Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Φιλε μου το κινητο πωλειται απο την Vodafone και το πλαισιο με Ελληνικα Windows!

Το εχουν επιβεβαιωση τοσοι χρηστες κατα καιρους στο thread!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συναγωνιστες καποιος σε π.μ το (Leo_must_have_add_ons.rar) κ το Ιgo του φιλου Zaxarakis γιατι με το rapishare ειναι αδυνατον.........

Ευχαριστω!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

zaharaki ποσο κοντα ειμαστε στην 1.1 του λαυρεντη?????

 

λογικα πολυ κοντα, θα σου πω ομως και ποσο κοντα ειμαι:confused:

 

με αυτα που διαβαζω,για τα προθυρα της τρελας εγω :wacko::wacko:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,έχω το hd2 με την rom ELL 1.48.482.2 μπαίνω στο side της htc και μου δίνει αγγλική version . ψάχνω την ELL_1.48.482.4 ελεύθερη υπάρχει πουθενά
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,έχω το hd2 με την rom ELL 1.48.482.2 μπαίνω στο side της htc και μου δίνει αγγλική version . ψάχνω την ELL_1.48.482.4 ελεύθερη υπάρχει πουθενά

 

εδω εισαι φιλε μου

 

 

_HTC_HD2_RUU_Leo_HTC_ELL_1.48.482.4_Radio_Signed_15.28.50.07U_2.05.51.05_2_Ship.rar

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ vnp με ελληνικά

 

ευχαριστώ φίλε zaharaki

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την "τροποποίηση".
Link to comment
Share on other sites

Γενικοτερο ειναι το κλιμα παντως σε ολα τα fora απο οτι βλεπω.. Εδω αλλοι λενε οτι ειναι απο τα πιο προβληματικα τηλεφωνα που εχουν πιασει στα χερια τους!!Τρομερα πραγματα.. :lol:

 

Μαλλον το 70% των χρηστων του HD2 οπως το κοβω δεν εχουν ξαναπιασει win mo τηλεφωνο στα χερια τους για να μην πω τηλεφωνο με λειτουργικο συστημα.:rolleyes:

 

Δημητρη και Βαγγελη τα βλεπετε και με καταλαβαινετε :O

 

προς ολους τους ναυτιλομενους :happy:

 

δεν φτανει να προσπαθει καποιος να βοηθησει,πρεπει να θελει να βοηθηθει και αυτος που εχει προβλημα...

αν δεν εξηγειται το οποιο προβλημα σωστα απο αυτον που το αντιμετωπιζει,δεν προκειται ποτε να παρει βοηθεια σωστη...

 

και επιτελους ας το κατανοησετε παιδια για να μην φορτωνεται το thread με τα ιδια και τα ιδια...(θαυμαζω τον Athanasso που μπορει και βγαζει ακρη εδω μεσα)

για το καλο το δικο σας και των επομενων χρηστων που θα μπουν να διαβασουν για να παρουν λυσεις...

 

R.T.F.M.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη και Βαγγελη τα βλεπετε και με καταλαβαινετε :O

 

προς ολους τους ναυτιλομενους :happy:

 

δεν φτανει να προσπαθει καποιος να βοηθησει,πρεπει να θελει να βοηθηθει και αυτος που εχει προβλημα...

αν δεν εξηγειται το οποιο προβλημα σωστα απο αυτον που το αντιμετωπιζει,δεν προκειται ποτε να παρει βοηθεια σωστη...

 

και επιτελους ας το κατανοησετε παιδια για να μην φορτωνεται το thread με τα ιδια και τα ιδια...(θαυμαζω τον Athanasso που μπορει και βγαζει ακρη εδω μεσα)

για το καλο το δικο σας και των επομενων χρηστων που θα μπουν να διαβασουν για να παρουν λυσεις...

 

R.T.F.M.

 

 

Δηλαδη καντε μια αναγνωση το thread οταν πρωτοξεκινησετε με το κινητο, και εαν θελετε να βρειτε κατι φροντιστε να κανε παντα πρωτα μια αναζητηση.

 

Συνηθως οι απαντησεις σε ερωτησεις και προβληματα νεων χρηστων υπαρχουν 2 και 3 φορες απαντημενες μεσα στο νιμα και μαλιστα με τροπο προσμεγμενο ωστε να εμφανιζονται κανοντας αναζητηση διαφορες λεξεις κλειδια!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

καλα μερικοι τυποι ειναι τρελοί!

πιγα να παθω έμφραγμα μονο που το εβλεπα.....

