Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flamenerve (11 Ιούλ. 2004 , 18:52)

 

Θα με τρελάνεις??? :wacko: :p

Όποτε και με όποιον τρόπο πάω να κατεβάσω αυτό το αρχείο αντί αυτού μου κατεβάζει αυτόματα μια εικόνα ονόματι noaccess.jpg!!! :blink:

 

 

Esu tha me trelaneis.

Dokimasa k me Internet Explorer k me Netscape k katevainei kanonika.

Tha to grapseis etsi akivws

ptisp.net/~mike/mobilefreaks/Ratax/Spiderman_2_NGAGE-ENGAGE.zip

xwris http://www.

 

An den mporeseis pali na to katevaseis me IE k Netscape katevase to me kanena Download Manager, alla ekei tha prepei na valeis http://www.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Aekaraole ( 9 Ιούλ. 2004 , 00:43)

 

Παράθεση

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Aekaraole ( 8 Ιούλ. 2004 , 03:56)

 

Παιδια μια γρηγοπη ερωτηση¨ Διαβασα κατι τετειο στο φορουμ αλλα δεν το βρηκα στο search. Παρατηρησα οτι οι ηχοι amr (που εχουν ενα icon διπλα τους) μετα απο 3 secs σταματανε να παιζουνε για ενα sec και ξαναρχιζουνε. Αυτο ειναι ακρως ενοχλητικο. Οι ηχοι mid παιζουν χωρις διακοπη .Ισχυει και σε σας? Ενας φιλος μου δινει το δικο του κινητο (ειναι ασπρο και θελω ασπρο αλλα η vodafone δεν εχει). ΤΗΧ

 

Αποστολος

 

 

 

 

 

Δεν έχω παρατηρήσει αν έχουν κάποιο εικονίδιο πάντως η αλήθεια είναι ότι συμβαίνει σε ορισμένα *.amr

 

Διορθώνεται ? (Γιατί να γίνεται αυτό?)

 

 

RE pedia emena mou simvenei se ola ta amr pou einai sth mnhmh ti na kano. Einai simathiko h den akouei amr. kaneis anyway??

 

Apostolos

 

 

Pedia to epsaksa, kai einai bug tou firmware. Wait for an update! :mad:

 

Apostolos

AEK UBER ALLES :D

 

Champions League here we come

 

Nokia 7650, 7610,Panasonic x700, 6680, 3230, N70, Ν80, Ν73

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Crypton-R- (12 Ιούλ. 2004 , 00:52)

 

Esu tha me trelaneis.

Dokimasa k me Internet Explorer k me Netscape k katevainei kanonika.

Tha to grapseis etsi akivws

ptisp.net/~mike/mobilefreaks/Ratax/Spiderman_2_NGAGE-ENGAGE.zip

xwris http://www.

 

An den mporeseis pali na to katevaseis me IE k Netscape katevase to me kanena Download Manager, alla ekei tha prepei na valeis http://www.

 

 

Paidia to arxeio me to app extention ti to kano???

 

Apostolos

 

THX!!

AEK UBER ALLES :D

 

Champions League here we come

 

Nokia 7650, 7610,Panasonic x700, 6680, 3230, N70, Ν80, Ν73

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (11 Ιούλ. 2004 , 20:59)

 

για το αρθρο στην κεντρικη σελιδα λενε,που το εθαψαν :p :p

 

δεν υπαρχει τιποτα.τοσο χαλια τα ελεγε :p :p :p ????

Link to comment
Share on other sites

Μέρα (εργάσιμη) 3η.

 

...Συνεχίζεται η Οδύσσεια μου..

 

Μόλις πριν λίγο πήγα και πήρα το δεύτερο κατα σειρά 7610, αφού το πρώτο βγήκε προβληματικό (μου εμφάνιζε το μήνυμα "η εκκίνηση απέτυχε. επικοινωνήστε με τον αντιπρόσωπο").

 

Και ενώ λοιπόν είμαι σχεδόν σίγουρος ότι απαλάχθηκα από τα προβλήματα (της νοκια) και τα ξενερώματα (τα δικά μου), συναρμολογώ σιγά σιγά τη μπαταρία και την κάρτα μνήμης...

