Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε Μανωλη, δεν ηθελα να σε προσβαλλω!

τσεκαρες την μνημη της cashe στο htc album στον φακελο που σου ειπα?

οπως μπορεις να κοιταξεις και στο windows/opera9 ποσο ογκο εχει ο φακελος της οπερα...δεν πρεπει να ξεπερναει σε φυσιολογικες συνθηκες τα 4-6mbs;)

 

μα δεν με προσεβαλλες :)

 

τελος παντων μαλλον αυτος που το εστεισε εχει κανει βλακεια με την μνημη το βασικο μου προβλημα ειναι αλλο ...βλεπω διπλες photos στο album βλεπω με το reg editor η γλωσσα ειναι Ελληνiκα(1032)στο mui και στις 2 καταχωρησεις που θελουν rename συμφωνα με το fix για double photos ειναι _0408 (σωστα δηλαδη) ειπα μην εχει γινει καμια βλακεια με dec-hex και εκανα rename to 0408 σε 1032 soft reset και παλι διπλες photos οπότε τις γυρισα 0408 καμια ιδέα???

Link to comment
Share on other sites

κι όμως είναι όμορφο σβηστό !!!

 

και αχρηστο :p

 

μα δεν με προσεβαλλες :)

 

τελος παντων μαλλον αυτος που το εστεισε εχει κανει βλακεια με την μνημη το βασικο μου προβλημα ειναι αλλο ...βλεπω διπλες photos στο album βλεπω με το reg editor η γλωσσα ειναι Ελληνiκα(1032)στο mui και στις 2 καταχωρησεις που θελουν rename συμφωνα με το fix για double photos ειναι _0408 (σωστα δηλαδη) ειπα μην εχει γινει καμια βλακεια με dec-hex και εκανα rename to 0408 σε 1032 soft reset και παλι διπλες photos οπότε τις γυρισα 0408 καμια ιδέα???

 

να σου πω την αληθεια?

 

με μπερδεψες :lol:

 

βασικα αν εχεις παρει το τηλ απο αλλον,απο οτι καταλαβα,θα πρεπει να του κανεις ενα hard reset και να ξεκινησεις να στησεις το τηλ σου σωστα(δεν θα εχεις προβλημα) απο την αρχη;)

 

ειναι η καλυτερη και η πιο ορθη λυση.κανε και το update της ελληνικης ρομ (1.48) και ξεκινα στησιμο,μην παιδευεσαι αδικα.

εγω με την ελληνικη ρομ δεν ειχα τετοια προβληματα(γενικα δεν ειχα καθολου προβληματα )

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τελος παντων μαλλον αυτος που το εστεισε εχει κανει βλακεια με την μνημη το βασικο μου προβλημα ειναι αλλο ...βλεπω διπλες photos στο album βλεπω με το reg editor η γλωσσα ειναι Ελληνiκα(1032)στο mui και στις 2 καταχωρησεις που θελουν rename συμφωνα με το fix για double photos ειναι _0408 (σωστα δηλαδη) ειπα μην εχει γινει καμια βλακεια με dec-hex και εκανα rename to 0408 σε 1032 soft reset και παλι διπλες photos οπότε τις γυρισα 0408 καμια ιδέα???

 

Κάνε ένα hard reset και ξεκίνησε το στήσιμο από την αρχή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

H δευτερη εκδοση της Artemis (ελληνικης, υπαρχει και WWE) cooked rom του sternas απο το xda ειναι γεγονος:

 

OS: WM 6.5.5 WWE 5.2.23518 (23515.5.5.0)

HTC Manila: ELL 2.5.19222911.0 (LEO 2.02)

 

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=612580

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε φίλοι μου.

 

Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό και έχω διαβάσει τα περισσότερα από τα γραφόμενά σας.

Έχω το τηλέφωνο καμιά δεκαπενταριά ημέρες και είμαι πολύ ευχαριστημένος,¨πέρασα¨ και μερικά προγράμματα καθώς και τα επίσημα updates της HTC.

Ωστόσο παρατηρώ τώρα ότι το pinch to zoom στο OPERA ΔΕΝ λειτουργεί!

Έχετε καμία πρόταση / λύση για το πρόβλημα αυτό?

