Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενα άλλο πρόβλημα στο τηλ της φιλης μου.

 

Οταν ερχεται εισερχομενο μηνυμα χτυπαει ο ηχος, αλλα δεν δειχνει στην οθονη οτι εχει νεο μηνυμα. Ισα ισα που αλλαζει ΛΙΓΟ η φωτεινοτητα της οθονης μου ειπε και πρεπει να παει στα εισερχομενα για να δει οτι εχε (1) αδιαβαστο μηνυμα. (Ουτε φακελακι βγαζει επανω)

 

Δοκιμασαμε τα παντα αλλα δεν εγινε τιποτα.

 

Hard reset πως γινεται;

 

 

Καλημέρα.Πατάς *#7370# για Hard Reset

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να ρωτήσω λίγο, εχει χαλάσει η είσοδος για την φόρτιση… κουνιέται… έχω εγγυηση … θα ισχισει λετε? Να το παω?

help!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!

 

εχω ενα μικρο προβληματακι και θα ηθελα τα φωτα σας!

 

λοιπον...ετρωγε καποια προβληματα το κινητο και εκανα hard reset και μετα ξαναπερασα το τελευταιο λογισμικο. ολα καλα, αλλα δυο πραγματα ειδα διαφορετικα.

 

1.το εικονιδιο που δειχνει το σημα(μια μικρη κεραια εννοω) ειναι οπςσ πριν αλλα εχει και δυο μικρες γραμμουλες απο κατω, σαν και αυτες που δειχνει οτι εχεις συνδεθει σε gprs...χωρις να συμβαινει κατι τετοιο ομως.

2. εξαφανιστηκε και το εικονιδιο που εμφανιζεται οταν υπαρχουν ασυρματα δικτυα...ενω υπαρχουν και μποορω να συνδεθω!

 

αυτα...τι να κανω?:)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!

 

εχω ενα μικρο προβληματακι και θα ηθελα τα φωτα σας!

 

λοιπον...ετρωγε καποια προβληματα το κινητο και εκανα hard reset και μετα ξαναπερασα το τελευταιο λογισμικο. ολα καλα, αλλα δυο πραγματα ειδα διαφορετικα.

 

1.το εικονιδιο που δειχνει το σημα(μια μικρη κεραια εννοω) ειναι οπςσ πριν αλλα εχει και δυο μικρες γραμμουλες απο κατω, σαν και αυτες που δειχνει οτι εχεις συνδεθει σε gprs...χωρις να συμβαινει κατι τετοιο ομως.

2. εξαφανιστηκε και το εικονιδιο που εμφανιζεται οταν υπαρχουν ασυρματα δικτυα...ενω υπαρχουν και μποορω να συνδεθω!

 

αυτα...τι να κανω?:)

 

φιλε μου εγω χθες πηρα το εν λογω κινητο και μου βγαζει ακριβως τα ιδια προβληματα με σενα. Οσον αφορα το wifi δε, ενω εχω καταβασει το opera mini και εχω συνδεθει μεσω wifi δε μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ μεσω wifi αλλα μεσω συνδεσης 3G κ χρεωνει. Τραγικο; εχω την εκδοση 1224-4699_R2CAO24 με ημερομηνια 13-04-2010. Πως μπορω να κατεβασω νεοτερη εκδοση; Το κινητο εχει μεσα το λογισμικο της κοσμοτε. Αν μπορει καποιος ας βοηθησει εμενα και τον φιλο Σακη. Ευχαριστω. Αντε και καλη χρονια να εχουμε.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω λίγο, εχει χαλάσει η είσοδος για την φόρτιση… κουνιέται… έχω εγγυηση … θα ισχισει λετε? Να το παω?

help!!!

 

δεν ξερει κανεις αν μου το φτιαξουν με την εγγυηση?????? :(

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερει κανεις αν μου το φτιαξουν με την εγγυηση?????? :(

 

δε φορτιζει καθολου η απλα κουνιεται;

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

κουνιεται κ δεν φορτιζει καθολου!! :(

 

λογικα θα στο καλυψει η εγγυηση. Δε χανεις κατι να τους παρεις ενα τηλ να τους ρωτησεις. Δες εδω:

http://www.sonyericsson.com/cws/common/contact?lc=el&cc=gr

και καλη τυχη!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει μετρητής μηνυμάτων στο κινητό;

 

αυτο το εψαχνα κι εγω αλλα δυστυχως δεν υπαρχει. Μονο στα σονι εριξον χωρις σιμπιαν υπαρχει αυτο..

