Jump to content

[Επίσημο] HTC Trophy


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δώσε του μια ευκαιρία Μάνο, μόνο έτσι θα μάθεις αν είναι όντως για σένα, αλλιώς πάντα θα μείνεις με την απορία.

 

Το θέμα είναι Γιάννη πως εχω πουλήσει σε όλους σχεδόν τους φίλους μου από μια μεταχειρισμένη συσκευή του κουτιου βεβαίως,κ δε θέλουν αλλα,και τώρα βαριέμαι τη διαδικασίανα βάζω πωλητήριο στο bye and shell γιατί για εκεί το βλέπω!!!:p

τέλος πάντων θα δούμε ας μου το φέρει η voda πρώτα και βλέπουμε!

 

Πάντως μας κακόμαθε πολύ το HD2 απ τη μια και τα android απ την άλλη κ είμαστε ποοολυ απαιτητικοί πλέον!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να το ξεκλειδώσεις για να απαντήσεις? Δλδ ερχεται κλήση, ξεκλειδώνουμε και μετα yes για απάντηση?Λιγο κουλό δεν είναι αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Πρόχειρη λύση για το θέμα των ringtones:

http://www.wp7forum.com/windows-mobile-store/ringtone-installer-and-how-to/

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

ισχυει.......

 

:blink:

 

Απιστευτα πραγματα....Ελπίζω να είναι κατι που τα καλόπαιδα στο xda εχουν ήδη "διορθώσει", γιατι αυτό είναι κατι που δεν καταπίνεται ευκολα....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά απ τις απαντήσεις του athanaso και απ το λίγο που κάθησα και ασχολήθηκα να δω τι ψάρια πιάνουν αυτα τα wp7 μου φαίνεται πεταμένα λεφτά θα δώσω κ σκέφτομαι σοβαρά να ακυρώσω τη παραγγελία!!

εξηγούμε..

βασικό..όχι Ελληνικα!!!

ούτε πληκτρολόγιο παρά μόνο με modes..

όχι search στις επαφές μου πράγμα σημαντικό το καλοκαίρι στη δουλειά μου!

λειτουργικό καρακλειδωμενο

όχι bluetooth που εμένα μετ χρειάζεται μιας κ δεν εχω σήμα να στέλνω mail πάντα στο νησί

όχι file explorer

αναμονή για multitasking

ένα κάρο εφαρμογές που τις εχω συνηθίσει στα wm κ στο android και εδώ ούτε ζωγραφια δεν υπάρχουν

 

τέλος πάντων μάλλον έπρεπε να τη ψάξω καλύτερα τη δουλειά πριν ενθουσιαστό με τη προοπτική των 7,ίσως να είναι καλά μετά τον Οκτώβρη στο update η όταν μπει η Nokia στο χορό αλλά όχι τώρα!

 

ακου να πρέπει να τα ξεκλειδώσεις για να απαντήσεις σε κλήση!!!:mad:

 

Αν δεν ξερουμε καλο ειναι να μην γραφουμε οτι θέλουμε...

Τι εννοεις οταν λες οχι Ελληνικά...???Ουτε πληκτρολογιο ??? File Explorer ???

Search στις επαφες ???

Τι λετε ρε παιδια ????

 

Το πηρατε το κινητο ???? Το δουλεψατε ???/ και δεν κανει τιποτα απο ολα αυτα ???

Και οι εφαρμογες ???? Απο οτι ξέρω η μονη βασική εφαρμογή που λειπει ειναι η πλοηγηση (αρχισαν ηδη να βγαινουν)....

 

ΕΛΕΟΣ......Μη γραφετε οτι θέλετε ...!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Το περιμένω (παραγγελια απο την Τριτη βραδυ) οταν το πάρω θα επανελθω με περισσοτερα...

 

Μεχρι τότε να μην γραφουμε αλλα για αλλα....(τηε Παρασκευης το γαλα που ελεγε και η γιαγια μου)

Link to comment
Share on other sites

skype παντως ακομη δεν εχει που ειναι βασικη εφαρμογη για πολλους
http://briefcase.pathfinder.gr/download/Privateer2004/7783/221488/0/karaiskakh2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με τις πενιχρες μου γνωσεις θεωρω πολυ σημαντικο να θελει η νοκια να βγαλει κινητο με αυτο το λειτουργικο.

