Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kalaga αυτό με το OpenRecovery v1.14 και το GOT OpenRecovery v1.03 το δοκίμασα χτες και δεν πιάνει. Που σημαίνει ότι δεν γίνεται να έχουμε πρόσβαση σε OpenRecovery μέσω του update.zip.

 

 

Αυτό που λέω ότι πρέπει να έχετε πατημένο το UP είναι για να επιταχύνετε τη διαδικασία. Αντί να κάνει 5 λεπτά, κανει κάπου μισό λεπτό και είναι και πιο σίγουρο ότι θα περαστεί.

 

 

Και παιδιά, για να μην μπλέκετε με αρχεία και φακέλους που ήδη υπάρχουν στην MicroSD βάλτε την σε card reader στο pc και κάντε την μια Γρήγορη Διαμόρφωση αφού πρώτα κρατήσετε τα αρχεία που χρειάζεστε. Και απλά περάστε το update.zip μέσα.

 

 

Και η διαδικασία είναι απλή: 2.1 version, FOTA Update της Motorola, Vulnerable και update.zip.

 

 

Όποιον δεν τον ενδιαφέρει το Update της Motorola, να κάνει root με το GOT Recovery (εφόσον έχει 2.1 χωρίς το update).

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε v@gelis άσε να μας πεις το παιδί αν του δουλεύει το OpenRecovery γιατί αν δεν του δουλεύει δεν θα μπορείς να περάσεις την Rom μου...

 

Eπίσης DJDB μπορείς να μου στείλεις το build.pro από το /sytem???

 

Ok :) Ψηνομαι να δω τι δουλιτσα εχεις κανει...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πρέπει να έπαιζε πρόβλημα με το RSD Lite... 100% είναι θέμα του RSD Lite...

Γι'αυτό και μου έβγαζε πρόβλημα με signature verification (υποθέτω ότι το vulnerable sbf παρακάμπτει το checking για signature που έχουν τα update.zip).

Το παράξενο είναι, ότι κατάφερα να κάνω rooted το κινητό μου, με το OpenRecovery 1.14...

Παίδες, αν κάτι δεν πάει καλά ελέγξτε το RSD....

(Συγκεκριμένα, αυτό που έκανα διαφορετικό, σε σχέση με όλα αυτά που λέτε, είναι να μπω σε recovery mode αμέσως μόλις τελειώσει η διαδικασία του RDS και κάνει το πρώτο reboot...

 

Αναλυτικά δηλαδή, περνάω το vulnerable, κρατώντας πατημένο το UP, και μετά το reboot πατάω το power off/on με κρατημένο το Χ, ώστε το πρώτο πράγμα που θα τρέξει μετά το reboot, ναι είναι το recovery menu!

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν:

 

α) Την καθαρή 2.1 που χρησιμοποίησα, μπορείτε να βρείτε εδώ.

β) @kalagas: Δοκίμασα να αντιγράψω το build.prop από τον φάκελο /system μέσω του Android Mate (υπάρχει κάτι άλλο; ), αλλά όταν πάω να το κάνω paste στην sdcard παίρνω το μήνυμα "Unable to paste. Broken pipe". Πες μου λίγο επίσης τι ακριβώς θέλεις να κάνω και με το OpenRecovery.

 

Και μια σημείωση: αν μπώ τώρα σε recovery και ξαναπατήσω το update.zip, μου βγάζει το κλασσικό μήνυμα σφάλματος που αναφέρει και ο vagelis λίγα μηνύματα πριν.

 

Το Motorola μου δαιμονίστηκε.. :P

Link to comment
Share on other sites

UPDATE:

Πέρασα και το Superuser 2.2.2 από XDA, και είμαι μια χαρά.

 

Ερώτηση: Πόσα reboot "κρατάει" το vulnerable? Γιατί με κάθε κανονικό reboot νομίζω ότι "χάνεται"...

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω καταφερει να βγαλω συμπερασμα...ο καθενας λεει διαφορετικη περιπτωση...ειμαι πολυ περιεργος για το τι πραγματικα συμβαινει...φιλε maxairo,δε νομιζω πως ειναι θεμα διαδικαστικου λαθους,δυο βηματα ειναι ετσι κι αλλιως,δε μπορει τοσα ατομα να μην το πετυχαινουν,ολοι το ειχαμε κανει ρουτ πριν...αλλα οι ανυπαρκτες γνωσεις μου δε με βοηθανε,και ωρες ωρες εκνευριζομαι που δεν καταλαβαινω...

