Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7230


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα το δικό μου δεν εμφανίζει τις φωτογραφίες.

 

Έκανα scan για ιο στην κάρτα μνήμης αλλα τίποτα. Κάποιες φωτογραφίες τις δείχνει μισές αν βάλω την κάρτα σε card reader.

Και χωρίς κάρτα μνήμης μέσα που αποθηκεύει στο τηλέφωνο πάλι δεν τις δείχνει.

 

Προφανώς χρειάζεται αναβάθμιση αλλά του έχω κάνει ήδη μια στην Νόκια και μετά δεν μπορούσα απο το ovi suite να περάσω πίσω τον κατάλογο χτυπούσε errors.

Το έχει πάθει κανείς αυτό;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κινητό το πήρε η μαμά μου τον Νοέμβριο του 2010. Μέχρι τον Φεβρουάριο ήταν όλα καλά, αλλά μετά άρχισε να τελειώνει πολυ γρήγορα η μπαταρία (ούτε τέσσερις ώρες) και να μην ανοίγει το Bluetooth. Το πήγε εκέι όπου το αγόρασε, έκαναν κάτι εκεί αλλά πάλι τα ίδια. Ξέρετε τι έχει και άμα φτιάχνει;
Nokia 6151 -> Nokia E65 -> Sony Ericsson W205 -> Sony Ericsson W395 -> Sony Ericsson W595 -> Sony Ericsson Aino -> Sony Ericsson Xperia Neo V
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδια μια βοηθεια . Εχει η μητερα μου το κινητο και θελει τα μηνυματα που της ερχονται να φαινονται με κεφαλαια γραμματα γιατι δυσκλευεται να διαβασει τα μικρα .

 

Πως γινεται να φαινονται με κεφαλαια τα μηνυματα ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

θελω να κανω μαζικη αποστολη επαφων αλλα δεν υπαρχει επιλογη (?)! Επιλεγω τις επαφες αλλα δεν μου βγαζει την επιλογη της αποστολης παρα μονο της μετακινησης κ αντιγραφης.

 

οι επαφες που θελώ να μεταφερω ειναι πανω απο τις 250 που χωρανε στην σιμ. υπαρχει καποιος τροπος να τις περασω ολες κ οχι μια μια;

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω μαζικη αποστολη επαφων αλλα δεν υπαρχει επιλογη (?)! Επιλεγω τις επαφες αλλα δεν μου βγαζει την επιλογη της αποστολης παρα μονο της μετακινησης κ αντιγραφης.

 

οι επαφες που θελώ να μεταφερω ειναι πανω απο τις 250 που χωρανε στην σιμ. υπαρχει καποιος τροπος να τις περασω ολες κ οχι μια μια;

 

Ευχαριστω!

 

σε τι κιν θες να τις πας? αν ειναι νοκια , το συνδεεις με τον υπολογιστη και κανεις συχρονισμο, μετα συνδεεις το αλλο νοκια και τις περνας απο εκει. αν ειναι αλλη μσρκα κιν :( δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως οχι σε νοκια. σε zte r236.

 

πολυ παραξενο ομως που το νοκια δεν εχει αποστολη ολων των επαφων μεσω bluetooth!

 

παραθετω το τροπο που περασα τις επαφες για αρχειακους λογους.

 

1. κανουμε εξαγωγη των επαφων απο το νοκια με την βοηθεια του pc suite σε αρχειο csv

2. μετακινηση των επαφων απο το νοκια στην σιμ

3. βαζουμε την σιμ στο zte κ κανουμε μεταφορα των επαφων απο σιμ στο τηλ

4. βαζουμε την σιμ στο νοκια κανουμε ξανα μετακινηση των επαφων

5. βαζουμε την σιμ στο zte κ κανουμε μεταφορα των επαφων απο σιμ στο τηλ

6. επαναλαμβανουμε τα βηματα 2,3 οσες φορες χρειάζεται

7. συνδεουμε το νοκια με το pc suite κ εισαγουμε το csv αρχειο με τις επαφες

 

αθηνα μεσω θεσσαλονικης αλλα δεν βρηκα αλλο τροπο...

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Υπάρχει ένα προβληματάκι με το συγκεκριμένο μοντέλο! Το έχει πάρει ο πατέρας μου εδώ και ένα μήνα και εχθές ξαφνικά παρουσίασε πρόβλημα με το ηχείο του. Δεν παίζει κανένα ήχο, ούτε εισερχόμενης κλήσης, ούτε ειδοποίησης, τίποτα. Οι ήχοι ακούγονται κανονικά από το handsfree όταν το έχω συνδεδεμένο! Το πρόβλημα το κατάλαβε μετά από μία φόρτιση! Ίσως και να είναι σύμπτωση αυτό βέβαια.

 

Έχω ελέγξει τις ρυθμίσεις του (όχι δεν είναι στο αθόρυβο) και έκανα και επαναφορά ρυθμίσεων! Καμιά ιδέα; Υπάρχει περίπτωση να τα έπαιξε το ηχείο τόσο απλά και εύκολα. Το κινητό δεν έχει ούτε μία τούμπα. Ευχαριστώ για τη βοήθεια :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια το κινητο το εχει η μητερα μου και μερικες φορες κλεινει μονο του ... οχι συχνα αλλα το κανει ... τι φταιει και τι θελει ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Να τελειωνει λες ?

 

Οχι γιατι μετα το ανοιγει αμεσως και εχει μπαταρια...

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλησπέρα παιδιά...

 

Μήπως ξέρει κανείς που θα μπορούσα να βρω το Nokia 7230 μεταχειρισμένο σε αρκετά προσιτή τιμή ?

 

Μήπως πουλάει κανείς από δω ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...