Jump to content

Τι προσέχετε σε μια γυναίκα/άντρα;


TrobocopR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 396
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το φούσκωμα στο παντελόνι. Και μπροστά και πίσω (πορτοφόλι). :p

 

 

:D:D:Dσωστος....:D:D

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεμμμμμ, παντα το τερπνον μετά του ωφελίμου. Αν και στο πίσω "φουσκωμα" δεν θα ειμαι τοσο απολυτη, αλλα καλο ειναι να βρισκεται γιατι δυστυχως επηρεαζει και το εμπροσθεν...

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεμμμμμ, παντα το τερπνον μετά του ωφελίμου. Αν και στο πίσω "φουσκωμα" δεν θα ειμαι τοσο απολυτη, αλλα καλο ειναι να βρισκεται γιατι δυστυχως επηρεαζει και το εμπροσθεν...

 

Καμια φορά τα ρούχα κρύβουν καλύτερα πράγματα απ οτι φανταζόμαστε :p

Αν είναι κακοραμένα, δεν το δείχνουν:(

Link to comment
Share on other sites

Bianca δικιά μου είσαι εσυ...τελείως υλίστρια - ευγε :lol:

χτες ειχα μια κουβεντα πάντως για το θεμα πλακα πλακα.. για το ντυσιμο

 

οτι πολλές, μα πολλές, έχουν παρεξηγήσει το ξεκωλε ολε νομίζουν ότι ειναι κ το αισθησιακό ντύσιμο. Ας πάνε καμια βόλτα ιταλια μεριά...ειδικά οτι ειναι πέρα απ το ποτάμι (χωρίς να θέλω να γινω ρατσιστης) πάει η ασπρη γοβα συνεφο (με το αναλογο outfit βεβαια)

Μην μιλήσω βέβαια για επαρχεία και φάω ξύλο!!!!!

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

εγω το πρωτο πραγμα που προσεχω σε εναν αντρα ειναι ο χαρακτηρασ κ το ποσο μου δινει σημασια δευτερο η εξωτερικη εμφανιση μετα λιγο το πορτοφολακιιιιιι....:happy: μετα λιγο το αμαξακιιιιι.:whistle:.....χαχαχα:lol:...αλλα πρωτα απόλα ο χαρακτηρας αληθεια..

 

Bianca δικιά μου είσαι εσυ...τελείως υλίστρια - ευγε :lol:

χτες ειχα μια κουβεντα πάντως για το θεμα πλακα πλακα.. για το ντυσιμο

 

οτι πολλές, μα πολλές, έχουν παρεξηγήσει το ξεκωλε ολε νομίζουν ότι ειναι κ το αισθησιακό ντύσιμο. Ας πάνε καμια βόλτα ιταλια μεριά...ειδικά οτι ειναι πέρα απ το ποτάμι (χωρίς να θέλω να γινω ρατσιστης) πάει η ασπρη γοβα συνεφο (με το αναλογο outfit βεβαια)

Μην μιλήσω βέβαια για επαρχεία και φάω ξύλο!!!!!

 

εχεις απολυτο δικιο...δεν ειναι ολες βεβαια αλλα οτι το χουν παρακανει μερικεσ λιγο ναι.....:happy:

Link to comment
Share on other sites

σε εναν άνθρωπο (ανεξαρτήτως φύλου πιστευω το ίδιο ισχύει) προσέχω τον τρόπο που "υπάρχει" μέσα στον χώρο..τον τρόπο που κοιτάει..τον τρόπο που κρατάει το ποτήρι του..ακόμα και τον τρόπο που θα παραγγείλει πχ το ποτό του

πρώτα για μένα ειναι ο τρόπος που ο άλλος αλληλεπιδρά με το περιβάλλον του και μετά όλα τα άλλα..για μένα παίζει επίσης ρόλο ο τρόπος που ντύνεται (οχι απαραίτητα οι "μάρκες) αλλά ο τρόπος που συνδιάζει τα χρώματα και τα ρούχα...

 

επίσης αρκεί να με κάνει να "ψαξω" πού βρίσκεται/ποιός είναι αν περάσει κάποιος απο δίπλα μου,και μυρίσω ένα ωραίο άρωμα

 

ειδικότερα,μπορεί να με απωθήσει ή να με γοητεύσει ο τρόπος που μιλάει σε μένα.. το κατα πόσο μπορεί να "παίξει" με το μυαλό μου..να παίξει μαζί μου στα ίσα,να με προκαλέσει να "σκεφτώ"..