Τωρα καποιοι που προβληματιζοναι τα πραματα ειναι απλα, γυριστε ρε παιδια κανα 2-3 vodafone καταστηματα, στη μικρη Βεροιουλα και το ειχαν, εκατσα με την ησυχια μου και επαιξα μαζι του 10 λεπτα, μονο κληση δεν εκανα, ολα τα αλλα τα δοκιμασα πανω κατω.

Παντως επειδη καποιοι αναφερετε την πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης εγω να πω οτι δε την ειδα.

Στοιβαρο ναι, σφιχτη συναρμογη ναι αλλα πολυ πλαστικο και κατ εμε σε κακο σημειο το κουμπι κλειδωματος ξεκλειδωματος.

Καποιοι σαν εμενα θελουν να χειροζονται το κινητο με το ενα χερι

Ειμαι περιεργος??

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με τις πενιχρες μου γνωσεις θεωρω πολυ σημαντικο να θελει η νοκια να βγαλει κινητο με αυτο το λειτουργικο.

Τωρα καποιοι που προβληματιζοναι τα πραματα ειναι απλα, γυριστε ρε παιδια κανα 2-3 vodafone καταστηματα, στη μικρη Βεροιουλα και το ειχαν, εκατσα με την ησυχια μου και επαιξα μαζι του 10 λεπτα, μονο κληση δεν εκανα, ολα τα αλλα τα δοκιμασα πανω κατω.

Παντως επειδη καποιοι αναφερετε την πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης εγω να πω οτι δε την ειδα.

Στοιβαρο ναι, σφιχτη συναρμογη ναι αλλα πολυ πλαστικο και κατ εμε σε κακο σημειο το κουμπι κλειδωματος ξεκλειδωματος.

Καποιοι σαν εμενα θελουν να χειροζονται το κινητο με το ενα χερι

Ειμαι περιεργος??

 

Αυτό με την ποιότητα κατασκευής είναι εντελώς υποκειμενικό, εγω πχ προτιμώ το ελαφρύ πλαστικό απο τα βαριά steel καλύματα (πχ hd2), εκτός του ότι μου αρέσουν πιό πολύ, τα βρίκσω και πιό πρακτικά, πιό ευκολα στην καθημερινότητα. Ο καθένας όπως τη βρίσκει....

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει δυνατότητα να εχουμε access σε καποιες αγαπημενες επαφές εκτος του να βαλουμε καθε μια ξεχωριστα σαν tile στην κεντρικη οθονη?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/Privateer2004/7783/221488/0/karaiskakh2.jpg
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιο παιδι που εχει το κινητο να μου πει το ευρωπαικο SAR απ το manual της συσκευης,γιατι οσο και αν το ψαχνω στο ιντερντ δεν το βρισκω( βρισκω μονο το αμερικανικο)... tnx
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει δυνατότητα να εχουμε access σε καποιες αγαπημενες επαφές εκτος του να βαλουμε καθε μια ξεχωριστα σαν tile στην κεντρικη οθονη?

 

Ναι γινεται ..υπαρχουν δωρεαν εφαρμογες γιαυτο στο μαρκετ...

Δεν θυμαμαι ονομα αλλα οταν εψαχνα βρηκα αρκετες.

 

EDIT:

Δες μια απο αυτες ...

Σε αυτο το σιτε υπαρχουν ΟΛΕΣ οι εφαρμογες του μαρκετ γαι να δεις πριν τις κατεβασεις

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ξερουμε καλο ειναι να μην γραφουμε οτι θέλουμε...

Τι εννοεις οταν λες οχι Ελληνικά...???Ουτε πληκτρολογιο ??? File Explorer ???

Search στις επαφες ???

Τι λετε ρε παιδια ????

Μεχρι τότε να μην γραφουμε αλλα για αλλα....(τηε Παρασκευης το γαλα που ελεγε και η γιαγια μου)

 

Εννοώ ότι ΔΕΝ έχει ελληνικα,ακριβώς όπως τα λέω!

πράγμα απαράδεκτο για μένα!

επίσης μπορείς να μου πεις εγώ με τις 300 επαφές εκ των οποίων οι 200 είναι επαγγελματικες πως θα κάνω search κ ειδικά αν βιάζομαι?

πως θα απαντήσω σε 1 απλό sms με ελληνικα γιατί απ το λίγο που το ψαξα δε βλέπω να γίνεται direct απάντηση!

Το δεκτη GPS τον έχει αλλά είναι άχρηστος χωρίς πρόγραμμαη μάλλον το ίδιο χρήσιμος με το dump phone se hazel που εχω για κύριο(τουλάχιστον αυτό έχει 5 μέρες αυτονομία!)