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω λίγο, εχει χαλάσει η είσοδος για την φόρτιση… κουνιέται… έχω εγγυηση … θα ισχισει λετε? Να το παω?

help!!!

 

Ναι, σε καλυπτει σιγουρα η εγγυηση και θα πρεπει να μην δεχθεις αρνητικη απαντηση για κανενα λογο. Υπαρχουν καποιοι αντιπροσωποι που ειναι λαμογια.

 

γεια σας!

εχω ενα μικρο προβληματακι και θα ηθελα τα φωτα σας!

 

λοιπον...ετρωγε καποια προβληματα το κινητο και εκανα hard reset και μετα ξαναπερασα το τελευταιο λογισμικο. ολα καλα, αλλα δυο πραγματα ειδα διαφορετικα.

1.το εικονιδιο που δειχνει το σημα(μια μικρη κεραια εννοω) ειναι οπςσ πριν αλλα εχει και δυο μικρες γραμμουλες απο κατω, σαν και αυτες που δειχνει οτι εχεις συνδεθει σε gprs...χωρις να συμβαινει κατι τετοιο ομως.

2. εξαφανιστηκε και το εικονιδιο που εμφανιζεται οταν υπαρχουν ασυρματα δικτυα...ενω υπαρχουν και μποορω να συνδεθω!

αυτα...τι να κανω?:)

 

φιλε μου εγω χθες πηρα το εν λογω κινητο και μου βγαζει ακριβως τα ιδια προβληματα με σενα. Οσον αφορα το wifi δε, ενω εχω καταβασει το opera mini και εχω συνδεθει μεσω wifi δε μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ μεσω wifi αλλα μεσω συνδεσης 3G κ χρεωνει. Τραγικο; εχω την εκδοση 1224-4699_R2CAO24 με ημερομηνια 13-04-2010. Πως μπορω να κατεβασω νεοτερη εκδοση; Το κινητο εχει μεσα το λογισμικο της κοσμοτε. Αν μπορει καποιος ας βοηθησει εμενα και τον φιλο Σακη. Ευχαριστω. Αντε και καλη χρονια να εχουμε.

 

Ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα υπαρχει και το βιβλιο με τις οδηγιες το οποιο δε το βαζουν διακοσμητικο μεσα. Και προς Θεου δεν ειναι "προβληματα" του τηλεφωνου τα λαθη τα δικα μας.

 

1. Πας ρυθμισεις > συνδεσιμοτητα > ρυθμισεις διαχειρισης > πακετα δεδομενων > και επιλεγεις "οταν απαιτειται"

2. Πας ρυθμισεις > συνδεσιμοτητα > wi-fi > επιλογες > ρυθμισεις > εμφανιση διαθεσιμοτητας wi-fi > "ναι"

 

@hayatEvo9

Οσον αφορα τον opera εχεις κατεβασει "μουφα" εκδοση. Kατεβασε καμια σοϊκη απο το επισημο σαιτ ισως?

Κατεβασε την Opera Mobile v10.10.935 σε symbian αρχειο και οχι java σαν αυτη που σιγουρα εχεις.

 

Οσον αφορα το debrand και την αναβαθμιση εχουν ολα αναφερθει δεκαδες φορες σε αυτο εδω το φορουμ και μαλιστα μερικες σελιδες πριν.

Κανε ενα search...

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κάνει αυτή τη δουλειά; Για τον μετρητή μηνυμάτων λέω...
Link to comment
Share on other sites

Ναι, σε καλυπτει σιγουρα η εγγυηση και θα πρεπει να μην δεχθεις αρνητικη απαντηση για κανενα λογο. Υπαρχουν καποιοι αντιπροσωποι που ειναι λαμογια.

 

 

 

 

 

Ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα υπαρχει και το βιβλιο με τις οδηγιες το οποιο δε το βαζουν διακοσμητικο μεσα. Και προς Θεου δεν ειναι "προβληματα" του τηλεφωνου τα λαθη τα δικα μας.

