Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιαεγω το πηρα χθες αλλα πισω εχει σηματακι T-MOBILE.ΓΙΑΤΙ??
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Crypton-R- (25 Αύγ. 2004 , 00:15)

 

Pigaine, bres to munima ki anoikse to. Patise epiloges kai tha exei epilogi Apothikeusi Hxou i kati tetoio, tha patiseis ekei kai tha epilekseis pou theleis na to apothikeuseis.

 

 

Ευχαριστω πολυ.το βρηκα σημερα το πρωι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (25 Αύγ. 2004 , 03:26)

 

Λοιπον τα περιφημα ακουστικα με το ραδιο τα πηρα και εγω απο εναν που ηταν απο το μπαγκλατες ομως :D Λοιπον οσοι ειναι απο Βολο η κοντα.. στο [παζαρι] :whistle: της πολης του ΑΛΜΥΡΟΥ εχει αρκετους 3-4- απο αυτους που τα πουλανε ... οσοι παλι ειστε απο Θεσ/νικη οριστε η επαγγελματικη καρτα του εν λογω κυριου :!: MOHAMMAD ABDULLAH [ EYROASIAN BAZAR ] Κ Μελενικου 21 και τηλ [2310202414] και [6936421659] :!:

 

βοηθηστε και μας ρε παιδιαααααα!!!! :music:

κανενας με διπλο ζευγαρι τιποτα???? :o :o

καλοριζικο φιλε μου και ξεφτιλα μεγαλη ξεφτιλα για την νοκια στο θεμα αυτο...

:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος meres (25 Αύγ. 2004 , 00:42)

 

Poly kalo episis einai kai to PowerLock ths symbianware, sto opoio ama thes vazeis k password gia na epaneltheis apo tin profilaksi othonis :cool:

Ypostirizei aples fwtos, gifs, hmerologio, kai to klasiko megalo roloi!

 

κατι τετοιες εφαρμογες μειωνουν την αυτονομια του κινητου η οχι???

γιατι αν υσχυει το πρωτο τοτε αδικος κοπος....

Link to comment
Share on other sites

Ena bug parathrw tis teleutaies 2 meres sto kinhto mas... Mou pairnoun thlefwno kai 3afnika apo mono tou to kinhto energopoiei to loudspeaker! En tw meta3y yparxei katw de3ia h epilogh na energopoihsw to loudspeaker, alla auto einai hdh sto on! kai fysika me akoune ston dromo otan milaw... den apenergopoihte to speaker me tipota! H monh lysh einai na kanw restart to kinhto kai tote strwnei... exei symbei se kanenan allo?
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει παρατηρηθεί ούτε επισσημανθεί απο άλλον χρήστη κάτι τέτοιο. Δεν νομίζω πάντως να είναι bug. Μπορεί να έπαθε κάποιο κόλλημα απο κάποια εγκατεστημένη εφαρμογή. Για ψάξτο και αν δεν βγάζεις άκρη, κάνε του ένα φορμάτ αφού κάνεις back up.
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε... Μετά από πολλή σκέψη αποφάσισα και εγώ να κανω μεταγραφή στη νοκια (από πανασόνικ).

Δυστυχώς δεν μπορώ (λόγω ανυπομονησίας να το χρησιμοποιήσω) να ψάξω 100+ σελίδες για 1 πραγματάκι που θέλω, οπότε θα σας πρήξω, συγγνώμη προκαταβολικά...

Κάπου στο forum για τα series 60 κινητά διάβασα οτι τα java παιχνίδια δημιουργουν προβλήματα.Εννοείτε τα .jar ή κάποια άλλα;Τα πιθανά προβλήματα είναι τα γνωστά του στυλ δεν ειναι εγγυημένες εφαρμογές για το κινητό ή είναι κατι που θα έπρεπε να προσέξω ιδιαίτερα για το συγκεκριμένο κινητό;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και συγγνώμη που σας βάζω και επαναλαμβάνεστε...

 

 

 

 

Υ.Γ:Χε χε χε επιτέλους smartphone!!

Shall I say I was wrong, if I'm right?
Link to comment
Share on other sites

Mpa gia format bariemai na to paw, to poly poly na paw sto club nokia na kanw kamia anaba8mish sto firmware, na tous pw 3ana kai gia thn mpataria pou krataei katw apo 24 wres oti xrhsh kai na to kaneis...

 

Pantws to problhma auto mou to ebgale 2-3 fores se 2 meres+den trexoun polles efarmoges otan 3ekinaei to kinhto. Isws an synexisei etsi na to skasw to format ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Wraithgr (26 Αύγ. 2004 , 01:53)

 

Χαιρετε... Μετά από πολλή σκέψη αποφάσισα και εγώ να κανω μεταγραφή στη νοκια (από πανασόνικ).

