Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous ( 2 Σεπ. 2004 , 23:21)

 

τα κεντρικα της Νοκια εχουν αυτες τις δυο :)

http://www.nokia.com/BaseProject/Sites/NOKIA_MAIN_18022/CDA/Categories/Phones/PhoneModels/Nokia7610/Enhancements/Carrying/_Content/_Static_Files/pf-766_62x62.jpg http://www.nokia.com/BaseProject/Sites/NOKIA_MAIN_18022/CDA/Categories/Phones/PhoneModels/Nokia7610/Enhancements/Carrying/_Content/_Static_Files/pf-767_62x62.jpg

 

 

http://www.nokia.com/nokia/0,8764,54705,00.html

 

Ναι αλλα το τηλ δεν το πουλανε μονο τα κεντρικα ...πουλιεται σε ολη την Ελλαδα ..επαρκη διαθεση σημαινει οτι απο το μαγαζι που πηρα το τηλ θα βρω τα αξεσουαρ του ...
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μιας και πιάσαμε θέμα αξεσουάρ, ξέρει μήπως κάποιος κάνα μαγαζί στην Θεσσαλονίκη που να έχει τα αξεσουάρ του 7610? (φλας, θήκη, προσόψεις κτλ), γιατί έχω ψάξει σε πολλά και δεν ξέρουν ούτε το πότε θα φέρουν...

 

υγ. Και για να δείτε το πόσο γελοίοι είναι μερικοί μαγαζάτορες, κατάστημα Alpha Copy(δεν αναφέρω ποιο για ευνόητους λόγους) μου απάντησε να πάρω τηλέφωνο στα κεντρικά στην Αθήνα και να τα παραγγείλω μόνος μου !!!

Join The Life
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios ( 2 Σεπ. 2004 , 23:29)

 

Ναι αλλα το τηλ δεν το πουλανε μονο τα κεντρικα ...πουλιεται σε ολη την Ελλαδα ..επαρκη διαθεση σημαινει οτι απο το μαγαζι που πηρα το τηλ θα βρω τα αξεσουαρ του ...

 

 

Δικιο εχεις φιλε μου ,και εγω ρωτησα σε 2 Nokia shops και δεν

ειχαν ιδεα για το ποτε θα φερουν αξεσουαρ για 7610.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ζητώ τα φωτα σας.Προσπαθω εδω και μερες να βγαλω ακρη για το πως μπορω να φορτωνω τα fscaller και powerlock κατα την εκκινηση του κινητου.εβαλα το autoexec της ιδιας εταιρειας αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη με τις ρυθμισεις.π.χ για το fscaller βαζω να τρεχει το e:\system\programs\fscallerd.exe το οποιο ειναι και το προγραμμα που τρεχει οταν ενεργοποιησω το fscaller αλλα οταν επανεκκινω το τηλεφωνο δεν μου το φορτωνει.Μηπως γνωριζει καποιος τις ρυθμισεις η κανω κατι λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος galgeo ( 3 Σεπ. 2004 , 00:55)

 

Παιδια ζητώ τα φωτα σας.Προσπαθω εδω και μερες να βγαλω ακρη για το πως μπορω να φορτωνω τα fscaller και powerlock κατα την εκκινηση του κινητου.εβαλα το autoexec της ιδιας εταιρειας αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη με τις ρυθμισεις.π.χ για το fscaller βαζω να τρεχει το e:\system\programs\fscallerd.exe το οποιο ειναι και το προγραμμα που τρεχει οταν ενεργοποιησω το fscaller αλλα οταν επανεκκινω το τηλεφωνο δεν μου το φορτωνει.Μηπως γνωριζει καποιος τις ρυθμισεις η κανω κατι λαθος?

 

εμενα φιλε μου δουλευουν και τα 2 κανονικοτατα... κανενα προβλημα...

σβηστα εντελως και αν ειναι στειλε pm να σου στειλω τις εκδοσεις που εχω.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα οτι δεν λειτουργουν,απλα εαν τα ενεργοποιησω και μετα επανεκκινησω το τηλεφωνο,τοτε ειναι απενεργοποιημενα και πρεπει παλι να τα ενεργοποιησω.Δλδ δεν πρεπει να συμβαινει αυτο? Τις τελευταιες εκδοσεις εχω και μαλιστα τα επανεγκατεστησα!
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω τι σου συμβαινει...

σε μενα δουλευουν κανονικα και "τρεχουν" απο μονα τους αφου ανοιξω το τηλ.....

τετοιο πραγμα πρωτη φορα ακουω.... :wacko: :wacko:

τι εφαρμογες εχεις μεσα στο κινητο σου???

κανε ενα format και ξαναδοκιμασε τα ολα απο την αρχη.....

Link to comment
Share on other sites

δεν μου λες απο τις ρυθμισεις του F.Caller ας πουμε το χεις βαλει να ειναι "on" γενικα το προγραμμα??? αν το χεις βαλει και παλι δεν σου τρεχει τοτε πραγματικα δεν ξερω τι να σου πω.....