 

παραξενιά μου ίσως,αλλά ένας άνθρωπος που κάθεται δίπλα μου,το πρώτο πράγμα σαν "εμφάνιση" αυτή τη φορά που κοιτάω ειναι τα χέρια του..τα δάχτυλα του,τα μάτια του και ο τρόπος που χαμογελάει..το χιούμορ του

 

εινι δυσκολο να πει κανείς κοιτάω αυτό και αυτό..είναι ενα μείγμα ολων

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε κοριτσια ολες κοιτατε τα χερια/δαχτυλα? :wacko: Εμεις οι μηχανικοι δηλαδη που τα χερια μας ειναι μαυρα τι πρεπει να κανουμε?(να φορανε γαντια?) :lol:
Link to comment
Share on other sites

πρωτα τα ματια....μετα το στηθος....τα οπισθια....και τα νυχια....

αυτα για αρχη....... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

αν μου αρεσει σαν παρουσια μετα τα ματια μου πηγαινουν κατευθειαν στα παπουτσια!!!!

 

καλες γιορτες να εχουμε παιδια!!!!

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα προσέχω σε μια γυναίκα.Αρχικά την εμφάνιση και μετά τον αέρα που έχει μέσα στον χώρο που την συναντάω.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε κοριτσια ολες κοιτατε τα χερια/δαχτυλα? :wacko: Εμεις οι μηχανικοι δηλαδη που τα χερια μας ειναι μαυρα τι πρεπει να κανουμε?(να φορανε γαντια?) :lol:

 

μα το "σχημα" τους,ο τρόπος πχ που ειναι κομμένα τα νύχια κλπ δεν αλλάζουν απο το γράσο ή απ`ο,τι άλλο;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

xm...

1) μυαλο...πολυ..να στροφαρει, πως να πω.

2)χιουμορ

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ.

αν περασει αυτα, φευγει απο την φλου κατηγορια ανθρωπος και παμε στην κατηγορια αντρας.

 

3)υψος (ειμαι 1,75, με τακουνι 1,80 αααααααααρα, πρεπει να με περναει ενα κεφαλι με τακουνι μινιμουμ

4)μαλλια (ειμαι λεων, δινω εμφαση στη χετη)

5)να του αρεσουν οι μηχανες. Αλλιως παιρνει το πουλμαν. η θα παιρνει αυτος το αμαξι, εγω τη μηχανη μου και θα συναντιωμαστε εξω απο το ροκαδικο.

 

6)να ειναι καθαρος. (να γιατι κοιταμε δαχτυλα)

 

αν περασει κι αυτο, κοιτω τους τροπους του.

 

οχι, δεν υπαρχουν πολλοι τετοιοι.

"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

5)να του αρεσουν οι μηχανες. Αλλιως παιρνει το πουλμαν. η θα παιρνει αυτος το αμαξι, εγω τη μηχανη μου και θα συναντιωμαστε εξω απο το ροκαδικο.

 

Αν και σπανιο στις γυναικες μου αρεσει πολυ το στυλ της μηχανοβιας..

τι μηχανη αν επιτρεπεται?

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

οχι παπι, οχι σκουτερ, οχι street. ον οφφ εχω, KLE.xixi!
"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

οχι παπι, οχι σκουτερ, οχι street. ον οφφ εχω, KLE.xixi!

 

μια χαρα σε βρισκω,εγω bmw gs adventurer 1200 και yamaha tmax 500...

ας αφησουμε ομως τα μηχανοβια ενστικτα κι ας πω κι εγω πως μου αρεσει η γυναικα.:)

 

να ειναι κοντουλα,αντε μεχρι 1,70<<οχι δεν εχω προβλημα υψους 1,82 ειμαι>>απλα μου αρεσουν οι κοντουλες.

δινω μεγαλη σημασια στα ματια,ειναι ο καθρεφτης της ψυχης κι οταν της μιλαω θελω να με κοιταζει.

να μην ειναι χυμα.

να μην εχει 100 τρυπες με σκουλαρικια στο σωμα της,ελεος...

tatoo δε με νοιαζει,να χει:).

να ειναι χαμογελαστη οταν το νιωθει σαφως.

να με καταλαβαινει και να την καταλαβαινω,σε μια σχεση πιστευω οτι η επικοινωνια ειναι και τα παντα,κι οχι το κρεβατι.

και σιγουρα η επικοινωνια πριν και μετα την σχεση ειναι το Α και το Ω.

να εχει μακρια μαλλια και να τα προσεχει,τρελαινομαι με τα μακρια μαλλια,α κι οχι με 200 χρωματα.οι ανταυγειες μου αρεσουν εννοειται αλλα με φυσιολογικα χρωματα.

να εχει τροπο.βασικο.

να ειναι ρομαντικη και να της αρεσουν οι ομορφες και μακρινες βολτες.