Δυστυχώς δεν μπορώ (λόγω ανυπομονησίας να το χρησιμοποιήσω) να ψάξω 100+ σελίδες για 1 πραγματάκι που θέλω, οπότε θα σας πρήξω, συγγνώμη προκαταβολικά...

Κάπου στο forum για τα series 60 κινητά διάβασα οτι τα java παιχνίδια δημιουργουν προβλήματα.Εννοείτε τα .jar ή κάποια άλλα;Τα πιθανά προβλήματα είναι τα γνωστά του στυλ δεν ειναι εγγυημένες εφαρμογές για το κινητό ή είναι κατι που θα έπρεπε να προσέξω ιδιαίτερα για το συγκεκριμένο κινητό;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και συγγνώμη που σας βάζω και επαναλαμβάνεστε...

 

 

 

 

Υ.Γ:Χε χε χε επιτέλους smartphone!!

 

 

Τα *.jar ειναι οι Java εφαρμογες.Τα *.jad ειναι για τα Series 40.Το προβλημα που μπορει να εχεις με καποια java εφαρμογη ή παιχνιδι ειναι μεχρι και κολλημα του κινητου αν δεν ειναι συμβατη με το 7610.Και αυτο λυνεται μονο με format.Oποτε προσοχη σε αυτα που θα βαζεις και καλοριζικο το νεο smartphone σου. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (26 Αύγ. 2004 , 02:17)

 

Τα *.jar ειναι οι Java εφαρμογες.Τα *.jad ειναι για τα Series 40.Το προβλημα που μπορει να εχεις με καποια java εφαρμογη ή παιχνιδι ειναι μεχρι και κολλημα του κινητου αν δεν ειναι συμβατη με το 7610.Και αυτο λυνεται μονο με format.Oποτε προσοχη σε αυτα που θα βαζεις και καλοριζικο το νεο smartphone σου. ;)

 

 

ta .jad as poume einai aparetita gia ta S40 giati lene kapoia stoixeia kataskeyasth typo efarmoghs kai ta loipa, an kai yparxoun mesa sto .jar... avysos h psyhi twn kinhtwn...! :wacko:

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (26 Αύγ. 2004 , 02:17)

 

Τα *.jar ειναι οι Java εφαρμογες.Τα *.jad ειναι για τα Series 40.Το προβλημα που μπορει να εχεις με καποια java εφαρμογη ή παιχνιδι ειναι μεχρι και κολλημα του κινητου αν δεν ειναι συμβατη με το 7610.Και αυτο λυνεται μονο με format.Oποτε προσοχη σε αυτα που θα βαζεις και καλοριζικο το νεο smartphone σου. ;)

 

 

Αχα, οπότε είναι λίγο ρώσικη ρουλέτα, αφού δεν έχω δει πουθενά λίστες συμβατότητας για τις διαφορες εφαρμογες.Φαντάζομαι απο το σχετικο topic(τι έχετε στο κινητό σας) μπορώ να πάρω έστω μια ιδέα..Ευχαριστώ για την απάντηση πάντως..Άλλωστε και της κοπέλας μου το 3650 που κόλλησε απο εφαρμογή sis της το φτιάξανε αυθημερόν χωρίς ταλαιπωρίες...

Shall I say I was wrong, if I'm right?
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, για να σου πάθει κάποιο γερό κόλλημα ωστε να είναι απαραίτητο το φορμάτ, είναι πολύ δύσκολο. Συνήθως, όταν εγκαθιστάς μια εφαρμογή μη συμβατή, απλά δεν τρέχει, οπότε πας στην διαχείρηση και την σβήνεις. Κανένα πρόβλημα.

 

Για να δείς απο πρώτο χέρι ποιες εφαρμογές τρέχουν στο 7610, διάβασε το θέμα Εφαρμογές Symbian 7 απο τον Ιούλιο και μετά και ρίξε μια ματιά στο θέμα Ποιές εφαρμογές έχετε εγκαταστήσει στο κινητό σας;;

 

Αλλά και στην περίπτωση που σου πάθει κάτι, δεν χρειάζεται να το τρέχεις σε κάποιο nokia shop, μπορείς να κάνεις φορμάτ και μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

Hi!

Prwth mou mera me to kinhto kai ais8anomai ligo asxeth psaxnw na brw pws ginetai apo to pc suite na steilw hxous kai eikones sto kinhto mou. Ta midi file pou eixa gia to 6600 den ta blepei!Kanw kati la8os???????Opoios mporei as boh8hsei thn asxeth!!!