 

Υ.Γ. τα προγράμματα που ¨φόρτωσα¨ είναι:

1. G-Alarm

2. Hicalc v2.6.2

3. AudioNotesTouch

4. iGO8

5. Papadi.HellenicCalendar.1.1

6. gyrator

7. CyberonVoiceSpeedDial (+Cyberon speed dial hold button)

8. RescoExplorer2010.Beta2

9. Spike's MicNeo TaskBar Varient1 v2

10. BsB Tweaks 1.5

Υπάρχει περίπτωση κάποιο από αυτά να επηρέασε τη λειτουργία του OPERA (αν και δεν το νομίζω).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε φίλοι μου.

 

Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό και έχω διαβάσει τα περισσότερα από τα γραφόμενά σας.

Έχω το τηλέφωνο καμιά δεκαπενταριά ημέρες και είμαι πολύ ευχαριστημένος,¨πέρασα¨ και μερικά προγράμματα καθώς και τα επίσημα updates της HTC.

Ωστόσο παρατηρώ τώρα ότι το pinch to zoom στο OPERA ΔΕΝ λειτουργεί!

Έχετε καμία πρόταση / λύση για το πρόβλημα αυτό?

 

Υ.Γ. τα προγράμματα που ¨φόρτωσα¨ είναι:

1. G-Alarm

2. Hicalc v2.6.2

3. AudioNotesTouch

4. iGO8

5. Papadi.HellenicCalendar.1.1

6. gyrator

7. CyberonVoiceSpeedDial (+Cyberon speed dial hold button)

8. RescoExplorer2010.Beta2

9. Spike's MicNeo TaskBar Varient1 v2

10. BsB Tweaks 1.5

Υπάρχει περίπτωση κάποιο από αυτά να επηρέασε τη λειτουργία του OPERA (αν και δεν το νομίζω).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

καλως ηρθες Κωνσταντινε στην παρεα μας :)

 

φιλε μου κοιτα εαν εχεις επελεξει με το gyrator η με το BsB tweaks να κανει rotation ο οπερα ;)

 

στο BsB,το pinch to zoom αλλα και το rotation αν δεν πειραξεις τπτ,θα δεις οτι ειναι ηδη επιλεγμενα για τον οπερα!

οποτε αν προσπαθησεις να τα ξαναβαλεις το προγραμμα ΔΕΝ θα σου πει οχι και θα τα περασει σαν 2ες εντολες...

λογικα καπου εκει εστιαζω το προβλημα σου...:)

 

εκτος αν εχεις αλλαξει οπερα και εχεις περασει καποιον αλλον :confused:

 

edit

 

τωρα προσεξα οτι εχεις το BsB tweaks το 1.5 υπαρχει πιο νεα εκδοση 1.6 :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αρχιζω και πιστευω πως μονο τυχαια δεν συμπεριεβαλε τον τασκ μανατζερ η HTC στο HD2. Δουλευω λιγο το κινητο χωρις την παρουσια τασκ μανατζερ και εχω την εντυπωση πως λειτουργει καλυτερα. Θα επιστρεψω με πιο συγκεκριμενες παρατηρησεις.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αρχιζω και πιστευω πως μονο τυχαια δεν συμπεριεβαλε τον τασκ μανατζερ η HTC στο HD2. Δουλευω λιγο το κινητο χωρις την παρουσια τασκ μανατζερ και εχω την εντυπωση πως λειτουργει καλυτερα. Θα επιστρεψω με πιο συγκεκριμενες παρατηρησεις.

 

Εξαρτάται ποιον task manager χρησιμοποιείς. Σχετικά με τον κλασσικό της HTC, αρκετοί έχουν κάνει παράπονα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχει βγη τελικα συμπερασμα για την αυτονομια της συσκευης με μια λογικη χρηση και απενεργοποιημενα wi fi bluetooth 3g κλπ.το δικο μου το υποπογιζω 2,5 μερες φθσικα κλειστο το βραδυ μετα τισ 12 Edited by STELIOS063
Link to comment
Share on other sites

εχει βγη τελικα συμπερασμα για την αυτονομια της συσκευης με μια λογικη χρηση και απενεργοποιημενα wi fi bluetooth 3g κλπ.το δικο μου το υποπογιζω 2,5 μερες

μπορει απο 4 ωρεσ εωσ 3 ημερεσ αν δεν το χρησιμοποιεισ....εμενα πανω απο 1,5 ημερα με τιποτα.......

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Αρχιζω και πιστευω πως μονο τυχαια δεν συμπεριεβαλε τον τασκ μανατζερ η HTC στο HD2. Δουλευω λιγο το κινητο χωρις την παρουσια τασκ μανατζερ και εχω την εντυπωση πως λειτουργει καλυτερα. Θα επιστρεψω με πιο συγκεκριμενες παρατηρησεις.

