Jump to content

Sony Ericsson Hazel


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαβάζοντας τα post στο topic είδα αυτό και αυτό που αναφέρονται στη μπαταρία του κινητού.

 

Και τα δυο παιδιά αναφέρουν ότι τη χρήση που έκανες εσύ μέσα σε μια μέρα την έκαναν σε 3-4 μέρες. Πάνω κάτω λοιπόν τηρουμένων των αναλογιών είστε στα ίδια οπότε λογικό μου φαίνεται.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 312
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλημερα. Χρειαζομαι επειγοντως τις γνωμες σας γιατι μου φαινεται κατι δεν ειναι λογικο...

Εφτασε χθες το μεσημει στα χερια μου το hazel απο πλαισιο. Απ τις 3 περιπου το μεσημερι και μετα και με 55% μπαταρια φορτισμενη απ τη μανα του ξεκιναει το ψαξιμο, wi-fi, συνδεση στο pc για μεταφορα αρχειων, κανα 45λεπτο ομιλια, παρα παρα πολυ σκαλισμα της καμερας και ολα αυτα μεχρι τις 9 μιση το βραδυ οπου η μπαταρια ειχε φτασει πλεον στο 3% (δικαιολογημενα κατα την αποξη μου) με ειδοποιουσε για χαμηλη σταθμη και το εβαλα για φορτιση. Μετα απο κανα 2 μισαωρο περιπου μπαταρια στο 100% και ολα μια χαρα. Αποσυνδεω φορτιστη και μιλαω για κανα 45λεπτο παλι τηλ, τσεκαρω μπαταρια αφου κλεινω και εχει φτασει στο 83-80%. Μπαινω μετα για λιγο κυριολεκτικα λιγο wi-fi και μετα τακτοποιουσα φακελους με φωτογραφιες, βιντεο, ηχο οπου και χαζευα παραλληλα και τελος δουλεψα και καμερα βραδυ να δω τι κανει.. Αυτα ολα μεχρι τις 4 παρα το βραδυ οπου το αφηνω στην ακρη να πεσω για υπνο τσεκαρω μπαταρια μου λεει 42% και τωρα το πρωι κανα μισαωρο πριν μ'ειδοποιει για χαμηλη σταθμη μπαταριας..!!!!!!!!!!!!!!!

 

Και ερωτω εγω τωρα: ειναι φυσιολογικο μεσα σε 5 περιπου ωρες να εξατληθει 40% της μπαταριας χωρις να κανω τιποτα???? Για να σας προλαβω wi-fi, bluetooth, εφαρμογες τα κοιταξα πριν τ'αφησω ηταν ολα ανενεργα 1000% σιγουρο αυτο.

Συγνωμη για το μακροσκελες και ισως βαρετα αναλυτικο post μου, περιμενω γνωμες παιδια, ευχαριστω.!!

 

Wifi, Bluetooth και συναφή, όλα κλειστά

Μέσα σε μισή μέρα, ξοδευόντας τη με ιντερνετ στο κινητό και αυτό με τον παροχέα, η μπαταρία πέφτει στο άψε σβήσε.

Αυτό που ελεγε κάποιος οτι κρατάει πολύ καιρο η μπαταρία, το Hazel που είχα στα χέρια μου, κράτησε όσο του φίλου από πάνω.

Κάθε μέρα φόρτιση και αν χρειαστεί και 2η μέσα στην ίδια την ημέρα!

 

Youtube δεν μπόρεσα ακόμα να δω, είτε με wifi είτε με παροχέα. (οι ρυθμίσεις σεταρισμένες από την εταιρία)

Υπογραφή .. Εγώ!
Link to comment
Share on other sites

Wifi, Bluetooth και συναφή, όλα κλειστά

Μέσα σε μισή μέρα, ξοδευόντας τη με ιντερνετ στο κινητό και αυτό με τον παροχέα, η μπαταρία πέφτει στο άψε σβήσε.

Αυτό που ελεγε κάποιος οτι κρατάει πολύ καιρο η μπαταρία, το Hazel που είχα στα χέρια μου, κράτησε όσο του φίλου από πάνω.

Κάθε μέρα φόρτιση και αν χρειαστεί και 2η μέσα στην ίδια την ημέρα!

