Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδια σκεφτομαι να αγορασω αυτο το κινιτο τι λετε αξιζει τα λεφτα του 210 ευρο και γενικος εχει βγει καλο σαν κινιτο??

 

Θα βρεις πολλες απαντησεις με μια ματια λιγες σελιδες πιο πισω.Φυσικα και αξιζει τα χρηματα του.Και γραφουμε ανθρωποι που ζουμε....μαζι του 7-8 μηνες.....

 

έχω βάλει αυτό τo πρόγραμμα Smartphoneware Best CallRecorder v1.07 αλλα όταν καταγράφω την συνομιλία μου αποθηκεύει την συνομιλία αλλα με 0 sec,

 

ξέρετε τι παίζει με τo πρόγραμμα?

 

Μεχρι τωρα σε οσα παρομοια προγραμματα δοκιμασα κανενα δεν εκανε ηχογραφιση!

 

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ VIVAZ ΕΦΑΓΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΛΗΜΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΟΛΙΣ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΤΩΡΑ ΒΑΖΩ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΚΟΛΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ..ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΙ ΚΟΛΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΙΣ.ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ?

 

Μου το εκανε 2 φορες.

Την πρωτη φορα αντεγραψα ολα τα αρχεια της καρτας μνημης στο pc,εκανα φορματ την καρτα και ξαναπερασα τα αρχεια και ολα οκ.

Την δευτερη φορα εβγαλα την καρτα μνημης,εκανα επανεκινηση το κινητο και μολις η oθονη απο λευκη(με το λογοτυπο sony-ericsson) εγινε σκουρα με καποιo animation,τοποθετισα την καρτα μνημης.Δυο μηνες μετα δουλευει.....ρολοι.

Υποψιαζομαι οτι εχει να κανει με την ταχυτητα της καρτας μνημης,η δικη μου ειναι class2 !!!!!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας παιδια σκεφτομαι να αγορασω αυτο το κινιτο τι λετε αξιζει τα λεφτα του 210 ευρο και γενικος εχει βγει καλο σαν κινιτο??

 

εγώ πάντως που ζω έναν χρόνο ακριβώς με τo vivaz δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος.

τo Touchscreen του είναι επιεικώς απαράδεκτο! δεν μου έχει δημιουργήσει προβλήματα, αλλα δεύτερη φορα δεν θα τo έπαιρνα!

-1 από εμενα!

Link to comment
Share on other sites

εγω που το εχω ενα χρονο επισεις ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το κινητο!κανει ακριβως ολα αυτα που προοριζεται να κανει και ταχυτατα,χωρις κοληματα.απλα το βαρεθηκα αφου δεν εχει καμια νεοτερη αναβαθμιση!παντως ειναι πολυ καλο κινητο οπως και να χει

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως που ζω έναν χρόνο ακριβώς με τo vivaz δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος.

τo Touchscreen του είναι επιεικώς απαράδεκτο! δεν μου έχει δημιουργήσει προβλήματα, αλλα δεύτερη φορα δεν θα τo έπαιρνα!

-1 από εμενα!

 

Δε νομιζω οτι φταιει το κινητο που δεν ελεγξες εσυ οτι δεν εχει capacitive οθονη.

Γιατι φοραει μια απο τις καλυτερες resistive οθονες που εχω δει.

Το αν εσενα δε σου αρεσει αυτο το ειδος οθονης αφης δε μπορεις να το χρεωσεις ως αρνητικο στο τηλεφωνο.

Το τηλεφωνακι τα σπαει, μετα απο αυτο αγορασα galaxy S, Nokia N8 και iphone 4, και τα δωσα ολα στο μηνα και κρατησα αυτο.

Εναλλακτικα οποιος δε νοιαζεται για το κοστος και το μεγεθος ας παρει το Ν8.

 

εγω που το εχω ενα χρονο επισεις ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το κινητο!κανει ακριβως ολα αυτα που προοριζεται να κανει και ταχυτατα,χωρις κοληματα.απλα το βαρεθηκα αφου δεν εχει καμια νεοτερη αναβαθμιση!παντως ειναι πολυ καλο κινητο οπως και να χει

 

Τα smartphones δε λεγονται ετσι τυχαια, και σιγουρα οχι για τις αναβαθμισεις τους.

Κυριολεκτικα δε προλαβαινω να δοκιμαζω τα νεα παιχνιδια και εφαρμογες για το κινητο!

