Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρησιμοποιώ μία κάρτα μνήμης 8GB αλλά δεν μου εμφανίζει το εικονίδιο στην πάνω μπάρα πληροφόρησης. Γιατί?

 

Μήπως το έχεις στο αθόρυβο;αν ναι τότε το εικονίδιο του αθόρυβου προφίλ θα έχει πάρει την θέση της κάρτας μνήμης στην μπάρα ειδοποιήσεων...την κάρτα παρ όλα αυτά την αναγνωρίζει κανονικά;

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως το έχεις στο αθόρυβο;αν ναι τότε το εικονίδιο του αθόρυβου προφίλ θα έχει πάρει την θέση της κάρτας μνήμης στην μπάρα ειδοποιήσεων...την κάρτα παρ όλα αυτά την αναγνωρίζει κανονικά;

:lol: :lol: :lol: ξέρεις τι έγινε? Έχω ενεργοποιημένο το ξυπνητήρι και το εικονίδιό του πήρε τη θέση αυτού για την κάρτα. Μόλις έσβησα το ξυπνητήρι το εικονίδιο της κάρτας εμφανίστηκε κανονικά.

Ψιλοχαζαμάρα τους...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: ξέρεις τι έγινε? Έχω ενεργοποιημένο το ξυπνητήρι και το εικονίδιό του πήρε τη θέση αυτού για την κάρτα. Μόλις έσβησα το ξυπνητήρι το εικονίδιο της κάρτας εμφανίστηκε κανονικά.

Ψιλοχαζαμάρα τους...:rolleyes:

 

Καλά γιατί είχες ξυπνητήρι αφού ήσουν ήδη ξύπνιος; :confused:

Anyway...ναι τα κάνει κάτι τέτοια ,θα μπορούσε το εικονίδιο απλά να υπάρχει δίπλα από το εικονίδιο της κάρτας...χώρος υπάρχει...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω μόνιμα το ξυπνητήρι , γιατί κάθε μέρα ξυπνάω συγκεκριμένη ώρα για την δουλειά , και για να μην βάζω κάθε μέρα ξυπνητήρι, έχω προγραμματισμένο και μόνιμα ενεργοποιημένο στην μπάρα πληροφόρησης
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια μετα απο 1 μερα αφου απενεργοποιησα το 3G κ αλλαξα κ την ρυθμιση με το *#8740# βλεπω θεαματικη αλλαγη στην ζωη της μπαταριας αφου με πολυ χρηση internet,μηνυματα κ κλησεις απο χθες δεν εχει πεσει η μπαταρια ουτε 1 γραμμη!

διαφορετικα θα το ειχα ηδη φορτισει!!

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το έχω δεν το έχω δεν ξυπνάω με τίποτα :p

Κομμάτια την δοκίμασα κ εγώ αυτή την αλλαγή και ναι έχω πολύ μεγαλύτερη διάρκεια στην μπαταρία πλέον...

Τώρα τελευταία χρησιμοποιώ πολύ το κινητό σαν mi-fi οπότε το φόρτιζα κάθε μέρα άντε και κάθε μιαμιση μέρα με το ζόρι,αλλά τώρα το έχω δύο μέρες που του κάνω την ίδια χρήση όπως και πριν και έχω ακόμα μια μπάρα μπαταρίας (χωρίς να έχει πέσει ακόμα κάτω από 10% η μπαταρία βέβαια..)

Edited by Gdrdasky

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους...

 

Πριν απο 4 μερες (την τεταρτη 18/8) αγορασα και γω τη συσκευη μιας που τη βρηκα απιστευτα καλη για αυτα που προσφερει και σιγουρα μετα απο οσα διαβασα στο φορουμ

 

για 3 μερες τη χρησιμοποιησα και ειδα ΟΛΑ τα θετικα του κινητου και 0 αρνητικα (2-3 φορες αργουσε λιγο στο internet, ή κολλησε γιατι δεν ειχε αρκετό χωρο να κανει 3-4 δουλειες μαζι, αλλα ηταν ελαχιστο αυτο μπροστα σε ολα τα καλα που ειχε)

 

τι εχω περασει μεσα : 1) επαφες 2) φωτο 3) τραγουδια 4) μερικα παιχνιδια 5) μερικα widgets

 

σημερα το πρωι προσπαθοντας να ανοιξω ενα παιχνιδι (τι το ηθελα και γω) που προσφεροταν και στο samsung apps και free (αυτο με τα freekicks) μου εβγαλε οτι ειναι πολλα ανοιχτα προγραμματα και εχω ανεπαρκη μνήμη. Οκ λεω παω να σβυσω οτι εχει (widgets στις οθονες μου και το παιχνιδι φυσικα). ειχα 5 οθονες και τις εκανα μολις 3. το μονο που ανοιγε ηταν ημερολογιο accurweather επαφες και τιποτε αλλο.