α έχει κ πλήρως λειτουργικό file explorer το ίδιο κ bluetooth όπως κ απαντάς ταχύτατα σε 1 κλήση!dump phone κατά τα άλλα!

Ακόμα κ multitasking έχει που δεν έχει το smart windows phone εκεί τα έφτασε η ms με τη τρελλα της να αντιγράψει το ios!!:wacko:

 

δεν εχω ψάξει βεβαίως στο market αλλά δε νομίζω να έχει καν τα βασικα απ αυτα που θεωρώ αυτονόητα τόσα χρόνια στα wm (τα παλιά τα ωραία) και στα android τώρα!

Και όσο για το ότι ΘΑ τα αποκτήσει τότε το ξανακοιτάμε μιας κ ΣΊΓΟΥΡΑ έχει μέλλον(πόσο λαμπρό δε ξέρω),αλλά παρόν όχι τόσο!

και δεν εχω χρόνο να πάρω συσκευή και να νυχτοξημερώνομαι στο xda να βρω λύσεις για ΑΠΛΆ πράγματα που τα κάνουν κ χαζά κινητά με μόνο "κέρδος" να βλέπω τα ίδια πλακάκια κάθε μέρα χωρίς παραμετροποίηση,η ότι ΘΑ απόκτηση δυνατότητες!

 

Απλά ΔΕ το είχα ψάξει το θέμα καλά,εχω wm χρόνια και όπως τα είδα στα μαγαζιά είχαν καλό δούλεμα αλλά μέχρις εκεί!

 

απ τη στιγμή όμως που άνθρωποι χρόνια κορυφή στα windows όπως ο athanaso δεν είναι τόσο ένθερμοι τη παρούσα στιγμή τότε το ψαξα κ εγώ λίγο παραπάνω πέρα απ το smooth και βγήκαν ένα ένα τα ελατωματα!

 

Τέλος εγώ μπορεί να το πάρω,εσυ φίλε colosus αξίζεις συγχαρητήρια για τη προσπάθεια που κάνεις κ τη βοήθεια που δίνεις αλλά τα wp7 όπως είναι τώρα εναι γρήγορα,smooth αλλά ελειπεστατα!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι ΔΕΝ έχει ελληνικα,ακριβώς όπως τα λέω!

πράγμα απαράδεκτο για μένα!

επίσης μπορείς να μου πεις εγώ με τις 300 επαφές εκ των οποίων οι 200 είναι επαγγελματικες πως θα κάνω search κ ειδικά αν βιάζομαι?

πως θα απαντήσω σε 1 απλό sms με ελληνικα γιατί απ το λίγο που το ψαξα δε βλέπω να γίνεται direct απάντηση!

Το δεκτη GPS τον έχει αλλά είναι άχρηστος χωρίς πρόγραμμαη μάλλον το ίδιο χρήσιμος με το dump phone se hazel που εχω για κύριο(τουλάχιστον αυτό έχει 5 μέρες αυτονομία!)

α έχει κ πλήρως λειτουργικό file explorer το ίδιο κ bluetooth όπως κ απαντάς ταχύτατα σε 1 κλήση!dump phone κατά τα άλλα!

Ακόμα κ multitasking έχει που δεν έχει το smart windows phone εκεί τα έφτασε η ms με τη τρελλα της να αντιγράψει το ios!!:wacko:

 

δεν εχω ψάξει βεβαίως στο market αλλά δε νομίζω να έχει καν τα βασικα απ αυτα που θεωρώ αυτονόητα τόσα χρόνια στα wm (τα παλιά τα ωραία) και στα android τώρα!

Και όσο για το ότι ΘΑ τα αποκτήσει τότε το ξανακοιτάμε μιας κ ΣΊΓΟΥΡΑ έχει μέλλον(πόσο λαμπρό δε ξέρω),αλλά παρόν όχι τόσο!

και δεν εχω χρόνο να πάρω συσκευή και να νυχτοξημερώνομαι στο xda να βρω λύσεις για ΑΠΛΆ πράγματα που τα κάνουν κ χαζά κινητά με μόνο "κέρδος" να βλέπω τα ίδια πλακάκια κάθε μέρα χωρίς παραμετροποίηση,η ότι ΘΑ απόκτηση δυνατότητες!

