Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mipos kapios mpori na mou stili me e mail ayta ta dio programatakia? i na mou stili to ***** ta 8elo se full ekdosi . efxaristo para para poli.

themis4@hotmail.com

 

mporo na doso se full ekdosi ena rallaki poli proto me tromera grafika !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

asymvivaste εγώ όταν έκανα αναβάθμιση στο PANASONIC Χ70 δεν έχασα απολύτως τίποτα. Δεν ξέρω για τα NOKIA...Αλλά δεν νομίζω...Πάντως ο τηλεφωνικός κατάλογος δεν θα χαθεί...(νομίζω τουλάχιστον)
Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaD (16 Νοέ. 2004 , 00:21)

 

exo ena game pou ine olokliro folder kai ine java pos ton vazo mesa ? ine olokliros fakelos me arxeiakia mesa

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaD (16 Νοέ. 2004 , 10:34)

 

Ksexasa na sas po.tin proti fora pou sndesa to kinito mou me to pc meso tou kalodiou doulepse kanonika meta apo restart to ksanasindeo akougete o ixos alla tpt mesa sto nokia suite manager tpt.patao anazitisi siskeuis kai mou leei na ksanakano to nokia suite install ksana to kano kai tzifos.ti mporei na fteei ?

 

 

Episiis ta themes *.m.. den 8imame kataliksi pos ta pernas ?

 

 

Euxaristo

------------------------------------------

 

Simple the best

 

 

------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgekotsos (18 Νοέ. 2004 , 10:47)

 

asymvivaste εγώ όταν έκανα αναβάθμιση στο PANASONIC Χ70 δεν έχασα απολύτως τίποτα. Δεν ξέρω για τα NOKIA...Αλλά δεν νομίζω...Πάντως ο τηλεφωνικός κατάλογος δεν θα χαθεί...(νομίζω τουλάχιστον)

 

 

Οτι χανονται τα δεδομενα που ειναι στο τηλεφωνο ειναι στανταρ αυτο. ;)

Τωρα οσον αφορα τα τηλεφωνα οσα ειναι αποθηκευμενα στην καρτα SIM οχι δεν θα χαθουν.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaD (18 Νοέ. 2004 , 10:55)

 

Episiis ta themes *.m.. den 8imame kataliksi pos ta pernas ?

 

 

Euxaristo

 

 

Για το πρωτο σου ειχα ξαναπαντησει οτι πρεπει να μετονομασεις το *.zip που εχεις κατεβασει σε *.jar και μετα να το στειλεις στο κινητο και να κανεις κανονικα την εγκατασταση.

Οσον αφορα το PC Suite για πηγαινε και κατεβασε την τελευταια εκδοση απο το site της Nokia και πιστευω δεν θα εχεις καποιο προβλημα.Τελος γιατι να μπλεξεις με τα themes με φορμα *.mbm αφου πλεον ολα υπαρχουν σε *.sis format και ειναι και πολυ πιο απλη η εγκατασταση τους???? :confused:

Anyway ριξε μια ματια σε ΑΥΤΟ . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος billys_541 (18 Νοέ. 2004 , 00:32)

 

Ναι,πανω απ'ολα η βοήθεια.Οπως καποιος φιλος που ήθελε να βρει εναν ιο για να τον στελνει σε άλλα κινητά(και ήθελε να του πουμε και τον τρόπο να τον στελνει). :mad:

 

Και τι προτείνεις?Να μην βοηθάμε ή ο ένας να αφήνει τον άλλο στο σκοτάδι?Τότε τι σόι forum είναι αυτό?

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bergyr (18 Νοέ. 2004 , 11:33)

 

Και τι προτείνεις?Να μην βοηθάμε ή ο ένας να αφήνει τον άλλο στο σκοτάδι?Τότε τι σόι forum είναι αυτό?

 

 

Φιλε μου ο billys_541 δεν αναφεροταν σε εσενα αλλα σε ενα αλλο χρηστη ο οποιος ηθελε να του βρουμε ή να του πουμε που θα βρει τον ιο Cabir για να τον στελνει σε αλλα bluetooth enabled κινητα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (18 Νοέ. 2004 , 11:40)

 

Φιλε μου ο billys_541 δεν αναφεροταν σε εσενα αλλα σε ενα αλλο χρηστη ο οποιος ηθελε να του βρουμε ή να του πουμε που θα βρει τον ιο Cabir για να τον στελνει σε αλλα bluetooth enabled κινητα.

 

OK! Προφανώς παρεξήγηση.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει κανένα serial για το RESCO VIEWER ή κάποιο άλλο τέτοιο προγραμματάκι free...Είναι καλό γιατί κάνει και ζούμ στις φωτο του 7610...

 

thanks anyway...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η καινούργια έκδοση firmware διαθέσιμη στα ΝΟΚΙΑ SHOP(και όχι μόνο στην Αθήνα φίλε μου georgekotsos). Το κινητό ανοίγει πιο γρήγορα σε σχέση με την 4.042.4 και είναι πιο γρήγορο στο μενού.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostakiss (18 Νοέ. 2004 , 11:55)

 

to *.jar pws mporw na to kanw install???