για να μην τα πολυλογω ΚΟΛΛΗΣΕ

και μιλαμε οτι κολλησε ενω προσπαθουσε να φορτωσει τα widgets.

 

εκανα κλεισιμο συσκευης και ανοιγμα. κολλουσε σε 5 δευτερολεπτα

ξερω οτι εχει γραφτει και παλι στο φορουμ (το εχω διαβασει ολο εννοειται...)

δεν προλαβαινω ουτε reset να κανω ουτε τιποτα...

υπαρχει καποια σκεψη για λύση?

γιατι το κινητο ΔΕΝ ανταποκρινεται σε τιποτα και ΚΟΛΛΑΕΙ

 

η πρεπει να το παω στη vodafone ?

 

ευχαριστω εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Wow,τρελλό κρασάρισμα πάντως...δοκίμασε να βγάλεις sim και κάρτα μνήμης και να το ξανα-ανοίξεις μήπως και δεν κολλήσει και μετά βλέπουμε...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετώσισα σήμερα το ίδιο ακριβώς θέμα ... Το κινητό είναι πλέον Off. Παιδιά αν οποιοσδήποτε έχει βρει λύση στο παραπάνω σενάριο please ... Αν και οι οιωνοί δείχνουν service ... Και να τύχει την ατυχία μου Παρασκευή ...

 

λοιπόν,

αν θες να σώσεις τα δεδομένα που έχεις στο κινητό μπορείς να το ανοίξεις με μια πατέντα που είχα βρει όταν είχα το ίδιο πρόβλημα.

 

συνδέεις το κινητό στο usb όταν ο υπολογιστής είναι ανοικτός και το τηλέφωνό σου κλειστό. Σε 10-20 δευτερόλεπτα θα αρχίσει να φορτίζει (όχι να βγει απλά το εικονίδιο της μπαταρίας, αλλά να φορτίζει)

τότε πάτα το κουμπί ενεργοποίησης και θα ξεκινήσει το τηλέφωνο κανονικά.

μπες μέσα, συνδέσου με το kies και κάνε backup τηλέφωνα-sms και ότι άλλο θες.

 

το πρόβλημα όμως παραμένει και αν δεν είναι συνδεδεμένο το κινητό σε usb δεν θα ανοίγει.

 

(τη διαδικασία αυτή μπορείς να την κάνεις και με το φορτιστή. Όταν αρχίσει να φορτίζει το κινητό θα ανοίξει κανονικά)

 

αν μπορείς ακόμη να κάνεις αναβάθμιση κάνε τη. εμένα μου έβγαζε ότι δε μπορώ και δεν είχα άλλη επιλογή από το να πάω στο service.

Το πρόβλημα είναι απλά software οπότε θα σου το επιστρέψουν σχετικά γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν,

αν θες να σώσεις τα δεδομένα που έχεις στο κινητό μπορείς να το ανοίξεις με μια πατέντα που είχα βρει όταν είχα το ίδιο πρόβλημα.

 

συνδέεις το κινητό στο usb όταν ο υπολογιστής είναι ανοικτός και το τηλέφωνό σου κλειστό. Σε 10-20 δευτερόλεπτα θα αρχίσει να φορτίζει (όχι να βγει απλά το εικονίδιο της μπαταρίας, αλλά να φορτίζει)

τότε πάτα το κουμπί ενεργοποίησης και θα ξεκινήσει το τηλέφωνο κανονικά.

μπες μέσα, συνδέσου με το kies και κάνε backup τηλέφωνα-sms και ότι άλλο θες.

 

το πρόβλημα όμως παραμένει και αν δεν είναι συνδεδεμένο το κινητό σε usb δεν θα ανοίγει.

 

(τη διαδικασία αυτή μπορείς να την κάνεις και με το φορτιστή. Όταν αρχίσει να φορτίζει το κινητό θα ανοίξει κανονικά)

 

αν μπορείς ακόμη να κάνεις αναβάθμιση κάνε τη. εμένα μου έβγαζε ότι δε μπορώ και δεν είχα άλλη επιλογή από το να πάω στο service.

Το πρόβλημα είναι απλά software οπότε θα σου το επιστρέψουν σχετικά γρήγορα.

