Jump to content

[Επίσημο] HTC Trophy


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελληνικα εχει οπου χρειαζεται εισαγωγή κειμενου ...Εξελληνισμο του περιβαλοντος οχι δεν εχει ακομη

 

Και Registry και Explorer εδώ και πολυ καιρο...και τωρα βγηκε και η 1η βετα μιας εφαρμογής για pc για την διαχειριση του που κανει απιθανα πραγματα

http://forum.touchxperience.com/viewtopic.php?f=30&t=783

Δείτε το ειναι πολυ καλο. O ιδιος εχει γραψει και τις εφαρμογες Registry Editor και Explorer

 

Επίσης υπάρχει και η δυνατοτητα να δεις την καρτα του κινητου σαν usb αποθηκευτικο μεσο...

Ειναι πολυ απλο ...με μια τροποποιηση στην registry toy PC ...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=915664

 

colossus

 

Πολυ ενδιαφεροντα αυτα..:)

 

Αληθεια μιας και φαινετε θα βουτηξουμε στα βαθια(νεο λειτουργικο)στα wm ειχαμε τα exe απ το PC αλλα ειχαμε και τα cabακια αν θελαμε να τα τρεξουμε κατευθειαν απ τη συσκευη και να επεκτινουμε την αισθηση stad alone που μας εδινε.

Εδω γινετε αυτο η πρεπει ολα να τα περναμε απ το desctop με το zune?

Επισης καποιο προγραμμα για backup μολις στησουμε καλα τη συσκευη για το φοβο καποιας στραβης οπως το spb backup ton wm η τα my backup/titanium των android υπαρχει?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αν δουλευες με το Desire s που εχω τωρα, θα ειχες παθει την πλακα σου!

 

H προταση για καφε ισχυει!!!!!!!!!!!

Αυτη τη φορα θα φερειΣ εσυ το υλικο για συζητηση...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , Καλή Ανάσταση

Καλά είναι δυνατόν προιόν της MS και να μην "σκαλιστεί" κάποια στιγμή (τώρα ή στο μέλλον ; ) .

Το θέμα είναι πως το αγοράζουμε με ππποοολλλυυυυύ μεγάλη προοπτική - υπομονή - ελπίδα , πίστη και σιγουριά πως το προιόν θα εξελιχθεί όπως τα αγαπημένα μας 6.5 από τον "κολοσσό" που λεγεταί Microsoft

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ενδιαφεροντα αυτα..:)

 

Αληθεια μιας και φαινετε θα βουτηξουμε στα βαθια(νεο λειτουργικο)στα wm ειχαμε τα exe απ το PC αλλα ειχαμε και τα cabακια αν θελαμε να τα τρεξουμε κατευθειαν απ τη συσκευη και να επεκτινουμε την αισθηση stad alone που μας εδινε.

Εδω γινετε αυτο η πρεπει ολα να τα περναμε απ το desctop με το zune?

Επισης καποιο προγραμμα για backup μολις στησουμε καλα τη συσκευη για το φοβο καποιας στραβης οπως το spb backup ton wm η τα my backup/titanium των android υπαρχει?

 

Τα εκτελεσιμα αρχεια στο WP7 ειναι με extention xap.

Ο επισημος τροπος εγκαταστασης ειναι το Market ...Σε ξεκλειδωτες συσκευες η εγκατασταση γινεται

με τα εργαλεια της MS για τους developers (Aplication Deployment) η και με εφαρμογες απο τριτους...

 

Αυτη ειναι μια αλλη εφαρμογή που κανει αναζητηση στο market και αφου βρεις την εφαρμογή τοτε μπορεις να την κανεις εγκατασταση στην συσκευη.

 

Backup εφαρμογή δεν υπαρχει ακομη αλλα ξερω οτι συντομα θα υπαρχουν απο τους μεγαλους του χωρου SPB, Sprite, κλπ.