 

 

Κανονικα οπως και τις εφαρμογες που ειναι σε *.sis φορμα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostakiss (18 Νοέ. 2004 , 20:13)

 

uparxei kanena idiko programm giati me to nokia suite den ginetai !!

 

Κανονικά γίνεται με το pc suite τα βλέπει αυτά τα αρχεία τα .jar όπως και τα .sis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostakiss (18 Νοέ. 2004 , 20:13)

 

uparxei kanena idiko programm giati me to nokia suite den ginetai !!

 

 

Δεν χρειαζεται κανενα ειδικο προγραμμα, δεξι κλικ απο το

pc σου και αποστολη με bt, απαραιτητο αξεσουαρ ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαμρογή για φουλ μπακ-απ του 7610... Τη θ'ελω για όταν θα πάω κι εγώ για την αναβάθμιση για να μην ξαναφτιάχνω ρυθμίσεις, προφίλ, μηνύματα ξανά μάνιουαλι...
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη η τελευταια αναβαθμιση ποια ειναι?τι διορθωνει και ειναι διαθεσιμη σε ολα τα νοκια shop?
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikos2004dj (19 Νοέ. 2004 , 01:22)

 

δηλαδη η τελευταια αναβαθμιση ποια ειναι?τι διορθωνει και ειναι διαθεσιμη σε ολα τα νοκια shop?

 

 

 

Δες ΕΔΩ ποιο ειναι το τελευταιο firmware και τι διορθωνει.Και να μην ειναι ακομα διαθεσιμη απο ολα τα Nokia Shop πιστευω οτι πολυ συντομα θα ειναι. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια μικροδιαφορά που παρατήρησα… όταν βρίσκεσαι στο μενού και πατήσεις Επιλογές-->Στοιχεία Μνήμης-->Mνήμη Τηλεφώνου ή κάρτα μνήμης την ‘μνήμη σε χρήση’ και την ‘ελεύθερη μνήμη’ τα έχουν βάλει στην αρχή, στην παλιά έκδοση ήταν στο τέλος!!!!
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (10 Νοέ. 2004 , 23:23)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=48373 :)

(post text:

Και ομως ειναι δυνατον . Ευτυχως κυκλοφορουν εφαρμογες

για την δουλεια αυτη πχ Keylock, JJLKeyLock κ.α

Το Keylock ειναι και δωρεαν

http://my-symbian.com/7650/applicat...o=169&faq=2

Ας συνεχισουμε στα αντιστοιχα θεματα ομως )

 

παίδες δυστυχώς αυτά τα 2 freeware δεν κάνουν δουλειά :( το keylock δεν μου δουλεύει καν - δεν κλειδώνει αυτόματα το keyboard μετά από κλήση, ενώ το 2ο, το JJL Keylock, το κλειδώνει μετά από minimum 10'' - ενώ στην περίπτωση μου χρειάζομαι οπωσδήποτε 1'' ή 2'' !

 

Υπάρχει κάποιος που να έχει δοκιμάσει κάποιο άλλο πρόγραμμα που να δουλεύει και να το κλειδώνει αμέσως μετά την κλήση; ας είναι και commercial δεν με πειράζει :)

 

Thanks again!

Berry fan? Join BerryUser.com
Link to comment
Share on other sites

re padia bohthiste me se kati ! otan mpeno sto myphone apo to 7610 den mou emfanizei thn selida opos einai kanonika to net ! html styl !

sto p900 pou eixa paliotera thn enfanize kanonika akribos opos to eblepa sto pc ! mhpos fteei o opera browser ?

@overflow

ontos auta ta progs den kanoun tipota ! moufes !

:ninja:

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα προσπάθησα να στείλω ένα midi αρχείο σε ένα SONY ERICSSON T 610 και δεν μπόρεσα...Μου έλεγε συνέχεια "αποστολή απέτυχε".

Επίσης προσπάθησα να κάνω download ένα βιντεάκι στο PC μέσω PC SUITE και μου λέει οτι το τηλέφωνο δεν επιτρέπει αυτή την λειτουργία.

Help plz...Έχει συμβεί σε κανέναν αυτό??Ξέρει κανείς το λόγο...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgekotsos (19 Νοέ. 2004 , 17:03)

 

Σήμερα προσπάθησα να στείλω ένα midi αρχείο σε ένα SONY ERICSSON T 610 και δεν μπόρεσα...Μου έλεγε συνέχεια "αποστολή απέτυχε".

Επίσης προσπάθησα να κάνω download ένα βιντεάκι στο PC μέσω PC SUITE και μου λέει οτι το τηλέφωνο δεν επιτρέπει αυτή την λειτουργία.

Help plz...Έχει συμβεί σε κανέναν αυτό??Ξέρει κανείς το λόγο...

 

 

Για να στειλεις *.midi αρχεια και ορισμενα ακομα τα οποια ειναι στην "απαγορευμενη λιστα" της Nokia θα πρεπει να χρησιμοποιησεις ενα εκ των : Mobiluck, Networker ή ProfiExplorer.

Απο το PC Suite ανοιξε την μεταφορα αρχειων βρες αυτο που θες να περασεις στο PC σου και καντο copy/paste. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...