Jump to content

Εισιτήριο μετά ταυτότητος..!!;;


aggelopas
 Κοινοποίηση

Συμφωνειτε με το μετρο αυτο??  

49 members have voted

  1. 1. Συμφωνειτε με το μετρο αυτο??

    • Ναι
      28
    • Οχι
      21


Recommended Posts

Παω σημερα να παρω το εισιτηριακι μου για τον αγωνα της Κυριακης (δεν λεω ομαδα μην δημιουργηθουν αντιπαραθεσεις..) και τι μου λενε στο γκισε? :eek: Οτι πρεπει να εχω και την ταυτοτητα μου μαζι και να δωσω τα στοιχεια μου!!! :mad: Τι ειναι αυτο το πραγμα,δεν μπορω να παω στο γηπεδο χωρις να ξερουν ποιος ειμαι ή να εχουν τα στοιχεια μου? :(

Δεν ειμαι χουλιγκανος,ουτε παω για να σπασω καθισματα και κεφαλια ωστοσο παντα επιφυλασσομαι να δινω τα στοιχεια μου...Εσας σας βρισκει συμφωνους το μετρο αυτο?? :blink:

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 137
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για να πω την αλήθεια ούτε εμένα θα μου άρεσε αυτό αν ήταν να πάω στο γήπεδο, αλλά καταλαβαίνω ότι ίσως είναι ένας τρόπος να μειωθούν κάπως τα έκτροπα.. Αν εσύ είσαι εντάξει, δεν νομίζω ότι έχεις να φοβηθείς κάτι..

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

An kai den asxoloume ka8olou ma ka8olou me ta a8litika,8a simfoniso an einai gia kalo kai an einai gia na min ginonte katastrofes sta gipeda kai genika se kseni periousia.An kai kalo 8a itan na briskane kapion alon tropo gia na apofeuxtoun auta.

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω αλλα σε ενα πλαισιο που να διασφαλιζει το απορρητο της ταυτοτητας σε τριτους.Ο καθε οπαδος θα ειναι κυριος και υπευθυνος για την θεση που θα εκδιδεται μαζι με το εισιτηριο του.Στο χερι ολων ειναι να απομακρυνθουν τα κακοποια στοιχεια που μαυριζουν την εικονα των ομαδων μας.Οποιος ειναι κυριος δεν εχει να φοβηθει τπτ.

 

φιλικα

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος michpan (19 Φεβ. 2004 , 14:45)

 

Για να πω την αλήθεια ούτε εμένα θα μου άρεσε αυτό αν ήταν να πάω στο γήπεδο, αλλά καταλαβαίνω ότι ίσως είναι ένας τρόπος να μειωθούν κάπως τα έκτροπα.. Αν εσύ είσαι εντάξει, δεν νομίζω ότι έχεις να φοβηθείς κάτι..

 

Μιχάλης :alien:

 

 

σίγουρα θα μειωθούν τα έκτροπα αλλά ...

 

θα ελαχιστοποιηθούν εώς θα εξαφανιστούν οι φίλαθλοι που θα πηγαίνουν στο γήπεδο ...

 

είναι δυνατόν σε κάθε αγωνιστική 2500 Μ.Ο. εισιτηρίων .?..

τι πάνε να το κάνουν 500 ???

 

:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος porcupine (19 Φεβ. 2004 , 15:17)

 

Συμφωνω αλλα σε ενα πλαισιο που να διασφαλιζει το απορρητο της ταυτοτητας σε τριτους.

 

Kala,afto den nomizo na ginetai...

 

 

Ο καθε οπαδος θα ειναι κυριος και υπευθυνος για την θεση που θα εκδιδεται μαζι με το εισιτηριο του.

 

 

Diladi ama spasei kapoios to kathisma mou tha to pliroso ego?

 

Αν εσύ είσαι εντάξει, δεν νομίζω ότι έχεις να φοβηθείς κάτι

 

To stoixeia mou den thelo na dino! Den fovamai kati allo.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αν σου σπασει το καθισμα καποιος του το σπας με την σειρα σου στα μουτρα του :p

Αν δεν προστατευσουμε εμεις το κυρος και το γηπεδο της ομαδας μας ποιος θα το κανει?