 

1. Πας ρυθμισεις > συνδεσιμοτητα > ρυθμισεις διαχειρισης > πακετα δεδομενων > και επιλεγεις "οταν απαιτειται"

2. Πας ρυθμισεις > συνδεσιμοτητα > wi-fi > επιλογες > ρυθμισεις > εμφανιση διαθεσιμοτητας wi-fi > "ναι"

 

@hayatEvo9

Οσον αφορα τον opera εχεις κατεβασει "μουφα" εκδοση. Kατεβασε καμια σοϊκη απο το επισημο σαιτ ισως?

Κατεβασε την Opera Mobile v10.10.935 σε symbian αρχειο και οχι java σαν αυτη που σιγουρα εχεις.

 

Οσον αφορα το debrand και την αναβαθμιση εχουν ολα αναφερθει δεκαδες φορες σε αυτο εδω το φορουμ και μαλιστα μερικες σελιδες πριν.

Κανε ενα search...

 

thnx ρε μαν εισαι μεγαλος! Ευχαριστω και παλι..Οσο για τη δευτερη ερωτηση του σακη εξακολουθει να υπαρχει το προβλημα. Εμεις δε θελουμε να κανουμε αναζητηση καθε 5 λεπτα για ασυρματα δικτυα αλλα να υπαρχει αναμενο το εικονιδιο του wifi ενω υπαρχει και η συνδεση. Εμενα πολλες φορες απενεργοποιειται το wifi χωρις να το εχω κλεισει εγω και μετα κανει παλι συνδεση οταν για πχ παω να μπω στο youtube

Edited by hayatEvo9

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

ενεργοποιησα το gps μεσω δικτυου,γιατι αλλιως δεν επιανε με τιποτα δορυφορο,τωρα πιανει,αλλα αυτο ειναι το agps,?δουλευει συνεχεια κατα την πλοηγηση η μεχρι να βρει δορυφορο?φοβαμαι μην μου ερθει καμια ψυλη χρεωσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

thnx ρε μαν εισαι μεγαλος! Ευχαριστω και παλι..Οσο για τη δευτερη ερωτηση του σακη εξακολουθει να υπαρχει το προβλημα. Εμεις δε θελουμε να κανουμε αναζητηση καθε 5 λεπτα για ασυρματα δικτυα αλλα να υπαρχει αναμενο το εικονιδιο του wifi ενω υπαρχει και η συνδεση. Εμενα πολλες φορες απενεργοποιειται το wifi χωρις να το εχω κλεισει εγω και μετα κανει παλι συνδεση οταν για πχ παω να μπω στο youtube

 

Αν θες να μενει μονιμα συνδεμενο, βρισκεις το δικτυο που θες απο κει που σου ειπα, το επιλεγεις ακουμπωντας το και μετα πατας επιλογες > συνδεση.

Ετσι μενει μονιμα συνδεμενο. Ενα shortcut για αυτο ειναι να ακουμπησεις στην αρχικη οθονη πανω αριστερα, εκει που εχει την ισχυ του σηματος δικτυου, και να πατησεις σε αυτο το παραξενο εικονακι αριστερα της ωρας που θα εμφανιστει.

Ετσι σε παει κατ'ευθειαν στη συνδεσιμοτητα.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Αν θες να μενει μονιμα συνδεμενο, βρισκεις το δικτυο που θες απο κει που σου ειπα, το επιλεγεις ακουμπωντας το και μετα πατας επιλογες > συνδεση.

Ετσι μενει μονιμα συνδεμενο. Ενα shortcut για αυτο ειναι να ακουμπησεις στην αρχικη οθονη πανω αριστερα, εκει που εχει την ισχυ του σηματος δικτυου, και να πατησεις σε αυτο το παραξενο εικονακι αριστερα της ωρας που θα εμφανιστει.

Ετσι σε παει κατ'ευθειαν στη συνδεσιμοτητα.