 

μην παιδευεσαι βαγγελη,εγω ποτε δεν τον χρησιμοποιω!!

ειναι πολυ βαρυς και οντως εχει προβληματα...

μονο Wtask και τπτ αλλο για μενα :)

 

εχει βγη τελικα συμπερασμα για την αυτονομια της συσκευης με μια λογικη χρηση και απενεργοποιημενα wi fi bluetooth 3g κλπ.το δικο μου το υποπογιζω 2,5 μερες

 

με το ραδιο 2.06.50.04 (οχι το 51.07 που δινει η htc)η αυτονομια αλλα και το σημα δειχνουν να ειναι πολυ καλυτερα :)

 

δοκιμασμενα με την ρομ του Kwbr topix 1.1.2

και με την ρομ του Laurentius26 :)

 

αλλα ακομη ειναι νωρις για ασφαλη συμπερασματα...

δεν τσεκαρεις ετσι ευκολα ενα ραδιο..θελει χρονο και δοκιμες για να εισαι σιγουρος...

παιζουν πολλα πραγματα ρολο για την αυτονομια της μπαταριας...οπως

σημα παροχου

παροχος

χρηση χρηστη(ποσες ωρες ειναι σε gsm/3G)

ρυθμισεις φωτισμου κλπ.. ;)

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχει βγη τελικα συμπερασμα για την αυτονομια της συσκευης με μια λογικη χρηση και απενεργοποιημενα wi fi bluetooth 3g κλπ.το δικο μου το υποπογιζω 2,5 μερες φθσικα κλειστο το βραδυ μετα τισ 12

 

Δεν βγαίνουν έτσι απλά τα συμπεράσματα γιατί ο σημαντικότερος παράγοντας είναι η χρήση του καθενός.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μην παιδευεσαι βαγγελη,εγω ποτε δεν τον χρησιμοποιω!!

ειναι πολυ βαρυς και οντως εχει προβληματα...

μονο Wtask και τπτ αλλο για μενα :)

 

θα τον δοκιμασω Δημητρη. Απλα δε θελω να φαινοται αυτα τα εικονιδια στη πανω τασκ μπαρ. Δε μου αρεσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θα τον δοκιμασω Δημητρη. Απλα δε θελω να φαινοται αυτα τα εικονιδια στη πανω τασκ μπαρ. Δε μου αρεσουν.

 

Εναλλακτικά... Showcase (την έκδοση Showcase-1.0.1b.cab).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικά... Showcase (την έκδοση Showcase-1.0.1b.cab).

 

Δε μου εκατσε καλα Γιαννη, δε ξερω!

 

Εντυπωσεις απο Wktask manager: Αρχιζει και μου αρεσει και ρυθμιζοντας το offset των εικονιδιων αρχιζω και τα γουσταρω τρελα. Απιστευτα γρηγορη εναλλαγη μεταξυ προγραμματων. Πατας απλα το εικονιδιο και εναλλασεσαι απο το ενα στο αλλο!

 

Προτεινω αυτον που ειναι ετοιμος για HD2: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=5093813&postcount=7

 

Μενει να διαπιστωσω την συμπεριφορα του τηλεφωνου και νομιζω οτι βρηκα αυτον που μου ταιριαζει (τασκ μανατζερ εννοω ε? μη παρεξηγηθουμε κιολας!!!:lol::lol:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Προστέθηκε στο πρώτο post.

 

Επίσης, για τους ενδιαφερόμενους, μπαταρία 1500mah...

 

http://cgi.ebay.it/Informatica_Accessori-per-Palmari__HTC-BATTERIA-PER-PALMARI-HTC-TOUCH-HD2-HD-2-DA-1500-MAH_W0QQitemZ200425286812QQadiZ6561QQddiZ6466QQadnZAccessoriQ20perQ20PalmariQQddnZInformaticaQQcmdZViewItemQQptZAccessori_per_palmari?hash=item2eaa472c9c

 

(Ενημερωτικά... δεν την έχω δοκιμάσει και δεν μπορώ να εγγυηθώ για το επιθυμητό αποτέλεσμα).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκε στο πρώτο post.

 

Επίσης, για τους ενδιαφερόμενους, μπαταρία 1500mah...