 

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Έχει πέσει πολύ μπέρδεμα με το θέμα. Δοκίμασα εχθές από ένα PC στο σπίτι και ούτε το Vulnerable δεν κατάφερα να περάσω (έβγαζε συνέχεια fail).

 

Θα δοκιμάσω σήμερα από το Laptop που είχα κάνει root εξαρχής, όλους τους τρόπους να δώ τι παίζει τελικά! Μα...κία το update! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδεύτηκα όλο το βράδυ, και το πρωί που ξύπνησα, το δοκίμασα με τον τρόπο που σας είπα...

Το vunerable sbf είναι το κομβικό σημείο...

Αν μετά την εφαρμογή του patch/exploit του vunerable δεν κάνετε reboot σε recovery, δεν θα μπορείτε να τρέξετε κάποιο update.zip ή OpenRecovery...

 

Καλύτερα maxairos να κάνεις ένα edit στις οδηγίες σου και να αλλάξεις τα order των βημάτων....Πρώτα περνάμε στην κάρτα το update.zip (ή το open recovery, εμένα μου δούλεψε....) και μετά περνάμε μέσω RSD Lite το vunerable, και καπάκι τρέχουμε recovery μετά το reboot!

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδεύτηκα όλο το βράδυ, και το πρωί που ξύπνησα, το δοκίμασα με τον τρόπο που σας είπα...

Το vunerable sbf είναι το κομβικό σημείο...

Αν μετά την εφαρμογή του patch/exploit του vunerable δεν κάνετε reboot σε recovery, δεν θα μπορείτε να τρέξετε κάποιο update.zip ή OpenRecovery...

 

Καλύτερα maxairos να κάνεις ένα edit στις οδηγίες σου και να αλλάξεις τα order των βημάτων....Πρώτα περνάμε στην κάρτα το update.zip (ή το open recovery, εμένα μου δούλεψε....) και μετά περνάμε μέσω RSD Lite το vunerable, και καπάκι τρέχουμε recovery μετά το reboot!

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

 

Ετσι ακριβως ειναι. Κι εγω με αυτο τον τροπο παιζω root σε 2.1 με το τελευταιο update.

Παντως παιδια, οφειλω να επισημανω το εξης. Περασαν απο τα χερια μου 5 milestone, πρωτη φορα το βλεπω τοσο καλο σε θεματα τηλεφωνου (ακουστικο και ο ηχος που περνα στον αλλο - ο ηχος απο το bluetooth ακουστικο εξακολουθει να ειναι της πλακας στο συνομιλητη). Μπραβο στη Μοτορολα που κατα πως φαινεται ασχοληθηκε με το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως ειναι. Κι εγω με αυτο τον τροπο παιζω root σε 2.1 με το τελευταιο update.

Παντως παιδια, οφειλω να επισημανω το εξης. Περασαν απο τα χερια μου 5 milestone, πρωτη φορα το βλεπω τοσο καλο σε θεματα τηλεφωνου (ακουστικο και ο ηχος που περνα στον αλλο - ο ηχος απο το bluetooth ακουστικο εξακολουθει να ειναι της πλακας στο συνομιλητη). Μπραβο στη Μοτορολα που κατα πως φαινεται ασχοληθηκε με το θεμα...

 

Όπως έχω αναφέρει και παλαιότερα, η Motorola, ανέκαθεν μου έκανε κλικ για την ποιότητα κατασκευής...

Μην ξεχνάμε ότι πριν λίγα χρόνια ήταν πρωτοπόρος, σε θέματα R&D. Αυτό το Motorola Engineering που γράφει δίπλα από την μπαταρία, είναι ίσως ο κυριότερος παράγοντας αγοράς του Milestone έναντι των υπόλοιπων Android!

 

Οπότε ο μόνος ανασταλτικός παράγοντας για αγορά Motorola κινητού(το απαίσιο μενού τους), απλά δεν υφίσταται με την Android σειρά!

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως ειναι. Κι εγω με αυτο τον τροπο παιζω root σε 2.1 με το τελευταιο update.

