Jump to content

[Επίσημο] HTC Trophy


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρά παιδιά,χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!!!

Θέλω την γνώμη σας….μου πουλάνε το

HTC Trophy 7 σχεδόν άθικτο με 300€ επειδή ο τύπος δεν γουστάρει το λειτουργικό

Αξίζει να δώσω 300€? γιατί απ’ ότι είδα η vodafone το είχε βγάλει σε προσφορά με 199….πολύ αργά το είδα δεν υπάρχει τπτ από απόθεμα.

Και κάτι τελευταίο αν τελικά το πάρω και δεν μου αρέσουν τα windows μπορώ να βάλω επάνω android?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πιστευω να φερει και αλλα η voda.Οποτε αν το θες περιμενε λιγο απο το να δωσεις 300 αλλιως μια ματια στο skroutz,πιστευω κανενα 250αρι θα το βρεις.Οχι για την ωρα τουλαχιστον αυτο το κανει μονο το hd2 και σε αρχικο σταδιο το ομνια2

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω να φερει και αλλα η voda.Οποτε αν το θες περιμενε λιγο απο το να δωσεις 300 αλλιως μια ματια στο skroutz,πιστευω κανενα 250αρι θα το βρεις.Οχι για την ωρα τουλαχιστον αυτο το κανει μονο το hd2 και σε αρχικο σταδιο το ομνια2

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ συνονόματε και χρόνια μας πολλά!!

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά το κινητό δεν παίρνει άλλο λειτουργικό?είναι κλειδωμένο στα windows?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ συνονόματε και χρόνια μας πολλά!!

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά το κινητό δεν παίρνει άλλο λειτουργικό?είναι κλειδωμένο στα windows?

 

Ολα τα κινητα ειναι κλειδωμενα σε 1 λειτουργικο.

Το μονο που μπορει να τρεξει και αλλα ειναι το HD2

Η ιδια ομαδα ασχολειται και με WP7 κινητα οποτε ειναι πολυ πιθανο να

το δουμε και σε αυτα

 

colossus

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου τώρα , να αλλαζει κάποιος τα παρωχημένα 6.5 με andoid πχ ,είναι λογικό , αλλά το να αλλάζει τα νεοτευκτα και πολλά υποσχώμενα wp7 ,είναι κάπως βίτσιο ;!

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια χαρά παιδιά,χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!!!

Θέλω την γνώμη σας….μου πουλάνε το

HTC Trophy 7 σχεδόν άθικτο με 300€ επειδή ο τύπος δεν γουστάρει το λειτουργικό

Αξίζει να δώσω 300€? γιατί απ’ ότι είδα η vodafone το είχε βγάλει σε προσφορά με 199….πολύ αργά το είδα δεν υπάρχει τπτ από απόθεμα.

Και κάτι τελευταίο αν τελικά το πάρω και δεν μου αρέσουν τα windows μπορώ να βάλω επάνω android?

 

Συνιστώ να περιμένεις. Κάποιος από τους νέους κατόχους (μέσω της προσφοράς) σίγουρα θα βγει να το πουλήσει σύντομα. 300 ευρώ είναι πολλά που ζητάνε. Εδώ βρίσκεις με 300 ευρώ το HD7 και καινούργιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Συνιστώ να περιμένεις. Κάποιος από τους νέους κατόχους (μέσω της προσφοράς) σίγουρα θα βγει να το πουλήσει σύντομα. 300 ευρώ είναι πολλά που ζητάνε. Εδώ βρίσκεις με 300 ευρώ το HD7 και καινούργιο.

 

Σας ευχαριστώ παιδιά να είστε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κ απο εμενα! την τριτη παραλαμβανω το trophy κ θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει καποιο προγραμμα εγγραφης κλησεων (συνομιλιων,εισερχομενες-εξερχομενες), ειτε απ το marketplace η με καποιο αλλο τροπο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Χρονια πολλα κ απο εμενα! την τριτη παραλαμβανω το trophy κ θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει καποιο προγραμμα εγγραφης κλησεων (συνομιλιων,εισερχομενες-εξερχομενες), ειτε απ το marketplace η με καποιο αλλο τροπο.