δεν με ενδιαφερει να ειναι πανεμορφη και δεν ανηκω και στην κατηγορια των αντρων που τρελαινοντε οταν βλεπουν κατι πανεμορφο.το τελειο δεν υπαρχει αλλωστε.και δεν ημαστε και τελειοι,κι επειτα,η ομορφια ειναι κατι που ξεθωριαζει με το περασμα του καιρου,το συναισθημα ομως αν ειναι αληθινο,οχι.

φυσιολογικη εμφανιση λοιπον μιας και οι αδυνατουλες δεν μου αρεσουν.με ενα υψος στο 1,65 θεωρω πως τα 60 κιλα ειναι μια χαρουλα.

να μην εχει το κλασσικο κολλημα με facebook και υπολογιστες,παμε να χτισουμε κατι κι οχι να το χαλασουμε:lol:.

να μην με γραφει για παρεες,οπως κι εγω το ιδιο θα κανω.μιας και δεν εχω σκοπο να ζησω την υπολοιπη μου ζωη με φιλους η να κοιμαμαι μαζι τους στο κρεβατι.μια σωστη σχεση ειναι το παν.

αυτα τα λιγα προς το παρον.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πες τα χρυσοστομε που πανε και σφαζουν τα μαλλακια τους τα κοριτσια! εγω,παλιογρια, οφ σιζον, μαλλι ως τη μεση στην κυριολεξια. χιχιχι! ευγε νεε μου για τα γουστα σου. κι αν βρεις τετοια κοπελα, κρατα τη στον Β-12πλανητη τον δικο σου, εναν σαν του Εξιπερυ με το τριανταφυλλακι του που το φροντιζε οσο τιποτα...ευγε.
"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα. Δηλαδή δεν έχω κάποια standar, που να λέω έτσι και έτσι θέλω την γυναίκα (μπορεί να είναι και η ηλικία βέβαια...)! Το θέμα είναι ότι μπορεί να μου αρέσει και μια μέτρια ή μια πολύ όμορφη. Μπορεί μια άλλη μέτρια να μην μ' αρέσει και μια πολύ όμορφη πάλι να μην μου αρέσει. Αυτό που έχω καταλάβει μέχρι τώρα είναι ότι πρέπει να σου κάνει το κλικ, αν όχι τότε άστο ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

οχι παπι, οχι σκουτερ, οχι street. ον οφφ εχω, KLE.xixi!

Ειμαι ωραιο παιδι με τελεια ζυγωματικα, θελεις να γινω ο σοφερ σου με τη μηχανη?:p

 

Μιας και δεν θυμαμαι να εχω γραψει σε αυτο το θεμα ας πω και γω τα δικα μου...

 

Το πρωτο φυσικα που προσεχεις σε μια γυναικα πριν την πλησιασεις ειναι η εμφανιση, πρωτα απ ολα δινω εμφαση στο προσωπο και επειτα στο υπολοιπο σωμα.(αν και αυτα τα προσεχω αντιστροφα μερικες φορες λογω των ορμονων που ξεχειλιζουν μεχρι τη μυτη στην ηλικια μου) με γοητευουν τα γλυκα και ταυτοχρονα σεξι προσωπα και σε αυτο βοηθουν στο συνολο τους τα ματια,χείλη,μαγουλα κτλ

 

επειτα το σωμα, τα κλασσικα:D

 

το σημαντικοτερο ειναι μετα, οταν τη γνωρισεις , μιλαω σαφως για τον χαρακτηρα-προσωπικοτητα της...φυσικα πρεπει να διαθετει χιουμορ, να ειναι εξυπνη και καθολου κατινα(ισως γι αυτο μου αρεσουν οι μηχανοβιες γιατι μου δινουν μια "φανταστικη" εικονα της δυναμικης γυναικας που δεν ασχολειται με μικροτητες)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

πες τα χρυσοστομε που πανε και σφαζουν τα μαλλακια τους τα κοριτσια! εγω,παλιογρια, οφ σιζον, μαλλι ως τη μεση στην κυριολεξια. χιχιχι! ευγε νεε μου για τα γουστα σου. κι αν βρεις τετοια κοπελα, κρατα τη στον Β-12πλανητη τον δικο σου, εναν σαν του Εξιπερυ με το τριανταφυλλακι του που το φροντιζε οσο τιποτα...ευγε.

 

:lol:δεν εισαι γρια καλε...:lol:μην δινεις σημασια σε νουμερα,το θεμα ειναι ποσο αισθανομαστε,αλλες φορες αισθανομαι 60 κι αλλες 15,εχω παψει απο καιρο να ασχολιεμαι με νουμερα κι αριθμους.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...