Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Moυ φαινετέ κάποιο λάθος έκανα με το psas και ενώ δούλεψε 1 φορά κάτι πήγε στραβά και δεν πέρασε το product code. Τώρα κάθε φορά που πατάω display Nvitem κολάει η εφαρμογή και κλείνει. Επίσης στο kies όταν πηγαίνω registry λέει product code χχχχχχχχχχ. Oύτε με multiloader διορθώνει. Kαμοιά ιδέα; Μαλλόν ξεχνάω την αναβάθμιση από kies. Τουλάχιστων το βλέπει για κατέβασμα εφαρμογών.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το προλαβα αλλα παλι παγωνει το κινητο........και μετα επανεκκινηση.......:mad:

 

Δοκίμασε να βάλεις κάποια άλλη sim μέσα, ή να το ανοίξεις χωρίς sim.

 

Δοκίμασε και χωρίς κάρτα μνήμης, μήπως αλλάξει κάτι ... αλλιώς service, ή flasharisma ...

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βάλεις κάποια άλλη sim μέσα, ή να το ανοίξεις χωρίς sim.

 

Δοκίμασε και χωρίς κάρτα μνήμης, μήπως αλλάξει κάτι ... αλλιώς service, ή flasharisma ...

 

τελικα πριν απο λιγο αφου εβγαλα και sim @ storage card μπορεσα και εκανα hard reset και ολα οκ.....μαλλον το κολλησε κατι απο τα 2.....τα εβαλα παλι και λειτουργουν κανονικα..!!! ευχαριστω..!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

βρε παίδες ??? το κιες 1.5.1 . σας παρακαλώ , που θα το βρω ?? δεν το έχει κανένας σας ?? :( :(

 

Πήγαινε 10 σελίδες πίσω και θα το βρείς.. σελ.353

Edited by Aricos
Link to comment
Share on other sites

τελικα πριν απο λιγο αφου εβγαλα και sim @ storage card μπορεσα και εκανα hard reset και ολα οκ.....μαλλον το κολλησε κατι απο τα 2.....τα εβαλα παλι και λειτουργουν κανονικα..!!! ευχαριστω..!!

 

Και θυμήσου ποιο widget/app εκανες install τελευταίο να ξέρουμε :p :lol:

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και θυμήσου ποιο widget/app εκανες install τελευταίο να ξέρουμε :p :lol:

 

ισως να μην εφταιγε αυτο /....μαλλον κατι απο τα 2 παραπανω που εγραψα (sim card & storage card)...:confused:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε 10 σελίδες πίσω και θα το βρείς.. σελ.353

 

σε ευχαριστώ από καρδίας βρε φίλε Aricos,

 

και έλεγα που το είδα τελευταία !!! αλλά έπαθα πανικό με ένα πρόβλημα που αντιμετώπισα. τέλος καλό , ούλα καλά .

 

και πάλι τα ΕΦΧΑΡΙΣΤΟ ΜΟΥ γεια πάρτη σου. να είσαι πάντα καλά !!!:) :rolleyes: :)

 

 

Φιλικά μακης

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα εχει βρεθει τροπος να "εχεις" τις paid apps, αλλα πρεπει να εχεις συγκεκριμενες εκδοσεις firmware.

Αυριο που θα εχω χρονο θα το δοκιμασω μπας και βαλω καμια εφαρμογη της προκοπης αφου η samsung δεν θελει τα λεφτα μας..:lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει προσεξει κανεις μερικα ''κουμπιασματα'' στην ομιλια ,δλδ καποια κενα??

 

αν πεις ''ενα δυο τρια .........δεκα'' καποιο απο να νουμερα δε θα ακουστει...τοχει δοκιμασει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα εχει βρεθει τροπος να "εχεις" τις paid apps, αλλα πρεπει να εχεις συγκεκριμενες εκδοσεις firmware.

Αυριο που θα εχω χρονο θα το δοκιμασω μπας και βαλω καμια εφαρμογη της προκοπης αφου η samsung δεν θελει τα λεφτα μας..:lol:

 

Υπάρχει ναι, αλλά με την προτελευταία έκδοση. όχι την XXJI5

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ναι, αλλά με την προτελευταία έκδοση. όχι την XXJI5

 

Ναι, οπως επισης και με την JID (1.2), αυτην θα βαλω. Εχω μια απορια ομως, το csc που εχει μεσα η JID εχει ελληνικα ή πρεπει να βαλω αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, οπως επισης και με την JID (1.2), αυτην θα βαλω. Εχω μια απορια ομως, το csc που εχει μεσα η JID εχει ελληνικα ή πρεπει να βαλω αλλο;

 

Ούτε έχει ούτε υπαρχεί άλλο csc να βάλεις προς το παρών. Θα βλέπεις κανονικά τις επαφές που έχεις στην sim με ελληνίκα όπως επίσης θα διαβάζεις ελληνικά μηνυματά χώρις πρόβλημα άλλα δεν μπορείς να γραψείς ελληνικά και το menu θα είναι Αγγλικό.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, οπως επισης και με την JID (1.2), αυτην θα βαλω. Εχω μια απορια ομως, το csc που εχει μεσα η JID εχει ελληνικα ή πρεπει να βαλω αλλο;

 

φιλε μπορεις να μου πεις και μενα πως να βαλω το φιρμ αυτο για να κατεβασω κανα παιχνδακι-εφαρμογη?γιατι εχω σκασει τις τελευταιες μερες να το ψαχνω με κανα φιρμγουερ της προκοπης και ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει προσεξει κανεις μερικα ''κουμπιασματα'' στην ομιλια ,δλδ καποια κενα??