 

edit:

επισης παιδες να ψαχνετε γενικοτερα σε xda, google και youtube για αποριες σχετικα με καποιες απλες διαδικασιες οι οποιες φαινονται βουνο για καποιον που τις πρωτοκανει.. οπως πχ

 

http://www.youtube.com/watch?v=y5bi1uDXXEk

 

αντε μη μας παθει τπτ ο δημητρης.. :p

 

Γιαννη, μηπως να εμπλουτιζαμε το πρωτο ποστ και με τετοια εκπαιδευτικα βιδεακια?

Edited by mcosgeorge

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

 

καλα μερικοι τυποι ειναι τρελοί!

πιγα να παθω έμφραγμα μονο που το εβλεπα.....

 

edit:

επισης παιδες να ψαχνετε γενικοτερα σε xda, google και youtube για αποριες σχετικα με καποιες απλες διαδικασιες οι οποιες φαινονται βουνο για καποιον που τις πρωτοκανει.. οπως πχ

 

http://www.youtube.com/watch?v=y5bi1uDXXEk

 

αντε μη μας παθει τπτ ο δημητρης.. :p

 

 

εχει ξαναβγει τετοιο βιντεο πιο παλια πριν κυκλοφορησει επισημα το τηλ και ειχαμε παθει πλακα!!

οσο και αν λενε οτι δεν χαραζει,εγω δεν θα το δοκιμαζα ποτε στην συσκευη μου:cry:

 

επισης παιδια για να μην φαινομαστε υπερβολικοι,οταν ενοουμε ψαξτε/διαβαστε πριν ρωτησετε σιγουρα δεν ενοουμε να φατε τα νιατα σας ψαχνοντας!!!μην τρελαθουμε,κανενας δεν θελει να γινει τοσο υπερβολικος ζητωντας κατι τετοιο :)

 

αλλα μια καλη αναζητηση μεσα στο θεμα του λεο θα σας δωσει πολλες απαντησεις σε αποριες σας που εχουν διπλο-τριπλο απαντηθει και δεν κανει καλο σε κανεναν να επαναλαμβανονται ;)

 

παντα υπαρχουν και οι φιλοι που δεν ξερουν αγγλικα...δεν τους ξεχναμε και τους καταλαβαινουμε ιδιαιτερα μιας και ειναι ενα ευαισθητο κοματι που δεν περναει απαρατηρητο!!

αλλα και αυτοι πρεπει να σκεφτουν απο την μερια τους,να βοηθησουν πρωτα διαβαζοντας :rtfm:(r.t.f.m) και ψαχνοντας, εδω στο myphone,(που δοξα το Θεο ελληνικο ειναι!) για να μην κανουν τις ιδιες ερωτησεις που εχουν ηδη απαντηθει,ωστε να βοηθηθυν πιο ευκολα:)

 

φιλικα Δημητρης

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, τελικά έφτιαξα ένα sys.txt και έβαλα μέσα το περιεχόμενο του sys.doc.

Δεν κατάλαβα γιατί, αλλά δούλεψε κανονικότατα. Νάσαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

 

παντα υπαρχουν και οι φιλοι που δεν ξερουν αγγλικα...δεν τους ξεχναμε και τους καταλαβαινουμε ιδιαιτερα μιας και ειναι ενα ευαισθητο κοματι που δεν περναει απαρατηρητο!!

αλλα και αυτοι πρεπει να σκεφτουν απο την μερια τους,να βοηθησουν πρωτα διαβαζοντας :rtfm:(r.t.f.m) και ψαχνοντας, εδω στο myphone,(που δοξα το Θεο ελληνικο ειναι!) για να μην κανουν τις ιδιες ερωτησεις που εχουν ηδη απαντηθει,ωστε να βοηθηθυν πιο ευκολα:)

 

φιλικα Δημητρης

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ:happy: :happy:

ΝΙΚΟΣ

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εχει βαλει κανεις τον resco explorer v.2010? δουλευει στο leo?

 

v.2010 δεν ξερω εγω εχω την 7 κατι και δουλευει τελεια...

 

Ο Coreplayer ομως δεν μου παιζει AVI , παιζει τον ηχο και εχει στατικη μοβ εικονα τι θελει κανα codec ...

 

Eseis me poio player παιζετε AVI;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εχει βαλει κανεις τον resco explorer v.2010? δουλευει στο leo?

 

Eιναι beta ακομα και δεν τον προτεινω.

 

v.2010 δεν ξερω εγω εχω την 7 κατι και δουλευει τελεια...

 

Ο Coreplayer ομως δεν μου παιζει AVI , παιζει τον ηχο και εχει στατικη μοβ εικονα τι θελει κανα codec ...