 

Έρχεται η μεγάλη στιγμή. Ανοίγω το 7610. Όλα φαίνεται να δουλεύουν καλά. Με βάζει στο μενού. (όλα καλά, σκέφτηκα).

 

Κάνω install την εφαρμογή "welcome" και καθώς έκανε την εγκατάσταση, εμφανίζεται το μήνυμα "Επανάληψη, διαφορετικά θα χαθούν δεδομένα". Πρώτο ξενέρωμα.

 

-Παναγία μου βοήθα με.-

 

Κάνω restart και ξανά install. Το αποτέλεσμα, ανάλογο.

Για να μην τα πολυλογώ, μετά από πολλά installations -αφού και ο διάολος (βλέπε ΝΟΚΙΑ) θέλει φοβέρα- εγκαταστάθηκε το welcome στο κινητό.

 

Όλα καλά, ξανασκέφτομαι, ενώ έχω αρχίσει να κατηγορώ τον εαυτό μου ως προκατειλημένο..

 

Ανοίγω το πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο και τρώγω το δεύτερο ξενέρωμα.

"Επανάληψη, διαφορετικά θα χαθούν δεδομένα"

 

Ξανά restart, ξανά άνοιγμα της εφαρμογής.

Στο τέλος άνοιξε η επεξεργασία βιντεο.

 

Συνεχίζω ανοίγοντας τον opera browser. Και... Guess what!! "Επανάληψη, διαφορετικά θα χαθούν δεδομένα"!

Τρίτο και τελευταίο ξενέρωμα.

 

Θα πάει για αναβάθμιση σήμερα-αύριο.

 

Και μετά απ' όλα αυτά.. Θέτω μια ερώτηση στο κοινό.

 

Εσείς στη θέση μου τι θα κάνατε; ή μάλλον.. πού θα το πετούσατε;

 

:( :mad:

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το welcome τι σκ@τά είναι; Εγώ κατα λάθος, τώρα που το σκέφτομαι είναι ότι πιο σωστό έχω κάνει, το έσβησα στα πρώτα λεπτά που είχα στα χέρια μου την συσκευή.

 

Απ'ότι ξέρω είναι ένα βιντεάκι που παρουσιάζει το 7610. Γιατί όμως χρειάζεται εγκετάσταση; Τόσο σημαντικό είναι;

 

Όντως, είναι μεγάλη ξενέρα καινούριο και πανάκριβο κινητό να σου κάνει τέτοιες @~%}#^. Γιατί δεν του κάνεις ένα απλό φορμάτ; Σε 5 λεπτάκια θά'ναι σαν καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (12 Ιούλ. 2004 , 14:19)

 

Αυτό το welcome τι σκ@τά είναι; Εγώ κατα λάθος, τώρα που το σκέφτομαι είναι ότι πιο σωστό έχω κάνει, το έσβησα στα πρώτα λεπτά που είχα στα χέρια μου την συσκευή.

 

 

Δυστυχώς δε μπόρεσα να πράξω ομοίως. Έβγαζε βλέπεις κι εκεί error-μήνυμα.. "Αδυναμία διαγραφής" :mad:

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (12 Ιούλ. 2004 , 14:19)

 

Γιατί δεν του κάνεις ένα απλό φορμάτ; Σε 5 λεπτάκια θά'ναι σαν καινούριο.

 

 

Είπα να μη βάλω το χεράκι μου, γιατί με την ατυχία που με δέρνει, θα καούν τα chip του. Άσε που στο τέλος θα φταίει η κάρτα sim :o

 

Πήγε για αναβάθμιση. Λογικά αύριο θα το έχω. -Ας ελπίσω-

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

Ώραία, μόλις το πάρεις, το πρώτο πράγμα που θα κάνεις είναι να σβήσεις το welcome. :) Εγώ πάντως ακόμα δεβ έχω καταλάβει τι είναι το welcome.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (12 Ιούλ. 2004 , 15:17)

 

Ώραία, μόλις το πάρεις, το πρώτο πράγμα που θα κάνεις είναι να σβήσεις το welcome. :) Εγώ πάντως ακόμα δεβ έχω καταλάβει τι είναι το welcome.