 

θα το προσπαθησω και θα σου πω... σε ευχαριστω πολυ

το θεμα ειναι να μην το παω στη vod γιατι δεν ξερω ποσο καιρο θα κανει...

 

παντως θα το προσπαθησω και θα σας ενημερωσω

ευχαριστω πολυ

 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ... μολις το εκανα και δυστυχως κολλαει ακομα και ετσι. δεν μπορει να ολοκληρωσει την συνδεση με τον υπολογιστη. Ασε που κανει συνεχεια restart το κινητο

ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ

Edited by tdalis
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η λύση με τον κωδικό *#8740# που είχα ποστάρει πιο πάνω, δεν ξέρω αν συνεχίζει να λειτουργεί μετά την επανεκκίνηση του κινητού. Κρατάει τη ρύθμιση ή τη χάνει?
Link to comment
Share on other sites

θα το προσπαθησω και θα σου πω... σε ευχαριστω πολυ

το θεμα ειναι να μην το παω στη vod γιατι δεν ξερω ποσο καιρο θα κανει...

 

παντως θα το προσπαθησω και θα σας ενημερωσω

ευχαριστω πολυ

 

και εγώ αυτούς τους ενδοιασμούς είχα.. δεν ήθελα με τίποτα να το πάω στο service, αλλά δεν είχα βρει άλλο τρόπο να το διορθώσω εκτός από multiloader κτλ.

 

καλή τύχη!

 

το αστείο είναι ότι και εγώ παρασκευή βράδυ το είχα πάθει..

τυχαίο?

 

*edit: πρέπει να έγινε ένα ψιλομπέρδεμα.. η λύση που αναφέρω δεν αναφέρεται στη δική σου περίπτωση αλλά στου stud112

Edited by Lynx
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η λύση με τον κωδικό *#8740# που είχα ποστάρει πιο πάνω, δεν ξέρω αν συνεχίζει να λειτουργεί μετά την επανεκκίνηση του κινητού. Κρατάει τη ρύθμιση ή τη χάνει?

 

αγνωστο γιαυτο και για καλο κ για κα=κο τσεκαρε το παλι!!το θεμα ειναι τι αλλο επηρεαζεται κ γιατι δν το εχει εξαρχης η samsung ετσι??anyway

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω :p

Ποιός ξέρει μπορεί τις παρασκευές να σεληνιάζονται τα waves και να βγαίνουν off...

Εγώ γμτ έχω πρόβλημα hardware και αν το πάω,μετά από κανα τρίμηνο θα το δω και αν...έχει μισό pixel καμμένο,δλδ μπορεί να δείξει το κόκκινο το συγκεκριμένο pixel αλλά όχι το πράσινο κ το μπλε...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

έχω την συσκευή στο service 1 μήνα... Απλά αν έχετε hardware προβλημα καλύτερα να το πετάξετε παρά να το στείλετε στην samsung...

 

σε harware προβλήματα o μήνας είναι στάνταρ και σε άλλες εταιρίες..

έχω τραβήξει εγώ από sonyericsson..

τώρα εσύ έπεσες και μέσα στον δεκαπενταύγουστο, που είναι dead period στην Ελλάδα, οπότε θα πάρει λίγο παραπάνω.

 

είναι να μη σου τύχει φίλε..

Link to comment
Share on other sites

και εγώ αυτούς τους ενδοιασμούς είχα.. δεν ήθελα με τίποτα να το πάω στο service, αλλά δεν είχα βρει άλλο τρόπο να το διορθώσω εκτός από multiloader κτλ.

 

καλή τύχη!

 

το αστείο είναι ότι και εγώ παρασκευή βράδυ το είχα πάθει..

τυχαίο?

 

*edit: πρέπει να έγινε ένα ψιλομπέρδεμα.. η λύση που αναφέρω δεν αναφέρεται στη δική σου περίπτωση αλλά στου stud112

 

sorry :) νομιζα οτι αναφεροσουν σε μενα.. .παντως σε μενα δεν δουλεψε!

οχι τιποτε αλλο... τωρα πρεπει αναγκαστικα να περιμενω να παει δευτερα και βλεπουμε αν θα μπορεσουν να το διορθωσουν και ποτε...

 

Απλα μου τη δινει που ενα καινουριο κινητο χωρις τιποτα πειραγμενο και με ελαχιστα πραγματα μεσα να τρωει τετοιο κολλημα την 3η μερα και να πρεπει να το παω πισω και να μου επιστραφει μετα απο 2-3 μηνες αν υπαρχει προβλημα... ****το!