Απορω πως ειναι δυνατον να βαρεθεις κινητο με symbian...:p

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι φταιει το κινητο που δεν ελεγξες εσυ οτι δεν εχει capacitive οθονη.

Γιατι φοραει μια απο τις καλυτερες resistive οθονες που εχω δει.

Το αν εσενα δε σου αρεσει αυτο το ειδος οθονης αφης δε μπορεις να το χρεωσεις ως αρνητικο στο τηλεφωνο.

Το τηλεφωνακι τα σπαει, μετα απο αυτο αγορασα galaxy S, Nokia N8 και iphone 4, και τα δωσα ολα στο μηνα και κρατησα αυτο.

Εναλλακτικα οποιος δε νοιαζεται για το κοστος και το μεγεθος ας παρει το Ν8.

 

 

 

Τα smartphones δε λεγονται ετσι τυχαια, και σιγουρα οχι για τις αναβαθμισεις τους.

Κυριολεκτικα δε προλαβαινω να δοκιμαζω τα νεα παιχνιδια και εφαρμογες για το κινητο!

Απορω πως ειναι δυνατον να βαρεθεις κινητο με symbian...:p

 

εχω βαρεθει το interface του.κατα τα αλλα,δεν εχει να ζηλεψει κατι απο τα αλλα smartphones!ολα τα εχει και ολα τα κανει.ειναι μια καλη αγορα

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι φταιει το κινητο που δεν ελεγξες εσυ οτι δεν εχει capacitive οθονη.

Γιατι φοραει μια απο τις καλυτερες resistive οθονες που εχω δει.

Το αν εσενα δε σου αρεσει αυτο το ειδος οθονης αφης δε μπορεις να το χρεωσεις ως αρνητικο στο τηλεφωνο.

Το τηλεφωνακι τα σπαει, μετα απο αυτο αγορασα galaxy S, Nokia N8 και iphone 4, και τα δωσα ολα στο μηνα και κρατησα αυτο.

Εναλλακτικα οποιος δε νοιαζεται για το κοστος και το μεγεθος ας παρει το Ν8.

 

αν εσένα σου αρέσει τo Touchscreen που έχει ok! δεν μπορώ να τo κρίνω, αλλα μπορώ να κρίνω εγώ που με σύγκριση αλλα smartphones όπως της samsung που δεν μου αρέσει σαν εταιρία η ακόμα k το iphone (που έχει κορυφαίο Touchscreen που δεν συγκρίνετε με κανένα) έχει πολύ καλύτερη αφή τo δάχτυλο στην οθόνη...

γενικότερα τo κινητό είναι καλο αλλα σαν Touchscreen είναι αθιλιοτατο!, πιστεύω τα 400 euro δεν αξίζουν ! πατάς το 4 και σου γραφει 1 η πατάς το 5 και σου γραφει 2,το ίδιο ισχύει k με τα γράμματα που είναι k πιο μικρά...

ακόμα k στις φωτό που γυρνάς την επομένη μπορεί να σου περάσει και άλλες 2-3, ακόμα χειρότερα στον τηλεφωνικό κατάλογο... για να κατέβεις k να βρείς αυτό που θες σου πατάει αλλα ντι άλλον!!!!

 

επιμένω για το Touchscreen είναι άθλιο για εμένα!

Link to comment
Share on other sites

μαλλον το δικο σου κινητο εχει προβλημα με τα νουμερα η τα πατας ολα μαζι!:D

δεν εχει καποιο θεμα σαν αυτα που λες.μονο σε αυτο με τις φωτο θα συμφωνισω μαζι σου.και οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω,εραμε οτι δεν εχει capacitive οθονη.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

μαλλον το δικο σου κινητο εχει προβλημα με τα νουμερα η τα πατας ολα μαζι!:D

δεν εχει καποιο θεμα σαν αυτα που λες.μονο σε αυτο με τις φωτο θα συμφωνισω μαζι σου.και οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω,εραμε οτι δεν εχει capacitive οθονη.

 

ρε παιδιά δεν είναι κακό να λέμε ότι ένα κινητό έχει κάποια μειονεκτήματα... δεν είναι μονο τo δικό μου κινητό έτσι, 3 φίλοι μου k άλλοι 2 πολύ κοντινοί μου άνθρωποι έχουν τo ίδιο πρόβλημα!!!