 

Youtube δεν μπόρεσα ακόμα να δω, είτε με wifi είτε με παροχέα. (οι ρυθμίσεις σεταρισμένες από την εταιρία)

 

Αν εχει οπως λες Wifi, Bluetooth και συναφή κλειστα(GPS) δε το εχεις σε 3G και εχεις σημα η μπαταρια του τηλεφωνου πεταει!!:)

Βεβαιως δεν ειπαμε να μιλαμε και ολη την ωρα,παντως εγω με λιγα sms και περιπου 2 ωρες ομιλια τωρα που εχει στρωσει κιολας μου κραταει χαλαρα 4 μερες με 5

Δε παιζω παιχνιδια,δεν ακουω ραδιο η ΜΡ3,το εχω για βασικο μου τηλεφωνο και με εχει ξελασπωσει σε αυτονομια σταθεροτητα ευχρηστια!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

αγορασα χθες το HAZEL SONY ERICSSON και παρατηρησα οτι δεν υπαρχει η δυνατοτητα ληψης sms με αναδυομενο κειμενο οπως εχει το προηγουμενο μοντελο κινητου μου και αλλα της ιδιας εταιρειας.γνωριζετε αν υπαρχει καπου αυτη η ρυθμιση γιατι θεωρω πολυ σημαντικο να διαβαζω μονο εγω το κειμενο του sms οταν επιλεξω την αναγνωση του και οχι να ειναι ευαναγνωστο με το που γινεται ληψη sms απο τον καθενα που μπορει να εχει το κινητο μου μπροστα του τυχαια.σαν συσκευη ειναι καταπληκτικη με παρα πολλες δυνατοτητες αλλα αυτο το θεωρω μειονεκτημα για καποιον που επικοινωνει κατα πολυ μεσω sms.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΩ ΘΕΜΑ ΜΟΛΙΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΧΩ ΕΝΑ SE HAZEL ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ.ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???:angry:
Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στην παρέα μας! :)

 

Για την καλύτερη οργάνωση του forum, έχουν δημιουργηθεί ήδη αρκετά επισημασμένα θέματα, τα οποία μπορούν να φιλοξενήσουν τα μηνύματά. Τα επίσημα θέματα ξεχωρίζουν από το πρόθεμα [Επίσημο]. Ευρετήριο των επισήμων θεμάτων θα βρεις στο [thread=202335]SE Forum - Ευρετήριο θεμάτων[/thread]. Εκεί εκτός άλλων θα βρεις πολλές χρήσιμες πληροφορίες για τη δημιουργία θεμάτων και μηνυμάτων.

 

Όσον αφορά τη γραφή των μηνυμάτων σύμφωνα με τους ΟΠΧ απαγορεύεται η γραφή με συνεχόμενα κεφαλαίους χαρακτήρες, καθώς κάτι τέτοιο καθιστά τα μηνύματα δυσανάγνωστα και κουραστικά και εκτός αυτού στην κουλτούρα του διαδικτύου, η κεφαλαία γραφή ισοδυναμεί με αύξηση του τόνου της έντασης της φωνής.

 

Συνοψίζοντας, κλειδώνουμε τούτο το θέμα καθώς υπάρχει ήδη ανοιχτό για το Hazel και, θα σε παρακαλούσα να μεταγράψεις το μήνυμά σου με μικρούς χαρακτήρες στο υπάρχον: [thread=263483]Sony Ericsson Hazel[/thread]

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΩ ΘΕΜΑ ΜΟΛΙΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΧΩ ΕΝΑ SE HAZEL ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ.ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???:angry:

Ξανά βάλε πάλι μια κάρτα άλλης εταιρείας (εκτός cosmote) και κανονικά θα πρέπει να ξανά δεις την επιλογή της αναφοράς. Ενεργοποιησέ την και βάλε πάλι την κάρτα της cosmote.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

OK. Τότε κάνε τον κόπο και κάνε άλλη μια αναβάθμιση (θα επιλέξεις επιδιόρθωση αυτή τη φορά) μιας και είπες ότι με την αναβάθμιση το πρόβλημα είχε λυθεί.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.αγορασα το HAZEL SONY ERICSSON και παρατηρησα οτι δεν υπαρχει η δυνατοτητα ληψης sms με αναδυομενο κειμενο οπως εχει το προηγουμενο μοντελο κινητου μου και αλλα της ιδιας εταιρειας.γνωριζετε αν υπαρχει καπου αυτη η ρυθμιση γιατι θεωρω πολυ σημαντικο να διαβαζω μονο εγω το κειμενο του sms οταν επιλεξω την αναγνωση του και οχι να ειναι ευαναγνωστο με το που γινεται ληψη sms απο τον καθενα που μπορει να εχει το κινητο μου μπροστα του τυχαια.σαν συσκευη ειναι καταπληκτικη με παρα πολλες δυνατοτητες αλλα αυτο το θεωρω μειονεκτημα για καποιον που επικοινωνει κατα πολυ μεσω sms.