 

Οταν εχω την sim μεσα και μεχρι να δωσω κωδικο για να μπει το τηλεφωνο δεν κολλαει καθολου.. και φορτιζει και κανονικα αν εχω το φορτιστη πανω... με το που θα μπω κολλαει σε 5 δευτερολεπτα... δεν προλαβαινω να κανω τιποτα... το αφησα σχεδον μια ωρα και δεν ξεκολλαει με τιποτα

@@@ ψεμματα ξεκολλαει μετα απο 5 λεπτα αλλα κανει συνεχεια restart@@@

 

παντως αν καποιος εχει καμια λυση... ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ:D

ευχαριστω

Edited by tdalis
Link to comment
Share on other sites

αγνωστο γιαυτο και για καλο κ για κα=κο τσεκαρε το παλι!!το θεμα ειναι τι αλλο επηρεαζεται κ γιατι δν το εχει εξαρχης η samsung ετσι??anyway

Ευχάριστα νέα. Ο κωδικός διατηρείται ακόμη και μετά από επανεκκίνηση. Έκανα επανεκκίνηση, πέρασα πάλι τον κωδικό και με γύρισε στην προηγούμενη/αρχική κατάσταση (CP UART mode enabled) :happy:

Link to comment
Share on other sites

εκανα κλεισιμο συσκευης και ανοιγμα. κολλουσε σε 5 δευτερολεπτα

ξερω οτι εχει γραφτει και παλι στο φορουμ (το εχω διαβασει ολο εννοειται...)

δεν προλαβαινω ουτε reset να κανω ουτε τιποτα...

υπαρχει καποια σκεψη για λύση?

γιατι το κινητο ΔΕΝ ανταποκρινεται σε τιποτα και ΚΟΛΛΑΕΙ

 

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα και το "έφτιαξα" με το να του περάσω χειροκίνητα πάλι το firmware. Οδηγίες για το πως θα το κάνεις αυτό μπορείς να βρεις εδώ(προσοχή PDF). Προσοχή, θα σβηστούν όλα εάν το κάνεις αυτό.

 

Δεν είναι τίποτα, είναι αρκετά απλή η διαδικασία. Βέβαια το γεγονός ότι το κινητό είναι από vodafone ίσως σημαίνει ότι είναι κλειδωμένο or something. Και δεν ξέρω εάν υπάρχει τρόπος να το ελέγξεις αυτό πια(αφού κολάει με το που ξεκινάει). Αλλά στον οδηγό λένε να το τσεκάρεις πριν κάνεις το firmware upgrade γιατί εάν είναι κλειδωμένο από vodafone, θα πάρεις το ***** :Ρ.

 

Οταν εχω την sim μεσα και μεχρι να δωσω κωδικο για να μπει το τηλεφωνο δεν κολλαει καθολου.. και φορτιζει και κανονικα αν εχω το φορτιστη πανω... με το που θα μπω κολλαει σε 5 δευτερολεπτα... δεν προλαβαινω να κανω τιποτα... το αφησα σχεδον μια ωρα και δεν ξεκολλαει με τιποτα

@@@ ψεμματα ξεκολλαει μετα απο 5 λεπτα αλλα κανει συνεχεια restart@@@

 

Ακριβώς το ίδιο πράγμα έκανε και σε εμένα. Απλώς βγάλε sim και sd κάρτα(εάν έχεις) και κάνε ότι γράφει το pdf που λίνκαρα πιο πάνω. Απλώς όπως είπα, δεν ξέρω εάν έχει κανένα κλείδωμα vodafone, γιατί εάν έχει, το τηλέφωνο θα γίνει τουβλάκι. Και δυστυχώς δεν μπορείς να το ελέγξεις τώρα. Ίσως εάν υπάρχει κανείς άλλος που να έχει αγοράσει το κινητό από τη vodafone πρόσφατα, να τσεκάρει και να σου πει εάν έχει κλείδωμα(δίνεις 1 κωδικό που γράφεται μέσα στο pdf για να δεις).

 

Υπόψην, στην αρχή τα wave που έδινε η vodafone ήταν μαμήσια(δηλαδή καμία διαφορά με τα άλλα), τώρα δίνει με λιγάκι τροποποιημένο firmware που δείχνει το σήμα vodafone όταν ξεκινάει νομίζω. Αυτό τουλάχιστον άκουσα, ας το επιβεβαιώσει κάποιος εάν γίνεται. Βέβαια αυτό δεν σημαίνει ότι είναι σώνει και καλά κλειδωμένο το κινητό, απλώς το γράφω για να δείξω ότι έχουν αλλάξει τα wave που πούλαγε η vodafone στην αρχή από αυτά που πουλάει τώρα. Και άρα μπορεί να μην ήταν κλειδωμένα τα πρώτα και τα τωρινά να είναι.

