Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το samsung apps έχει πολύ καλο υλικό τσάμπα για περιορισμένο χρονικό διάστημα!!\

 

http://www.samsungapps.com/promotion/specialPromotion.as?sScreenSetID=9239&sItemSeq=21

 

Μαλιστα, promotion για το Bada 2.0, μια χαρα. Εκτος απο αυτα, ειναι free και Fruit ninja & Farm frenzy 2!

Τρεχουμε.....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα, promotion για το Bada 2.0, μια χαρα. Εκτος απο αυτα, ειναι free και Fruit ninja & Farm frenzy 2!

Τρεχουμε.....:lol:

Και το Plants vs zombies είναι φοβερό και τσάμπα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα πηγα να περασω αλλο firmware και το μπρηκαρα το κινητο μπαινω σε download mode αλλα δεν μπορω να του κανω κατι.ξερεται καπου που μπορω να το παω? ευχαριστω πολυ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα πηγα να περασω αλλο firmware και το μπρηκαρα το κινητο μπαινω σε download mode αλλα δεν μπορω να του κανω κατι.ξερεται καπου που μπορω να το παω? ευχαριστω πολυ

 

Και να θελες δεν γινεται να το "μπρηκαρεις" . Στο download mode εισαι για να περασεις νεο firmware, το συνδεεις με το pc, τρεχεις το multiloader και βαζεις το firmware.

Αν την πρωτη φορα παει κατι στραβα, βγαλε μπαταρια, βαλτην και ξανακανε την διαδικασια.

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου σωστα αλλα μυ βγαζει πανω δεξια Download Start Ch[0]

BootLoader 1703.9KB OK[0.7s]

ERR : Dbl Erase

και δεν κανει τιποτε αλλο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δωρεαν παιχνιδια για μικρο χρονικο διαστημα: fruit ninja, plants vs zombies etc! ΒΑDA OS! ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ --> http://www.samsungapps.com/promotion/specialPromotion.as?sScreenSetID=9239&sItemSeq=21&clicklog=gr_banner_middle
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

δωρεαν παιχνιδια για μικρο χρονικο διαστημα: fruit ninja, plants vs zombies etc! ΒΑDA OS! ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ --> http://www.samsungapps.com/promotion/specialPromotion.as?sScreenSetID=9239&sItemSeq=21&clicklog=gr_banner_middle

 

πολυ καλη κινηση μετα τα δωρεαν κουπονια! εχουμε γεμισει ωραιες εφαρμογες!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη κινηση μετα τα δωρεαν κουπονια! εχουμε γεμισει ωραιες εφαρμογες!

 

Να βλέπαμε και το bada 2.0 .....

Link to comment
Share on other sites

παιδιά βρήκα αυτό στο ebay:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p3984.m1423.l2649&item=130542062704&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWAX%3AIT#ht_2103wt_962

 

εγώ μάλλον θα χτυπήσω μια ;)

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

παιδιά βρήκα αυτό στο ebay:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p3984.m1423.l2649&item=130542062704&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWAX%3AIT#ht_2103wt_962

 

εγώ μάλλον θα χτυπήσω μια ;)

 

δυνατη φαινεται!!!ελπίζω να μην κανει κανενα μπαμ με το που την βαλεις στο κινητο:p

Link to comment
Share on other sites

παιδιά βρήκα αυτό στο ebay:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p3984.m1423.l2649&item=130542062704&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWAX%3AIT#ht_2103wt_962

 

εγώ μάλλον θα χτυπήσω μια ;)

 

δυνατη φαινεται!!!ελπίζω να μην κανει κανενα μπαμ με το που την βαλεις στο κινητο:p

 

χαχαχα :P λες να έχω κανα περίεργο :P

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

 

χαχαχα :P λες να έχω κανα περίεργο :P

 

Πολύ πιθανό μην το γελάς καθόλου... Έχουν εκραγή στο παρελθόν μαιμούδες μπαταρίες!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις μπαταρίες έχει όντως συμβεί στο παρελθόν.