 

 

Είναι μια εφαρμογή που παρουσιάζει τις δυνατότητες του 7610, σε ένα διαδραστικό περιβάλλον. Μπορείς να δείς περεταίρω πληροφορίες για κάθε ιδιότητα της συσκευής. Για παράδειγμα, πώς εκτυπώνει τις φωτογραφίες, ή πώς τραβάει βίντεο.

 

Πάντως.. 2 διαφορετικά 7610 που έχω πάρει, έχουν παρουσιάσει 2 διαφορετικά προβλήματα. Μήπως τελικά θα πρέπει να αρχίσω να σκέφτομαι ότι φταίω εγώ; :rolleyes:

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

Gia sas! Einai i proti fora pou grafo se foroum tis NOKIA... oi kairoi allazoun vlepete me pada kerdismenous emas, tous katanalotes.

 

Skeftomai na to paro telika to 7610. Tha einai i proti fora pou tha exw smartphone kai akoma prospathw na simvivastw me to megethos!!

 

Piga simera kai to eida, kai to epiasa :o , kai mporw na pw oti apo thema diastasewn, einai sto orio, kai apo thema ylikwn einai ARKETA kalo.

 

Alla me ola afta pou akouw pio panw gia 150 restart, kamena pixels.... arxisw kai tremo. An einai einai to "smart"phone na mou kadadisei "retarted".... na mou leipei :confused:

 

Ti lete re paidia... ? Etoimazomoun gia ena P900 kai meta eida to 7610 kaio arxisa na skeftomai.... Ti lete kai eseis??? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathmos (12 Ιούλ. 2004 , 17:28)

 

Ti lete re paidia... ? Etoimazomoun gia ena P900 kai meta eida to 7610 kaio arxisa na skeftomai.... Ti lete kai eseis??? :wacko:

 

 

Γνωμη μου ειναι να προτιμησεις το 7610 απο το P900.

Βεβαια εφοσον ρωτας στο φορουμ της Νοκια ,δεν

νομιζω να σου απαντησει κανεις τιποτε διαφορετικο :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Efxaristw Nervous gia tin grigori apadisi.... katalavainw oti efoson eimai sto Nokia foroum , oi apadiseis tha einai analoges. Afto pou me apasxloei den einai i sigrisi P900 - 7610, alla an ta epanelimena restart kai ta akmena pixes einai geniko fainomeno , ii apla memonomenes periptoseis.

 

Vlepeis DEN eixa pote smartphone kai den kserw ti na perimenw.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathmos (12 Ιούλ. 2004 , 18:07)

 

Efxaristw Nervous gia tin grigori apadisi.... katalavainw oti efoson eimai sto Nokia foroum , oi apadiseis tha einai analoges. Afto pou me apasxloei den einai i sigrisi P900 - 7610, alla an ta epanelimena restart kai ta akmena pixes einai geniko fainomeno , ii apla memonomenes periptoseis.

 

Vlepeis DEN eixa pote smartphone kai den kserw ti na perimenw.

 

 

Θα τις θεωρουσα εγω μεμονωμενες περιπτωσεις ,το δικο

μου δεν παρουσιαζει κανενα προβλημα μεχρι τωρα.

Επειδη ημουν και χρηστης του 6600, το 7610 ειναι αρκετα

σταθερο τηλεφωνο.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Οχι τουλαχιστον το 7610 δεν κανει επανηλημενα restart και ειναι πολυ σταθερο.Υπαρχουν βεβαια οι "κακες" εφαρμογες οι οποιες κανουν ολη τη ζημια ΑΛΛΑ μπορεις να δεις ποιες ειναι και να μην τις εγκαταστησεις.Σιγουρα το 7610 θα σε αφησει απολυτα ικανοποιημενο.
Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ειμαι πολυ κουρασμενος και δεν μπορω να διαβασω ολο το thread σας παρακαλω εχω δυο τρεις αποριες για να παρω η οχι το κινητο!1---εικονες,ηχους στελνει και λαμβανει το κινητο?δηλαδη το bluetooth ειναι κλειδωμενο η οχι?2---ηχογραφησεις μπαινουν σαν ηχος κλησης(σε μεμονωμενο νουμερο πχ οχι σε ολα!)3---τα πληκτρα ανταποκρινονται ΓΡΗΓΟΡΑ στο πατημα τους?(γιατι το τ610 που εχω μου εχει σπασει τα νευρα!)4---απο αυτονομια πως παει?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathmos (12 Ιούλ. 2004 , 18:07)