 

Απλά ΔΕ το είχα ψάξει το θέμα καλά,εχω wm χρόνια και όπως τα είδα στα μαγαζιά είχαν καλό δούλεμα αλλά μέχρις εκεί!

 

απ τη στιγμή όμως που άνθρωποι χρόνια κορυφή στα windows όπως ο athanaso δεν είναι τόσο ένθερμοι τη παρούσα στιγμή τότε το ψαξα κ εγώ λίγο παραπάνω πέρα απ το smooth και βγήκαν ένα ένα τα ελατωματα!

 

Τέλος εγώ μπορεί να το πάρω,εσυ φίλε colosus αξίζεις συγχαρητήρια για τη προσπάθεια που κάνεις κ τη βοήθεια που δίνεις αλλά τα wp7 όπως είναι τώρα εναι γρήγορα,smooth αλλά ελειπεστατα!

 

 

Φιλε Μανο..

 

Τα χρονια που ασχολουμαι με WinMo ειναι αρκετα...δεν ξέρω αν ειναι πιο λιγα ή πολλα απο τον athanaso αλλα πιστεψε με ειναι πολλα...

Ισως οχι τοσο ενεργα σε αυτο το φορουμ αλλα αλλου (xda κλπ) αρκετα ενεργα και σε επίπεδο development..

Ειμαι φανατικος χρηστης Windows smartphones απο πολυ παλια...

Το iPhone απλως το αγόρασα το κρατησα 1 μηνα και το εδωσα στην κόρη μου ...

Την τελευταία χρονια αρχισα να βλεπω αρκετα ζεστα και to Android...

 

Τον τελευταιο χρόνο λογω HD2 ειχα την δυνατότητα να εχω και Winmo και ANdroid και WP7 για αρκετο καιρό...

Αυτα που είδα στον νεο λειτουργικο της MS ειναι το φρεσκο interface η απιστευτη ταχυτητα και μια νεα και πολυ δυνατη εναλακτικη λύση.

 

Ναι δεν ειναι ακομη τελειο και πληρως ανταγωνιστικό και του λειπουν ακομη πολλα ...αν ομως γινουν ολα αυτα που ανακοινωθηκαν (mango-Nokia κλπ) τοτε μεσα σε 1χρονο απο την κυκλοφορία τους θα ειναι πιο μπροστα απο τους αλλους 2...

Ειναι σημαντικό να εχουμε οσο γινεται πιο πολλες επιλογες.

 

Επίσης αυτο που με στεναχωρεί ειναι η περιεργη σταση του στυλ -"δεν κανουν για τιποτα"-που βγαινει απο αρκετους, και το γεγονος οτι πραγματα που εχουν γίνει σε μεγαλυτερο βαθμο σε αλλα λειτουργικα σε αυτο το λειτουργικό μεγαλοποιουνται και τονιζονται υπερ του δεοντος.

(Στο iPhone πχ Ελληνικα είδαμε 2 χρόνια μετα την πρωτη κυκλοφορια...πληκτρολογια 8 μηνες μετα File explorer ακομη περιμενουμε Βluetooth...ναι καλα κλπ κλπ)

Ισως ειναι η απεχθεια που εχει συσωρευτεί για την MS τοσα χρόνια...

 

Τωρα αν μια τετοιων προδιαγραφων συσκευη HTC ειναι σε τιμη κινεζικου κλονου τοτε νομιζω οτι ειναι σημαντικο για ολους μας...

Δεν με πολυενδιαφερει γιατι ειναι σε αυτη την τιμή - γιατι το ειδα και σαν επιχειρημα οτι δεν μετραει το λειτουργικο γιαυτο ειναι φτηνες- εμενα με νοιαζει οtι την παιρνω σε τετοια τιμή και μπορω να τρεξω τωρα WP7... και σε λιγους μηνες να εχω το πληρες πακετο...

Δεν μπορω εδω παρα να θυμηθω τον χαμο που εγινε με το iphone που τρεξαμε (και εγω μεσα) και το αγορασαμε ολοι απο Αμερική σε τιμη γυρω στα 600-700 και δεν ειχε τιποτα ....ουτε να γραφεις Ελληνικα δεν μπορουσες

 

Τελος σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια...

colossus

Link to comment
Share on other sites

Σε καποιον χαριζανε γαιδαρο κ κοιταγε αν εχει ελληνικα, που με το επομενο update θα εχει, μονο 200 ευρω κ ψαχνεστε ακομα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σε καποιον χαριζανε γαιδαρο κ κοιταγε αν εχει ελληνικα, που με το επομενο update θα εχει, μονο 200 ευρω κ ψαχνεστε ακομα?