 

Μακαρι να με βοηθησετε γιατι ειναι πολυ εκνευριστικο.

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.αγορασα το HAZEL SONY ERICSSON και παρατηρησα οτι δεν υπαρχει η δυνατοτητα ληψης sms με αναδυομενο κειμενο οπως εχει το προηγουμενο μοντελο κινητου μου και αλλα της ιδιας εταιρειας.γνωριζετε αν υπαρχει καπου αυτη η ρυθμιση γιατι θεωρω πολυ σημαντικο να διαβαζω μονο εγω το κειμενο του sms οταν επιλεξω την αναγνωση του και οχι να ειναι ευαναγνωστο με το που γινεται ληψη sms απο τον καθενα που μπορει να εχει το κινητο μου μπροστα του τυχαια.σαν συσκευη ειναι καταπληκτικη με παρα πολλες δυνατοτητες αλλα αυτο το θεωρω μειονεκτημα για καποιον που επικοινωνει κατα πολυ μεσω sms.

 

Μακαρι να με βοηθησετε γιατι ειναι πολυ εκνευριστικο.

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

 

Φιλε μου και εμενα μ'ενδιαφερει το συγκεκριμενο θεμα αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω βρει η δεν εχω ακουσει κατι. Αν βρω κατι θα ενημερωσω!

 

Αν εχει οπως λες Wifi, Bluetooth και συναφή κλειστα(GPS) δε το εχεις σε 3G και εχεις σημα η μπαταρια του τηλεφωνου πεταει!!:)

Βεβαιως δεν ειπαμε να μιλαμε και ολη την ωρα,παντως εγω με λιγα sms και περιπου 2 ωρες ομιλια τωρα που εχει στρωσει κιολας μου κραταει χαλαρα 4 μερες με 5

Δε παιζω παιχνιδια,δεν ακουω ραδιο η ΜΡ3,το εχω για βασικο μου τηλεφωνο και με εχει ξελασπωσει σε αυτονομια σταθεροτητα ευχρηστια!:)

 

Φιλε μου χωρις καθολου χρηση wi-fi, Bluetooth, GPS, 3G off και γενικα τιποτα τιποτα αλλο με μπαταρια στο 100% και ομιλια 4:30 - 5 ωρες συνολικα κατα τη διαρκεια της ημερας η μπαταρια ξεψυχαει.

 

Απ τη στιγμη που δινουν απ τη SE 10 ωρες ομιλιας ειναι λογικο το κινητο να κραταει μονο τις μισες?

Οκ το καταλαβαινω να εχει αποκλιση απ το 10 ωρο που δινουν αλλα τοσο πολυ δηλαδη σχεδον το μισο?

Απ την εγγυηση υπαρχει καλυψη για κατι τετοιο, γνωριζει κανεις κατι?

Edited by multiPetros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για πολλαπλή παράθεση χρησιμοποιείστε το κουμπάκι που βρίσκεται τέρμα δεξιά. Για οδηγίες: http://www.myphone.gr/forum/faq.php?faq=vb3_reading_posting#faq_vb3_replying
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου χωρις καθολου χρηση wi-fi, Bluetooth, GPS, 3G off και γενικα τιποτα τιποτα αλλο με μπαταρια στο 100% και ομιλια 4:30 - 5 ωρες συνολικα κατα τη διαρκεια της ημερας η μπαταρια ξεψυχαει.

 

Απ τη στιγμη που δινουν απ τη SE 10 ωρες ομιλιας ειναι λογικο το κινητο να κραταει μονο τις μισες?

Οκ το καταλαβαινω να εχει αποκλιση απ το 10 ωρο που δινουν αλλα τοσο πολυ δηλαδη σχεδον το μισο?

Απ την εγγυηση υπαρχει καλυψη για κατι τετοιο, γνωριζει κανεις κατι?

 

Δε ξερω φιλε μου ειναι πολλες οι ωρες παντως που μιλας και να ξερεις οι ωρες που δινουν για αυτονομια οι κατασκευαστες αναφεροντε σε ιδανικες συνθηκες εργαστηριου πραγμα που δε προκειτε να το πετυχεις στη πραξει π.χ. λιγο αυξομιωση απ το τελειο να εχεις στο σημα απ το παροχο αντε γεια!