 

αν πεις ''ενα δυο τρια .........δεκα'' καποιο απο να νουμερα δε θα ακουστει...τοχει δοκιμασει κανεις?

 

ναι εγω το εχω προσεξει .σε εμενα το κανει αλλα το εχω συνηθισει πλεον..:lol:

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

ναι εγω το εχω προσεξει .σε εμενα το κανει αλλα το εχω συνηθισει πλεον..:lol:

 

 

γτ γινεται αυτο?

 

διορθωνετε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εγς το εχω απο γερμανο και εχει εικονιδιο my view στο μενου.

η εκδοση που εχω και μου λεει το kies οτι ειναι και η πιο προσφατη ειναι η

s8500MAJL1/S8500COSJL1.Μπορει να βοηθησει καποιος εαν χρειαζεται να κανω κατι η ειμαι ο.κ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια δειτε ενα παιχνιδακι για ταξιδια οτι πρεπει

 

http://www.youtube.com/watch?v=mjXk-BAnQlw&feature=related

 

 

που μπορουμε να το βρουμε αν δεν ειναι στο apps?

Link to comment
Share on other sites

ειναι στα απς της αγγλιας της γαλλιας και ολων των χωρων που εχουν προσβαση στις επι πληρωμη..οταν γινουν διαθεσιμες και σε εμας οι επι πληρωμη θα μπορεισ να το παρεισ;)
Link to comment
Share on other sites

ειναι στα απς της αγγλιας της γαλλιας και ολων των χωρων που εχουν προσβαση στις επι πληρωμη..οταν γινουν διαθεσιμες και σε εμας οι επι πληρωμη θα μπορεισ να το παρεισ;)

 

 

ιδεα

να μαζευτουμε να γινουμε πολλοι να πληρωσουμε δικηγορο να καταγγηλουμε ως αδικη συμπεριφορα της εταιριας που κανει διακρισεις στους πελατες της

 

να διεκδικησουμε αποζημιοσεις

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις παλιο firm πχ.JΗ3(αυτο εχω εγω), μπορεις να "τρεχεις" paid τις οποιες τις βρισκεις στα γνωστα "μαγαζια"....
Link to comment
Share on other sites

ιδεα

να μαζευτουμε να γινουμε πολλοι να πληρωσουμε δικηγορο να καταγγηλουμε ως αδικη συμπεριφορα της εταιριας που κανει διακρισεις στους πελατες της

 

να διεκδικησουμε αποζημιοσεις

Δε νομίζω ότι για το συγκεκριμένο φταίει η Samsung, το πρόβλημα αν έχω καταλάβει καλά είναι στην ελληνική νομοθεσία. Και στα android δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα; (Αλήθεια, η apple πώς το ξεπέρασε;)

Μαϊμούδαρχος
Link to comment
Share on other sites

ιδεα

να μαζευτουμε να γινουμε πολλοι να πληρωσουμε δικηγορο να καταγγηλουμε ως αδικη συμπεριφορα της εταιριας που κανει διακρισεις στους πελατες της

 

να διεκδικησουμε αποζημιοσεις

 

Ναι, και να κάνουμε διαδήλωση, να κρατάμε και πανό για τη σωτηρία της λευκής αρκούδας :p:blink:

 

Προφανώς και υπάρχει κώλυμα με την νομοθεσία. Λες και η Samsung δε θέλει να πάρει χρήματα απ'την πώληση των εφαρμογών της και στην Ελλάδα...;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και να κάνουμε διαδήλωση, να κρατάμε και πανό για τη σωτηρία της λευκής αρκούδας :p:blink:

 

Προφανώς και υπάρχει κώλυμα με την νομοθεσία. Λες και η Samsung δε θέλει να πάρει χρήματα απ'την πώληση των εφαρμογών της και στην Ελλάδα...;)

 

 

 

αυτο αφορα την εταιρια,εγω ως πελατης εχω υποστη ταπεινωση της πρωσοπικοτητας μου λογο της διακρισης της πολιτικης των πωλησεων της εταιριας σαμσουνκγ γιαυτο το λογο απαιτω αποζημιωση....

 

εδω σε ενα κλαμπ πας εχει face control κ δικαιουσε αποζημιωση...

 

τι λετε να μαζευτουμε??

Link to comment
Share on other sites

αυτο αφορα την εταιρια,εγω ως πελατης εχω υποστη ταπεινωση της πρωσοπικοτητας μου λογο της διακρισης της πολιτικης των πωλησεων της εταιριας σαμσουνκγ γιαυτο το λογο απαιτω αποζημιωση....

 

εδω σε ενα κλαμπ πας εχει face control κ δικαιουσε αποζημιωση...

 

τι λετε να μαζευτουμε??

 

Εχμ.... Ας σοβαρευτούμε.. :p Ταπείνωση της προσωπικότητας επειδή δεν κατεβάζεις επι πληρωμή το Need for Speed? :lol:

 

Τέλος πάντων, το παρόν θέμα έχει να κάνει με το Wave και όχι με το Samsung Apps,οπότε ας παραμείνουμε εντός θέματος.

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω κατι ρε παιδια...θελω να το φλασαρω σε χαμηλοτερο φιρμ αλλα εχω μακμπουκ και ακουσα οτι δεν ειναι ασφαλες το φλασαρισμα μεσω βιρτουαλ γουιντος...ισχυει?πολυ εξεζητημενη ερωτηση αλλα επρεπε να δοκιμασω μηπως παρω καμια απαντηση...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...