 

Efxaristw Nervous gia tin grigori apadisi.... katalavainw oti efoson eimai sto Nokia foroum , oi apadiseis tha einai analoges. Afto pou me apasxloei den einai i sigrisi P900 - 7610, alla an ta epanelimena restart kai ta akmena pixes einai geniko fainomeno , ii apla memonomenes periptoseis.

 

Vlepeis DEN eixa pote smartphone kai den kserw ti na perimenw.

 

για τα πιξελ θα τους πεις οτι αν εχει εστω και 1 να σου το αλλαξουν επι τοπου!!!ετσι εκανα και εγω στο πλαισιο,το πρωτο που ανοιξαν ειχε,το δευτερο οκ ;)
Link to comment
Share on other sites

Φίλε ilka71

1.Εικόνες και τους περισσότερους ήχους στέλνει κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα. Κλείδωμα υπάρχει στα πολυφωνικά, στα sis και rar αρχεία τα οποία όμως τα στέλνεις εύκολα με το mobiluck χωρίς μετονομασία, χωρίς τίποτα. Δηλαδή θέμα κλειδώματος στην πράξη δεν υπάρχει.

 

2.Μπορείς σε μεμονομένα άτομα να βάλεις όποιον ήχο θέλεις.

 

3.Τα πλήκτρα ανταποκρίνονται άμεσα. Δεν παρατηρείται η παραμικρή καθυστέρηση.

 

4.Ανάλογα με την χρήση του απο 1 μέρα αν το λιώνεις εως 3 μέρες με χαλαρή χρήση.

Link to comment
Share on other sites

@sorrow....

ευχαριστω για τις απαντησεις σου :) αυτο που δεν καταλαβα ειναι ....τι ....ειναι το mobileluck?καποιο προγραμμα που μεσω αυτου στελνεις τα "απαγορευμενα" ?που μπορουμε να το βρουμε?απλα το εγκαθιστουμε ,το τρεχουμε και επιλεγουμε ποιους ηχους θελουμε να στειλουμε και τους στελνουμε?καπως ετσι?να λαβουμε μπορουμε(ηχους και εικονες)?

Link to comment
Share on other sites

Mia anakefalewsi re paidia giati exw diavaseo tosa DIAFORETIKA pragmata edw mesa.

 

1. An exo katalavei swsta to 7610, exei stereo ixo, alla mono apo ta akoustika. SWSTO h LATHOS ?

 

2. Paizei wav KAI mp3. SWSTO h LATHOS?

 

3. H kathe fotografia pianei giro sta 400k alla iparxei i peilogi na mikrinoume tin poiotita kai analisi oste na pianoun giro sta 40K.

SWSTO h LATHOS?

 

4. Einai pio stathero apo to 6600. SWSTO h LATHOS?

 

5. To bluetooth einai kleidomeno gia merika files, alla afto ftiaxnetai me to mobileluck, efkola. SWSTO h LATHOS?

 

6.Sas exw zalisei. SWSTO h LATHOS?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathmos (12 Ιούλ. 2004 , 23:59)

 

Mia anakefalewsi re paidia giati exw diavaseo tosa DIAFORETIKA pragmata edw mesa.

 

1. An exo katalavei swsta to 7610, exei stereo ixo, alla mono apo ta akoustika. SWSTO h LATHOS ?

 

2. Paizei wav KAI mp3. SWSTO h LATHOS?

 

3. H kathe fotografia pianei giro sta 400k alla iparxei i peilogi na mikrinoume tin poiotita kai analisi oste na pianoun giro sta 40K.

SWSTO h LATHOS?

 

4. Einai pio stathero apo to 6600. SWSTO h LATHOS?

 

5. To bluetooth einai kleidomeno gia merika files, alla afto ftiaxnetai me to mobileluck, efkola. SWSTO h LATHOS?

 

6.Sas exw zalisei. SWSTO h LATHOS?

