Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Na sas zalisw k egw ligo?

Exw k egw to nokia 7610 to opoio gia mena einai koryfh.3afnika moy esvhse.twra den anoigei.toy dinw kamia mpoynia (alh8eia lew) k tote anoigei alla menei sto arxiko NOKIA poy vgainei molis to anoigeis.Prospa8hsa na toy kanw format alla tpt...3erei kaneis ti paizei peripoy h na to paw se texniko :( ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kι εγώ έχω το 7610 από τον σεπτέμβριο του 2004.Μέχρι τώρα δεν μου έχει παρουσιάσει το παραμικρό εκτός ίσως από κάποιες φορές πρόβλημα στο πλήκτρο 9 αλλά θεωρώ απαρέδεκτη την ΜΗ ύπαρξη joystick.Δεν γίνεται να υπάρχουν τόσες εφαρμογές και παιχνίδια και να μην μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις. Κατά τα άλλα περιμένω το ν80 αφού μέχρι να μας φέρει η vodafone to v70 θα έχουμε γεράσει. Ασε που έχει και το θρυλικό αγαπημένο σχεδιασμό του αλησμόνητου 7650!!!

Οσ

Link to comment
Share on other sites

Από που μπορώ να προμηθευτώ προσόψεις για το κινητό μας σε νορμάλ τιμές? Πήγα σήμερα σε ενα NOKIA SHOP και μου ζήτησαν 30 Ευρώ!! Έπαθα πλάκα....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από που μπορώ να προμηθευτώ προσόψεις για το κινητό μας σε νορμάλ τιμές? Πήγα σήμερα σε ενα NOKIA SHOP και μου ζήτησαν 30 Ευρώ!! Έπαθα πλάκα....

 

Απο μαγαζια με μεταχειρισμενα θα βρεις πιο φτηνες ,καθως επισης

και απο ebay.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε ενα προγραμματάκι να μπορώ να στέλνω mid και amr αρχεία από το κινητό μου με MMS ή BLUETOOTH;

Επίσης κάτι παρόμοιο για εφαρμογές από το κινητό μου σε άλλο ?????

 

 

Ευχαριστώ:confused:

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε ενα προγραμματάκι να μπορώ να στέλνω mid και amr αρχεία από το κινητό μου με MMS ή BLUETOOTH;

Επίσης κάτι παρόμοιο για εφαρμογές από το κινητό μου σε άλλο ?????

 

 

Ευχαριστώ:confused:

 

Θα βάλεις το profimail που μαζί του κάνει εγκατάσταση τον profiexplorer και με τον τελευταίο στέλνεις οτι θες.

Link to comment
Share on other sites

παιδια επεσε λιγο κρασακι πανω στα κουμπια του 7610 ενως φιλου μου..δεν βγαζει γραμματα οταν παταει τα κουμπια..αυριο το παω σε νοκια..τι λετε?διορθωνετε?
Link to comment
Share on other sites

παιδια επεσε λιγο κρασακι πανω στα κουμπια του 7610 ενως φιλου μου..δεν βγαζει γραμματα οταν παταει τα κουμπια..αυριο το παω σε νοκια..τι λετε?διορθωνετε?

Αστο να ξεμεθύσει :D

 

Λογικα γινεται αλλα το τι θα σου πουν ειναι αλλο θεμα...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΑΡΚΕΤΟ ΝΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ,ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΣΑ,ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΣΠΡΕΙ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΠΕΡΙΠΟΥ...ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ.ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ "ΜΝΗΜΗ ΠΛΗΡΗΣ.ΚΛΕΙΣΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΤΕ".ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΛΛΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ ΠΟΥ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ Η ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ?ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΕΣ.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.

 

ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ 7610 ΕΤΣΙ?ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΤΟ AVATAR.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα φορμάτ και ισως διορθωθεί το πρόβλημα. ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ κι εγω κάτι: SOS, έβαλα χθές ένα θέμα που μου αλοίωσε την γραμματοσειρά και τώρα άλλα γράμματα φαίνονται κι άλλα όχι. Έτσι έχω μεγάλο πρόβλημα. Απεγκατέστησα το θέμα αλλά το πρόβλημα με τη γραμματοσειρά υπάρχει. Πώς μπορώ να επαναφέρω την κανονική του ξανά? Ευχαριστώ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα φορμάτ και ισως διορθωθεί το πρόβλημα. ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ κι εγω κάτι: SOS, έβαλα χθές ένα θέμα που μου αλοίωσε την γραμματοσειρά και τώρα άλλα γράμματα φαίνονται κι άλλα όχι. Έτσι έχω μεγάλο πρόβλημα. Απεγκατέστησα το θέμα αλλά το πρόβλημα με τη γραμματοσειρά υπάρχει. Πώς μπορώ να επαναφέρω την κανονική του ξανά? Ευχαριστώ

 

Επανεκκίνηση έχεις κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου στειλει μερικα(δε χρειαζομαι πολλα) προγραμματα και παιχνιδια στο silvertaur@yahoo.gr ; Οτι θεωρειτε εσεις καλυτερα ή πιο χρησιμα ή πιο διασκεδαστικα.Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

παιδια..τοο πηγα στη νοκια και μου το καναν χειροτερα..βεβαια..το δοκιμασα πριν λιγο..γιατι το ειχα ξεχασει απο την παρασκευη που το πηρα..μολις το ανοιγω και μπαινω στο μενου..και παταω απο το joystic ενα βελος..δεν κανει τιποτα..επισης..μετα απο λιγο..κανει σαν να το παταω συνεχεια..ακουγεται εκεινο το μπιπ μπιπ μπιπ απο τα πληκτρα..υπαρχει καμια λυση..?λεω να το ξαναπαω αυριο..
Link to comment
Share on other sites

παιδια..τοο πηγα στη νοκια και μου το καναν χειροτερα..βεβαια..το δοκιμασα πριν λιγο..γιατι το ειχα ξεχασει απο την παρασκευη που το πηρα..μολις το ανοιγω και μπαινω στο μενου..και παταω απο το joystic ενα βελος..δεν κανει τιποτα..επισης..μετα απο λιγο..κανει σαν να το παταω συνεχεια..ακουγεται εκεινο το μπιπ μπιπ μπιπ απο τα πληκτρα..υπαρχει καμια λυση..?λεω να το ξαναπαω αυριο..

Οπωσδήποτε, μην το αμελήσεις καθόλου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φυσικα και δεν θα το αμελησω..δεν νομιζω να μου ζητησουν παλι λευτα..

μηπως απλως κολλαει απο το κρασακι; :O

γιατι απο τη νοκια δε βγαζεις ακρη. το ανοιξες κι εσυ να το κοιταξεις; να το καθαρισεις απλα.

Link to comment
Share on other sites

το καθαρισα αλλα τιποτα..κατι πρεπει να εχει παθει το joystic..πατιεται αλλα δεν ανταποκρινεται στο κινητο...σαν να μην το πατας..τι να πω δεν ξερω..μηπως το καταπιε το κινητο και μεθυσε για τα καλα? :p
Link to comment
Share on other sites

μηπως το καταπιε το κινητο και μεθυσε για τα καλα? :p

παιζει, μου'χει τυχει μια φορα :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...