 

ok ας είμαστε λίγο ρεαλιστικοί! δεν πήραμε κάτι k είναι τo τελειότερο κινητό... είναι πρόβλημα αυτό όχι μονο σε εμενα... k ούτε τεραστια δάχτυλα έχω ώστε να παταω 3 κουμπιά μαζί!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά δεν είναι κακό να λέμε ότι ένα κινητό έχει κάποια μειονεκτήματα... δεν είναι μονο τo δικό μου κινητό έτσι, 3 φίλοι μου k άλλοι 2 πολύ κοντινοί μου άνθρωποι έχουν τo ίδιο πρόβλημα!!!

 

ok ας είμαστε λίγο ρεαλιστικοί! δεν πήραμε κάτι k είναι τo τελειότερο κινητό... είναι πρόβλημα αυτό όχι μονο σε εμενα... k ούτε τεραστια δάχτυλα έχω ώστε να παταω 3 κουμπιά μαζί!

 

εγω παντως φιλε μου που εχω και μεγαλουτσικα δαχτυλα δεν εχω τετοια προβληματα με τα νουμερα.και οχι δεν ειναι και το καλυτερο κινητο που εχει βγει,ας μη τρελαθουμε κιολας.αλλα στη τιμη που πλασαρεται τωρα 200+ευρω δε θυμαμαι ακριβως ειναι μια καλη αγορα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

αν εσένα σου αρέσει τo Touchscreen που έχει ok! δεν μπορώ να τo κρίνω, αλλα μπορώ να κρίνω εγώ που με σύγκριση αλλα smartphones όπως της samsung που δεν μου αρέσει σαν εταιρία η ακόμα k το iphone (που έχει κορυφαίο Touchscreen που δεν συγκρίνετε με κανένα) έχει πολύ καλύτερη αφή τo δάχτυλο στην οθόνη...

γενικότερα τo κινητό είναι καλο αλλα σαν Touchscreen είναι αθιλιοτατο!, πιστεύω τα 400 euro δεν αξίζουν ! πατάς το 4 και σου γραφει 1 η πατάς το 5 και σου γραφει 2,το ίδιο ισχύει k με τα γράμματα που είναι k πιο μικρά...

ακόμα k στις φωτό που γυρνάς την επομένη μπορεί να σου περάσει και άλλες 2-3, ακόμα χειρότερα στον τηλεφωνικό κατάλογο... για να κατέβεις k να βρείς αυτό που θες σου πατάει αλλα ντι άλλον!!!!

 

επιμένω για το Touchscreen είναι άθλιο για εμένα!

 

Απο αυτη την οπτικη τεινω να συμφωνησω μερικως.

Με το τυπικο πληκτρολογιο δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα αλλα με το qwerty οντως ειναι καπως μικρα.

 

Οσον αφορα τις φωτογραφιες θενε κολπο, το οποιο μολις το βρεις τις γυρνας μια μια και χωρις να ζοριζεσαι καθολου.

Το κολπο ειναι να μην πλησιαζεις τις ακρες της οθονης γιατι επιταχυνει. Για να αλλαξεις, οταν το εχεις ορθιο, βαζεις το δαχτυλο σου πανω απο τη διαχωριστικη γραμμη του 3ου εικονιδιου (καδος) με το 4ο (επιστροφη) και το τραβας μεχρι τη διαχωριστικη γραμμη μεταξυ του 1ου (επιλογες) με το 2ο εικονιδιο (αποστολη), δηλαδη λιγο παραπανω απο μισο πλατος οθονης. Το ιδιο κανεις και στο landscape, μετα απο καμια δεκαρια φορες δε θα ξανακανεις λαθος στο scrollαρισμα.:D

 

Ο καταλογος παλι θελει αλλο κολπο: δε scrollαρεις, απλα πατας και αφηνεις το κατω μερος της πλαϊνης μπαρας σαν κουμπι και ετσι κατεβαινεις σελιδες, μπορεις και να scrollαρεις βεβαια απο κει αλλα εμενα με βολευει καλυτερα με το πατημα.

 

Παρολα αυτα περισσοτερο θεωρω οτι φταιει το λειτουργικο που δεν ειναι σχεδιασμενο για κινητα με οθονη αφης, παρα η οθονη αυτη καθαυτη.

Και τα Νοκια αλλωστε τα ιδια ειναι.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πειτε μου λιγο, αυτο το SPB mobile shell που εβαλα, εχει αποτελεσμα να τελειωνει πιο γρηγορα η μπαταρια? ισχυει η ιδεα μου ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Και τα Νοκια αλλωστε τα ιδια ειναι.