 

Ευχαριστω και χρονια πολλα!Καλη χρονια!!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά και χρόνια πολλά, καλή χρονιά :-) λοιπόν είμαι κάτοχος Βιβάζ κι εγώ πλέον. Οσον αφορά το sign των εφαρμογών.. έκανα register στο opda, έχω κατεβάσει το key και το cer μου.. τώρα, απλά με το siscontent ανοίγω όποια εφαρμογή/παιχνίδι θέλω, και κάνω delete signatures και μετά sign με αυτό το key kαι cer που έχω ? Ή πρέπει για κάθε εφαρμογή που περνάω να κάνω αυτή την διαδικασία στο opda και να λαμβάνω κάθε φορά άλλο key&cer ?? δώστε μου τα φώτα σας!
DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

ενεργοποιησα το gps μεσω δικτυου,γιατι αλλιως δεν επιανε με τιποτα δορυφορο,τωρα πιανει,αλλα αυτο ειναι το agps,?δουλευει συνεχεια κατα την πλοηγηση η μεχρι να βρει δορυφορο?φοβαμαι μην μου ερθει καμια ψυλη χρεωσει.

παιδια,αν μπορει καποιος να μου πει γιατι το κινητο ειναι ξενο,ευχαριστω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα.καλο τηλεφωνακι το vivaz αλλα εκτος που βιντεοκληση δεν παιζει ο ηχος ειναι χαλια.για το πρωτο δεν γινεται τιποτα για τον ηχο ομως εχει μηπως βελτιωθει σε τυχον αναβαθμιση?εχω την εκδοση λογισμικου 1224-4699_Ρ2ΑΚΟΟ7 με ημερομηνια εκδοσης λογισμικου 2-3-10.ευχαριστω εκ των προτερων.............
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι καινούριος στο forum και έχω μερικές απορίες για το κινητό μου το οποίο το έχω εδώ και λίγες μέρες.

Αρχικά να αναφέρω πως ζω στην Γερμανία και έτσι πήρα το κινητό από δω, δεν μπορώ να επιλέξω σαν γλώσσα τα ελληνικά γιατί δεν τα έχει. :mad: Οπότε τώρα το έχω στα Γερμανικά κάτι που δεν με βολεύει καθόλου, ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει ένας τρόπος να το αλλάξω αυτό ώστε να μπούνε μέσα τα ελληνικά, κανένα unbrand η πως λέγεται :worry:...Ένα άλλο πρόβλημα που έχω με το κινητό είναι το Ίντερνετ, μπαίνω κανονικά από wifi στο διαδίκτυο, αλλά όταν βγαίνω έξω και μπαίνω απο την κάρτα sim λειτουργεί μόνο το browser της συσκευής, δεν λειτουργεί καθόλου το opera mini, snaptu και ebuddy που χρησιμοποιώ συχνά. :( Έχω προσπαθήσει να αλλάξω τις ρυθμίσεις των εφαρμογών ώστε να μπαίνουν μόνο απο την κάρτα.. αλλά τίποτα...σαν να μην έχω Ίντερνετ. Ελπίζω να μπορείτε να με βοηθήσετε έστω και λίγο. θα σας ήμουν ευγνώμων!! :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα.καλο τηλεφωνακι το vivaz αλλα εκτος που βιντεοκληση δεν παιζει ο ηχος ειναι χαλια.για το πρωτο δεν γινεται τιποτα για τον ηχο ομως εχει μηπως βελτιωθει σε τυχον αναβαθμιση?εχω την εκδοση λογισμικου 1224-4699_Ρ2ΑΚΟΟ7 με ημερομηνια εκδοσης λογισμικου 2-3-10.ευχαριστω εκ των προτερων.............

 

Μια χαρα λειτουργει η βιντεοκληση και σε ποιοτητα και σε ταχυτητα/κινηση.

Οσο για την αναβαθμιση φυσικα και υπαρχει καινουρια. Εχουν βγει 2-3 μετα απο αυτη που εχεις, που ειναι του Μαρτη του 10...

Δυο λεπτα περνει να το συνδεσετε με το pc και να δειτε αν υπαρχει καμια διαθεσιμη αναβαθμιση, απορω γιατι δε το κανει κανεις...:confused:

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια κανει βιντεοκληση το κινητο?αφου δεν εχει μπροστινη καμερα......

 

ακυρο το βρηκα...ξερει κανεις αν με την τελευταια αναβαθμιση εχει διωρθωθει καθολου ο ηχος κλησης?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους!