 

Eseis me poio player παιζετε AVI;

 

Προτεινετε η εκδοση v1.3.5 BUILD 7340. Αυτην εχω εγω και μου δουλευει Α ψ ο γ α

 

Settings: Video output: GDI

Video Quality: High

Smooth Zoom: on

Dither: checkαρισμενο.

 

Θα τα βρεις πατωντας διαδοχικα: Menu-> Tools-> Settings-> Select Page-> Video.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ποια είναι η διαφορά του Clear Storage που επαναφέρει την συσκευή στις εργοστασιακές της ρυθμίσεις και του Hard Reset;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ποια είναι η διαφορά του Clear Storage που επαναφέρει την συσκευή στις εργοστασιακές της ρυθμίσεις και του Hard Reset;

 

Καμια κανουν ακριβως το ιδιο πραγμα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eιναι beta ακομα και δεν τον προτεινω.

 

 

 

Προτεινετε η εκδοση v1.3.5 BUILD 7340. Αυτην εχω εγω και μου δουλευει Α ψ ο γ α

 

Settings: Video output: GDI

Video Quality: High

Smooth Zoom: on

Dither: checkαρισμενο.

 

Θα τα βρεις πατωντας διαδοχικα: Menu-> Tools-> Settings-> Select Page-> Video.

Τωρα δουλευει και εμενα αψογα , ευχαριστω για την πληροφορια την καλα δωσμενη δηλαδη γιατι καποιοι σου λενε βαλε video outpout GDI και ψαχνεσαι καμια ωρα να βρεις που ειναι..:D

Link to comment
Share on other sites

Καμια κανουν ακριβως το ιδιο πραγμα!

 

Ααα... :O Ευχαριστώ!

 

Έχει μήπως δοκιμάσει κάποιος από το xda ένα outlook tasks με skin manila για να πει εντυπώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι αλλο με τους υποτιτλους τι κανετε στο core??

 

 

Μανωλη ψαξε λιγο στο φορουμ υπαρχει λυση για αυτο απο μενα αλλα δεν το εχω δοκιμασει στο λεο ακομη...

Ευκαιρια να το δοκιμασει καποιος να μας πει :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εβαλα το 16 shortcuts for Manila 2.5 απο το πρωτο ποστ και στην εναρξη μου εκανε τα εικονιδια του ημερολογιου-επαφες-και μουσικη μανταρα:pμου τα γυρισε στα αγγλικα και δεν μου τα δειχνει,τι εκανα λαθος;:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Μανωλη ψαξε λιγο στο φορουμ υπαρχει λυση για αυτο απο μενα αλλα δεν το εχω δοκιμασει στο λεο ακομη...

Ευκαιρια να το δοκιμασει καποιος να μας πει :)

 

βασικα τωρα εκαιγα μια ταινια με τους υποτιτλους πανω , αλλα θα δοκιμασω αυτο που λες (αν το βρω) και θα σας πω

 

EDIT παντως στο support του core λεει... SRT is unable to play on a mobile deveice because it is CPU intensive. We will support SMIL subtitles in a future x.x version .

Edited by manolis1976
Link to comment
Share on other sites

εβαλα το 16 shortcuts for Manila 2.5 απο το πρωτο ποστ και στην εναρξη μου εκανε τα εικονιδια του ημερολογιου-επαφες-και μουσικη μανταρα:pμου τα γυρισε στα αγγλικα και δεν μου τα δειχνει,τι εκανα λαθος;:rolleyes:

Γιαννη βγαλτο παλι και δοκιμασε αυτο που δινω στα add ons με τις 20 συντομευσεις

 

βασικα τωρα εκαιγα μια ταινια με τους υποτιτλους πανω , αλλα θα δοκιμασω αυτο που λες (αν το βρω) και θα σας πω

 

EDIT παντως στο support του core λεει... SRT is unable to play on a mobile deveice because it is CPU intensive. We will support SMIL subtitles in a future x.x version .

Μανωλη δοκιμασε το ειναι ο tcmp player με add on για υποτιτλους.

 

Επειδη ειμαι δουλεια τωρα και ποσταρω απο το τηλ δεν εχω χρονο να ψαξω..

Κοιτα στο wm software section

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Γιαννη βγαλτο παλι και δοκιμασε αυτο που δινω στα add ons με τις 20 συντομευσεις

 

 

Μανωλη δοκιμασε το ειναι ο tcmp player με add on για υποτιτλους.

 

Επειδη ειμαι δουλεια τωρα και ποσταρω απο το τηλ δεν εχω χρονο να ψαξω..

Κοιτα στο wm software section

λες Δημητρη αυτο που ειναι στην πρωτη σελιδα;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...