Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Please heeeelp!!!

Σήμερα έτσι στα ξαφνικά το speaker του κινητού μου δεν βγάζει ήχο. Μονό όταν βάλω τα ακουστικά ακούω όλους τους ήχους. Κανένας ήχος από το speaker. Κάποια εισήγησή; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει δοκιμασει κανεις download manager σε εκδοση java στο wave για να κατεβασει αρχεια πχ rapidshare?

 

βρηκα ψαχνωντας αυτο http://handheld.softpedia.com/get/Download-manager/aED-Dloader-65189.shtml λεω να το δοκιμασω...

Link to comment
Share on other sites

Μετεφρασα το Dclock, στα ελληνικα για οποιον ενδιαφερεται.

 

@sakissalonika

Ευχαριστω για την πληροφορια, εγω βεβαια ακομα δεν μπορω να φτιαξω νεο account στο exchange, μου κολλαει αφου βαλω τα στοιχεια.

 

http://img811.imageshack.us/img811/1728/20100903124006.th.jpg

 

http://www.mediafire.com/?zh7xxtxgm13g9l6

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις download manager σε εκδοση java στο wave για να κατεβασει αρχεια πχ rapidshare?

 

βρηκα ψαχνωντας αυτο http://handheld.softpedia.com/get/Download-manager/aED-Dloader-65189.shtml λεω να το δοκιμασω...

 

για να δούμε. πολύ ενδιαφέρον.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μετεφρασα το Dclock, στα ελληνικα για οποιον ενδιαφερεται.

 

@sakissalonika

Ευχαριστω για την πληροφορια, εγω βεβαια ακομα δεν μπορω να φτιαξω νεο account στο exchange, μου κολλαει αφου βαλω τα στοιχεια.

 

http://img811.imageshack.us/img811/1728/20100903124006.th.jpg

 

http://www.mediafire.com/?zh7xxtxgm13g9l6

 

πολυ ωραιο!!βλεπω εικονιδιο με google chrome στο κινητο σου????πως???:confused:

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν ενδιαφερεστε για παιχνιδια σε JAR 480x800 για το S8500 τοτε Wapday.comμπητε απο το τηλ. εχει οτι τραβα η ψυχη σας.
:whistle:
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια μπηκε ενας φιλος μου με την εφαρμογη facebook που δεν την ειχα ξανανοιξει και δ μπορω να κανω αποσυνδεση.οποτε τωρα μπορω να μπω οποτεδηποτε με το δικο του κ ειναι βλακεια!επιπλεον τωρα δεν μπορει να μπει αλλος.συνδεεται κατευθειαν με το δικο του χωρις να ζηταει κωδικο
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο!!βλεπω εικονιδιο με google chrome στο κινητο σου????πως???:confused:

 

Δεν ειναι ο chrome, ειναι απλα ενα εικονιδιο που σε παει στον browser :)

 

παιδια βοηθεια μπηκε ενας φιλος μου με την εφαρμογη facebook που δεν την ειχα ξανανοιξει και δ μπορω να κανω αποσυνδεση.οποτε τωρα μπορω να μπω οποτεδηποτε με το δικο του κ ειναι βλακεια!επιπλεον τωρα δεν μπορει να μπει αλλος.συνδεεται κατευθειαν με το δικο του χωρις να ζηταει κωδικο

 

Πας στους λογαριασμους (στο μενου) και σβηνεις απο κει το facebook και μετα το ξαναβαζεις με τα δικα σου στοιχεια.

Link to comment
Share on other sites

Στα Emails όταν τα παίρνω στο κινητό και τα διαβάζω , στο gmail το κανονικό όταν μπαίνω απο το PC τα emails που διάβασα απο το κινητό , μου τα παρουσιάζει σαν ΜΗ αναγνωσμένα! μπορεί να αλλάξει αυτό;

 

Μπορεί να αλλάξει, πήγαινε menu-ρυθμίσεις-εφαρμογές-email-επιλογές λήψης, μετά διαλέγεις τον λογαριασμό που θέλεις και ενεργοποιείς το "Αποστολή αναφοράς".

 

Έχει και την επιλογή για διαγραφή των e-mail , αν πας ρυθμίσεις email-διαγραφή επιλογών και επιλέξεις το "Τηλέφωνο και διακομιστής", εμένα πάντος αυτό δεν μου έχει δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς αλλά αφού δεν τα χρησιμοποιείς άστο για κάποια άλλη στιγμή...μην έχεις πάλι μπλεξήματα...

 

Ναι αλλα μου λειπουν και apps τα οποια θελω...

Link to comment
Share on other sites

για οσους δν εχουν κανει ακομα την τελευταια αναβαθμισηστο κινητο οπωσδηποτε πρωτα να κανουν την ενημερωση του kies υπαρχει νεα εκδοση!!

επισης στο app store της Αυστραλιας υπαρχει ενα παιχνιδι hokey για οσους ενδιαφερονται κ ειναι free!!

 

τωρα ειδα οτι βγηκε κ σε εμας...αρα ακυρο!!