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω.Μακαρι να φτασουμε καποια στιγμη στο σημειο να λεμε να παιρνουμε αφοβα στο γηπεδο μικρα παιδια να δουνε λιγη μπαλα βρε αδερφε!

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Opa re paidia!!! To lete les kai ehei ginei kathimerino fenomeno!!!

 

Kai min to vlepete o skopos agiazei ta mesa! :worry:

Den isheiei panta afto..!!

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Χμμ... Κι εγώ θα το σκεφτόμουνα πολύ να δώσω τα στοιχεία μου...

Απ'την άλλη λες... εκεί που έχει φτάσει η κατάσταση στα γήπεδα... :confused: Ας πάρουν όμως όλα τα άλλα μέτρα που πρέπει να πάρουν, για να δούμε αν μετά πράγματι χρειάζεται να καταφύγουν στο "φακέλωμα".

 

Πολύ φοβάμαι πάντως ότι αν δώσεις εκεί τα στοιχεία σου, σε 1, 2, χ, ψ μήνες ή χρόνια θα σε πάρει όλως τυχαίως τηλέφωνο η VodaTIM να σου προτείνει τη νέα συσκευή που είναι "ντυμένη" με τα χρώματα του Βραδυποριακού, μετά η Ethnobank να σε "ενημερώσει" για την Vradyporiakos card Visa και πάει λέγοντας...

 

Γι'αυτό, αν ήξερα ότι κάποιοι νόμοι έχουν ισχύ μπορεί και να το σκεφτόμουνα λιγότερο το αν θα δώσω τα στοιχεία μου...

Αλήθεια, αφού στα ζητάνε, γράφουν στο εισιτήριο ότι διατηρούν αρχείο κλπ, κλπ όπως επιβάλλει η ΑΠΠΔ?? Ή υποτίθεται ότι πετάνε τις λίστες μετά το τέλος του αγώνα?... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas (19 Φεβ. 2004 , 14:06)

 

Παω σημερα να παρω το εισιτηριακι μου για τον αγωνα της Κυριακης (δεν λεω ομαδα μην δημιουργηθουν αντιπαραθεσεις..) και τι μου λενε στο γκισε? :eek: Οτι πρεπει να εχω και την ταυτοτητα μου μαζι και να δωσω τα στοιχεια μου!!! :mad: Τι ειναι αυτο το πραγμα,δεν μπορω να παω στο γηπεδο χωρις να ξερουν ποιος ειμαι ή να εχουν τα στοιχεια μου? :(

Δεν ειμαι χουλιγκανος,ουτε παω για να σπασω καθισματα και κεφαλια ωστοσο παντα επιφυλασσομαι να δινω τα στοιχεια μου...Εσας σας βρισκει συμφωνους το μετρο αυτο?? :blink:

 

Giati den les kai thn omada? den prokeite na ksekinhsoyn antipara8eseis?

milas gia thn omada poy kratos einai o ralistas kai o almpanhs o giatros...

 

File ama se xalaei h taytothta kaneis 3 pragmata:

1) kai kalytero diamartyrese kai antidras gia TO AKRWS ANTISYNTAGMATIKO FAINOMENO POY MONO SE MAS EPIBALOYN! alla fysika kanenas den antidraei giati den bariesai twra bre aderfe.... mono mpla-mpla...

2) perneis thn taytothta enos asxetoy atomoy, gynaika, gkomena, filo, klp

3) den pas ghpedo h pas se allh 8yra poy den 8a soy zhthsoyn!

 

Pantws kai stoys gayroys exoyne xwsei trello fakeloma me ta melh... alla ekei den toys niazei na kynhgane to kosmo (opws se emas) alla ton xrhsimopoioyne katallhla!