 

Εν έτει 2011 δεν το θεωρώ υπερβολικό να ζητά κάποιος ελληνικό μενού και ας έδινε και 100 ευρώ. Το update που αναφέρεις θα έρθει το φθινόπωρο στην καλύτερη περίπτωση. Δεν το λες και αύριο!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εν έτει 2011 δεν το θεωρώ υπερβολικό να ζητά κάποιος ελληνικό μενού και ας έδινε και 100 ευρώ. Το update που αναφέρεις θα έρθει το φθινόπωρο στην καλύτερη περίπτωση. Δεν το λες και αύριο!

 

καινουριο λειτουργικο κ 200 ευρω? στην αρχη ηθελα το mozart αλλα εδω μιλαμε για δωρεα κυριολεκτικα, δεν εξεταζουμε τιποτα απλα το αγοραζουμε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καινουριο λειτουργικο κ 200 ευρω? στην αρχη ηθελα το mozart αλλα εδω μιλαμε για δωρεα κυριολεκτικα, δεν εξεταζουμε τιποτα απλα το αγοραζουμε

 

Γνώμη σου. Τη σέβομαι αλλά δεν την ενστερνίζομαι. Δεν περίμενα μέχρι να πέσει η τιμή του για να το δοκιμάσω και εκφέρω άποψη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη σου. Τη σέβομαι αλλά δεν την ενστερνίζομαι. Δεν περίμενα μέχρι να πέσει η τιμή του για να το δοκιμάσω και εκφέρω άποψη.

 

ουτε εγω το δοκιμασα φιλε athanaso77 αλλα απο βιντεο που ειδα εκφερω αποψη, εσυ νομιζεις με βαση τα 200 ευρω οτι υπαρχει καλυτερη συσκευη? σε hardware δεν νομιζω σε software το συζηταμε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν με κατάλαβες... το έχω δοκιμάσει προ πολλου το λειτουργικό και έχω ήδη άποψη την οποία και έχω εκφράσει ήδη.

 

Εν ολίγοις... η τιμή δεν είναι το παν και σίγουρα δεν αποτελεί λόγο για να κρίνουμε ένα λειτουργικό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε καποιον χαριζανε γαιδαρο κ κοιταγε αν εχει ελληνικα, που με το επομενο update θα εχει, μονο 200 ευρω κ ψαχνεστε ακομα?

 

Γαιδαρο δε χαριζουν πλεον σε κανεναν(200 ευρω ειναι 200 ευρω!),ξεστοκαρισμα κανουν απλα μιας και δε τραβαει το λειτουργικο τη παρουσα στιγμη,αν τραβουσε να σε σιγουρος θα χαν μεινει οι τιμες στα 500+ ευρω;)

 

Το επομενο update θα ειναι τον Οκτωβρη και αν το καθυστερησουν και λιγο καλες γιορτες!:p

 

Ελληνικα στο μενου δε με πειραζει αν δεν εχει αλλα στο texting τα χρειαζομαι και τα απαιτω!

 

@ Colosus

Φιλε μου και εγω το υποστηρισω το λειτουργικο και ας ειναι αυτη τη στιγμη κακεκτιπο του ios οπως ηταν στα πτωτα του βηματα!

Ειχα και εγω iphone αγορασμενου του κουτιου 600+ ευρω και το εδωσα το ιδιο απογευμα,απλως δεν αντεχα τοσες ελλειψεις!

Στα 7αρια ομως πιστευω πολυ,οπως και στη συνεργασια MS/Nokia οπως θα δεις και σε προηγουμενα ποστ μου αν θες,μαλιστα οταν οι συμπαθεις αλλα κολημενοι συμπιανακηδες ωριοταν οτι δε προκειτε να γινει κατι τετοιο εγω πιστευα κ εγραφα οτι θα γινει και δεχομουν πολεμο γιαυτο!

Απλως τα 7αρια τωρα θελουν και υπομονη που εγω δεν εχω αυτη τη στιγμη αλλα αν μου το φερει η Βοντα οπως το χω παραγγειλη θα το κρατησω να κανω τις δοκιμες μου γιατι καποια στιγμη του χρονου μετα την εισοδο κ της Νοκια τετοιο λειτουργικο ισως παρω για κανονικο μου τηλεφωνο γιατι εχω και 1 αδυναμια στο ονομα ms wm(wp7 τωρα βεβαιως)και θελω να δω τι ψαρια πιανει!