Παντως αναλογος με την οθονη κ τις δυνατοτητες του το τηλεφωνακι εχει κορυφαια αυτονομια 4-5 ημερων για μενα με καλο σημα στη περιοχη μου απ τη κοτε

 

Συγκριτικα τα HD2 με windows μου κραταει 1.5 εως 2 max μερες,με android βγαζει 1 μερα,το Desire HD που ειχα πριν λιγο καιρο στα ιδια το LG windows phone 7 που εχω στις 2 εως 2 μιση μερες και το Nokia 6710 navigator τα ιδια με το LG στη καλυτερη!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω φιλε μου ειναι πολλες οι ωρες παντως που μιλας και να ξερεις οι ωρες που δινουν για αυτονομια οι κατασκευαστες αναφεροντε σε ιδανικες συνθηκες εργαστηριου πραγμα που δε προκειτε να το πετυχεις στη πραξει π.χ. λιγο αυξομιωση απ το τελειο να εχεις στο σημα απ το παροχο αντε γεια!

Παντως αναλογος με την οθονη κ τις δυνατοτητες του το τηλεφωνακι εχει κορυφαια αυτονομια 4-5 ημερων για μενα με καλο σημα στη περιοχη μου απ τη κοτε

 

Συγκριτικα τα HD2 με windows μου κραταει 1.5 εως 2 max μερες,με android βγαζει 1 μερα,το Desire HD που ειχα πριν λιγο καιρο στα ιδια το LG windows phone 7 που εχω στις 2 εως 2 μιση μερες και το Nokia 6710 navigator τα ιδια με το LG στη καλυτερη!:)

 

Καταλαβα φιλε μου σ'ευχαριστω!

 

Παιδια αξιζει ο κοπος για αντικατασταση της μπαταριας με αλλη με περισσοτερα mAh? Το λεω απ την αποψη πχ αν δεν προκαλεσει καποιο προβλημα στο κινητο θ'αυξηθει αισθητα ο χρονος διαρκειας της μπαταριας? Το hazel για παραδειγμα χρησιμοποιει μπαταρια 1000 mAh και εχω βρει αλλες με 1600 mAh θα δω αισθητη διαφορα η θα ειναι κανα 3ωρο - 4ωρο μονο, γνωριζετε?

Edited by multiPetros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

... κι εγώ νέος κάτοχος ενός hazel και παιδεύομαι να μεταφέρω κάτι φωτογραφίες από το κινητό στον υπολογιστή με καλώδιο που είχα από το SE K530 αλλά δεν τα καταφέρνω.... Δεν λειτουργεί η αντιγραφή κι επικόλληση κι ο φάκελος που τις περιέχει (το δοκίμασα και με τον φάκελο στην μνήμη του τηλεφώνου και με την έξτρα μνήμη) φαίνεται ως "μόνο για ανάγνωση" και δεν μου δίνει περιθώρια να αλλάξω την επιλογή αυτή.

 

Καμιά ιδέα για να βρω λύση στο πρόβλημά;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που εμένα με ευχαρίστησε αρκετά : Μέσα απ το μήνυμα, στις επιλογές, υπάρχει η δυνατότητα απενεργοποίησης της πρόβλεψης λέξεων. Έτσι η δημιουργία μηνύματος γίνεται όπως τα παλιά SE
Ένα βράδυ που βρέχε μονοτονα
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,ειμαι καινουργιος εδω... :)

θελω να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο(se hazel) αλλα εχω δει το εξης προβλημα :!:

οταν παω να δω ενα βιντεο στο youtube δεν μπορω να δω το βιντεο και μου βγαζει να επιλέξω gprs ή gsm.Στις ρυθμίσεις internet βλέπω μόνο gsm ή gprs.

θα ηθελα την βοηθεια σας. :!: :cry:

 

ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα φιλε μου σ'ευχαριστω!

 

Παιδια αξιζει ο κοπος για αντικατασταση της μπαταριας με αλλη με περισσοτερα mAh? Το λεω απ την αποψη πχ αν δεν προκαλεσει καποιο προβλημα στο κινητο θ'αυξηθει αισθητα ο χρονος διαρκειας της μπαταριας? Το hazel για παραδειγμα χρησιμοποιει μπαταρια 1000 mAh και εχω βρει αλλες με 1600 mAh θα δω αισθητη διαφορα η θα ειναι κανα 3ωρο - 4ωρο μονο, γνωριζετε?

 

Παιδια δε ξερετε κανενας τιποτα??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δε ξερετε κανενας τιποτα??

 

εγω λεω να μην πειραξεις καθολου την μπαταρια του γιατι ετσι κι αλλιως ειναι πολυ δυνατη!εκτος αν δε ξεκολλας το κινητο απ το χερι σου!