 

To skype που καποιος ρωτησε ανακοινωθηκε για τον Μαιο...Επίσης αρχισαν να βγαινουν και οι πρωτες εφαρμογες για πλοηγηση..

Εδω μπορουμε να ψαξουμε για εφαρμογες. Εχει ολες οι εφαρμογες που υπαρχουν (14.830 μεχρι σημερα) με αναζητηση και αναλυτικες πληροφοριες με screenshots για καθε εφαρμογή.

 

KAI KATI ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ

Η ομαδα DFT (cotula κλπ) που εκανε το HD2 συσκευη για ολα τα λειτουργικα εχει ηδη κυκλοφορισει

συσκευες (hd7 η trophy) να τρεχουν SPL bootloader...

Ειναι το πρωτο βημα για να εχουμε μαγειρεμενες ROM και αλλα λειτουργικα σε συσκευες WP7.

 

colossus

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια φορα οι mod του site εδειξαν οτι WP7 δεν υπαρχει για αυτους...

Μετα απο την γκρινια για τον τιτλο του thread .... επιτελους τον αλλαξαν.

Αλλα .........

Αμαν ρε παιδια ΕΛΕΟΣ ....τις φωτογραφιες στην πρωτη σελίδα τις ειδατε ????

Εχουν σχεση με το Trophy ??? :X

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι σιγουρα ...

 

Αν και αυτο ειναι μονο για samsung συσκευες

Για τις συσκευες της HTC υπαρχει εδω και καιρο .... δες τα προηγουμενα ποστ μου

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλο Σάββατο σήμερα όποτε πρώτα να σας ευχηθώ Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!

 

Ήμουν σχεδόν έτοιμος να παραγγείλω το Lg optimus 7 από το site της Vf,βλέποντας όμως τις τιμές sar στην ευρωπαϊκή έκδοση της συσκευής απογοητεύτηκα.

Για το HTC Trophy 7 δεν γράφονται πουθενά τιμές.Αν το έχει αγοράσει κανείς μπορεί να μπει στον κόπο να κοιτάξει το manual και να μας γράψει τις τιμές sar body/head;

Ευχαριστώ πολύ!

Χρόνια Πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε μια εβδομάδα, 10 σελίδες παραπάνω το thread του Trophy...
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

To skype που καποιος ρωτησε ανακοινωθηκε για τον Μαιο...

 

Αυτό που το άκουσες? Όσο και αν έχω ψάξει, όλοι λένε ότι το Skype θα βγει με το Mango, και μου φαίνεται λογικό από την στιγμή που τώρα δεν υπάρχει multitasking... Αν μπορούσες να το επιβεβαιώσεις, θα με βοηθούσες πάρα πολύ. Έχω τρελαθεί που δεν μπορώ να δουλέψω το Skype στα W7, ειδικότερα τώρα με αυτές τις τιμές. Δυστυχώς για την περίπτωσή μου, δεν μπορώ να μην έχω Skype στο κινητό...

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που το άκουσες? Όσο και αν έχω ψάξει, όλοι λένε ότι το Skype θα βγει με το Mango, και μου φαίνεται λογικό από την στιγμή που τώρα δεν υπάρχει multitasking... Αν μπορούσες να το επιβεβαιώσεις, θα με βοηθούσες πάρα πολύ. Έχω τρελαθεί που δεν μπορώ να δουλέψω το Skype στα W7, ειδικότερα τώρα με αυτές τις τιμές. Δυστυχώς για την περίπτωσή μου, δεν μπορώ να μην έχω Skype στο κινητό...

 

Νομίζω οτι ηταν στις ανακοινωσεις στην ΜΙΧ....πιθανον να κανω και λάθος θα το δω και θα επανελθω...

Link to comment
Share on other sites

και μην ανησυχειτε για το metro UI αν σας προβληματιζει. ειναι απο τα καλυτερα περιβαλλοντα.