 

Εχω μια απορια σχετικα με το κινητο,οταν πας Organizer->Διαχειριση Εφαρμογων->C:Μνημη Τηλεφωνου ολα οκ αλλα μου βγαζει διαφορους φακελους και αρχεια.Αυτα τι να τα κανω?Ειμαι πολυ συμμαζεμενος κια δν μπορω να τα εχω ετσι,θελω ταξινομημενους φακελους κτλπ (ναι εχω κολημα με κατι τετοια :P)

 

Κατι φακελους,λοιπον,με ονοματα system,messaging κατι αρχεια οπως mdfpluginarchive.txt κτλπ να τα κανω delete?

 

Επισης στην καρτα μνημης συμβαινει το ιδιο,κατι userguide kai pccompanion Μου σπανε τα νευρα!

 

Τι μπορω να κανω? Ευχαριστω πολυ,και παλι χρονια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια κανει βιντεοκληση το κινητο?αφου δεν εχει μπροστινη καμερα......

 

ακυρο το βρηκα...ξερει κανεις αν με την τελευταια αναβαθμιση εχει διωρθωθει καθολου ο ηχος κλησης?

 

κανει βιντεο κληση αλλα δυστυχως μονο με την πισω καμερα οπως το w595.Αν θες να κανεις με την μπροστα δυστυχως θα πρεπει να αγορασεις το pro. Ξερω ειναι εντελωσ'γεια σου'το σκεπτικο αλλα ισως το εκαναν ετσι οι κατασκευαστες για να πεσει το κοστος της τιμης του κινητου.

 

Τωρα οσον αφορα στον ηχο κλησης εγω εχω την εκδοση στις 13-04-10 κ παλι το ηχειο ακουγεται οπως ακουγεται ο ηχος που βγαζουν τα φωτακια του χριστιυγεννιατικου μας δεντρου! Το μονο που εχουμε να κανουμε και οι 2 ειναι να το συνδεσουμε στον υπολογιστη και να δουμε αν θα βγαλει νεο λογισμικο(που θα βγλει γιατι εχει βγει νεοτερη εκδοση).

 

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους!

 

Εχω μια απορια σχετικα με το κινητο,οταν πας Organizer->Διαχειριση Εφαρμογων->C:Μνημη Τηλεφωνου ολα οκ αλλα μου βγαζει διαφορους φακελους και αρχεια.Αυτα τι να τα κανω?Ειμαι πολυ συμμαζεμενος κια δν μπορω να τα εχω ετσι,θελω ταξινομημενους φακελους κτλπ (ναι εχω κολημα με κατι τετοια :P)

 

Κατι φακελους,λοιπον,με ονοματα system,messaging κατι αρχεια οπως mdfpluginarchive.txt κτλπ να τα κανω delete?

 

Επισης στην καρτα μνημης συμβαινει το ιδιο,κατι userguide kai pccompanion Μου σπανε τα νευρα!

 

Τι μπορω να κανω? Ευχαριστω πολυ,και παλι χρονια πολλα!

 

χρονια πολλα. Θα σου προτεινα να μη τα διαγραψεις γιατι ειναι καποια αρχεια που λογικα χρειαζεται το κινητο να τα διαβασει για να τρεξει καποιες εφαρμογες. Ειχα κανει κατι παρομοιο στο ν78 που ειχα αλλα μετα ετρωγε κατι κολληματα. Αν δε σ αρεσουν σε οργανωση μην μπαινεις εκει τοτε! :-). Απλο!Καλη χρονια!

 

Λοιπον ηρθε η ωρα τωρα και για τη δικη μου ερωτηση: Εχω το εν λογω κινητο με την εκδοση R2CA024. Στο επισημο σαιτ της SE λεει οτι εχει βγει νεοτερη εκδοση. Το κινητο μου ειναι με το brand της Cosmote. Αν το συνδεσω με τον υπολογιστη λογικα θα μου βγαλει(θελω να πιστευω) οτι υπάρχει νεότερη έκδοση λογισμικού. Να την κάνω την αναβάθμιση ή ενδέχεται να μου βγάλει κανένα πρόβλημα επειδή είναι με το λογισμικό της Κοσμοτέ το κινητό; Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας απαντήσει. ΥΓ:Δε με πειράζει που το κινητό ειναι της κοσμοτέ καθότι την σύνδεση αυτής της εταιρίας εχω και δε θελω να κανω unbrand.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...