 

 

1 ΛΑΘΟΣ δεν εχει στερεο ουτε απο τα ακουστικα...ακομη....

2 ΣΩΣΤΟ

3 ΣΩΣΤΟ

4 ΣΩΣΤΟ

5 ΣΩΣΤΟ

6 ΛΑΘΟς ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Φίλε μου mathmos, θα σου απαντήσω όσο πιο αντικειμενικά μπορώ. Είμαι χρήστης p800, και nokia 6600-7610.

 

Μπορώ να σου πω ότι είμαι κατα πολύ πιο ευχαριστημένος από το smartphone της sony ericsson, παρά από κάθε άλλη προαναφέρουσα συσκευή της ΝΟΚΙΑ.

 

Όπως λέω τώρα τελευταία στο forum, αυτές τις 3-4 τελευταίες μέρες, η ΝΟΚΙΑ με έχει κάνει να την απαιχθάνομαι. Έχω πάρει 2 7610 ως τώρα [ελπίζω να μην τριτώσει..] και τα δύο μου βγήκαν με διαφορετικά προβλήματα (στο λειτουργικό μέρος πάντα). Δεν θεωρώ τα μοντέλα της ΝΟΚΙΑ όσο αξιόπιστα θα θεωρούσα τα p800/p900.

 

Από την άλλη, η ΝΟΚΙΑ -ειδικά στο 7610- έχει κάνει ένα μεγάλο βήμα στις φωτογραφίες. Μόνο γι' αυτό, επιμένω στο συγκεκριμένο μοντέλο.

 

Η επιλογή είναι δική σου. Αν σταθείς τυχερός και σου βγει το 7610 καλό, ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ! Εμένα πάντως δε μου βγήκε (δις), γι'αυτό και θα σου πρότεινα ένα "ντόμπρο" p900.. :)

 

Όπως και να 'χει, σου εύχομαι καλή επιλογή να έχεις ;)

Γυαλίζει ο Σιμ της μηχανής τα δυο ποδάρια,

ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

Μ' ένα φτερό ξορκίζει ο Γκόμπι τη μαλάρια

κι ο στραβοκάνης ο Χαράμ, πίτες ζυμώνει.

 

Ν. Καββαδίας 1910-1975

Link to comment
Share on other sites

εδω θα συμφωνησω κι εγω κι ας ειναι λιγο off topic το μυνημα μου.αλλο 7610 κι αλλο p-900 το p-900 ειναι απαιχτο και πραγματικα κατα προοσωπικη μου αποψη παντα κανενα αλλο smartphone δε το φτανει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ilka71 (12 Ιούλ. 2004 , 21:53)

@sorrow....

ευχαριστω για τις απαντησεις σου :) αυτο που δεν καταλαβα ειναι ....τι ....ειναι το mobileluck?καποιο προγραμμα που μεσω αυτου στελνεις τα "απαγορευμενα" ?που μπορουμε να το βρουμε?απλα το εγκαθιστουμε ,το τρεχουμε και επιλεγουμε ποιους ηχους θελουμε να στειλουμε και τους στελνουμε?καπως ετσι?να λαβουμε μπορουμε(ηχους και εικονες)?

Μπορείς να λάβεις τα πάντα. Δεν υπάρχει περιορισμός σε αυτό. Το μόνο πρόβλημα είναι να στείλεις συγκεκριμένου είδους αρχεία. Το mobiluck έρχεται και εξαλείφει το συγκεκριμένο πρόβλημα.

 

Μην σε αποσχολεί καθόλου ο τρόπος χρήσης του και το που θα το βρείς. Πάρε το κινητό, στο στέλνω εγώ το mobiluck και σου εξηγώ τον χειρισμό του.

 

Παιδιά συνέλθετε, τον τίτλο του θέματος που ποστάρετε τον είδατε; ΝΟΚΙΑ 7610 λέει νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Oι μελλοντικοι/υποψηφιοι αγοραστες του 7610,

ας δουν την Αναλυτική Παρουσίαση: Nokia 7610 του MsK :cool: :up:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...