Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μήπως έχει κανείς καμιά ιδέα για αυτό;

 

εγκατέστησα την έκδοση 9.70 #35443 του opera και τώρα δεν μπορώ να κάνω ζουμ χρησιμοποιώντας 2 δάχτυλα όπως στις φωτογραφίες.έχω ενεργοποιήσει να φαίνεται η zoom bar.λέτε να φταίει αυτό ή πρέπει να κάνω κάποια άλλη ρύθμιση;

 

αν έχεις ενεργοποιήσει την zoom bar δεν σε αφήνει να κάνεις zoom με τα 2 δάκτυλα...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα δεν με αφηνε να το εγκαταστησω αλλα καπου βρηκα το version 2.8.1 (wm6) και δουλεψε. Sorry δεν θυμαμαι link.

το κατεβασα και το εγκατεστησα αλλα ...δε μπορω να το βρω πουθενα και ουτε συντομευση μου εκανε ειχε και ******,καμια βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Update for HTC HD2 – New SMS Function Update

Release Date: 2010-01-14

 

This update for HTC HD2 messaging lets you reach out to your friends and family with instant notifications. Keeping in touch has always been very important, and this update delivers just that: fast and reliable SMS messaging.

 

http://www.htc.com/mea-en/SupportViewNews.aspx?dl_id=849&news_id=475

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

τι κανει περιπου το νεο update;

 

edit: παω να το κανω εγκατασταση και μου λεει οτι this hot fix is not compatible with your device.

Edited by kopromax
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

τι κανει περιπου το νεο update;

 

edit: παω να το κανω εγκατασταση και μου λεει οτι this hot fix is not compatible with your device.

 

Στη rom του Λαβρεντη εγινε κανονικα εγκατασταση!:)

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Εχεις pm. Κοιταξε το

Ευχαριστω αλλα αυτο εβαλα αλλα τιποτα δε βλεπω πουθενα εικονοδιο...το ανοιγω με το resco δε μπορω να καταλαβω τι γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος στο music tab σε lanscape να βλέπουμε μόνο την λίστα τραγουδιών και όχι των album? Ευχαριστώ για κάθε απάντηση Edited by isiBW
Link to comment
Share on other sites

στο Coreplayer μου παιζει μονο τον ηχο απο το βιντεο.Υπαρχει καποια ρυθμιση που πρεπει να κανω?

 

Εχει απαντησθει σε προηγουμενα ποστ. Κανε ενα search!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στη rom του Λαβρεντη εγινε κανονικα εγκατασταση!:)

 

αν και δεν νομιζω να παιζει ρολο αυτο αλλα με ποιο ραδιο εχεις;

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

radio 2.05.51.05_2

 

εγω εχω βαλει το 2,06,50,04 ειναι η μονη αλλαγη που εχω κανει ρομ εχω την ελληνικη μαμα 1,48,482,4 απο οταν το πηρα. και βγαζει το μυνημα αυτο που ειπα.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

το κατεβασα και το εγκατεστησα αλλα ...δε μπορω να το βρω πουθενα και ουτε συντομευση μου εκανε ειχε και ******,καμια βοηθεια.

 

Αν το εγκατεστησες στη storage card, πηγαινε στη SC/program files/ptravelAlarm και κανε copy το προγραμμα, μετα πηγαινε MyDevice/windows/start menu/programs, πατησε κατω δεξια Menu/edit/paste shortcut.

Αρης
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση πριν κανω καμια πατατα. εχω βαλει το sprite backup και εκανα ενα πληρες backup αμα κανω hard reset και περασω μετα το backup θα μου επαναφερει το τηλεεφωνο οπως το εχω τωρα με ολες τις εφαρμογες και τις ρυθμισεις;
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση πριν κανω καμια πατατα. εχω βαλει το sprite backup και εκανα ενα πληρες backup αμα κανω hard reset και περασω μετα το backup θα μου επαναφερει το τηλεεφωνο οπως το εχω τωρα με ολες τις εφαρμογες και τις ρυθμισεις;

 

Κανονικά ναι... αρκεί να έκανες σωστό backup...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Και επίσης με την προϋπόθεση ότι το backup που θα πάρεις το έχεις αποθηκεύσει στην κάρτα μνήμης και όχι στην εσωτερική και το φάει η μαρμάγκα με το hard reset.
Link to comment
Share on other sites

ενταξει το εκανα μια χαρα επανηλθαν ολα και περασα και το hotfix δεν ξερω γιατι δεν το περναγε πριν

 

και μια ακομα ερωτηση αν αλλαξω ρομ και βαλω π.χ. του lavrentius μπορω να βαλω το backup ή δεν μπορω σε αλλη ρομ;

Edited by kopromax
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Αν το εγκατεστησες στη storage card, πηγαινε στη SC/program files/ptravelAlarm και κανε copy το προγραμμα, μετα πηγαινε MyDevice/windows/start menu/programs, πατησε κατω δεξια Menu/edit/paste shortcut.

μα το κανω εγκατασταση μεσω το resco explorer και τιποτα δεν υπαρχει πουθενα το προγραμμα εχω κολλησει ασχημα...απεγκατεστησα το resco και οταν πηγαινα να κανω εγκατασταση το ptravel μου ανεφερε οτι δεν ειναι υπογεγραμμενο το πιστοποιητικο...

Αν και καπου ειχα δει δει πως μπορουμε να απορριψουμε αυτο το προβλημα με την συνεχομενη ανακοινωση οτι το προγραμμα δεν εινα υπογεγραμμενο το πιστοποιητικο του μηπως καποιος θημαται πως γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

ενταξει το εκανα μια χαρα επανηλθαν ολα και περασα και το hotfix δεν ξερω γιατι δεν το περναγε πριν

 

και μια ακομα ερωτηση αν αλλαξω ρομ και βαλω π.χ. του lavrentius μπορω να βαλω το backup ή δεν μπορω σε αλλη ρομ;

 

Οχι δεν μπορεις!:(

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και Καλή Χρονιά να έχουμε!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω όποιον ξέρει, πότε θα είναι διαθέσιμο το HTC HD2 στην Wind ?

 

Μέσα στον Ιανουάριο θα είναι διαθέσιμο? ή λέτε να αργήσει ?..

 

Ευχαριστώ πολύ! ;)

The brand new tech-blog of Greece! http://www.dailyfix.gr ;)
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να εγκαταστήσω τον wmp12 (thanks to zaharakis ) αλλά ενώ μου λέει ότι η εγκατάσταση ολοκληρώνεται επιτυχώς, όταν ανοίγω τον wmp μου ανοίγει τον παλιό (wmp10). Τι κάνω λάθος; :confused:

(έχω κάνει Soft reset και τον wmp τον ανοίγω από την " Έναρξη" των wm.)

The HD2 has no limits. It's middle name is INFINITE!

P800, P990i, P1, LEO(!), Sensation, Lg Nexus4, Lg Nexus5, One M8(!), Z5_6853

Αντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία έχω και εγώ, ειδικά στον βαθμό και την λεπτομέρεια που αναφέρει.

 

με το tcpmp pocket player εχει κ επιλογη για να δεις απο το συστημα οπως rom χρονισμο επεξεργαστη κτλπ πριν λιγο το ξαναεκανα με περισοτερες εφαρμογες κ παιχνιδια κ εφτασε μεχρι 1280mhz κουφαθηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει απαντησθει σε προηγουμενα ποστ. Κανε ενα search!!
Σου είναι εύκολο να γράψεις σε ποιο ποστ ,έκανα search αλλά δεν το βρήκα, ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...