 

KAI KATI AKOMA TAYTOTHTES M-O-N-O STO PANA8HNAIKO ZHTANE ARA NA MHN AKOYW HLI8IES KAI ASXETES APOPSEIS TOY STYL EINAI GIA THN BIA KLP giati pragmatika einai gia gelia ki ektos pragmatikothtas! :p :D :lol:

GIATI APLOYSTATA MILAME APLA GIA MIA PAE KI OXI GIA OLES! KAMMIA APWLYTOS SXESH ME TH BIA!

Fakeloma kanei o ralistas gia na mporesei na elenksei to kosmo...alla ayta teleiwsane... den masame pleon!

8elete taytothtes? pare toy papoy moy poy exei pe8anei re blaka "kypoyre" (gia osoys kseroyne)!

Link to comment
Share on other sites

Orea ta les alla afto den mou fenetai na stekei...

2) perneis thn taytothta enos asxetoy atomoy, gynaika, gkomena, filo, klp

 

Den ksero an isheiei mono gia ton panathinaiko kai gia oles tis thires alla ekei pou piga ego ithele.Afto ehei simasia!!

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

απο τη 1 συμφωνω διοτι ειναι καιρος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να παει ο κοσμος στο γηπεδο χωρις να φοβαται για τη σωματικη του ακεραιοτητα αλλα απο την αλλη δε συμφωνω διοτι ετσι εξαγριωνονται χειροτερα κ οι απλοι ΦΙΛΑΘΛΟΙ κ επισης η βια δε γεννιεται στα γηπεδα, την κουβαλαμε μεσα μας απο το σπιτι μας, απο το σχολειο, το γραφειο κλπ εκει εχει καταντησει ενα μερος ξεσπασματος και πραγματικα λυπαμαι γιατι γυναικες, παιδια, οικογενειες στην τελικη δε μπορουν να παρακολουθησουν την αγαπημενη τους ομαδα... :(
Link to comment
Share on other sites

@ MAD 13: Εχεις σχέση με Αγγλία και ΔΕΝ ξέρεις τί εστί φακέλωμα;;; :blink: Εκεί για πες μου πώς εξάλειψαν το φαινόμενο της βίας;;; Γιατί δεν τολμάνε να κουνηθούν;;; Εδώ όποιος θέλει, κάνει ότι θέλει, όποτε το θέλει και... ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΟΣ!!! :mad: Πρέπει να αλλάξουν τα πράγματα για να μπορούμε να πηγαίνουμε γήπεδο με τα παιδιά μας... όχι μόνο 50 συνδεσμίτες από κάθε σύλλογο... ;)
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Kai ama ehoun fakeloma stin agglia prepei na ehoume kai edo??

Kai stin ameriki kanoun oti goustaroun shetika me dikaiomata.Prepei na to ehoume kai edo.Kai sto kato-kato allo agglia allo ellada.Alli nootropia,antidraseis,paradoseis.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

50-50 οι γνωμες! και εγω και συμφωνω και δεν συμφωνω για αυτο! Και τι θα κανουν δηλαδη αν πεσει παλι ξυλο? Θα μας συλλαβουν ολους και θα μας ανακρινουν μεχρι να ομολογησουν αυτοι που τα εκαναν γυαλια καρφια???
Link to comment
Share on other sites

aggelopas wait εχω παει Αμερικη σε αγωνα NBA κ οι ανθρωποι εκει περα το εχουν σα θεαμα.. τα γηπεδα τους εχουν μεσα εμπορικα κεντρα οπου πανε, ψωνιζουν, κανουν τη βολτα τους εεε κ πανε να δουνε κ λιγο μπασκετ. Αυτοι το εχουν ετσι, εμεις παμε για να ξεσπασουμε :(

 

anderson στην Αγγλια εχεις δει τι ησυχα που ειναι τα γηπεδα???? ΦΑΚΕΛΩΜΑ RULZZZZZ κ καλα εκαναν γιατι ειχαν σοβαρο προβλημα

 

μη ξεχναμε ομως οτι κ τα γηπεδα φερνουν πολλα λεφτα στο κρατος αρα αν μειωθει η κινηση εκει θα υπαρξει προβλημα... κ κατι τελευταιο, γιατι να μας σπρωξουν στους συνδεσμους? ισως επειδη πεφτουν λεφτα εκει?? :devil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...