κανε ενα format το κινητο και ξαναδοκιμασε τα ολα απο την αρχη....

Link to comment
Share on other sites

Ρε μήπως σου τρέχουν και νομίζεις οτι είναι απενεργοποιημένα; Γιατί δεν σου εμφανίζονται στο multitasking (παρατεταμένο πάτημα του πλήκτρου μενού) αφού τρέχουν στο background.

 

Πχ για το FSCaller, αν πάς και πατήσεις activate στην εφαρμογή και μετά έξοδος, αυτή θα είναι πάντα, κρυφά, ενεργοποιημένη και θα τρέχει.

 

Kαλά ρε Ταξιδιώτη, πήγες και αγόρασες, πρόσοψη χωρίς το πληκτρολόγιο; Είσαι απίθανος. :) Πρέπει να είναι πολύ παρδαλό το κινητό με το άλλο πληκτρολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow ( 3 Σεπ. 2004 , 03:34)

 

Ρε μήπως σου τρέχουν και νομίζεις οτι είναι απενεργοποιημένα; Γιατί δεν σου εμφανίζονται στο multitasking (παρατεταμένο πάτημα του πλήκτρου μενού) αφού τρέχουν στο background.

 

Πχ για το FSCaller, αν πάς και πατήσεις activate στην εφαρμογή και μετά έξοδος, αυτή θα είναι πάντα, κρυφά, ενεργοποιημένη και θα τρέχει.

 

Kαλά ρε Ταξιδιώτη, πήγες και αγόρασες, πρόσοψη χωρίς το πληκτρολόγιο; Είσαι απίθανος. :) Πρέπει να είναι πολύ παρδαλό το κινητό με το άλλο πληκτρολόγιο.

 

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ανεβασα μια φωτο να το δειτε οποιος θελει ας γελασει προσωπικα μου αρεσει παντως δεν ειναι καθολου ασχημο αν το δεις απο κοντα παντως οποιος θελει ας μου κανονισει και δευτερη μαυρη προσωψη με πληκτρολογιο με αντικαταβολη

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, καθόλου άσχημο. :) Θα το δοκιμάσω και γω αύριο, μιας και έχω και τις δυο προσόψεις στην διάθεσή μου. Πως και δεν το έιχα σκεφτεί να το κάνω τόσο καιρό; Να δω και πως φαίνεται και απο κοντά. Πάντως στην φωτο, φαίνεται πολύ όμορφο.

 

Αφού είναι κουκλί, πως να το κάνουμε.... :)

Link to comment
Share on other sites

Μα οταν λεω δεν τρεχουν,το εννοω.δεν βγαινει ο screen saver και ουτε η φωτογραφια αν καποιος με παιρνει τηλ. και ουτε τα powerdictaphone kai callcheater τρεχουν! γινονται off μετα απο reset. δεν κοιταω το multitasking αλλα το προγραμμα process viewer kai πραγματι δν τρεχουν! Τα εκανα εγκατασταση απο πανω και παλι τα ιδια.Τωρα ταβγαλα τελειως και θα τα ξαναπερασω και αν δεν γινει τιποτα με βλεπω για format.Προσπαθω να το αποφυγω το ατιμο γιατι εχω ενα σωρο προγραμματα μεσα και βαριεμαι να τα ξαναπερναω.Θα σας ενημερωσω για οτιδηποτε νεο κιευχαριστω για το ενδιαφερον. Αληθεια,γνωριζεται τι ειναι και τι κανει η εφαρμογη sdn.app? brisketai sto z:\system\apps\sdn kai την δεφτερη φορα που εκανα εγκατασταση το autoexec εδειχνε οτι το φορτωνε στην εκκινηση! Μαλλον καποια υπηρεσια του συστηματος ειναι αλλα δεν ξερω τι ειδους κιεαν ειναι χρησιμη.Παντως με προβληματιζει γιατι την πρωτη φορα που περασα το autoexec δεν την εδειχνε!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rainbowe ( 3 Σεπ. 2004 , 11:33)

 

tha ithela na mou pei kapoios sxetika me tin sindesimotita tou 7610...kati gia klidomenes bt akouw.

kai radiofono den exei??

 

δεν εχει.καλειδομενο ειναι το bt αλλα μονο θεωρητικα.ανα βαλεις προγραμμα στελνει τα παντα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 ( 3 Σεπ. 2004 , 04:09)

 

ανεβασα μια φωτο να το δειτε οποιος θελει ας γελασει προσωπικα μου αρεσει παντως δεν ειναι καθολου ασχημο αν το δεις απο κοντα παντως οποιος θελει ας μου κανονισει και δευτερη μαυρη προσωψη με πληκτρολογιο με αντικαταβολη

 

 

ego giati blepo na exi kai to pliktrologio ego pou pira to kinito me tin aspri prosopsi den ixe afto to pliktrologio

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Παιδιά. Είμαι και εγώ κάτοχος εδώ και μία εβδομάδα του Νokia 7610.