επισης θα μπει και στο νεο office οποτε σιγουρα ο κοσμος θα το συνηθισει στο μελλον

 

Νομίζω οτι ηταν στις ανακοινωσεις στην ΜΙΧ....πιθανον να κανω και λάθος θα το δω και θα επανελθω...

 

http://www.engadget.com/2011/04/13/microsofts-joe-belfiore-confirms-skype-coming-to-windows-phone/

 

το skype ερχεται φθινοπωρο. τα angry birds ερχονται μαιο :w00t: :w00t: :w00t:

 

Eπανερχομαι με τη διαπιστωση οτι η ταχυτητα και η απαλοτητα στην πλοηγηση στο μενου ειναι σε απιστευτο επιπεδο, σαφως καλυτερη απο του Αndroid. :up:

 

καλα τωρα το καταλαβες εσυ? τοσα βιντεο δεν ειχες δει? :p

ειναι iphone experience ισαξιο

 

Για αλλη μια φορα οι mod του site εδειξαν οτι WP7 δεν υπαρχει για αυτους...

Μετα απο την γκρινια για τον τιτλο του thread .... επιτελους τον αλλαξαν.

 

εστειλα εγω pm στον admin ;)

 

καλα τωρα για τις φωτος πολλα θες αστο :p

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και μην ανησυχειτε για το metro UI αν σας προβληματιζει. ειναι απο τα καλυτερα περιβαλλοντα.

 

Δε νομίζω να ανυσηχεί κάποιος για το Metro UI, αλλά για τους περιορισμούς του λειτουργικού γενικότερα. Το θέμα είναι όταν έρθουν όλα όσα ακούγονται... μήπως χρειαστεί να αλλάξουν και συσκευές.

 

KAI KATI ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ

Η ομαδα DFT (cotula κλπ) που εκανε το HD2 συσκευη για ολα τα λειτουργικα εχει ηδη κυκλοφορισει

συσκευες (hd7 η trophy) να τρεχουν SPL bootloader...

Ειναι το πρωτο βημα για να εχουμε μαγειρεμενες ROM και αλλα λειτουργικα σε συσκευες WP7.

 

colossus

 

Τα έχεις μπερδέψει λίγο. O cotulla και η ομάδα του δεν ασχολείται με το HD7 και Trophy. Έχει ασχοληθεί με το HD2 να του περάσει άλλα λειτουργικά, ανάμεσά τους και τα WP7. Αυτό δεν έχει καμία σχέση με το development των native WP7 συσκευών. Το video που παραθέτεις δείχνει αποκλειστικα το HD2!!!

 

Μια παράκληση... ας είμαστε προσεχτικοί στα λεγόμενά μας μην μπερδεύουμε τον κόσμο!

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα έχεις μπερδέψει λίγο. O cotulla και η ομάδα του δεν ασχολείται με το HD7 και Trophy. Έχει ασχοληθεί με το HD2 να του περάσει άλλα λειτουργικά, ανάμεσά τους και τα WP7. Αυτό δεν έχει καμία σχέση με το development των native WP7 συσκευών. Το video που παραθέτεις δείχνει αποκλειστικα το HD2!!!

 

Μια παράκληση... ας είμαστε προσεχτικοί στα λεγόμενά μας μην μπερδεύουμε τον κόσμο!

 

Η συσκευη στο τελος του video, που βρισκεται κατω απο το HD2 τρέχει το mango. Αυτο το διακρίνει καποιος απο το εικονίδιο του search στην οθονη applications.

:shifty:

 

http://img836.imageshack.us/img836/3879/2011042315h0907.png

Edited by narta

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να ανυσηχεί κάποιος για το Metro UI, αλλά για τους περιορισμούς του λειτουργικού γενικότερα. Το θέμα είναι όταν έρθουν όλα όσα ακούγονται... μήπως χρειαστεί να αλλάξουν και συσκευές.