Παντως παιδια, οφειλω να επισημανω το εξης. Περασαν απο τα χερια μου 5 milestone, πρωτη φορα το βλεπω τοσο καλο σε θεματα τηλεφωνου (ακουστικο και ο ηχος που περνα στον αλλο - ο ηχος απο το bluetooth ακουστικο εξακολουθει να ειναι της πλακας στο συνομιλητη). Μπραβο στη Μοτορολα που κατα πως φαινεται ασχοληθηκε με το θεμα...

 

Μπράβο ρε Βαγγέλη!!!

Πάντως, πραγματικά, ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα.

Και πολλές φορές έβαζα άλλους να με παίρνουν από το δικό μου κινητό, για να δώ πώς ακούγομαι.

 

Τώρα για το bt ακουστικό, δεν παίζει ρόλο και το ακουστικό???

 

 

"Αυτό το Motorola Engineering που γράφει δίπλα από την μπαταρία, είναι ίσως ο κυριότερος παράγοντας αγοράς του Milestone έναντι των υπόλοιπων Android!"

Αυτό το Motorola Engineering είναι όλα τα λεφτά!!!!

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ έχω την G.O.T. 2.36 εδώ και πολλές μέρες και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα... Κι ειμαι και rooted μιας και την έχουν πακετάρει με το vulnerable recovery.
Xperia Z5 Premium, Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet, Asus Nexus 7 (2013) 16GB
Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα όταν έβγαζες τα ακουστικά διορθώθηκε???

 

Ναι, έτσι φαίνεται μέχρι στιγμής.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε κάνει root την 2.1 με το τελευταίο FOTA update, όταν ξαναμπαίνετε σε recovery mode και κάνετε apply το update.zip δουλεύει κανονικά???

Την πρώτη φορά, μετά που περάσατε το vunerable και μπήκατε κατευθείαν σε recovery mode, το ξεκαθαρίσαμε ότι δούλεψε (έτρεξε δηλαδή κανονικά το update.zip) και κάνατε root το τηλέφωνο.

Ρωτάω αν δοκιμάσατε μετά να ξαναμπείτε σε recovery mode και να ξανατρέξετε το update.zip (του OpenRecovery) να δείτε αν τρέχει κανονικά....???

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση προς όσους έχουν αυξήσει την ταχύτητα της cpu:

 

Βελτιώνεται με αυτόν τον τρόπο και το scrolling, που σε μερικά μενου έχει λίγο πρόβλημα? (πχ στις ρυθμίσεις και στην εφαρμογή του fb).

Είναι δηλαδή τελικά θέμα ταχύτητας ή κακής υλοποίησης του λογισμικού??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

να ρωτήσω κάτι... με την αναβάθμιση το πρόβλημα του ξυπνητηριού σας διορθώθηκε; Εμένα όταν είναι κλειστό το κινητό δεν χτυπάει ενώ όταν είναι ανοιχτό δεν χτυπάει πάντα όταν πρέπει!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Βαγγέλη!!!

Πάντως, πραγματικά, ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα.

Και πολλές φορές έβαζα άλλους να με παίρνουν από το δικό μου κινητό, για να δώ πώς ακούγομαι.

 

Τώρα για το bt ακουστικό, δεν παίζει ρόλο και το ακουστικό???

 

 

"Αυτό το Motorola Engineering που γράφει δίπλα από την μπαταρία, είναι ίσως ο κυριότερος παράγοντας αγοράς του Milestone έναντι των υπόλοιπων Android!"

Αυτό το Motorola Engineering είναι όλα τα λεφτά!!!!

 

Κοιτα, επειδη μου αρεσει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους.

Εχω δει ολα τα android κινητα κι εχω καταληξει στο εξης. Στην ελληνικη αγορα η μακραν καλυτερη value for money υλοποιηση ειναι το Milestone. Με λιγοτερα απο 400 ευρω, παιρνεις μια υποδειγματικη android συσκευη, που προδιδεται στην πραξη μονο απο τη διαθεσιμη RAM (ολα τα αλλα αντιμετωπιζονται).

 

Τα desire, galaxy s τα εδωσα για την κακη (για τα δικα μου δεδομενα) ποιοτητα κατασκευης τους (η αισθηση στο χερι ενος milestone παραμενει αξεπεραστη) και την οθονη τους (ναι, οι πολυδιαφημισμενες amoled ενω ειναι πολυ ευχαριστες στο ματι με τα oversaturated χρωματα τους, κουραζουν σε βαθος χρονου καποιον που αρεσκεται να διαβαζει κειμενο χωρις να κανει ζουμ. Η... δικαιολογια του jobs για την επιλεγεισα οθονη του iphone 4 ευσταθει απολυτα).