 

ΥΓ Και εγώ θα απέφευγα να το στείλω στο service γιατί δεν είναι να μπλέκεις με τέτοια στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια το γεγονός ότι το κινητό είναι από vodafone ίσως σημαίνει ότι είναι κλειδωμένο or something:Ρ.

 

Κανένα τηλέφωνο στην Ελλάδα δεν είναι κλειδωμένο σε κάνεναν πάροχο.

 

Άλλο branded, άλλο locked.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα τηλέφωνο στην Ελλάδα δεν είναι κλειδωμένο σε κάνεναν πάροχο.

 

Άλλο branded, άλλο locked.

ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ "vodafone"

To σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι branded

τωρα να το δοκιμασω και να μην δουλεψει ειναι λιγο...

 

το θεμα ειναι να δοκιμασω οτι λεει το pdf αλλα θα καταφερω να φτάσω εκει?

αφου μου κανει συνεχεια restart?

 

στο pdf λεει "Βεβαιωθείτε ότι το τηλεφωνό σςας συνδεεται κανονικά με το Samsung Kies"

εμενα πριν που το προσπαθουσα να το συνδεσω δε με αφηνε να το δει και μου ελεγε οτι προεκυψε "προβλημα συνδεσης" γιατι το τηλεφωνο κολλουσε

πως θα το δει το τηλεφωνο το kies??

Edited by tdalis
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή, θα σβηστούν όλα εάν το κάνεις αυτό.

 

δε με νοιαζει και να σβυστουν... στο τελος τελος δεν εχω περασει και τιποτα και εχω και backup τα τηλεφωνα

 

το θεμα ειναι να δουλεψει

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστα νέα. Ο κωδικός διατηρείται ακόμη και μετά από επανεκκίνηση. Έκανα επανεκκίνηση, πέρασα πάλι τον κωδικό και με γύρισε στην προηγούμενη/αρχική κατάσταση (CP UART mode enabled) :happy:

Δηλαδή φιλαράκο, CP UART mode είναι η αρχική κατάσταση? Επειδή το δικό μου από την αρχή ήταν σε AP UART και μπορώ να πώ ότι με λίγη εως μέτρια χρήση περνώ 4-6 μερες. Μπορεί κάποιος να εξηγήσει πώς φτιάχνουμε τις ρυθμίσεις VOD????? Επιλέγω ρυθμίσεις VOD και ανοίγει κενή σελίδα με μόνη επιλογή το ΠΙΣΩ.

Link to comment
Share on other sites

δε με νοιαζει και να σβυστουν... στο τελος τελος δεν εχω περασει και τιποτα και εχω και backup τα τηλεφωνα

 

το θεμα ειναι να δουλεψει

 

το τελευταιο firmware θελει περιπου 10 λεπτα για να κατεβει..

μολις τελειωσει θα προσπαθησω το επιχειρημα

 

απλα ρωταω : πειτε οτι κατι δεν παει καλα... πειτε οτι τουβλαρει το κινητο μου (λες και τωρα δουλευει) πειτε οτι κατι κανω λαθος (ανθρωπος ειμαι και γω :lol:) μετα πειτε οτι το παω στη vod Που το πηρα πριν απο 3 μερες δευτερα πρωι πρωι τι θα μου πουνε και τι θα εχω να αντιμετωπισω?

για να ξερω αν πρεπει να ξεκουρασω το μυαλο μου και να ειμαι ετοιμος για γκαζια τη δευτερα η να το παρω μαλακά μαλακά ....

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή φιλαράκο, CP UART mode είναι η αρχική κατάσταση? Επειδή το δικό μου από την αρχή ήταν σε AP UART και μπορώ να πώ ότι με λίγη εως μέτρια χρήση περνώ 4-6 μερες. Μπορεί κάποιος να εξηγήσει πώς φτιάχνουμε τις ρυθμίσεις VOD????? Επιλέγω ρυθμίσεις VOD και ανοίγει κενή σελίδα με μόνη επιλογή το ΠΙΣΩ.
Ναι, η αρχική (προρυθμισμένη) κατάσταση είναι η CP UART mode. Πάντως όλοι όσοι χρησιμοποίησαν τον κωδικό, η ρύθμιση άλλαξε σε AP UART mode...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...