Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εαν το τηλεφωνο μπει σε θηκη μεγαλωνει σε παχος και τοτε ειναι προβλημα στην τσεπη του σακακιου η του μπουφαν Νομιζω οτι ειναι πεταμενα λεφτα και αφαιρουν ποντους απο το κινητο
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δίνεται ακριβώς από πάνω.

αα απο το extreme mobile....εγω πηρα την διαφανη τη σκληρη απο netimes και δεν εφαρμοζε καλα και την εβγαλα.γιατι εχω παρει και τη βαση που το βαζω και το φορτιζω και οι θηκη και να εχω πρεπει να τη βγαζω και να το τοποθετω.

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έβαλα το παραπάνω και πατώντας πατημένο το κουμπί παρατεταμένα της αποδοχής κλήσης κάνει φωνητική κλήση το τηλέφωνο η οποία μεταφέρεται στο bluetooth. Δεν μπορώ να κάνω κλήση κρατώντας παρατεταμένα το κουμπί του bluetooth.

Υπάρχει λύση ή όχι;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δίνεται ακριβώς από πάνω.

 

Γιαννη απ το netimes ενοεις η απ το extreme mobile γιατι αν ειναι απ το 2ο να τη παραγγειλω τωρα αμεσα μιας και στε4λνει αντικαταβολη!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εαν το τηλεφωνο μπει σε θηκη μεγαλωνει σε παχος και τοτε ειναι προβλημα στην τσεπη του σακακιου η του μπουφαν Νομιζω οτι ειναι πεταμενα λεφτα και αφαιρουν ποντους απο το κινητο

 

Γούστα είναι αυτά. Το θέμα είναι ότι σίγουρα προστατεύει από άποψη φθορών καθημερινής χρήσης αλλά και ανεπιθύμητων μικρο-χτυπημάτων. Από εκεί και πέρα είναι θέμα προτεραιοτήτων. Αν πάλι σε ενδιαφέρει η μεταπώληση... θα έλεγα να το ξανασκεφτείς.

 

Γιαννη απ το netimes ενοεις η απ το extreme mobile γιατι αν ειναι απ το 2ο να τη παραγγειλω τωρα αμεσα μιας και στε4λνει αντικαταβολη!:)

 

Από το netimes εννοώ.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη απ το netimes ενοεις η απ το extreme mobile γιατι αν ειναι απ το 2ο να τη παραγγειλω τωρα αμεσα μιας και στε4λνει αντικαταβολη!:)

ουπσ και εγω ειχα καταλαβει απο το δευτερο...

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Από το netimes εννοώ.

 

Οποτε αναγκαστικα παμε σε εκδοση καρτας prepaid!:(

Παντως αν καποιος ειναι να κανει παραγγελια απο netimes ας βαλει και 1 μαυρη δικια μου και συνενοουμαστε να του βαλω το 10ευρω σε λογαριασμο σε τραπεζα:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Οποτε αναγκαστικα παμε σε εκδοση καρτας prepaid!:(

Παντως αν καποιος ειναι να κανει παραγγελια απο netimes ας βαλει και 1 μαυρη δικια μου και συνενοουμαστε να του βαλω το 10ευρω σε λογαριασμο σε τραπεζα:)

 

Παντως μη το φοβασαι να βαλεισ πιστωτικη. Το Netimes συνεργαζεται με paypal οποτε εισαι υπερ-καλυμενος οτι και να συμβει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για σας ειμε κατοχος ενος hd2 και ειμε πολυ ευχαριστιμενος αλλα εχω το εξεις προβλημα δεν μπορω να βρω ουτε games ουτε software κανο κατι λαθος εψαξα και στο xda αλλα παλι τα ιδια μπορει καπιος να με βοηθειση ?
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με το hotmail τις τελευταίες μέρες, προσπαθώ από το Σάββατο να δημιουργήσω το λογαριασμό μου και με πετάει έξω ή με στέλνει στο windows live. Οι άλλοι λογαριασμοί μου (Gmail, outlook) δουλεύουν κανονικά (Rom: Laurentius V2).

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει γενικότερο πρόβλημα με τον λογαριασμό του Hotmail.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται? Με το που περνάω όνομα, κωδικό και επιλέγω manual setup με στέλνει να δω τα μηνύματά μου από τον opera και το windows live. Αυτό γίνεται και όταν προσπαθώ να δημιουργήσω το λογαριασμό και με άλλο τρόπο.