Τα έχεις μπερδέψει λίγο. O cotulla και η ομάδα του δεν ασχολείται με το HD7 και Trophy. Έχει ασχοληθεί με το HD2 να του περάσει άλλα λειτουργικά, ανάμεσά τους και τα WP7. Αυτό δεν έχει καμία σχέση με το development των native WP7 συσκευών. Το video που παραθέτεις δείχνει αποκλειστικα το HD2!!!

Μια παράκληση... ας είμαστε προσεχτικοί στα λεγόμενά μας μην μπερδεύουμε τον κόσμο!

 

Ε..τωρα ωραία ......Εγω τα εχω μπερδεψει η καποιος αλλος??????

Προσεξε λιγο τις συσκευες που εχει tο

...δεν ειναι μονο HD αλλα και αλλη WP7 συσκευη..

Επίσης δες και εδω για επιβεβαιωση

http://windowsphonehacker.com/pics/cotullarspl.jpg

 

Το ποστ ειναι εδω ...http://tinyurl.com/4xs6ez4 kai εδω εχει και αλλη μια με αλλη συσκευη WP7 http://twitpic.com/4kuhl7

 

Οπως βλέπεις υπαρχουν 2 συσκευες WP7 που εχουν ηδη spl απο DFT/Cotula

Αυτα ειναι απο tweet του Cotula...και οχι φημες

 

Και για την παρακληση ..ναι συμφωνω ...Ας ειμαστε λιγο πιο ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ...

 

colossus

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ομολογώ πως δεν το είδα ολόκληρο το video. Ανακαλώ λοιπόν και περιμένουμε τις εξελίξεις. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

htc συσκευη hi-end με wp7 αλλά και android (μελλοντικά για οσους θελουν)? Καποιος πιό πάνω είπε οτι είναι σουπερ αγορά, θα συμφωνήσω λοιπόν....:)
Link to comment
Share on other sites

htc συσκευη hi-end με wp7 αλλά και android (μελλοντικά για οσους θελουν)? Καποιος πιό πάνω είπε οτι είναι σουπερ αγορά, θα συμφωνήσω λοιπόν....:)

 

Εγω τσιμπησα ενα μεταξυ τελος αποθεματος και τελος αποθεματος :cool:

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
htc συσκευη hi-end με wp7 αλλά και android (μελλοντικά για οσους θελουν)?

 

Εξακολουθώ να πιστεύω πάντως ότι δεν είναι αυτός ο λόγος για να το πάρει κάποιος. Αν θες WP7 έχει καλώς. Αν το πάρεις με την ελπίδα ότι κάποτε θα δουλεύεις Android σε αυτό... πάρε android καλύτερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να πιστεύω πάντως ότι δεν είναι αυτός ο λόγος για να το πάρει κάποιος. Αν θες WP7 έχει καλώς. Αν το πάρεις με την ελπίδα ότι κάποτε θα δουλεύεις Android σε αυτό... πάρε android καλύτερα.

 

Συμφωνω και επαυξανω. αν καποιος θελει τετοιες δυνατοτητες στρεφεται στο HD2 που ηδη επιτελει τετοιο σκοπο. Το Trophy το μονο που μπορει να βοηθηθει απο ενα "ανοιχτο" bootloader ειναι το να ειναι non brickable οπως και σε βαθος χρονου να αποκτησει ROM που εκμεταλευονται πληρως τα χαρακτηριστικα της συσκευης.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να πιστεύω πάντως ότι δεν είναι αυτός ο λόγος για να το πάρει κάποιος. Αν θες WP7 έχει καλώς. Αν το πάρεις με την ελπίδα ότι κάποτε θα δουλεύεις Android σε αυτό... πάρε android καλύτερα.