 

Απλως τωρα εχει ποοολες αδυναμιες που με 1 απλο δουλεμα στο Πλαισιο που του χω κανει δε το χα προσεξει

 

Ελπιζω να μου αρεσει και να το κρατησω ετσι να υπαρχει και μετα το update και το μαρκετ και στα ελληνικα οπως και το ovi maps που ξαναλεω σε οσους δε το ξερουν οτι ειναι πολυ καλο και κυριως διαδραστικο(εχω και igo και sygic στα wm και στα android και ξερω τι λεω)θα ειναι μια ολοκληρωμενη πλατφορμα που θα αξιζει(αν αφησει και λιγο ελευθερα τα λουρια στο personilization του UI απ τις εταιριες!)

 

Για πες ομως εχει file explorer οπως ειναι τωρα και επισης μπορεις να επεμβεις στη registry οπως το κανουμε στα wm με το resco π.χ.

Και τα 2 με ενδιαφερουν κ δε γνωριζω αν τα κανει το λειτουργικο

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δεν με κατάλαβες... το έχω δοκιμάσει προ πολλου το λειτουργικό και έχω ήδη άποψη την οποία και έχω εκφράσει ήδη.

 

Εν ολίγοις... η τιμή δεν είναι το παν και σίγουρα δεν αποτελεί λόγο για να κρίνουμε ένα λειτουργικό.

 

καλα δεν κρινουμε το λειτουργικο απο μια συσκευη αλλα δες την σχεση αποδοσης κ τιμης της συσκευης κ πες αν ειναι πεταμενα λεφτα για καποιον μαλιστα που ηθελε να δοκιμασει το λειτουργικο ακομα κ με 500 ευρω που ειχε η συσκευη, εγω νομιζω παροτι το πληρωνω πως καποιος μου εκανε δωρο για το πασχα

Edited by mustanggre
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάνο πλέον υπάρχει και registry editor...

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=907971

 

Ετσι σιγα σιγα να μπαινουμε στα..νερα μας!!:);)

 

ps

Μου φαινετε θα το παρω και θα στο αφησω το καλοκαιρι που εχω δουλεια να κανεις το developing προς οφελος ολων μας!:rolleyes::cool:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δεν με κατάλαβες... το έχω δοκιμάσει προ πολλου το λειτουργικό και έχω ήδη άποψη την οποία και έχω εκφράσει ήδη.

Εν ολίγοις... η τιμή δεν είναι το παν και σίγουρα δεν αποτελεί λόγο για να κρίνουμε ένα λειτουργικό.

 

Δεν ξέρω τι εννοεις προ πολλου αλλα και εγω στην πρώτη επαφη μου τον Δεκεμβρη δεν ενθουσιαστηκα.

Ειχα ενα HD7 για 1 εβδομαδα ...και το αφησα γιατι δεν ασχοληθηκα μαζι του...απλως το χαζεβα...

Πριν απο 2 μηνες που ξανασχοληθηκα σοβαρα τοτε το ειδα σε πληρη δραση...

Η τιμη σιγουρα δεν κρινει λειτουργικο ...κρινει ομως μια αγορα αν ειναι σωστη η οχι...

 

Ετσι σιγα σιγα να μπαινουμε στα..νερα μας!!:);)

ps

Μου φαινετε θα το παρω και θα στο αφησω το καλοκαιρι που εχω δουλεια να κανεις το developing προς οφελος ολων μας!:rolleyes::cool:

 

Ελληνικα εχει οπου χρειαζεται εισαγωγή κειμενου ...Εξελληνισμο του περιβαλοντος οχι δεν εχει ακομη

 

Και Registry και Explorer εδώ και πολυ καιρο...και τωρα βγηκε και η 1η βετα μιας εφαρμογής για pc για την διαχειριση του που κανει απιθανα πραγματα

http://forum.touchxperience.com/viewtopic.php?f=30&t=783

Δείτε το ειναι πολυ καλο. O ιδιος εχει γραψει και τις εφαρμογες Registry Editor και Explorer

 

Επίσης υπάρχει και η δυνατοτητα να δεις την καρτα του κινητου σαν usb αποθηκευτικο μεσο...

Ειναι πολυ απλο ...με μια τροποποιηση στην registry toy PC ...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=915664

 

colossus

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...