Άκυρο βρήκα τη λύση, είχε τσεκαριστεί μια λάθος επιλογή στο windows live

 

Παρακαλώ να διαγραφεί (και το προηγούμενο 4562)

Edited by sb68s

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

για σας ειμε κατοχος ενος hd2 και ειμε πολυ ευχαριστιμενος αλλα εχω το εξεις προβλημα δεν μπορω να βρω ουτε games ουτε software κανο κατι λαθος εψαξα και στο xda αλλα παλι τα ιδια μπορει καπιος να με βοηθειση ?

 

games

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=588786

http://www.1800pocketpc.com/2009/11/20/experiment-13-from-the-sony-ericsson-xperia-x2-accelerometer-enabled-fun-game.html#more-9161

http://www.1800pocketpc.com/2009/08/21/xtrakt-%E2%80%93-a-3d-racingshooter-game-for-windows-mobile.html

Link to comment
Share on other sites

για σας ειμε κατοχος ενος hd2 και ειμε πολυ ευχαριστιμενος αλλα εχω το εξεις προβλημα δεν μπορω να βρω ουτε games ουτε software κανο κατι λαθος εψαξα και στο xda αλλα παλι τα ιδια μπορει καπιος να με βοηθειση ?

 

 

 

List of WVGA HD2 compatible games!

Link to comment
Share on other sites

http://www.sanneblad.com/2009/11/22/htc-hd2-worst-windows-mobile-device-yet/

 

 

ποια η αποψη σας γι αυτο το αρθρο?

για μενα εχει δικιο σε ορισμενα σημεια, απλα ο τυπας δεν εκατσε να σκευτει οτι η htc τα εκανε ολα αυτα στην προσπαθεια της να κρυψει σε καποιο βαθμο την ασχημια των win mobile...

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Έχω τη συσκευή περίπου ένα μήνα χωρίς προβλήματα με ελληνική rom.

Πριν απο περίπου 2 ώρες, προσπαθόντας να δω τα mails μου, η εφαρμογή κόλλησε και έκανε restart το htc sense.

Απο τότε, κάθε φορά που προσπαθώ να δω mails ή SMS, κάνει restart το htc sense και δεν εμφανίζει τίποτα.

Επιπλέον, μετά το restart, εμφανίζει μήνυμα ότι υπάρχει πρόβλημα στο services.exe

 

μπορώ να κάνω κάτι ?

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου φαίνεται και εμένα.

Μήπως να έκανα και reinstall το ROM upgrade ?

δεν υπαρχει λογοσ αν εχεισ την τελευταια εκδοση...

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα μια ερωτηση αν και ξερω οτι ειναι of topic εχω προβλημα με την αναβαθμηση με την wind σε ποιο forum θα πρεπει να απευθηνθω για να βρω μια λυση γιατι απο τη wind μου εχουν σπασει τα νευρα.συγμωμη και παλι που ειμαι εκτος θεματος αλλα ειμαι και εκτος ελεγχου ευχαριστω.καθε βοηθεια δεκτη Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έβαλα το παραπάνω και πατώντας πατημένο το κουμπί παρατεταμένα της αποδοχής κλήσης κάνει φωνητική κλήση το τηλέφωνο η οποία μεταφέρεται στο bluetooth. Δεν μπορώ να κάνω κλήση κρατώντας παρατεταμένα το κουμπί του bluetooth.

Υπάρχει λύση ή όχι;

Ευχαριστώ

 

Εγώ έβαλα αυτό και μου δουλεύει μια χαρά σε i-tech.Το δοκίμασες?Αν όχι δοκίμασε και πές μας.

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια καλησπερα μια ερωτηση αν και ξερω οτι ειναι of topic εχω προβλημα με την αναβαθμηση με την wind σε ποιο forum θα πρεπει να απευθηνθω για να βρω μια λυση γιατι απο τη wind μου εχουν σπασει τα νευρα.συγμωμη και παλι που ειμαι εκτος θεματος αλλα ειμαι και εκτος ελεγχου ευχαριστω.καθε βοηθεια δεκτη

 

Υποθέτω πως μπορείς να το συζητήσεις εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=26

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@athanaso77

 

Παραγγελία 7/1 και αποστολή ΗΚ 12/1.

Πότε περίπου παραλαμβάνω? Με ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ ή απλό ταχυδρομείο?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...