 

Το παρειγγειλα γιατι ηθελα να δοκιμασω καποιο καινούριο λειτουργικό, σε περίπτωση που δεν μου αρεσει το μόνο σιγουρο είναι οτι θα του περασω android (εαν γίνεται). Πάντως σε μενα που εχω "οριο" μεγεθους συσκευης το trophy ή το 3gs, δεν ειχα και τρομερες επιλογες να ξερεις...Τα desire δεν μου αρεσουν(δεν αγοραζω κατι που δεν μου αρεσει-νόμος). Τι να επαιρνα? Ηρθε και η προσφορά και όλα γίναν ευκολα. Πάντως πιθανόν να μου αρεσει το wp7, δεν το πήρα αυτώ καθ αυτω για να το αλλάξω, αλλά είναι καλό που (θα) εχουμε και αυτή την επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το παρειγγειλα γιατι ηθελα να δοκιμασω καποιο καινούριο λειτουργικό, σε περίπτωση που δεν μου αρεσει το μόνο σιγουρο είναι οτι θα του περασω android (εαν γίνεται).

 

Αν και όταν θα έρθει αυτή η ώρα, είμαι σίγουρος ότι θα το έχεις πουλήσει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και όταν θα έρθει αυτή η ώρα, είμαι σίγουρος ότι θα το έχεις πουλήσει.

 

Μπορεί και ναι, μπορεί και όχι....Ξαναλέω, μου αρεσει η συσκευη, σε περίπτωση που δεν μου δημιουργεί σοβαρά προβλήματα στην καθημερινή χρήση, και "μπώ" στον χορό του xda με τις βελτιώσεις πιαστευω θα το κρατήσω..Ιδωμεν, θα εξαρτηθεί και απο την βοήθεια που παιρνω απο εδώ τον πρώτο καιρό...

Και για να στο θεσω αλλιώς, ας υποθεσουμε οτι ηθελα android, αλλά δεν μου αρεσε το desire s πχ, και κανει και 400+. Γιατι λοιπόν να μην παρω το trophy, να δοκιμασω και τα 7, και μετα να βαλω android, και όλα αυτά με 199e?

Edited by nick08alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ...

Το πηρα στα χερια μου και ανεβαζω τον οδηγο που υποσχεθηκα...

Μαλλον επρεπε να κανω αλλο thread αλλα για το καλο μια και ξεκινησαμε εδω ας συνεχισουμε

Αυτο ειναι το πρωτο θα ακουλουθησουν και αλλα με προτεινομενες εφαρμογες και καποια

wallpapers που εχω ανεβασει στο XDA εδω και λιγο καιρο

 

Κατεβάστε το πακετο με τα αρχεία που επισυναπτω και καντε unrar σε ενα καταλογο.

ΞΕΚΛΕΙΔΩΜΑ

 

1. Στο PC ..Στειλτε τε 1 μαιλ σε ενα λογαριασμο που εχετε προσβαση απο το κινητο

σας και επισυναψτε το αρχειο ChevronWP7.cer.

 

2. Στο Κινητο...Ανοιξτε απο το κινητο σας το μαιλ που στειλατε και πατηστε επανω

στο αρχειο ChevronWP7.cer για να κατεβει. Οταν κατεβει πατηστε για να εγκατασταθει.

3. Συνδεστε την συσκευη σας στο PC me USB και βεβαιωθείτε οτι την ειδε σωστα

Αν δεν ανοιξει τρεξτε το Zune kai περιμενετε 1 λεπτο..

Αγνοειστε (ακυρωστε) οποιο μυνημα για Update αν βγει.

Επίσης βεβαιωθείτε οτι ειναι ξεκλειδωτη και βρισκεται στη αρχικη σελιδα.

 

Προσθηκη

3.1 Εγκαταστήστε τα Windows Phone Developer Tools απο εδώ http://tinyurl.com/357a6xu

 

4. Στο PC .. Απο τον φακελο με τα αρχεια που κατεβάσαμε εκτελεστε την εφαρμογη

ChevronWP7.exe. Βεβαιωθείτε οτι ειναι τσεκαρισμενα και τα 2 πεδια και πατηστε Unlock.

5. Αν ολα πηγαν καλα εχετε ξεκλειδωσει την συσκευή σας.