Edited by kommatias_3

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν έχετε ενεργοποιήσει τη ρύθμιση να ανάβει η οθόνη με το πάτημα οποιουδήποτε πλήκτρου, το πάτημα του κεντρικού πλήκτρου την ανάβει όταν είναι κλειδωμένη? Σε εμένα όχι...:worry:
Link to comment
Share on other sites

Μετεφρασα το Dclock, στα ελληνικα για οποιον ενδιαφερεται.

 

@sakissalonika

Ευχαριστω για την πληροφορια, εγω βεβαια ακομα δεν μπορω να φτιαξω νεο account στο exchange, μου κολλαει αφου βαλω τα στοιχεια.

 

http://img811.imageshack.us/img811/1728/20100903124006.th.jpg

 

http://www.mediafire.com/?zh7xxtxgm13g9l6

 

Δεν είναι αυτό που δίχνει τον καιρό;

δεν μπορείς να μεταφράσεις αυτό που δίχνει ΚΑΙ τον καιρό;

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Που στο διά. είναι η επιλογή κάθε πότε να ψάχνει μόνο του για νέα eMails;
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

παιδια δε μου γινεται η αναβαθμιση του κιες. ξεκιναει, βγαινει η μπαρα μενει στο 0% και μετα απο λιγο ανοιγει το κιες μονο του...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν έχετε ενεργοποιήσει τη ρύθμιση να ανάβει η οθόνη με το πάτημα οποιουδήποτε πλήκτρου, το πάτημα του κεντρικού πλήκτρου την ανάβει όταν είναι κλειδωμένη? Σε εμένα όχι...:worry:

 

αποτι βλεπω συμβαινει και σε εμενα οποτε δεν ειναι προβλημα του κινητου...

Link to comment
Share on other sites

κατα τη διαρκεια της αναβαθμισης του κιες βγαζει ολο το μηνυμα ελγξτε τη συνδεση στο ιντερνετ κ προσπαθηστε ξανα...ενω το ιντερνετ ιεναι μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω σοβαρο προβλημα πλεον...βαζοντας τη νεα εκδοση μεσω multiloader δεν εχω τη δυνατοτητα συνδεσης 3g...για ποιο λογο γινεται αυτο και πως διορθωνεται...
Link to comment
Share on other sites

κατα τη διαρκεια της αναβαθμισης του κιες βγαζει ολο το μηνυμα ελγξτε τη συνδεση στο ιντερνετ κ προσπαθηστε ξανα...ενω το ιντερνετ ιεναι μια χαρα

 

μια απο τα ιδια

spis
Link to comment
Share on other sites

κατα τη διαρκεια της αναβαθμισης του κιες βγαζει ολο το μηνυμα ελγξτε τη συνδεση στο ιντερνετ κ προσπαθηστε ξανα...ενω το ιντερνετ ιεναι μια χαρα

 

Κατεβάζετε την τελευταία έκδοση από εδώ και κάντε την ξανά install αλλιώς βγαζει όλο αυτό το μύνημα που λες. Εγώ την προηγούμενη φορά το είχα αφήσει πάνω από 5 ώρες και τελικά δεν κατέβηκε και το έκανa install από την αρχή.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν έχετε ενεργοποιήσει τη ρύθμιση να ανάβει η οθόνη με το πάτημα οποιουδήποτε πλήκτρου, το πάτημα του κεντρικού πλήκτρου την ανάβει όταν είναι κλειδωμένη? Σε εμένα όχι...:worry:

 

Ουτε σε μενα, μονο με τα 2 ακριανα.

 

Δεν είναι αυτό που δίχνει τον καιρό;

δεν μπορείς να μεταφράσεις αυτό που δίχνει ΚΑΙ τον καιρό;

 

Οχι, ειναι αλλο με τον καιρο. Αν βρω χρονο το Σ/Κ θα το μεταφρασω και εκεινο.

 

Που στο διά. είναι η επιλογή κάθε πότε να ψάχνει μόνο του για νέα eMails;

 

Πας Μενου-Λογαριασμοι και πατας ρυθμισεις (το γραναζι πανω απο τα email) και βαζεις καθε ποτε να ψαχνει για νεα email.

Link to comment
Share on other sites

Πάνω στη μπάρα που έχει το σήμα και το G από το gprs, έχει και ένα R σε κόκκινο πλαίσιο

 

Μήπως έχεις q; Εάν έχεις q, τότε επειδή η q χρησιμοποιεί το δίκτυο της wind(παρόλο που τώρα πια είναι η ίδια εταιρία), το wave το θεωρεί ως roaming. Αγνόησέ το.

Link to comment
Share on other sites

εκανα και αναβαθμιση αλλα τιποτα....:cry::cry::cry: κανενας ηχος απο το speaker. Μονο οταν συνδέσω τa earphones μπορω να ακουσω τα παντα :cry:

Υπαρχει κάτι που μπορω να κανω? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα.....λοιπον αυτο δν το εχω ακουσει ακομα μεχρι τωρα απο κανεναν νομιζω...

λοιπον εγω εκανα αναβαθμιση το Kies κ μετα πηρα την μεγαλη αποφαση να περασω την τελευταια εκδοση στο κινητο μου αλλα......δν υπαρχει!!!!!!!!!!!!

λεει οτι εχω ηδη την τελευταια!!!!!Για πολλα γελια αυτο το kies!!!

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...