Link to comment
Share on other sites

Αν τα χαρακτηριστικά της μπαταρίας είναι τα ίδια τότε δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Αντιθέτως αυξάνοντας τα mAh εννοείται ότι θα βελτιώσεις και τους χρόνους αναμονής και ομιλίας.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους!Μηπως μπορεί κάποιο μέλος να μου πεί πως μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιον ήχο από την κάρτα μνήμης ως ήχο κλήσης στο κινητό , δεν υπάρχει η επιλογή "χρήση ως ήχο κλήσης"

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σε όλους!Μηπως μπορεί κάποιο μέλος να μου πεί πως μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιον ήχο από την κάρτα μνήμης ως ήχο κλήσης στο κινητό , δεν υπάρχει η επιλογή "χρήση ως ήχο κλήσης"

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Πηγαινεις στο ''organizer'' και απο εκει στην ''διαχειριση αρχειων'' , εκει μεσα λοιπον , καπου χαμηλα θα δεις οτι εχεις περασει στην καρτα μνημης απο μουσικη , επιλεγεις το κομματι που θελεις , κανεις δεξι κλικ και επιλεγεις ''χρηση ως'' και επειτα ''ηχο κλησης'' ή οτι αλλο θες.

Ελπιζω να βοηθησα!

 

Παιδια εχω ενα μεγαλο προβλημα , πανε 2 μερες που τελικα αγορασα το κινητο αυτο ( ενω σκοπευα να παρω ενα αλλο :P ) και θελω να μπω στο internet , συνδεομαι μια χαρα με wi-fi , μου λεει συνδεση επιτυχης, μετα παταω διευθυνση στο internet , μου λεει , συνδεση μεσω wi-fi και ολα καλα μεχρι εδω , περιμενω λοιπον λιγη ωρα μεχρι να μου εμφανισει την σελιδα που θελω και μου πεταει το εξης μυνημα ''σφαλμα επικοινωνιας . δοκιμαστε ξανα, απενεργοποιηστε το wi-fi ή επικοινωνιας με τον παροχεα σας για υποστηριξη '' και πιστεψε εχω προσπαθησει απειρες φορες αυτες τις 2 μερες να μπω και μου βγαζει το ιδιο μυνημα συνεχεια!!!! Επισης για να σας προλαβω το internet που ''κλεβω'' ειναι το δικο μου που εχω ετσι και αλλιως σπιτι , δηλαδη η συνδεση ειναι σωστη και εχω αριστο σημα!

Αν μπορεις καποιος να βοηθησει ας απαντησει! Ευχαριστω εκ των προτερων!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολη την κοινοτητα!!ζηταω απελπιστικα την βοηθεια σας..!!

πριν 2 μερες καηκε η οθονη του κινητου μου sony ericsson hazel.

ευτυχως ειχα προνοησει και ειχα ηδη παραγγειλει νεο κινητο!

το προβλημα μου δεν ειναι εκει καθως καταλαβα οτι ολες μου οι επαφες ειναι στο hazel!!!

το κινητο μπορω και τον ανοιγω με "τυφλο συτημα" αλλα δεν φαινεται τπτ στην οθονη λογικα εχει καει

κατα τα αλλα το κινητο απο οτι μπορω να καταλαβω δουλευει κανονικα.

και ερωτω εγω τωρα...υπαρχει περιπτωση να συνδεθει το κινητο σε ενα υπολογιστη και πως και να καταφερω να παρω

ολες τις επαφες μου,αρχεια που ειχα μεσα και πολλα μηνυματα που ηθελα να κρατησω;;;;;;;;

 

σας παρακαλω βοηθειστε με...τα εχω χασει ολα και ειναι σημαντικα...

 

υ.γ και αν θυμαμαι καλα το να αλλαξεις οθονη απαιτει και αναβαθμιση που ετσι κι αλλιως θα διαγραφουν μεσω αυτης ετσι;

ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ......
Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό. Ίδια περίπτωση είναι πάνω κάτω. Αν αλλάξεις οθόνη δεν απαιτείται οπωσδήποτε αναβάθμιση.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ μου το προτειναν το myphoneexplorer αλλα δεν μπορω να το συνδεσω το κινητο...δεν το ανοιγει..ανοιγει μονο ο υπολογιστης την καρτα μνημης με τη μνημη τηλεφωνου...το προγραμμα δεν το διαβαζει..μονο ο υπολ!!
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ......
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Hazel

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...