Το κινητό τελικά δε το πήρα,έστω κι αν η τιμή του είναι πολύ καλή.

Ελληνικό κατάστημα που να το δίνει με εγγύηση αντιπροσωπείας δεν υπάρχει.με λίγα λόγια, επί ξύλου κρεμαμενος

 

send from my sexy Samsung galaxy S2 using Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

 

Πολύ πιθανό μην το γελάς καθόλου... Έχουν εκραγή στο παρελθόν μαιμούδες μπαταρίες!

 

καλά δεν έχετε και άδικο, βέβαια λέει ότι δίνει 2 χρόνια εγγύηση και είναι και made in japan, βέβαια κατά πόσο ισχύουν δεν ξέρω... :spider:

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

 

καλά δεν έχετε και άδικο, βέβαια λέει ότι δίνει 2 χρόνια εγγύηση και είναι και made in japan, βέβαια κατά πόσο ισχύουν δεν ξέρω... :spider:

 

Φίλε αμα είναι να σου σκάσει και να σου διαλύσει το κινητό και να σου πάρει και κανένα χέρι μαζί να την χέσω την εγγύηση. Γιατί δεν αγοράζεις μια αυθεντική μπαταρία; Η κάτι τέτοιο για να το φορτίζεις όποτε θες...

http://www.ebay.co.uk/itm/2600mAh-USB-Solar-Charger-iPod-SamSung-Motorola-HTC-/330606228717?pt=UK_ConsumerElectronics_Batteries_SM&hash=item4cf9aab4ed

Επίσης το ότι είναι μεγαλύτερης χωρετικότητας μην νομίζεις ότι θα κρατάει και περισσότερο, συνήθως από ότι έχω διαβάσει τέτοιες Μαιμού μπαταρίες μετά από μερικούς μήνες(η και βδομάδες) η απόδοση τους πέφτει στο ελάχιστο...

Edited by Avatar_GR
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι κάπως υπερβάλουμε. Δεν είναι δα από κανένα περίεργο πωλητή με έδρα τη Ζιμπάμπουε. Ειδικά από τη στιγμή που αναφέρει 2 χρόνια εγγύηση και οτί ταιριάζει στο S8500 και το λέει και πάνω στη μπαταρία, νομίζω δεν υπάρχει πρόβλημα. Τώρα άμα είναι να σου σκάσει, θα σου σκάσει και η official, θα σου σκάσει και ο καινούργιος car charger και 1002 άλλα πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει! απλα θελει ψαξιμο γτ οσοι εχουν ασχοληθει με e-bay ξερουν οτι παιζουν πολλες μαιμουδιες!!μπορει οντως η μπαταρια να ειναι καλη!!!αν θες τη γνωμη μου παντως πηγαινε σε κατι original!
Link to comment
Share on other sites

για σας έκανα update από την l2 που υπάρχει στο site στην s8500xxkf3/s85000xckd3! εννοείτε όχι σε EUR αλλα σε kor <fop> μετά άλλαξα σε EUR μετά για να κάνω update το facebook <άλλο ότι δη δουλεύει!> και τώρα το kies λέει δεν είναι δυνατόν η αναβάθμιση αυτής τις έκδοσις του κινητού!! αντί να λέει ότι είναι το τελευταίο λειτουργικό!! πάλι flash πρέπει?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω βρε παιδιά, το Samsung Wave 3 αν διαβάσετε έρχεται με Social Hub 2.0 που έιναι η έκδοση Premium. Εφόσον το δικό μας Wave θα πάρει την ίδια έκδοση bada 2.0 με του Wave 3, δεν θα ήταν λογικό να έχουμε και εμείς SHP? Ή θας μας κάνει κανά τρικ η Samsung και θα μας αφήσει πάλι στα κρύα του λουτρού σ'αυτό το θέμα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα σήμερα update από JL2 σε KF3 μέσω kies και δεν μου δουλεύει το internet μέσω 3G..

Ξέρει κανείς τι παίζει?

 

 

EDIT: Εντάξει έφτιαξε από μόνο του μετά από καμιά ώρα..

Edited by john_shadow
Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...