 

διαφωνω... εχω δουλεψει και satio και vivaz και πιστευω πως τα νοκια (οσα εχω δουλεψει) ειναι πολυ καλυτερα, υπακουουν καλυτερα στην αφη...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

διαφωνω... εχω δουλεψει και satio και vivaz και πιστευω πως τα νοκια (οσα εχω δουλεψει) ειναι πολυ καλυτερα, υπακουουν καλυτερα στην αφη...

 

ενταξει ρε παιδια,δεν εχει πολυ καλη οθονη το βιβαζ αλλα δε νομιζω να το πηρε κανεις για την οθονη του.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

διαφωνω... εχω δουλεψει και satio και vivaz και πιστευω πως τα νοκια (οσα εχω δουλεψει) ειναι πολυ καλυτερα, υπακουουν καλυτερα στην αφη...

 

Αναφερομουν στα Nokia με resistive οθονες οπως το 5800, τα οποια ειναι ελαφρως χειροτερα.

Θελω να πω οτι ειναι θεμα τεχνολογιας οθονης και απο οθονες resistive αυτη του vivaz ειναι απο τις πιο καλες.

Εννοειται πως ολες οι capacitive εχουν χαλαρα πολυ καλυτερη αποκριση.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Εχεις sim μεσα οταν κανεις το update? Δοκιμασε πριν να κανεις φορματ πατωντας *#7780# και να καταργησεις και να ξαναεγκαταστησεις το SEUS.

 

Για την μπαταρια κανε συντηρηση, δηλαδη αφησε την να αδειασει εντελως και μετα φορτισε την εντελως για 2-3 φορες (μερες) στη σειρα.

Επισης μπορεις να απενεργοποιησεις το 3g και το wifi αν ειναι ενεργα απο ρυθμισεις>συνδεσιμοτητα>δικτυο> λειτουργια δικτυου>GSM και Wi-Fi>απενεργοποιημενο.

 

Για να δεις ποιες εφαρμογες ειναι ανοιχτες κρατα πατημενο το μεσαιο πληκτρο του μενου.

Η μπαταρια πρεπει να κραταει 2 μερες, αν παρολα αυτα σου κραταει αρκετα πιο λιγο χρειαζεται αντικατασταση.

 

σευχαριστω πολυ για την απαντηση,θα προσεξω την μπαταρια να δω!αυτο το μηνυμα μου το βγαζει στο pc ,στο κινητο δεν εχω κανει τιποτα!το πηρα προσφατα,χρειαζομαι αναβαθμιση?

 

βρισκω σημα μεσω wifi και δεν μπαινει internet!σας παρακλω πειτε μου γιατι!λεει οτι ειμαι σε συνδεση ,μετα πηγαινω στις εφαρμογες ,παταω στο facebook μου λεει οτι δεν ειναι εφικτη η πληρης λειτουργια,παταω το εικονιδιο του ιντερνετ και παλι τιποτα!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας εχω βαλει στο βιβαζ μου το προγραμμα τις κοσμοτε με τα 500 mb το προβλιμα ειναι ωμος οτι δεν μπορω να δω βιντεο στο youtube μηπως μπορειτε να με βοηθησετε?μπαινω κανονικα στο youtube επιλεγω ενα βιντεο και δειχνη να φορτωνη περιμενω περιμενω αλλα τπτ τι πρεπει να κανω για να βλεπο βιντεο?
Link to comment
Share on other sites

γενικότερα τo κινητό είναι καλο αλλα σαν Touchscreen είναι αθιλιοτατο!, πιστεύω τα 400 euro δεν αξίζουν ! πατάς το 4 και σου γραφει 1 η πατάς το 5 και σου γραφει 2,το ίδιο ισχύει k με τα γράμματα που είναι k πιο μικρά...

επιμένω για το Touchscreen είναι άθλιο για εμένα!

 

Ίσως να θέλει καλιμπράρισμα η οθόνη. Ψάξε στις ρυθμίσεις υπάρχει κάπου αυτή η επιλογή και γίνεται εύκολα...

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

Αναφερομουν στα Nokia με resistive οθονες οπως το 5800, τα οποια ειναι ελαφρως χειροτερα.