 

Η απολυτη συσκευη, την οποια και χρησιμοποιω σαν κυριο κινητο μου, ειναι το dell streak, που "περναει" την υποθεση android σε αλλο επιπεδο (μακαρι να δουμε μεσα στο χρονο κι αλλες υλοποιησεις με οθονες 4.3 η και μεγαλυτερες και σοβαρη -το λεω για μια ακομη φορα - ποιοτητα κατασκευης).

 

Υ.Γ. Οφειλω να τονισω πως, επειδη αναφερθηκα στο θεμα της τηλεφωνιας, μακραν την καλυτερη υλοποιηση radio την εχει το galaxy s (υποδειγματικος ηχος στο ακουστικο και στο συνομιλητη, ακομα και με bluetooth ακουστικο). Στο milestone, πραγματικα, αντιμετωπισα πολλα και διαφορα προβληματα, με ΟΛΕΣ τις συσκευες (αρα σε καμια περιπτωση δεν ειναι τυχαιο), εκτος απο αυτο που εχω τωρα στα χερια μου, που χωλαινει μονο στη συνομιλια με ασυρματο ακουστικο.

 

Μια ερώτηση προς όσους έχουν αυξήσει την ταχύτητα της cpu:

 

Βελτιώνεται με αυτόν τον τρόπο και το scrolling, που σε μερικά μενου έχει λίγο πρόβλημα? (πχ στις ρυθμίσεις και στην εφαρμογή του fb).

Είναι δηλαδή τελικά θέμα ταχύτητας ή κακής υλοποίησης του λογισμικού??

Πηγαινε αφοβα σε 800 MHz η και 1 GHz. Θα δεις μεγαλη διαφορα στην καθημερινη χρηση και ελαχιστη διαφορα στην καταναλωση.

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε κάνει root την 2.1 με το τελευταίο FOTA update, όταν ξαναμπαίνετε σε recovery mode και κάνετε apply το update.zip δουλεύει κανονικά???

Την πρώτη φορά, μετά που περάσατε το vunerable και μπήκατε κατευθείαν σε recovery mode, το ξεκαθαρίσαμε ότι δούλεψε (έτρεξε δηλαδή κανονικά το update.zip) και κάνατε root το τηλέφωνο.

Ρωτάω αν δοκιμάσατε μετά να ξαναμπείτε σε recovery mode και να ξανατρέξετε το update.zip (του OpenRecovery) να δείτε αν τρέχει κανονικά....???

 

Οχι...χρειάζεται εκ νέου vunerable sbf και αυτό για το επόμενο reboot...

Με λίγα λόγια, το vunerable ΔΕΝ μένει μόνιμα...για να χρησιμοποιήσεις κάποιο recovery menu, πρέπει αναγκαστικά να περάσεις το sbf με το RSD και καπάκι χωρίς να φωρτώσει AndroidOS να ξεκινήσεις σε recovery...KΑΘΕ φορά που θα προσπαθήσεις να τρέξεις κάποιο update.zip...

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Οχι...χρειάζεται εκ νέου vunerable sbf και αυτό για το επόμενο reboot...

Με λίγα λόγια, το vunerable ΔΕΝ μένει μόνιμα...για να χρησιμοποιήσεις κάποιο recovery menu, πρέπει αναγκαστικά να περάσεις το sbf με το RSD και καπάκι χωρίς να φωρτώσει AndroidOS να ξεκινήσεις σε recovery...KΑΘΕ φορά που θα προσπαθήσεις να τρέξεις κάποιο update.zip...

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

 

Άρα είναι τελείως άχρηστο το root για το καινούργιο update γιατί δε δουλεύει όπως πρέπει... Γιατί κακά τα ψέματα το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του root είναι το nandroid backup. Άμα κάθε φορά που να πάρω δηλαδή ένα nandroid backup πρέπει να ξαναπερασω το recovery, ευχαριστώ θα μείνω στην Rom μου που με συνδυασμούς από το bootloader της TELUS εχω λύσει το θέμα με τα alarm και τα restarts. Επίσης επιμένω ότι και η Rom του GOT πρέπει να λύνουν όλα αυτα που λύνει αυτό το update...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Άρα είναι τελείως άχρηστο το root. Γιατί κακά τα ψέματα το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του root είναι το nandroid backup. Άμα κάθε φορά που να πάρω δηλαδή ένα nandroid backup πρέπει να ξαναπερασω το recovery, ευχαριστώ θα μείνω στην Rom μου που με συνδυασμούς από το bootloader της TELUS εχω λύσει το θέμα με τα alarm και τα restarts. Επίσης επιμένω ότι και η Rom του GOT πρέπει να λύνουν όλα αυτα που λύνει αυτό το update...