Eyxaristw!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος belna3 (26 Αύγ. 2004 , 12:51)

 

Hi!

Prwth mou mera me to kinhto kai ais8anomai ligo asxeth psaxnw na brw pws ginetai apo to pc suite na steilw hxous kai eikones sto kinhto mou. Ta midi file pou eixa gia to 6600 den ta blepei!Kanw kati la8os???????Opoios mporei as boh8hsei thn asxeth!!!

Eyxaristw!!!!!!!

 

 

Καλοριζικο το κινητο!!!Λοιπον θα ανοιξεις το PC Suite και θα επιλεξεις το : Μεταφορα Αρχειων.Μετα θα διαλεξεις τους ηχους που θες να στειλεις και θα τους κανεις copy/paste στον φακελο E:\Sounds\Digital και θα τα βλεπει κανονικα. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μηπως γνωριζετε καποιο camcorder για το 7610? Δεν μου αρκει το video που τραβαει το ιδιο το κινητο. Και δεν μιλαω για την διαρκεια αλλα για την ποιοτητα. μου φαινεται οτι χανει πολλα frames.

 

Mηπως ξερετε επισης τι στο διαολο γινεται με το aivanet? εχει κλεισει?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος qyte (26 Αύγ. 2004 , 13:12)

 

Ρε παιδια μηπως γνωριζετε καποιο camcorder για το 7610? Δεν μου αρκει το video που τραβαει το ιδιο το κινητο. Και δεν μιλαω για την διαρκεια αλλα για την ποιοτητα. μου φαινεται οτι χανει πολλα frames.

 

Mηπως ξερετε επισης τι στο διαολο γινεται με το aivanet? εχει κλεισει?

 

 

Μπορεις να βαλεις το Philips Camcoder την τελευταια εκδοση αλλα η ποιοτητα ειναι σαφως κατωτερη απο αυτην του κινητου.

Το aivanet δεν εκλεισε αλλα πλεον εχει μονο trials εφαρμογες.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

sto katw-katw kinhto thlefwno einai, oxi kinhth kamera :) tha prepei oloi na katalavoume oti den exoume sta xeria mas psifiakh fotwgrafikh alla kinhto me Digital.. Den prepei na ta theloume ola apo to kosmhma mas :D
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreas443 (26 Αύγ. 2004 , 14:44)

 

pedia na rotiso exi bgi anaba8misi gia to kinito giati to exo edo kai mia bdomada kai skeftome na to pao

 

 

Δεν εχω ακουσει κατι για νεο firmware.Βεβαια καποιοι εχουν αναφερει οτι εχει βγει μια που διορθωνει το bug με τον ηχο κλησης.Αλλα δεν νομιζω να ισχυει αν λαβω υποψιν την πολιτικη της Nokia με το 6600 και μετα απο ποσο καιρο εβγαλε την πρωτη αναβαθμιση.Πιστευω κατι αναλογο θα κανει και με το 7610.Θα βγαλει μια και καλη που θα διορθωνει πολλα. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (26 Αύγ. 2004 , 15:19)

 

Δεν εχω ακουσει κατι για νεο firmware.Βεβαια καποιοι εχουν αναφερει οτι εχει βγει μια που διορθωνει το bug με τον ηχο κλησης.Αλλα δεν νομιζω να ισχυει αν λαβω υποψιν την πολιτικη της Nokia με το 6600 και μετα απο ποσο καιρο εβγαλε την πρωτη αναβαθμιση.Πιστευω κατι αναλογο θα κανει και με το 7610.Θα βγαλει μια και καλη που θα διορθωνει πολλα. ;)

 

Εγω που ρωτησα εδω στην περιοχη μου μου ειπαν οτι δεν εχει βγει καιν εκδοση λογισμικου αλλα μια διορθωτικη της ηδη υπαρχουσας οταν ρωταω τι διορθωνει μου απαντησε οτι δεν ξερει ακριβως και αν την βαλουμε θα δουμε :wacko: ...να λειπει
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Στο βόλο όλοι τόσο ενημερωμένοι είναι? :p :D (τι νομίζεις ότι εδώ ξέρουν τι τους γίνετε???) όχι, έχω πάει στο βόλο και μου άρεσε πολύ! Έχει ωραίο internet cafe με πολλούς υπολογιστές!!
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

paidia exw ena problima me to 7610!!!otan me pernoun til stin arxi o ixos paizei xamila kai epita dinamwnie enw dn exw balei auxanomeni entasi kai geniak dn paizei dinata tous ixous

 

to xei pathei kaneis allos;;

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...