Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμφανίζονται φίλε μου απότι έχω καταλάβει τα γενέθλια των επόμενων 30 ημερών περίπου και όχι όλα, δηλαδή αν πρόσθεσες τα γενέθλια κάποιου που γεννήθηκε τον ιανουάριο, θα στο βγάλει στο widget κανένα μήνα πριν

Έχω γενέθλια καταχωρημένα 8 Αυγούστου σε επαφή και δεν το γράφει στο ημερολόγιο οταν πατάω πάνω στις 8 Αυγούστου..Όχι στο widget στο ημερολόγιο λέω..

Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά συνοδευτικό CD με το PC studio δεν έχει; από που θα το κατεβάσουμε;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Ψηφιακή πυξίδα ναι υπάρχει αλλά δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα το οποίο να την χρησιμοποιεί...

Το οτί συνδέεσαι σε δίκτυο edge από το να συνδεόσουν σε δίκτυο gprs ή hsdpa δεν σε χρεώνει περισότερο,μην ανησυχείς...

Το edge είναι ένα δίκτυο ανάμεσα στο gprs και το 3g δίκτυο..

 

Και τώρα οι δικές μου ερωτήσεις...

Στο samsung apps μαπίνω και μου λέει διαθέσιμη μια ενημέρωση,πατάω εκεί και με βγάζει σε ένα μενου που μου δείχνει το ποιές εφαρμογές έχω κατεβάσει...

Γιατί η αναγνώριση μουσικής αυτού του κινητού είναι τόσο άχρηστη; ( Α ρε se με το trackID)

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ακούω online radio?

 

Αρχεία .mkv δεν τα παίζει και ιδιαίτερα καλά,σα να χάνει frames,κρίμα οι δυνατότητες του κινητού είναι παραπάνω,να δούμε και τι λένε τα avi...

Αλήθεια υπάρχει κάποιος τρόπος να βάλουμε και υπότιτλους;

 

Φιλε Gdrdasky,

 

ευχαριστο γεια της απαντησεις σου.

 

Οσο γεια να ακους ραδιο απο ιντερνετ, υπαρχει ενα widget pou legete >> yourmuz.fm <<

opoios to thelei mporei na to kateuasei apo edo http://www.file-upload.net/download-2677993/Yourmuze.FM.S8500.zip.html

 

μετα πατε στην σελιδα τους, κανεισ register, δημιοθργεισ δηλαδι λογαριασμο, κε μετα κλικ στο mystation. οστε να διαλεξεις πιους σταθμουσ θελεις να ακους.!!

 

αφτο ειτανε, μετα ανειξε το widget yourmuz.fm στο κινιτο σου, κε εισαι ετειμος να απολαυσεις τουσ σταθμους που διαλεξες.:D:)

 

φιλικα μακης

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το GPS με κανέναν τρόπο :angry:

 

Με το πρόγραμμα περιήγηση που είναι στο μενού, το ανοίγω δεν εμφανίζει τους δρόμους, όση ώρα και να το αφήσω γράφει λήψη θέσης και με βγάζει χιλιόμετρα μακριά από εκεί που είμαι :angry:

 

Με το google maps το ανοίγω και μου γράφει δεν μπορεί να εντοπιστεί η θέση σας :angry:

 

Με το Ndrive Portugal http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=000000042823&listYN=Y

μπαίνω στο Samsung Apps από το κινητό για να κατεβάσω, πατάω λήψη και πηγαίνει το εικονίδιο του Ndrive Portugal στο μενού για να αρχίσει να κατεβαίνει αλά δεν κατεβαίνει γράφει κάτω από το εικονίδιο του Ndrive Portugal ότι έγινε παύση :angry:

 

:knife:

 

Tο Ndrive Portugal είναι μόνο για Πορτογαλία, τζάμπα θα το κατεβάσεις. Όσο για το Route66 την πρώτη φορά καθυστερεί μέχρι να βρει σήμα και μετά βρίσκει πολύ γρήγορα σήμα τις επόμενες φορές.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση στα γρήγορα παιδιά, είμαι έτοιμος να το πάρω με συμβόλαιο vodafone (άρα φαντάζομαι vodafone live έκδοση). Θα με προβληματίσει σε κάτι αυτό αργότερα?
Link to comment
Share on other sites

Η Βονταφον δεν παρέχει live έκδοση του τηλεφώνου.Θα πάρεις την κανονική έκδοση της Samsung.;)
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΛΗ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΙ.

ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ SAMSUNG WAVE ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΟΤΑΝ ΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ, ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΚΛΗΣΗΣ, ΟΤΑΝ ΚΑΛΕΙ Η ΟΘΟΝΗ ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΕΣ Π.Χ. ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ, ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΤΟ ΗΧΕΙΟ Κ.Λ.Π. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ.

ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΛΗ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΙ.

ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ SAMSUNG WAVE ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΟΤΑΝ ΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ, ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΚΛΗΣΗΣ, ΟΤΑΝ ΚΑΛΕΙ Η ΟΘΟΝΗ ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΕΣ Π.Χ. ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ, ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΤΟ ΗΧΕΙΟ Κ.Λ.Π. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ.

ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

καλως ηρθες στην παρεα κατ αρχην :)

 

επισης αυτο που λες δεν το εχω παρατηρησει παρα μονο οταν το χερι μου ή η φατσα μου παει κοντα στο ακουστικο κατα τη διαρκεια μιας κλησης!

 

οποτε πολυ ποθανο αυτο που λες να συμβαινει διοτι κανεις κ συ κατι αναλογο...ισως!

 

οποτε δοκιμασε να το κανεις αυτο που θες οταν κατα τη διαρκεια της κλησης εχεις το τηλ σε αποσταση πανω απο 10 εκ απο το προσωπο σου και επισης το χερι σου - δαχτυλα σου ειναι μακρυα απο το ακουστικο ομιλιας διοτι διπλα ακριβως βρισκονται οι αισθητηρες αντικειμενου!

 

φιλικα,

Βασιλης.

ο ηλιος ειναι πρασινος και το γρασιδι λαμπει...κι αλλα πολλα τετοια ! Γεια σας ;)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Gdrdasky,

 

ευχαριστο γεια της απαντησεις σου.

 

Οσο γεια να ακους ραδιο απο ιντερνετ, υπαρχει ενα widget pou legete >> yourmuz.fm <<

opoios to thelei mporei na to kateuasei apo edo http://www.file-upload.net/download-2677993/Yourmuze.FM.S8500.zip.html

 

μετα πατε στην σελιδα τους, κανεισ register, δημιοθργεισ δηλαδι λογαριασμο, κε μετα κλικ στο mystation. οστε να διαλεξεις πιους σταθμουσ θελεις να ακους.!!

 

αφτο ειτανε, μετα ανειξε το widget yourmuz.fm στο κινιτο σου, κε εισαι ετειμος να απολαυσεις τουσ σταθμους που διαλεξες.:D:)

 

φιλικα μακης

 

Καλημερα, το δοκιμασα και εχω ενα προβλημα.

Ενω δουλευει κανονικα μεσω δικτυου οταν παω να συνδεθω μεσω wifi μου βγαζει αποτυχια συνδεσης.

Ξερεις γιατι;

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε, δεν αντιμετοποιζω τετειο προβλιμα , σε μενα κανονικα κε με το wifi.

 

Αρα καποια ρυθμιση του router μου θα 'ναι, θα το ψαξω. Ευχαριστω πολυ παντως για το app, εψαχνα καιρο τροπο να ακουσω web-radio.

 

Οντως ηταν το Netfaster, εβαλα ενα αλλο που εχω και δουλευει κανονικα!

Edited by haigoeo
Link to comment
Share on other sites

Εδω ενα poli omorfo widget, που σας επιτρεπει να εχεται στην αρχικη επιφανεια τα αγαπημενα σας λινκ, κε με ενα αγγιγμα να ανειγη ι σελιδα σας.

Οδηγειες υπαρχουνε μεσα στο rar.

 

Εκτοσ αφτο , εχει και προσαρμοζμενη μηχανη αναζητησεις οπος google , και πελεσ αλλες.

 

εδω το λινκ http://rapidshare.com/files/408154358/MultiLinkSlider_Final.rar

 

 

:) Μόνο στα γερμανικα είναι?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εδω ενα poli omorfo widget, που σας επιτρεπει να εχεται στην αρχικη επιφανεια τα αγαπημενα σας λινκ, κε με ενα αγγιγμα να ανειγη ι σελιδα σας.

Οδηγειες υπαρχουνε μεσα στο rar.

 

Εκτοσ αφτο , εχει και προσαρμοζμενη μηχανη αναζητησεις οπος google , και πελεσ αλλες.

 

εδω το λινκ http://rapidshare.com/files/408154358/MultiLinkSlider_Final.rar

 

 

:) Μόνο στα γερμανικα είναι?

 

Τι ενοεις μονον στα γερμανικα ????

 

to Suchen > ειναι αναζητηση kai to Favorite >> Αγαπημενα.

 

Δεν καταλαβα αλλο την ερωτηση σου.

Link to comment
Share on other sites

 

Τι ενοεις μονον στα γερμανικα ????

 

to Suchen > ειναι αναζητηση kai to Favoriten >> Αγαπημενα.

 

Δεν καταλαβα αλλο την ερωτηση σου.

 

Νομίζω πως εννοεί γιατί δεν υπάρχει σε άλλες γλώσσες..αγγλικά ασπούμε και να γράφει Search και Favorites...

Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

 

Νομίζω πως εννοεί γιατί δεν υπάρχει σε άλλες γλώσσες..αγγλικά ασπούμε και να γράφει Search και Favorites...

 

Ακριβώς αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εδω ενα poli omorfo widget, που σας επιτρεπει να εχεται στην αρχικη επιφανεια τα αγαπημενα σας λινκ, κε με ενα αγγιγμα να ανειγη ι σελιδα σας.

Οδηγειες υπαρχουνε μεσα στο rar.

 

Εκτοσ αφτο , εχει και προσαρμοζμενη μηχανη αναζητησεις οπος google , και πελεσ αλλες.

 

εδω το λινκ http://rapidshare.com/files/408154358/MultiLinkSlider_Final.rar

 

 

 

 

φιλικα μακιμαν

 

 

Tο αρχείο multislide_v3_customizable.wgt που λέει μέσα στις οδηγίες δεν το βρίσκω.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

>>Tο αρχείο multislide_v3_customizable.wgt που λέει μέσα στις οδηγίες δεν το βρίσκω. <<

 

Nai sosta , pano stin viasini mou , den to proseksa, apla to multislide_v3_customizable.wgt

 

ine pio palio version.

 

ta ypolipa ine oi ideia diadikaseia, To App legete stin version pou to anevasa >> MultiLinkSlider_Final

to app to vrika se germanikh selida , ke apla metefrasa tis ODHGEIES,!!!!

den ine diko mou programa.!

 

EDO geia ala 10 kateuasmata , to link http://rapidshare.com/files/408251557/MultiLinkSlider_Final.rar

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είναι σχετικά εύκολο να φτιάξουμε μόνοι μας εφαρμογή απλή ή χρειάζεται να ξέρεις κώδικες κλπ??
Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να στείλω και να λάβω mms. Έχω εγκαταστήσει το μήνυμα με τις ρυθμίσεις της cosmote αλλά τίποτα. Μου βγάζει αποτυχία αποστολής-άγνωστο σφάλμα. Τι να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Έγινε και αυτό!Συνδέω για πρώτη φορά το τηλέφωνο με το λαπτοπ (Windows 7 64 bit) μεσώ του KIES, μου ζητάει να κάνω αναβάθμιση, επιλέγω ναι και κατά τη διάρκεια αυτής βγάζει error και από εκείνη τη στιγμή και έπειτα το τηλ είναι νεκρό!Μου λέει το πρόγραμμα να το βάλω σε λειτουργιά ανάκτησης και να ξαναπροσπαθήσω αλλά αυτή η λειτουργιά με το πλήκτρο της φωτ μηχανής πατημένο σε συνδυασμό με το πλήκτρο μείωσης της έντασης και αυτό της ενεργοποίησης του τηλεφώνου, δεν μπορεί να μπει με τίποτα.Τα νευρά μου!!!!Καινούργιο τηλέφωνο και δεν έχω προλάβει να δω τίποτα γύρω από αυτό!

Τι κάνουμε τώρα;;;

Παιδιά βοήθεια έχω ακριβός το ίδιο πρόβλημα τι κάνουμε τώρα!;

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

 

Όταν τελειώσουν τα 10 downloads, το ανέβασα και εδώ: http://www.filefront.com/17134782/MultiLinkSlider_Final.rar

 

είναι ακριβώς το ίδιο file.

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ean enoeis, apla widget geia to inet, nai yparxei teteio programa,

 

diladi na kaneis ena eikonidio stin epifaneia tin arxiki , oste p.x na sou aneigei kateftheian to Troktiko, paradeigma ,

 

Nai yparxei teteio tool , ke ine poly aplo , se 2 lepta exeis ftiaksei to diko sou widget,

 

Ama endiaferei , tin koinotita tou myphone, ke to thelete , ??

peste to,

kai tha to anevaso !!!!!

 

ena parakalo monon stous admin ke tous mods,

Na me synxorane pou grafo grenglisch,

 

an ke prospathao , to katadynami, , alla ine kourastiko na alazeis kathe toso gia mia lexei , tin tasdtatura sou , !!!!

 

filika makis

 

ανέβασε το να το δούμε τότε.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια έχω ακριβός το ίδιο πρόβλημα τι κάνουμε τώρα!;

 

Κρατάς πατημένα ταυτόχρονα τα πλήκτρα κλειδώματος,on/off,κάτω ρύθμισης έντασης.

Link to comment
Share on other sites

Κρατάς πατημένα ταυτόχρονα τα πλήκτρα κλειδώματος,on/off,κάτω ρύθμισης έντασης.

 

Όταν κολλήσει σε οτιδήποτε και λειτουργεί τίποτα παρά μόνο η περιστροφή της εικόνας, πως το ξεκολλάμε?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...