Θελω να πω οτι ειναι θεμα τεχνολογιας οθονης και απο οθονες resistive αυτη του vivaz ειναι απο τις πιο καλες.

Εννοειται πως ολες οι capacitive εχουν χαλαρα πολυ καλυτερη αποκριση.

 

Ου καλα!το νοκια 5800 σε αποκριση ειναι αθλιοτατο! Το βιβαζ εχει resistive οθονη κ ειναι λογικο να ειναι δυσκολο στο πατημα. Ειναι ομως ολα θεμα συνηθειας. Εγω πριν το βιβαζ ειχα το αρενα που ειχε capacitive οθονη κ η μεταβαση στην αρχη ηταν καπως δυσκολη αλλα τωρα μια χαρα!!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου φενεται παρα πολυ καλο το touch του κε με βολευει αφανταστα σε σθγκριση με αλλα κινητα ακομα κε στο μικρο πληκτρολογιο γραφο πολυ γριγορα
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πειτε μου λιγο, αυτο το SPB mobile shell που εβαλα, εχει αποτελεσμα να τελειωνει πιο γρηγορα η μπαταρια? ισχυει η ιδεα μου ειναι?

 

Aυξανει πολυ λιγο την καταναλωση,το τσεκαρα πολυ καιρο με και χωρις spb.

Yπαρχει ομως ενα πολυ καλο προγραμματακι το battery extender που αν το ρυθμισεις σωστα,σου αυξανει την αναμονη σχεδον μια μερα,θυσιαζοντας βεβαια αλλες λειτουργειες οσο αδειαζει η μπαταρια,περιοριζοντας την φωτεινοτητα,κλεινει αλλες ανοιχτες εφαρμογες κτλ.

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Aυξανει πολυ λιγο την καταναλωση,το τσεκαρα πολυ καιρο με και χωρις spb.

Yπαρχει ομως ενα πολυ καλο προγραμματακι το battery extender που αν το ρυθμισεις σωστα,σου αυξανει την αναμονη σχεδον μια μερα,θυσιαζοντας βεβαια αλλες λειτουργειες οσο αδειαζει η μπαταρια,περιοριζοντας την φωτεινοτητα,κλεινει αλλες ανοιχτες εφαρμογες κτλ.

 

τo έβαλα αυτό που είπες, μπορείς να μου πεις ποιες είναι οι καλύτερες ρυθμίσεις? το έχω τώρα στο original settings! πρέπει να αλλάξω κάτι για να μου καταναλωνει λιγότερη μπαταρια?

σε ευχάριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Σε κάποιες εφαρμογές η επέκταση είναι: sis.dm

Εαν σβηστεί το .dm η εφαργμογή δεν ανοίγει..

Κάποια βοήθεια?

Link to comment
Share on other sites

τo έβαλα αυτό που είπες, μπορείς να μου πεις ποιες είναι οι καλύτερες ρυθμίσεις? το έχω τώρα στο original settings! πρέπει να αλλάξω κάτι για να μου καταναλωνει λιγότερη μπαταρια?

σε ευχάριστω

 

Πατας επανω στην καθε ρυθμιση,αφου γραφει τι ακριβως κανει και επιλεγεις την διαρκεια.

Φωτεινοτητα,ποιες απο τις ανοιχτες αφαρμογες που εχεις θα κλεινουν οσο μειωνει η μπαταρια,και δεν θυμαμαι τωρα τις αλλες επιλογες......

Mε λιγο ψαξιμο θα βρεις τις καλυτερες ρυθμισεις.....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα!! μπορει να μου πει καποιος οταν στελνω ενα βιντεο στο κινητο να πηγαινει απευθειας στην καρτα μνημης και οχι στην μνημη του κινητου πως γινεται?? ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Το βιβαζ της γυναίκας μου έπαθε το εξής,

η ημέρα και η ημερομηνία που φαίνονταν στην οθόνη διπλα στο ρολοι εξαφανίστηκαν.

Συγκεκριμένα αρχισε να γράφει μια κανονικό (το προφίλ) και μια την ημέρα και την ημ/νία.για μερικά δευτερόλεπτα και μετά πάπαλα. Μαζί εξαφανίστηκε και ένα μενού που εμφανιζόταν από την πάνω μεριά της οθόνης με το προφίλ, ημερολόγιο, bluetooth κλπ

Έχει τύχη σε κανέναν, τι μπορώ να κάνω???

 

Υ.Γ Το display ειναι σεταρισμένο στο vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...