 

http://cgi.ebay.it/Informatica_Accessori-per-Palmari__HTC-BATTERIA-PER-PALMARI-HTC-TOUCH-HD2-HD-2-DA-1500-MAH_W0QQitemZ200425286812QQadiZ6561QQddiZ6466QQadnZAccessoriQ20perQ20PalmariQQddnZInformaticaQQcmdZViewItemQQptZAccessori_per_palmari?hash=item2eaa472c9c

 

(Ενημερωτικά... δεν την έχω δοκιμάσει και δεν μπορώ να εγγυηθώ για το επιθυμητό αποτέλεσμα).

 

Εβαλα και γω το λιθαρακι μου στο πρωτο ποστ!!:)

 

Γιαννη ξερουμε αν δινεται καπακι για τη μπαταρια? Ή ειναι το ιδιο μεγεθος με την αυθεντικη?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιαννη ξερουμε αν δινεται καπακι για τη μπαταρια? Ή ειναι το ιδιο μεγεθος με την αυθεντικη?

 

Υποτίθεται ότι είναι στο ίδιο μέγεθος με την αυθεντική.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκε στο πρώτο post.

 

Επίσης, για τους ενδιαφερόμενους, μπαταρία 1500mah...

 

http://cgi.ebay.it/Informatica_Accessori-per-Palmari__HTC-BATTERIA-PER-PALMARI-HTC-TOUCH-HD2-HD-2-DA-1500-MAH_W0QQitemZ200425286812QQadiZ6561QQddiZ6466QQadnZAccessoriQ20perQ20PalmariQQddnZInformaticaQQcmdZViewItemQQptZAccessori_per_palmari?hash=item2eaa472c9c

 

(Ενημερωτικά... δεν την έχω δοκιμάσει και δεν μπορώ να εγγυηθώ για το επιθυμητό αποτέλεσμα).

 

Επειδη δουλευα με το ΗΤC HD μου μονιμα με εξωτερικο φορτιστη και διαφορες μπαταριες ebay ενα εχω να πω ασχετα με τα mah η γνησια τις βαζει ολες κατω , μαλιστα χτες παρηγγειλα απο το ebay εξωτερικο φορτιστη και αντι για δυο1500αρες που θα μπορουσα πηρα 2 γνησιες (ετσι λενε τουλαχιστον)επειδη το εχω δει το εργο:)

 

 

να σου πω την αληθεια?

 

με μπερδεψες :lol:

 

βασικα αν εχεις παρει το τηλ απο αλλον,απο οτι καταλαβα,θα πρεπει να του κανεις ενα hard reset και να ξεκινησεις να στησεις το τηλ σου σωστα(δεν θα εχεις προβλημα) απο την αρχη;)

 

ειναι η καλυτερη και η πιο ορθη λυση.κανε και το update της ελληνικης ρομ (1.48) και ξεκινα στησιμο,μην παιδευεσαι αδικα.

εγω με την ελληνικη ρομ δεν ειχα τετοια προβληματα(γενικα δεν ειχα καθολου προβληματα )

 

Εχεις απολυτο δικιο , απλα ο τυπος το εχει στησει μια χαρα -τα εχει βαλει ολα- και ασε που δεν ειμαι οργανωμενος , δεν τα εχω κατεβασει κτλ

 

ετσι ειπα μπας και το σωσω και βασικα την μνημη την μαζεψα λιγο αλλα αυτο με τις διπλες φωτογραφιες μου εχει σπασει τα νευρα βαζω και μια φωτο με το λογισμικο που εχει μπας και εχει κανεις καμια ιδεα και θυμιζω και το προβλημα...

 

"βλεπω διπλες photos στο album βλεπω με το reg editor η γλωσσα ειναι Ελληνiκα(1032)στο mui και στις 2 καταχωρησεις που θελουν rename συμφωνα με το fix για double photos ειναι _0408 (σωστα δηλαδη) ειπα μην εχει γινει καμια βλακεια με dec-hex και εκανα rename to 0408 σε 1032 soft reset και παλι διπλες photos οπότε τις γυρισα 0408 καμια ιδέα???"

