Jump to content

Blackberry Bold 9700


lilith240484
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικα εγω θα το αποχωριστω για να παρω κατι με android μιας και με βολευει παραπανω .

 

υπαρχει τροπος να δουλευει το facebook χωρις να εχεις bis ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε γίνεται. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να μπαίνεις στο mobile site με κάποιον browser.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω ισως να ειναι και στο λαθος thread:υπαρχει καποια εφαργομη για το 9700 που να ειναι σαν το teamviewer?
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω ισως να ειναι και στο λαθος thread:υπαρχει καποια εφαργομη για το 9700 που να ειναι σαν το teamviewer?

 

Όχι.. Μόνο iPhone, iPada & Android προς το παρόν

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω ισως να ειναι και στο λαθος thread:υπαρχει καποια εφαργομη για το 9700 που να ειναι σαν το teamviewer?

 

Αν ψαχνεις μια παρομοια εφαρμογη και οχι ακριβως την ιδια υπαρχει το RDM+ for mobiles

 

Κανει γυρω στα 30 ευρω και εχει και free trial. Βεβαια μη περιμενεις μαγικα πραγματα και ταχυτητα team viewer for Iphone, αλλα τη κανει τη δουλεια της

Link to comment
Share on other sites

βρηκα τελικα το webex της cisco εχει εκδοση για blackberry αλλα σαν το teamviewer δεν ειναι.ευχαριστω παντως για τισ απαντησεις σας
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Έχω βρει ένα blackberry bold 9700 καινούργιο (αχρησιμοποίητο γιατί η συσκευασία είναι ανοιγμένη) με ολόκληρη την εγγύηση και όλα τα παρελκόμενα.

 

Η τιμή είναι 280 με τα μεταφορικά πείτε 290, αξίζει να το αγοράσω?

Link to comment
Share on other sites

Απο ebay (Europe)με προσοχή όμως... μπορείς να βρείς με μικρή διαφορά το 9780. Αν παρόλα αυτά η τιμή έιναι στο max budget σου τότε ακούγεται μια χαρά. Εγώ θα πήγαινα για το 9780 έστω και κάνοντας λίγο υπομονή...

 

Φιλικά...

BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τιμούλα... Εάν δεν έχεις θέμα εμπιστοσύνης τότε προχώρα...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Σε ebay.uk δεν εχω βρει το 9780 με μικρή διάφορα προς τα πάνω όπως λες (άμα θες στείλε μου ένα πμ με λινκ).

 

Επίσης Αμερική πόσο φθηνότερα είναι? (όχι για να μου τα στείλουν άμα πάω εκεί)

Link to comment
Share on other sites

ελαφρα μεταχερισμενα εχω βρει απο ελλαδα με 200 και 150 αλλα χωρις κουτι και αξεσσουαρ.για παραπανω λεφτα θα επαιρνα το 9780.σκεψου οτι περιμενουμε τις καινουργιες συσκευες της rim.προσωπικα θα επαιρνα ενα φτηνο 9700 (δεν πιστευω οτι εχει πολλες διαφορες με το 9780)
Link to comment
Share on other sites

ελαφρα μεταχερισμενα εχω βρει απο ελλαδα με 200 και 150 αλλα χωρις κουτι και αξεσσουαρ

 

150? Για στείλε link

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

150? Για στείλε link

 

Ναι για στείλε γιατί με ενδιαφέρει και εμένα!

 

Όταν λες τις νέες συσκευές της RIM ποιες λες?

Link to comment
Share on other sites

Στο φορυμ για blackberry hardware του my phone εχει για τις μελλοντικες συσκευες διαδοχο το storm του curve και του bold.εχουν βγει και τα πρωτα βιντεο με τις συσκευες σε site που ασχολειται με blackberry στο στελνω σε pm για να τα δεις απο εκει δεν ξερω αν τα εχουν ανεβασει και εδω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. προσφατα φιλος μου μου εφερε απο αγγλια blackberry 9700 bold αλλα το μενου και ολα ειναι αγγλικα μπορω να του περασω ελληνικα?? Η τιμη του καινουργιο ποσο ειναι?? ποσο πανε αυτα αν πω να το δωσω??
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. προσφατα φιλος μου μου εφερε απο αγγλια blackberry 9700 bold αλλα το μενου και ολα ειναι αγγλικα μπορω να του περασω ελληνικα?? Η τιμη του καινουργιο ποσο ειναι?? ποσο πανε αυτα αν πω να το δωσω??

με alt-enter αλλαζεις γλωσσα.για τιμη στειλε μου pm

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να περάσεις ελληνικά με αναβάθμιση σε κάποια multilanguage έκδοση λογισμικού. Η τιμή του στην αγορά ως καινούριο παραμένει μεταξύ 400 και 500 ευρώ, αλλά πλέον είναι στοκ αυτά τα τηλέφωνα και προφανώς, αφού υπάρχει το 9780, δε δίνει κανείς τέτοια ποσά για να το πάρει. Απλώς τα μαγαζιά ποτέ δεν έριξαν τις τιμές.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθεια σας, μου έδωσαν ένα ΒΒ 9700 και όταν πάω να φτιάξω λογαριασμό για εμαιλ κτλπ έχει επιλογή μόνο το εταιρικό εμαιλ! Υπάρχει τρόπος να το φτιάξω αυτό ή είναι κλειδωμένο μόνο για εταιρική χρίση?
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει πρώτα να ενεργοποιήσεις το BIS (Blackberry Internet Service) στον πάροχο σου.

 

Πήγαινε από το κατάστημα και θα σου πουν

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει πρώτα να ενεργοποιήσεις το BIS (Blackberry Internet Service) στον πάροχο σου.

 

Πήγαινε από το κατάστημα και θα σου πουν

 

Ok θα πάω αύριο (το κινητό μου το έδωσε ο θειος μου απο την δουλεια του), μια ακομα ερωτησουλα, άμα στις ρυθμίσεις στο Mobile network βάλω στο off το Data services δεν θα με χρεώνει ιντερνετ στην λογαριασμό της κινητής σωστά? Γιατί το εχω στο wifi του σπιτιού και βλέπω τα μικρά βελάκια πάνω δεξιά, χωρίς να χρησιμοποιώ κάποια υπηρεσία.

Link to comment
Share on other sites

Ok θα πάω αύριο (το κινητό μου το έδωσε ο θειος μου απο την δουλεια του), μια ακομα ερωτησουλα, άμα στις ρυθμίσεις στο Mobile network βάλω στο off το Data services δεν θα με χρεώνει ιντερνετ στην λογαριασμό της κινητής σωστά? Γιατί το εχω στο wifi του σπιτιού και βλέπω τα μικρά βελάκια πάνω δεξιά, χωρίς να χρησιμοποιώ κάποια υπηρεσία.

 

Θα πας κάτω από εκεί που λες και θα βάλεις να μπαίνει μόνο από wifi.

 

Αν κλείσεις τα data που λες, δεν θα έχεις data ούτε από wifi ;)

Edited by rokko1974

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Θα πας κάτω από εκεί που λες και θα βάλεις να μπαίνει μόνο από wifi.

 

mobile netwrork και μετα που δεν βλεπω τετοια επιλογη?

Link to comment
Share on other sites

Ποιο τηλέφωνο έχεις και τι os φοράει?

 

Άκυρο, είδα τώρα ότι έχεις το 9700... Τι os φοράει?

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...