 

http://wp7freeware.com/fun-voice-changer-and-recording-app-for-windows-phone-7/

http://devlicio.us/blogs/derik_whittaker/archive/2010/12/03/my-first-wp7-application-published.aspx

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χρονια Πολλα σε ΟΛΟΥΣ..

 

Ετοιμαζω ενα μικρο οδηγο για μετα το ξεκλειδωμα και προτεινομενες εφαρμογες.

 

Εν τω μεταξυ σε αυτο το site υπαρχουν ΟΛΕΣ οι εφαρμογες για WP7 με αναζητηση και ενημερωση με νεες καθημερινα.

Πριν ζητησετε καποια εφαρμογη ριξτε εκει μια ματια.

 

colossus

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους και χρόνια πολλά. Πρίν λίγο παρέλαβα το Trophy μου, εχω να πώ οτι ποτε αλλοτε δεν εχω κανει τετοια Value for money αγορά, παίρνω πίσω ΟΟΟΛΑ τα μπινελίκια που εχω ρίξει κατα καιρούς στην vodafone.....κατασκευη πολύ στιβαρή, με πλαστικό που προσωπικά το προτιμώ, πολύ καλη οθόνη, και το λειτουργικό, εώς τωρα με μία γρηγορη ματια μου φαίνεται πολύ φρέσκο, όμορφο, κάτι που δεν το ειχα με το android όταν τα πρωτοπήρα...επανερχομαι με περισσότερα όταν τελειώσω με όλο το set up...
Link to comment
Share on other sites

 

Στο htc hd ειχα αυτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=536472 το προγραμμα κ εκανε αυτοματα εγγραφη ολες τις συνομιλιες, κατι τετοιο ψαχνω αλλα δεν βρηκα κατι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οι εφαρμογές των WM δεν είναι συμβατές με αυτές των WP. (Είπαμε... εντελώς διαφορετικό λειτουργικό).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εδω δεν υπαρχει παντως,Καλυμνο,Κω,Λερο οποτε το εχασα.Αν θελει κανενας να το πουλησει σε κατασταση καινουργιου το περνω...Αλιως θα περιμενω μπας και φερει η voda αλλιως ψαχνω κατι αλλο.Το mozart τι λεει;διαφορες;

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Εδω δεν υπαρχει παντως,Καλυμνο,Κω,Λερο οποτε το εχασα.Αν θελει κανενας να το πουλησει σε κατασταση καινουργιου το περνω...Αλιως θα περιμενω μπας και φερει η voda αλλιως ψαχνω κατι αλλο.Το mozart τι λεει;διαφορες;

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

το mozart το εχω εγω! καταπληκτικο! παρα πολυ ομορφο και γερο! με 3,7 οθονη οχι 3,8 που εχει το trophy!κ καμερα 8 mp! εγω το πηρα 460 euro απο cosmote καταστημα! δθσκολα θα βρεις καπου να το δεις σαν συσκευη αλλα σ λεω ειναι τρομερο!

Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές των WM δεν είναι συμβατές με αυτές των WP. (Είπαμε... εντελώς διαφορετικό λειτουργικό).

 

αν το λες σ εμενα, δεν ειπα οτι ειναι το ιδιο, ξερω πολυ καλα τι ειναι το ενα κ τι το αλλο. Εφαρμογη ρωτησα αν υπαρχη αντιστοιχη κ για τα wp7

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα Χρόνια Πολλά!

Μέχρι στιγμής ειμαι πολυ ικανποποιημένος απο το κινητό!

Αλλά θα ήθελα να ρωτήσω αν κανένας έχει πρόβλημα με το ξυπνητήρι? Το δοκίμασα και με 12ωρο αλλα και με 24ωρο αλλα δεν χτύπησε δυο πρωινά που το δοκιμασα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα Χρόνια Πολλά!