 

Αν δεν σωθει παει για χειρουργίο :X:cry:

 

[ATTACH]15290[/ATTACH]

 

Για τις μπαταριες για να μην μπερδεψω κανενα δεν εχω δοκιμασει τις συγκεκριμενες που εβαλε ο φιλος και να συμπληρωσω οτι αναφερομαι εκτος απο την διαρκεια και στην αξιοπιστια απο τις κινεζικες σε ενα χρονο πεταξα δυο βεβαια με την τιμη τους δεν πειραζει και πολυ...:)

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επειδη δουλευα με το ΗΤC HD μου μονιμα με εξωτερικο φορτιστη και διαφορες μπαταριες ebay ενα εχω να πω ασχετα με τα mah η γνησια τις βαζει ολες κατω , μαλιστα χτες παρηγγειλα απο το ebay εξωτερικο φορτιστη και αντι για δυο1500αρες που θα μπορουσα πηρα 2 γνησιες (ετσι λενε τουλαχιστον)επειδη το εχω δει το εργο:)

 

Από την άλλη μεριά πάντως, αρκετοί είναι αυτοί που έχουν αναφέρει καλύτερη συμπεριφορά σε σχέση με την official ακόμα και με μπαταρίες ίδια χωρητικότητας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη μεριά πάντως, αρκετοί είναι αυτοί που έχουν αναφέρει καλύτερη συμπεριφορά σε σχέση με την official ακόμα και με μπαταρίες ίδια χωρητικότητας.

 

Τοτε μπορει να εινα θεμα τυχης εγω παντως ι εγω εχω αγορασει 4 , δυο 1500αρες και 2 κανονικες και καμια δεν μου εχει βγει καλυτερη απο την γνησια ασε που τις δυο πρωτες , τις απλες ,τις πεταξα μετα απο 6 μηνες

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έχω ήχο στα εισερχόμενα mail:O

menu-περισσότερα-ήχοι και ειδοποιήσεις-ειδοποιήσεις δεν μου εμφανίζει πουθενά νέο mail μονο sms και mms:(

 

είχε αναφερθεί ότι μπορεί να γίνει ενσωμάτωση το εορτολόγιο στο ημερολόγιο το hd2 μέσο outlook αν δεν κάνω λάθος.πως γίνετε αυτό γιατί δεν μπορώ να το βρω:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω αν συμβαινει μονο σε μενα, αλλα το νέο radio που δινει η htc με φυσιολογικη χρηση του κινητου μια χαρα μου φαινεται οσο αφορα την μπαταρια...

 

Καλο θα ειναι να γραψει ο καθενας το δικο του συμπερασμα υστερα απο δοκιμη, για να εχουμε μια πληρεστερη εικονα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια για τις μπαταριες...

 

εγω μετα την γνησια δεν εμπιστευομαι καμια κινεζικη!

ολες ειναι παραμυθι και καμια δεν κραταεςι πανω,απο τηνμαμα...

 

αν θελετε μπαταριες κοιταξτε ποτε θα βγαλει η mugen που ειναι απλα η μερσεντες των μπαταριων!

πληρωνεις κατι παραπανω αλλα κανεις σωστα την δουλεια σου!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδες λυπαμαι αλλα τελικα δε μπορω να το κρατησω οσο κι αν με τρελαινει απλα να το ανοιγω και να βλεπω την οθονη εναρξης του μονο ηδη το χω 3μερες στην ακρη λογω δουλειας μη παθει κατι..οποτε απ το να μεινει εκει κ να χρησιμοποιω ακομη το παλιο (w580..)ας το παρει καποιος απο μας εδω στο forum που σκεφτοταν να το παρει..αγοραστηκε 22/12/09 620€ αλλα ανοιχτηκε 1/1/10 ως δωρο..εχει χρησιμοποιηθει δηλ 5μερες (με 1μερα φορτισμα κ 3μερες που ειναι στην ακρη) αλλα μονο εντος σπιτιου κ φυλασσομενο κατοπιν στη δερματινη θηκη του..

ειναι αγρατζουνιστο με αποδειξη αγορας κ ολα του τα αξεσουαρ στο κουτακι του με τη σφραγιδα της ace hellas φυσικα οποτε κ ελληνικοτατο μενου..

το δινω 500€ τελικη τιμη χωρις παζαρια..ισως κ η καλυτερη τιμη που κυκλοφορει εξω για σκετη συσκευη..

για αγοραστες αθηνων αποκλειστικα διοτι δε το στελνω με ελτα courier κλπ για κανενα λογο..κ για συναντηση χερι με χερι..

οποιος ενδιαφερεται ας στειλει 1mail bbgk22@hotmail.com κ ας αφησει το κιν του να μιλησουμε ακομη κ γι αυριο..!

ευχαριστω κ ελπιζω να μην εχω παραβει κανεναν απ τους ορους του site μας!

γιωργος..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...