 

Κοίτα, το θέμα είναι ότι είμαστε ακόμα οι πρώτοι που έχουμε πάρει το update επισήμως (σαν χώρα).

Πιστεύω όταν και επισήμως κυκλοφορήσει στις υπόλοιπες Ευρωπαϊκές χώρες, να βρεθεί κάποια λύση για την μόνιμη εφαρμογή του Vulnerable exploit.

Εγώ βασικά την πέρασα, πιο πολύ για το proof of concept, δηλαδή αν μπορεί να εφαρμοστεί root access στο update :P

Έχω τραβήξει το απαραίτητο backup, αν δω ότι δεν γίνεται κάτι, γυρνάω στην προηγούμενη έκδοση!

Αν και δεν με πολυαπασχολεί αν θα μπορώ να χρησιμοποιήσω το OpenRecovery χωρίς να έχω κάποιο PC κοντά μου, καθώς όταν κάνω αλχημείες με οποιαδήποτε συσκευή ΠΑΝΤΑ έχω ένα PC δίπλα μου, σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά!

Αλλά με το μπέρδεμα που έχει δημιουργηθεί αυτή την στιγμή, όσον αφορά την διαδικασία του rooting, δεν θα συνιστούσα σε κανέναν να προχωρήσει σε αναβάθμιση.

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς ήθελα να πω. Όσο αφορά για τις αλχημείες που λες ότι έχεις πάντα ένα pc δίπλα σου πιστεύω ότι από τι στιγμή που είσαι rooted το να χρησιμοποιείς 1 φορά την μέρα το nandroid backup μέσω OpenRecovery και χωρίς pc δεν είναι αλχημεία μια και δεν κινδυνεύεις να πάθεις κάτι. Η ευκολία του να μπορείς να πάρεις backup όπου και να είσαι δεν συγκρίνεται με το κάθεσαι να συνδέσεις καλώδια να μπαίνεις σε cmd κλπ...

Πάντως κ γω την αναβάθμιση δεν την συνιστώ για όσους θέλουν και root. Για αυτούς που δεν ενδιαφέρονται για root είναι βέβαια μονόδρομος το update για να διορθωθούν τα bugs.

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Η ευκολία του να μπορείς να πάρεις backup όπου και να είσαι δεν συγκρίνεται με το κάθεσαι να συνδέσεις καλώδια να μπαίνεις σε cmd κλπ...

 

Ε τώρα μου τα χαλάς.

Αν δεν ανοίξεις cmd, δεν συνδέσεις το κινητό σαν να πρόκειται να του περάσεις TB δεδομένων, να περάσεις εντολές, να βλέπεις την μαύρη οθόνη με τα λευκά γραμματάκια σε terminal γραμματοσειρά, να σου λέει success μετά από hackerιές ωρών...

Ε τότε γιατί έχουμε Android? Αν είναι πάμε σε iPhone που με το Jailbreak του ενός κλικ τελείωσες!

Sorry, αλλά εμένα μου αρέσει, στην διαδικασία που κάνεις προκειμένου να αποκτήσει το κινητό σου μερικές έξτρα δυνατότητες, να έχεις και όλα αυτά που προανέφερα! :D

Είναι το μεράκι μου βρε αδερφέ! :P

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

οκ,αυτο ηταν λοιπον,δεν επρεπε να γινει reboot και μετα να μπουμε σe recovory,πρεπει να μπουμε κατευθειαν μολις σβησουμε το κινητο απο την οθονη του bootloader,επιασε και σε εμενα,και οντως δε παιζει η open recovery και για μενα που ειμαι ασχετος μου δενει λιγο τα χερια με τα back κτλ,πολυ μανουρα,θα το αφησω στην ησυχια του λιγο το κιν,μεχρι να βγει κατι καλυτερο...:food:
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έτσι φαίνεται μέχρι στιγμής.:)

 

Σε εμένα δεν το έχει ξανακάνει που το έκανε συνέχεια :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...