Μέχρι στιγμής ειμαι πολυ ικανποποιημένος απο το κινητό!

Αλλά θα ήθελα να ρωτήσω αν κανένας έχει πρόβλημα με το ξυπνητήρι? Το δοκίμασα και με 12ωρο αλλα και με 24ωρο αλλα δεν χτύπησε δυο πρωινά που το δοκιμασα..

 

εμενα δουλευει κανονικα! καθε μερα το βαζω...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αν το λες σ εμενα, δεν ειπα οτι ειναι το ιδιο, ξερω πολυ καλα τι ειναι το ενα κ τι το αλλο. Εφαρμογη ρωτησα αν υπαρχη αντιστοιχη κ για τα wp7

 

Προς το παρόν όχι.

 

(Και εντελώς ενημερωτικά... η γραφή τύπου sms απαγορεύεται. Γράφουμε ολόκληρες τις λέξεις).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα παραγγείλει το LG αντί για το Trophy τελικά και σήμερα πρωί ενώ ήμουν σε wind για πιθανή αγορά ενός νέου android που έφεραν στα 200€ με παίρνει τηλέφωνο ο courier και μου λέει έχεις πακέτο!!

Παρ όλο που ήμουν λίγο επιφυλακτικός στην αρχή μόλις το ανοιξα και το δούλεψα λίγο εχω να πω μπράβο στη microsoft μιας και σίγουρα δε κάνει πολλά που θεωρούμε αυτονόητα αλλά αυτα που κάνει τα κάνει τέλεια!!

Ταχύτητα,smoothness ΚΑΝΈΝΑ μα ΚΑΝΈΝΑ κόλλημα η έστω υποψία lag το χα και το πείραζα μέχρι να σβήσει να το βάλω στη φόρτιση τι να πω,εχω να πω τα καλύτερα για το λειτουργικό γιαυτό γράφω και εδώ μιας και είναι ίδιο με του trophy και από συνήθεια htcακιας τόσα χρόνια!!:)

 

Σα συσκευή για όποιον ενδιαφέρετε και μιας και εχω δουλέψει και το trophy σε πλαίσιο 2-3 φορές αλλά αρκετά να σχηματίσω γνώμη για τη συσκευή(μιας και είπαμε το λειτουργικό είναι το ίδιο)το LG είναι πιο ποιοτικό και μου άρεσε που είχε on board 16giga αντί για 8 του trophy.

 

Προς mods

μια και αυτα τα κινητά πλέον είναι σχεδόν ίδια και αλλαζει μόνο το hardware προς το παρόν ίσως είναι καλή ιδέα να μπουν όλα κάτω από 1 γενικό τίτλο windows phones ανεξαρτήτως μάρκας!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

http://windowsphone7community.uservo...ature-feedback

εδω μπορειτε να ψηφησετε για πραγματα που θελετε να εχουν σε μελλοντικα update τα wp7

 

http://windowsphone7community.uservoice.com/forums/84435-feature-feedback/topics/85023-a-feature-i-would-like-/filter/accepted

μερικα απο τα μελλοντικα update που εχουν ηδη εγκριθει

Edited by ViEL
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

http://windowsphone7community.uservo...ature-feedback

εδω μπορειτε να ψηφησετε για πραγματα που θελετε να εχουν σε μελλοντικα update τα wp7

 

http://windowsphone7community.uservoice.com/forums/84435-feature-feedback/topics/85023-a-feature-i-would-like-/filter/accepted

μερικα απο τα μελλοντικα update που εχουν ηδη εγκριθει

 

 

 

το 1ο link δεν παιζει

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

το 1ο link δεν παιζει

 

http://windowsphone7community.uservoice.com/forums/84435-feature-feedback

 

"http://windowsphone7community.uservoice "

.com/forums/84435-feature-feedback "

 

τωρα οκ?

Edited by ViEL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...