να μη χτυπιεται απο τον ηλιο απευθειας) εντελως μουσκεμα λογω καποιου ξαφνικου κυματος προφανως (φαινοταν απο το σημαδι στις βρεγμενες πετρες της παραλιας γυρω γυρω).

Προφανως λοιπον και το κινητο εντελως μουσκεμα.

 

Ως εκ θαυματος, ουτε καν ειχε κλεισει/απενεργοποιηθει. του εχω μια θηκη σιλικονης που δυστυχως δε καλυπτει καμια υποδοχη του τηλεφωνου. Το σηκωσα, και ειδα το επανω στην υποδοχη 3.5 handsfree γεματο νερο ως επάνω. "το αδειασα" αλλα εχουν μεινει ορατα σημαδια απο αμμο. !!

 

κανεις να προτεινει κολπακι για να το καθαρισω καπως ?

 

αυτο που πρεπει να κανεις οταν το κινητο βραχει ειναι να βγαλεις αμεσως τη μπαταρια!

επειτα το αφηνεις να στεγνωσει, οχι ομως σε καποια πηγη θερμοτητας (πχ καλοριφερ) αλλα απλα

 

το μονο κακο με εσενα ειναι οτι βραχηκε με θαλασσινο νερο και ως γνωστον το αλατι καταστρεφει τα παντα ολα!

αν μιλουσαμε για κατι αλλο και οχι για ηλεκτρονικη συσκευη θα ηθελε ξεπλυμα με γλυκο νερο και να το αφησουμε να στεγνωσει...

 

δεν ειμαι σιγουρος αλλα κυκλοφορουν κατι σπραυ για καθαρισμο των ηλεκτρονικων... δε σου λεω σιγουρα, ψαξε... αλλα οπως και να εχει να ξερεις οτι δεν πρεπει να μεινει με τα αλατια!

Link to comment
Share on other sites

αυτο που πρεπει να κανεις οταν το κινητο βραχει ειναι να βγαλεις αμεσως τη μπαταρια!

επειτα το αφηνεις να στεγνωσει, οχι ομως σε καποια πηγη θερμοτητας (πχ καλοριφερ) αλλα απλα

 

το μονο κακο με εσενα ειναι οτι βραχηκε με θαλασσινο νερο και ως γνωστον το αλατι καταστρεφει τα παντα ολα!

αν μιλουσαμε για κατι αλλο και οχι για ηλεκτρονικη συσκευη θα ηθελε ξεπλυμα με γλυκο νερο και να το αφησουμε να στεγνωσει...

 

δεν ειμαι σιγουρος αλλα κυκλοφορουν κατι σπραυ για καθαρισμο των ηλεκτρονικων... δε σου λεω σιγουρα, ψαξε... αλλα οπως και να εχει να ξερεις οτι δεν πρεπει να μεινει με τα αλατια!

 

Ενταξει φαινεται πως η θηκη εκανε μια καποια προστασια (εχω αυτην ακριβως την θηκη http://www.ebay.com/itm/S137-Silicon-case-Samsung-S8500-Wave-Black-/170689735565?pt=PDA_Accessories&hash=item27bde6ab8d

Νερο μπηκε μονο στην επανω πλευρα στην υποδοχη του handsfree. Το κινητο το σκουπισα γυρω γυρω, και μετα με ενα χαρτι με λιγο οινοπνευμα το σουπισα κ παλι για να φυγουν τα αλατια. Στην υποδοχη 3.5mm χρησιμοποιησα μπετονέτα .

 

Αντεχει τελικα τα waves το wave. Αντε να μας φερουν το bada 2.0 , μας γκαστρωσαν.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,τα φωτα σας γιατι την πατησα λιγακι,συνδεσα το κιν σε ενος φιλου το πισι και εκανε ρεσταρτ το πισι του, επειτα μου κρασαρε αρχεια(fotos videos k efarmoges)!δεν περνιουνται σε πισι αυτα τα αρχεια πλεον,μπορει να γινει ανακτιση των αρχειαων αυτων??
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,τα φωτα σας γιατι την πατησα λιγακι,συνδεσα το κιν σε ενος φιλου το πισι και εκανε ρεσταρτ το πισι του, επειτα μου κρασαρε αρχεια(fotos videos k efarmoges)!δεν περνιουνται σε πισι αυτα τα αρχεια πλεον,μπορει να γινει ανακτιση των αρχειαων αυτων??

 

δεν εχω ξανακουσει για κατι τετοιο :confused: δηλαδη στο κινητο σου εχεις προσβαση στα αρχεια αυτα κανονικα και στο pc δεν...??

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ξανακουσει για κατι τετοιο :confused: δηλαδη στο κινητο σου εχεις προσβαση στα αρχεια αυτα κανονικα και στο pc δεν...??

 

thnx για το ενδιαφερον, βασικα για τις εφαρμογες δεν με ενδιαφερει,για κανα 2 βιντεο με ξενερωσε το θεμα, στο αλμπουμ μου τα δειχνει σαν φιλμ κ τις φωτο σαν λουλουδι..:( κ δεν τα παιζει στο κιν,μολις παω να τα περασω στο πισι με λεει δεν γινετε..το γα:Xμιδι εντομεταξει εχουν mb δλδ σα να υπαρχει αρχειο..τι να πω ..

Link to comment
Share on other sites

Κανε απο τα windows ενα scandisk στην μνήμη του κινητού όπου έχεις αποθηκευμένα τα καταστρεμενα αρχεία .

Χρησιμοποίησε το Restoration ή το Recuva για να ανακτήσεις διεγραμμένα στοιχεία απο την μνήμη που έχεις τα βίντεο σου, ανέκτησε μέσω των προγραμμάτων ΚΑΙ τα βίντεο που κανονικά υπάρχουν και βλέπεις σαν αρχεία στην μνήμη και δεν παίζουν, αν γίνουν ανάκτηση απο τα προγράμματα αυτά μπορεί να παίξουν αφού θα επαναφέρει και πιθανών διεγραμμένα στοιχεία των αρχείων.

Τέλος, χρησιμοποίησε το πρόγραμμα http://www.mp4recovery.com/repair-corrupted-mp4-file.php για να διορθώσεις τα ελαττωματικά σου βίντεο. Υπάρχουν πολλά προγράμματα που κάνουν αυτήν την δουλεία . Αν δεν σου δουλέψει αυτό δοκίμασε κάποιο άλλο...

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Κανε απο τα windows ενα scandisk στην μνήμη του κινητού όπου έχεις αποθηκευμένα τα καταστρεμενα αρχεία .

Χρησιμοποίησε το Restoration ή το Recuva για να ανακτήσεις διεγραμμένα στοιχεία απο την μνήμη που έχεις τα βίντεο σου, ανέκτησε μέσω των προγραμμάτων ΚΑΙ τα βίντεο που κανονικά υπάρχουν και βλέπεις σαν αρχεία στην μνήμη και δεν παίζουν, αν γίνουν ανάκτηση απο τα προγράμματα αυτά μπορεί να παίξουν αφού θα επαναφέρει και πιθανών διεγραμμένα στοιχεία των αρχείων.

Τέλος, χρησιμοποίησε το πρόγραμμα http://www.mp4recovery.com/repair-corrupted-mp4-file.php για να διορθώσεις τα ελαττωματικά σου βίντεο. Υπάρχουν πολλά προγράμματα που κάνουν αυτήν την δουλεία . Αν δεν σου δουλέψει αυτό δοκίμασε κάποιο άλλο...

 

thnx boyz για το ενδιαφερον!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...