Δεν χρειάζεται να μιλήσω για κριτικές το κάνατε βέβαια εσείς με τον καλύτερο τρόπο. Έχω ένα προβληματάκι με το Nokia PC Suite 6.2.16 Δεν λειτουργεί το Nokia phone editor βγάζει το παρακάτω μήνυμα

Το Nokia phone editor δεν υποστηρίζει το τηλέφωνο σας.

Υπάρχει καμία λύση.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Orionas σου απαντησα στο αλλο thread που ανοιξες.Δεν ειναι αναγκη να θετεις το ερωτημα σου σε 2 thread.Και σε ενα θα το δουμε και θα σου απαντησουμε. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

να ρωτήσω κάτι?εγκατέστησα το mobiluck αλλά δεν κατάλαβα πως γίνεται να στείλεις τα αρχεία που είναι κλειδωμένα με bluetooth.μόνο για γνωριμίες κάνει το πρόγραμμα? :p

αν είναι εύκολο και απλό ας βρεθεί ένας χριστιανός να μου πει.

 

και επίσης άλλαξα το operator logo από έναν file explorer που έβαλα και τώρα θέλω να βάλω πάλι το σήμα της εταιρίας μου.πως γίνεται αυτό??

 

ευχαριστώ προκαταβολικά... :) :)

LET MY LIFE BE PSYCHEDELIC!!!

http://www.danasoft.com/sig/Letis.jpg

mail me!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Letis ( 3 Σεπ. 2004 , 15:03)

 

Καλησπέρα.

να ρωτήσω κάτι?εγκατέστησα το mobiluck αλλά δεν κατάλαβα πως γίνεται να στείλεις τα αρχεία που είναι κλειδωμένα με bluetooth.μόνο για γνωριμίες κάνει το πρόγραμμα? :p

αν είναι εύκολο και απλό ας βρεθεί ένας χριστιανός να μου πει.

 

και επίσης άλλαξα το operator logo από έναν file explorer που έβαλα και τώρα θέλω να βάλω πάλι το σήμα της εταιρίας μου.πως γίνεται αυτό??

 

ευχαριστώ προκαταβολικά... :) :)

 

 

πες οτι θες να στειλεις ενα αρχειο στο pc.

Πηγαινεις στο "Who's in?" και λογικα θα βρεις το pc σου ή καποιο

αλλο κινητο με bt.

Στην συνεχεια πηγαινεις options,send via bluetooth,file.

Mετα ανοιγει ενας file manager βρισκεις το αρχειο που θες

να στειλεις ,και μετα send.

 

θα σβησεις το

C:\System\Apps\Phone\OpLogo\202_x_x.bmp, όπου "x_x" ανάλογα με το δίκτυο (πχ για Vodafone είναι 5_0). Και απλό rename να το κάνεις αρκεί. Χρειάζεται επανεκκίνηση

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Letis ( 3 Σεπ. 2004 , 15:03)

 

Καλησπέρα.

να ρωτήσω κάτι?εγκατέστησα το mobiluck αλλά δεν κατάλαβα πως γίνεται να στείλεις τα αρχεία που είναι κλειδωμένα με bluetooth.μόνο για γνωριμίες κάνει το πρόγραμμα? :p

αν είναι εύκολο και απλό ας βρεθεί ένας χριστιανός να μου πει.

 

και επίσης άλλαξα το operator logo από έναν file explorer που έβαλα και τώρα θέλω να βάλω πάλι το σήμα της εταιρίας μου.πως γίνεται αυτό??

 

ευχαριστώ προκαταβολικά... :) :)

 

 

Ενεργοποιεις το bluetooth ανοιγεις το mobiluck μενεις active οταν στο ζηταει και μετα πας who's in? επιλεγεις τον παραληπτη και πατας επιλογες και send file. ;)

Αν θυμαμαι καλα το path πηγαινε στο E:\System\Apps\Op Logo και σβησε το *.bmp.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

να στε καλα ρε παιδια.το Logo επανήλθε.το Mobiluck δεν το δοκίμασα ακόμη γιατί δεν έχει κάποιος εδώ κοντά κινητό με bluetooth.θα το δω το απόγευμα...

 

ευχαριστώ πολύ και πάλι

LET MY LIFE BE PSYCHEDELIC!!!

http://www.danasoft.com/sig/Letis.jpg

mail me!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα να μπορώ να κάνω έντιτ τον τηλ. κατάλογο του τηλεφώνου και το ημερολογίο απο το ΠιΣι?

Η σουίτα της Νόκια δεν μου αναγνωρίζει το τηλέφωνο και το πρόγραμμα της όξυγκεν δεν είναι συμβατό με το καλώδιο του 7610 :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...