 

Για τους οπτικους τυπους βιντεο εδω http://tinyurl.com/3gd38p6

 

Προβλήματα και λυσεις

Αν κατι δεν παει καλα κοιταμε/κανουμε τα εξης

1. Εγκαταστήστε τα Windows Phone Developer Tools απο εδώ http://tinyurl.com/357a6xu

2. Για καποιο λογο η εφαρμογή δεν τρεχει σε Windows XP Θελει η Vista η Win7

3. Στο pc registry editor και βεβαιωθείτε οτι αυτο το κλειδι ειναι ετσι:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\\SOFTWARE\\Microsoft\\WindowsPhone\\ProxyPorts]

“DeviceReg”=dword:000069C5

4. Τέλος απενεργοποιστε τελειως το Firewall των Windows.

 

Τι κανουμε για να μην ξανακλειδωσει...

 

1. Απο τον καταλογο με τα αρχεια που κατεβασαμε εγκαθιστουμε με το πρόγραμμα

Tom XAP Installer.exe την εφαρμογή TouchXplorer.xap...και την unlockit.xap

Αν δεν υπαρχει ηδη κανουμε το ιδιο και στο Connection Setup.xap.

2. Στη συσκευη τρεχουμε την εφαρμογή XBMOD.Files.Deployer και επιλεγουμε CustClear.provxml

και μετα με την εφαρμογη TouchXplorer παμε στον φακελο \My Documents\My Ringtones\

και αντιγραφουμε το αρχειο CustClear.provxml στον φακελο \Windows.

3. Τελος τρεχουμε την εφαρμογη HTC Connection Setup κανουμε check και μετα ΟΚ.

4. Τωρα εχετε την συσκευη και ξεκλειδωτη και να μην ξανακλειδωσει.

5. Αν για καποιο λογο ξανακλειδωσει δειτε εδω http://tinyurl.com/3que8wp

 

H Εφαρμογη WPDeviceManager.exe ειναι ενα προγραμμα για την επικοινωνια

του κινητου με το PC (περα απο το Zune). Ειναι κομη σε beta αλλα ειναι

απιθανα τα πραγματα που κανει. Δειτε το...

 

Η εφαρμογη MarketPlace_setup.exe ειναι εφαρμογή για να ψαχνουμε απο το PC μας

ολο τo market για (δωρεαν) εφαρμογες και να τις εγκαθιστουμε στο κινητο...

Υπαρχει και μια εκδοση για ΟΛΟ το market (free και paid) αλλα δεν ειναι για εδω.

 

Εδω τα αρχεια που χρειαζονται

 

Μετα απο αυτα μπορειτε να κανετε τα update που προτεινει το Zune και η συσκευη

 

ΠΡΟΣΟΧΗ..!!! Στα 2 update ...παιρνουν πολυ ωρα ...δεν εχει κολλησει ..περιμενετε να τελειωσει

μην το σβησετε (μπηκα στον πειρασμο να το κανω...

 

Αν εχω παραλειψει τιποτα η κατι δεν δουλευει η δεν ειναι σωστο παρακαλω απαντηστε μου να το

αλλαξω.

 

EDIT

ΠΡΟΣΟΧΗ ---ΠΡΟΣΟΧΗ --- ΠΡΟΣΟΧΗ

Για να εχετε απο τωρα προσβαση στο Market πρεπει να εχετε λογαριασμο hotmail.com

αλλοι λογαρισμοι πχ hotmail.gr ή live.gr κλπ δεν θα σας επιτπεπουν προσβαση στο Market...

 

Προσοχη ο πρωτος e-mail λογαριασμος που θα βαλετε να ειναι hotmail.com

 

 

 

 

Ομολογώ πως δεν το είδα ολόκληρο το video. Ανακαλώ λοιπόν και περιμένουμε τις εξελίξεις. :rolleyes:

@athanaso

Σε παρακαλω -επειδη εχω φυγει μια φορα απο το φορουμ (2007) για τετοιου ειδους πιεση-

ας το τελειωσουμε εδω.

 

colossus

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...